Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (4 μέλη και 60 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.734
Πόντοι
1.056
Δεν είχε τσατσά, κάθισα στο σαλόνι. Την είδα που μπήκε δωμάτιο, δεν με είχε πάρει
χαμπάρι. Λίγο πριν βγει, πάρκαρε συναγωνιστής απέξω, μπαίνει μέσα, βγαίνει η
Ντιάνα, λέει 20 ευρώ νορμάλ πρόγκραμ και ο άλλος φωνάζοντας ¨κωλάρα!" την
πήρε και χώθηκαν στο δίπλα ελεύθερο δωμάτιο. Είδες επιτυχία η Ντιάνα φίλε

Δεν είχε τσατσά, κάθισα στο σαλόνι. Την είδα που μπήκε δωμάτιο, δεν με είχε πάρει
χαμπάρι. Λίγο πριν βγει, πάρκαρε συναγωνιστής απέξω, μπαίνει μέσα, βγαίνει η
Ντιάνα, λέει 20 ευρώ νορμάλ πρόγκραμ και ο άλλος φωνάζοντας ¨κωλάρα!" την
πήρε και χώθηκαν στο δίπλα ελεύθερο δωμάτιο. Είδες επιτυχία η Ντιάνα φίλε.
Δεν δίνει κωλο πλέον?
Διδ 18β είναι αυτή?
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
573
Like
2.124
Πόντοι
206
Ιζαμπέλα Φωκαίας 19

Ελληνίδα 22χρονη με έκφυλη τραβελόφατσα , 190 με τακούνια και νταρντάνα με ταττου στο κώλο σε γενικές γραμμές αναλόγως τα γούστα καλή παρουσίαση αλλά προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου λόγω του οτι βαριότανε και είχε πονόλαιμο όπου έκανε ήχους σαν ζώο αν και καλή στην συζήτηση
Μπα έτσι κανει συνέχεια
Δεν είναι θέμα πονόλαιμου
Μάλλον κάποιο τικ εχει
Δεν έχω καταλάβει ποτέ για κάποιο λόγο βγαζει αυτές τις άναρχες κραυγές
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
21
Like
14.355
Πόντοι
4.646
Ιζαμπέλα Φωκαίας 19

Ελληνίδα 22χρονη με έκφυλη τραβελόφατσα , 190 με τακούνια και νταρντάνα με ταττου στο κώλο σε γενικές γραμμές αναλόγως τα γούστα καλή παρουσίαση αλλά προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου λόγω του οτι βαριότανε και είχε πονόλαιμο όπου έκανε ήχους σαν ζώο αν και καλή στην συζήτηση
Γυναικολογε, ανακοινώθηκε πρωκτικό :zfuck: στο πρόγραμμα?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Είχα πετύχει πριν κανά τετράμηνο στο Βέργας 6Α, το κάτω, πρωί μια ξανθιά μιλφ αδύνατη με σγουρό μαλλί. Στη θέση της Μπάρμπορας. Μήπως ξέρουμε αν/που την βρίσκουμε;;
Ιωαννίνων 3
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
εχει πετυχει κανεις αυτην την πορνοφατσα την αλις-τερμα τσοντα, απο το φωκαιας 24 ?
συνηθως επαιζε πρωϊνη απο οσο θυμαμαι.
στην προσφατη τσαρκα, ρωτησα την ευχαριστη και νεα χονδρουλη-ευσωμη τσατσα που ειχε αντ'αυτης την ειρηνη (μελαχρινη αδιαφορη μιλφ2θειτσα btw) και μου ειπε οτι εχει σταματησει.
γνωριζει κανεις η' @@ ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
εχει πετυχει κανεις αυτην την πορνοφατσα την αλις-τερμα τσοντα, απο το φωκαιας 24 ?
συνηθως επαιζε πρωϊνη απο οσο θυμαμαι.
στην προσφατη τσαρκα, ρωτησα την ευχαριστη και νεα χονδρουλη-ευσωμη τσατσα που ειχε αντ'αυτης την ειρηνη (μελαχρινο αδιαφορη μιλφ2θειτσα btw) και μου ειπε οτι εχει σταματησει.
γνωριζει κανεις η' @@ ?
κ γω την ψαχνω,1η φορα που την ειδα κ περασα απευθειας ηταν στο φωκαιας 24, 3η βαρδια πριν καποιες βδομαδες, πολυ καλη στο δωματιο κ ειναι κ καβλα ,απο τοτε δεν την εχω δει κ η τσατσα κ σε μενα το ιδιο ειπε,οτι σταματησε,γαμωωωωω
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
τελικα ξερει κανεις τιποτα για Εβελινα περγαμου?
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Πρωινή βάρδια

Βέργας 6α Επιστροφή μπαρμπορας day 2 με κόσμο συνέχεια να έρχεται και γεμάτα δώματα
Διδυμου 27 Μιλένα και φωτεινή όλα πλην πρωκτικού.Δοκιμαστηκε Μιλένα με θετικές εντυπώσεις
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Γαμήσια Full στο Μεταξουργείο, επιτέλους βρίσκω τον εαυτό μου ξανά σιγά σιγά. 70+ ΕΥΡΏ . Και που δεν πήγα.. Δεν έχει νόημα να γράψω ενημέρωση, όργωσα Ιάσωνος και ΚΟλωνού, ΆΝΤΕ ΜΠΡΆΒΟ..!
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
χθεσινοβραδυνι τσαρκα μεταξουργιο...4 γαμησια τα 3 καταλαθος,ποσο πεινα εχει πεσει με πιαναν τσατσα και πουτανα και με τραβουσαν στο δωματιο,γαμησα την πιο ασχημη πουτανα,πραγματικα ντρεπομαι,θα ξαναπαω σημερα μπας και το εθχαριστηθω
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
22
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Ρε παίδες έχει πετύχει κάπου κανείς την Ειρηνη από Περγαμου 27?
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.734
Πόντοι
1.056
Εγω πηγα να γαμησω λατιν κωλο αλλα μολις εφτασα ειδα ενα βανακι με βουλγαρικες πινακιδες να κατεβαζει την μιση βουλγαρια, ολοι νταγλαραδες!

Σηκωθηκα και εφυγα!

Πηγα πιο κατω στην Ευα, πολυ καλη για 10 ευρα! Ειναι γλυκουλα με γαλανα ματακια και οταν στηνεται στα 4 η θεα ειναι υπεροχη! Δυσκολα βρισκεις τετοια θεα στο 10ρικο!

Γαμαγα κανα 20αλεπτο χωρις καμια ενοχληση αλλα ψιλοβαρεθηκα και την εδιωξα χωρις να τελειωσω, αλλα αυτο ειναι δικο μου θεμα..
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εγω πηγα να γαμησω λατιν κωλο αλλα μολις εφτασα ειδα ενα βανακι με βουλγαρικες πινακιδες να κατεβαζει την μιση βουλγαρια, ολοι νταγλαραδες!

Σηκωθηκα και εφυγα!

Πηγα πιο κατω στην Ευα, πολυ καλη για 10 ευρα! Ειναι γλυκουλα με γαλανα ματακια και οταν στηνεται στα 4 η θεα ειναι υπεροχη! Δυσκολα βρισκεις τετοια θεα στο 10ρικο!

Γαμαγα κανα 20αλεπτο χωρις καμια ενοχληση αλλα ψιλοβαρεθηκα και την εδιωξα χωρις να τελειωσω, αλλα αυτο ειναι δικο μου θεμα..
"Να" σου πήγε με τους Βούλγαρους άσβερκους ε; :2funny:
Όλο το ΣΚ και χθες έλειπε η Εύα, πείστηκα πως έχει φύγει καμιά βδομάδα για διακοπές, έλεγε πολλά το στόμα της ;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.734
Πόντοι
1.056
"Να" σου πήγε με τους Βούλγαρους άσβερκους ε; :2funny:
Όλο το ΣΚ και χθες έλειπε η Εύα, πείστηκα πως έχει φύγει καμιά βδομάδα για διακοπές, έλεγε πολλά το στόμα της ;
Οχι ρε δεν ειναι οτι μου πηγε να, σταρχιδια μου.
Απλα ηταν αντιαισθητικο γενικοτερα, αμα ειναι πολλοι γενικα φευγω παω αλλου!

Ναι μιλαει αρκετα αυτη!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Vishnu

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες,η μαρινα απο το 27β ποιες μερες δουλευει; Εχω δει στις κρητικες οτι ειναι απογευμα αλλα πηγα σημερα και δε τη βρηκα
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
67
Like
858
Πόντοι
80
Πορνοι μου, όσοι είστε ερωτευμενοι με ενα γνωστό μωράκι από Φυλής, είδα την Stacy2 από τα Call Girls στο site μας που της μοιάζει.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.734
Πόντοι
1.056
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom