Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (28 μέλη και 235 επισκέπτες)

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Γούστα είναι αυτά
Εμένα δε με νοιάζει από που είναι φτάνει να κάνει καλό κρεβάτι και να έχει μια μέτρια εμφανηση,στη φυλής που πήγαινα όταν ήμουν πιο άπειρος κοίταγα μόνο τη εμφανηση και έτρωγα φολα τώρα όμως που έχω γίνει πιο έμπειρος κοιτάω απλά να κάνει ένα καλό κρεβάτι και εμφάνηση ας έχει πιο μέτρια,τα μοντέλα συνήθως είναι φολες κάνουν μάπα κρεβάτι.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
28
Like
2.219
Πόντοι
2.411
Φίλε όταν μπω και δω ότι δεν αξίζει .... Δεν χύνω ακόμα και αν τα καταφέρει η τανα .... Κρατάω ενέργεια και σπέρμα για την μια που θα τα αξίζει...
Ετσι ανερυθριαστα και ξεδιαντροπα ελεγε οτι ει αι 17 ετων και δεν εξαφανιστηκατε με ταχυτητα αστραπης?Εγω θα καλουσα και μπατσους για εκπορνευσγ ανηλικου.
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
70
Like
319
Πόντοι
20
Ξερετε μηπως που σε ποιον οικο εχει παρει μεταθεση Η Καίτη απο το εισογειο Μ. Αλεξανδρου 22 ,παχουλη με τατουαζ στο μπουτι, Αβανεζα;
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Ναι αυτη, η αδερφη της Βανεσας που εκαναν και παρτουζα στο Κ23.
Φίλε Δημήτρη επειδή δεν πολυδιαβάζω και έχω ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ...μιλάτε προφανως για την νικόλ (νίκη ) κολωνού 23 την μελαχροινούλα σκίννυ με τα γαλανά ματάκια που ήταν από τα στανταράκια μου..που δουλεύει τώρα και τι ώρες ? ..ας απαντήσει κάποιος με σιγουριά για να κατέβω σήμερα επειγόντως να την ξεμουνιάσω γιατ΄ι την έχω χάσει..δεν απαντούσε στα τηλ. .....ευχάριστω για κάθε πληροφορία..
 

topays

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κάποιος αν δουλεύει η Σόνια στον οίκο της Φιλιππίδου 11α?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Φίλοι συναγωνιστές Αθηναίοι, σήμερα είμαι στην πόλη σας και ήθελα να μάθω ποια είναι η πιο όμορφη γκόμενα στα σπιτάκια της φυλής αυτή την περίοδο. Που τη βρίσκω και σε ποια βάρδια;
Δε με νοιάζουν φοβερές επιδόσεις, αλλά η πολύ δυνατή εμφάνιση.
Στο παρελθόν μου έχετε δώσει πολύ επιτυχημένες συμβουλές και έχω πάρει 2-3 πολύ δυνατά κομμάτια
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Αμερικάνος εισαι; Πήγαινε στη Μαρία φυλής 86β. τοπ εμφανιση για φυλής και η απόλυτη καραφόλα. ακριβώς ότι ζητας
Χαχα όχι Θεσσαλονικιος. Εκεί έχουμε μάθει στα μπάζα με 30-40€ και τώρα είναι ευκαιρία να το βάλουμε σε κάτι όμορφο ακόμα και αν δε κάνει παπάδες.

Παλιά έπαιρνα μια Σόνια στη φυλής, παίζει ακόμα αυτή; Και μια άλλη Βουλγάρα πανέμορφη σε ένα ημιυπόγειο σε ένα κάθετο στη φυλής, ξεχνάω το όνομα της
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Φίλοι συναγωνιστές Αθηναίοι, σήμερα είμαι στην πόλη σας και ήθελα να μάθω ποια είναι η πιο όμορφη γκόμενα στα σπιτάκια της φυλής αυτή την περίοδο. Που τη βρίσκω και σε ποια βάρδια;
Δε με νοιάζουν φοβερές επιδόσεις, αλλά η πολύ δυνατή εμφάνιση.
Στο παρελθόν μου έχετε δώσει πολύ επιτυχημένες συμβουλές και έχω πάρει 2-3 πολύ δυνατά κομμάτια
κωνσταντινα / βεργας 7
πιο δυνατη εμφανιση απο αυτην, δεν προκειται να βρεις.
γκαραντι λεμε.

αν δε σου κανει, μη μασας.
σκας απο πισω ακριβως... τροφωνιου 13 ισογειο, ενα αναλογο με κοντο μαλλι.
θα φας καλα, μην πας φαγωμενος (εξτρα τιπ).
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
κωνσταντινα / βεργας 7
πιο δυνατη εμφανιση απο αυτην, δεν προκειται να βρεις.
γκαραντι λεμε.

αν δε σου κανει, μη μασας.
σκας απο πισω ακριβως... τροφωνιου 13 ισογειο, ενα αναλογο με κοντο μαλλι.
θα φας καλα, μην πας φαγωμενος (εξτρα τιπ).
Σε ευχαριστώ
Τι βάρδιες είναι αυτές που λες;

Edit: Μετά από αναζήτηση είδα ότι αυτές είναι κάποιες πολύ χοντρές. Μιας και δεν είμαι από εδώ καλό θα ήταν να μην κάνεις χαβαλε και με τραβάς κάπου χωρίς λόγο. Κρίμα..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Σε ευχαριστώ
Τι βάρδιες είναι αυτές που λες;

Edit: Μετά από αναζήτηση είδα ότι αυτές είναι κάποιες πολύ χοντρές. Μιας και δεν είμαι από εδώ καλό θα ήταν να μην κάνεις χαβαλε και με τραβάς κάπου χωρίς λόγο. Κρίμα..
αααα οκ σορρυ, με συγχωρεις.
πεσμας τι εννοεις δυναμη, για να σε κατατοπισω αναλογως τοτε.
κανε μια περιγραφη με τα γουστα σου δηλαδη.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
αααα οκ σορρυ, με συγχωρεις.
πεσμας τι εννοεις δυναμη, για να σε κατατοπισω αναλογως τοτε.
κανε μια περιγραφη με τα γουστα σου δηλαδη.
Ε τώρα αν δε καταλαβαίνεις ότι είναι μαλακια να τρολαρεις κάποιον που είναι στην πόλη από μακριά τι να σου πω. Μακάρι να στο κάνουν και σένα σε αντίστοιχη περίπτωση. Καλύτερα μην απαντάς περισσότερο γιατί δε θα πάρω στα σοβαρά ότι και να γράψεις, ας γράψει κάποιος που μιλάει σοβαρα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Ε τώρα αν δε καταλαβαίνεις ότι είναι μαλακια να τρολαρεις κάποιον που είναι στην πόλη από μακριά τι να σου πω. Μακάρι να στο κάνουν και σένα σε αντίστοιχη περίπτωση. Καλύτερα μην απαντάς περισσότερο γιατί δε θα πάρω στα σοβαρά ότι και να γράψεις, ας γράψει κάποιος που μιλάει σοβαρα
μορτη, εδω μεσα ο καθενας θεωρει δυναμη οτι του κατεβει.
αρα πηρες και την απαντηση σου, οπως αοριστα το εθεσες.
πες λοιπον τα γουστα σου πολυ σχολαστικα, για να σε κατατοπισουμε καταλληλα.
αν συνεχισεις ετσι στο αοριστο, αοριστες απαντησεις θα λαβεις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
σφηνάκι live

Κολωνού 32β Χριστίνα καστανή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, πολλά τατουάζ απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Αντρέα μελαχρινή χοντρή λατινα με 3αρι βυζι, διάφορα τατουάζ και Μιμή καστανή μεκαμψη λατινα παχουλη με 3αρι βυζι μεγάλο πεταχτώ κωλο,σήμερα φορούσε κ γυαλάκια, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Αναμπελ μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι και Μπιανκα μελαχρινή λατινα νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Φλορα η μελαχρινή χοντρή Ρουμάνα, με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και δύο λατινες στα 20 ευρώ, μια μελαχρινή κοντή πολύ λεπτή με μικρό βυζι και μια ξανθιά χοντρή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 α Αντζελινα καστανή χοντρή με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Βιολετα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Y. Γ 1 ζητώ ταπεινά συγνώμη που ακόμη μια φορά διακόπτω τα σπαμ μηνύματα σας για να γράψω για σπιτάκια

Υ. Γ 2 υπάρχει και το πμ
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Σε ευχαριστώ
Τι βάρδιες είναι αυτές που λες;
Σου παίζει βιολί ο τρολλο-Φίλιππας. Τσέκαρε τη Μαρία που σου είπε ο κουλουρτζής και Ταϊλανδάννα παραδίπλα. Κράτα κι ένα δεύτερο ζευγάρι Χριστίνα Τσέχα (65) / Ράνια (84).
Σε λυπάμαι για τα km που έκανες όχι τίποτ’ άλλο.:grin:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Σου παίζει βιολί ο τρολλο-Φίλιππας. Τσέκαρε τη Μαρία που σου είπε ο κουλουρτζής και Ταϊλανδάννα παραδίπλα. Κράτα κι ένα δεύτερο ζευγάρι Χριστίνα Τσέχα (65) / Ράνια (84).
Σε λυπάμαι για τα km που έκανες όχι τίποτ’ άλλο.:grin:
μου αρεσει που μιλανε για τρολ και εχουν και σοβαρη αποψη, οι φωλοεισπρακτωρες του ιστοτοπου.
ο μεν βορδελοκουλουρακιας με 0 και φολες απο παντου και ο δε σεβασμιωτατος με 12 κριτικες, απο τις οποιες οι 3 ειναι για αννα ταϊ ,που δε ξερει να βαλει ουτε την καποτα και οι αλλες 3 για την γιαννα το σαμιαμιδι με τα ψυχολογικα τικς:2funny:
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
763
Πόντοι
361
αααα οκ σορρυ, με συγχωρεις.
πεσμας τι εννοεις δυναμη, για να σε κατατοπισω αναλογως τοτε.
κανε μια περιγραφη με τα γουστα σου δηλαδη.
Πέρα απο την πλάκα , θέλω και 'γω να πάω με Κωνσταντίνα , θα αντέχει δυνατό σφυροκόπημα ,:takethis: έτσι θα σπρώχνω , για δώστε περισσότερες πληροφορίες η γνωρίζωντες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
συνέχεια live


Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16β & 16α κλειστά.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι και Φωτεινή μελαχρινή ψηλή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό. Το απόγευμα μετά τις 1700 η Μιλενα.


Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα με κάστανο σκούρο μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα, με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 Νικόλ μελαχρινή χοντρή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο , 2αρι συν βυζι και γύρισε η Χριστίνα μελαχρινη λεπτή μιλφ με 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 18α Ελένη η Βουλγάρα από το 20, κοκκινομάλλα πια, κοντή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18β Άννα ξανθιά ψηλή νταρντανα μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Διδύμου 16 κλειστο

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α & 7β κλειστά.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Πέρα απο την πλάκα , θέλω και 'γω να πάω με Κωνσταντίνα , θα αντέχει δυνατό σφυροκόπημα ,:takethis: έτσι θα σπρώχνω , για δώστε περισσότερες πληροφορίες η γνωρίζωντες.
ο keeper ειναι φαν της κωνσταντινας, ρωτα αυτον.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Περγαμου 1 ισόγειο κλειστό.

Περγαμου 1 όροφος Μυρα μελαχρινή μίλφ με κανονικό σώμα σχεδόν 2.5αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, τατουάζ στο δεξί μπράτσο και αριστερά χαμηλά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Έλενα ξανθιά μιλφ χοντρουλα με 3.5αρια βυζια με μεγάλη ρογα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.Το απόγευμα μάλλον η Βικτόρια.

Αγκυρας 12β Νανσι η γυρολόγος μιλφ με το πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11α Εύα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 3 αριστερά Μπέλα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Όλγα μελαχρινη σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Μπάρμπαρα καστανή σώμα με αρκετά πιασίματα πια 2 5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
166
Πόντοι
1
η ντιανα δε δουλευει καθε μερα στη διδυμου πρωι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom