Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 340 άτομα (27 μέλη και 313 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Κατέβηκα μετάξι,η κατάσταση πλέον είναι αποκρουστική και για εμένα που έχω γερό στομάχι,ζεστη-κατρουλιλα-τουριστες-πακιστανοι συνθέτουν ένα πυρηνικό συνδιασμό.
Με το που πάτησα το πόδι μου μου έφυγε οποιαδήποτε σκέψη να γαμησω,πήγα στο Κολωνού 48 μπας και γύρισε το μαρακι και το σώσουμε λίγο αλλά δεν ήταν εκεί.Στη θέση της μια καινούργια τροφαντη μελαχρινή Ρωσίδα.Κοτοπουτανο μιλφ με μεγάλα βυζιά,θα έμπαινα αλλά η κατρουλιλα υπερίσχυσε της καβλας
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Κατέβηκα μετάξι,η κατάσταση πλέον είναι αποκρουστική και για εμένα που έχω γερό στομάχι,ζεστη-κατρουλιλα-τουριστες-πακιστανοι συνθέτουν ένα πυρηνικό συνδιασμό.
Με το που πάτησα το πόδι μου μου έφυγε οποιαδήποτε σκέψη να γαμησω,πήγα στο Κολωνού 48 μπας και γύρισε το μαρακι και το σώσουμε λίγο αλλά δεν ήταν εκεί.Στη θέση της μια καινούργια τροφαντη μελαχρινή Ρωσίδα.Κοτοπουτανο μιλφ με μεγάλα βυζιά,θα έμπαινα αλλά η κατρουλιλα υπερίσχυσε της καβλας
Σε καταλαβαίνω απόλυτα τύπε
Εγω πλέον δεν περνάω καν από εκεί
Τα πρωινά εχω ακούσει ειναι κάπως πιο καλα αλλα και παλι ασχημα
Αλλα το απόγευμα και το βράδυ η κατάσταση ξεφεύγει
Πλέον και οι ίδιοι οι οίκοι ποντάρουν στους Πακιστανους
Και μην μου πείτε το μεταξυ ειναι θεϊκό και οτι γαμας με 10€
Χάλια κατάσταση
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Φ 105 επίσκεψη μόλις τωρα στην Νικολετα

Ψηλή μελαχρινή αδύνατη με ωραίο σώμα ένα τατουάζ στην πλάτη διακριτικό
Ωραίο κωλαράκι φτιαχτό βυζί με ρόγα που βγάζει μάτι
Δηλώνει απο Ισπανία
Συνένωση στα ελληνικα με άνεση
Μπήκε στο δωμάτιο
Κατευθείαν ΚΑΠΟΤΑ και βαθιά ωραια πιπουλα που πιστευω θα ναι το δυνατο σημείο της
Της έπιανα το βυζακι ολα ωραια και αυθόρμητα της τράβηξα την ρόγα δεν αντέδρασε άγρια αλλα την παρατήρηση την εκανε χωρίς να σταματήσει την πίπα
Ανέβηκε απο πάνω μου και έδωσε πόνο
Αλλάξαμε σε ντογκι αλλα δεν το άντεξε λόγο μεγέθους χωρίς ομως να κλέβει
Το πήγαμε σε ιεραποστολικό οπου έδωσα πολυ πόνο παίδες σε σημείο να τελειώσει
Ένιωσα να επεδίωξε φιλάκι
Αλλα τα απέφυγα

Προσωπικά για τα δικά μου γουστα αυτή την στιγμή εμφανισιακά ειναι Οχι νούμερο 1 αλλα σιγουρα στις τοπ

Πιστευω οτι αξίζει γτ δεν ειναι από αυτες που θα σου λένε μην και μην έδειξε δράση και κίνηση
Δεν ηταν αγγούρι

Επίσης η κυρία Τσατσα ανέφερε τελείωμα στα βυζακια
Πίπα με προφυλακτικό
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Πιστευω οι έμπειρη τυπαδες του ΜΠΟΥ πρεπει να την δοκιμάσουν

Εύχομαι να στε ολοι καλα

Και να περνάτε ομορφα

Περιμενω και τα δικά σας story
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Κατέβηκα μετάξι,η κατάσταση πλέον είναι αποκρουστική και για εμένα που έχω γερό στομάχι,ζεστη-κατρουλιλα-τουριστες-πακιστανοι συνθέτουν ένα πυρηνικό συνδιασμό.
Με το που πάτησα το πόδι μου μου έφυγε οποιαδήποτε σκέψη να γαμησω,πήγα στο Κολωνού 48 μπας και γύρισε το μαρακι και το σώσουμε λίγο αλλά δεν ήταν εκεί.Στη θέση της μια καινούργια τροφαντη μελαχρινή Ρωσίδα.Κοτοπουτανο μιλφ με μεγάλα βυζιά,θα έμπαινα αλλά η κατρουλιλα υπερίσχυσε της καβλας
Η Μαρία όλο έρχεται και πότε δεν έρχεται, έχει αράξει στην Μολδαβία και δεν το κουνάει από εκεί!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φ 105 επίσκεψη μόλις τωρα στην Νικολετα

Ψηλή μελαχρινή αδύνατη με ωραίο σώμα ένα τατουάζ στην πλάτη διακριτικό
Ωραίο κωλαράκι φτιαχτό βυζί με ρόγα που βγάζει μάτι
Δηλώνει απο Ισπανία
Συνένωση στα ελληνικα με άνεση
Μπήκε στο δωμάτιο
Κατευθείαν ΚΑΠΟΤΑ και βαθιά ωραια πιπουλα που πιστευω θα ναι το δυνατο σημείο της
Της έπιανα το βυζακι ολα ωραια και αυθόρμητα της τράβηξα την ρόγα δεν αντέδρασε άγρια αλλα την παρατήρηση την εκανε χωρίς να σταματήσει την πίπα
Ανέβηκε απο πάνω μου και έδωσε πόνο
Αλλάξαμε σε ντογκι αλλα δεν το άντεξε λόγο μεγέθους χωρίς ομως να κλέβει
Το πήγαμε σε ιεραποστολικό οπου έδωσα πολυ πόνο παίδες σε σημείο να τελειώσει
Ένιωσα να επεδίωξε φιλάκι
Αλλα τα απέφυγα

Προσωπικά για τα δικά μου γουστα αυτή την στιγμή εμφανισιακά ειναι Οχι νούμερο 1 αλλα σιγουρα στις τοπ

Πιστευω οτι αξίζει γτ δεν ειναι από αυτες που θα σου λένε μην και μην έδειξε δράση και κίνηση
Δεν ηταν αγγούρι

Επίσης η κυρία Τσατσα ανέφερε τελείωμα στα βυζακια
Πίπα με προφυλακτικό
Το 105 φέρνει καυλάκια με σιλικονάτες τορπίλες τον τελευταίο καιρό.
Διάβασα από έναν συναγωνιστή πως η Νικολέτα δουλέυει και μετά τα μεσάνυχτα.
Ελπίζω η Μαριάννα λατίνα να μην σταμάτησε τελείως, και αυτή επίσης δηλώνει Ισπανίδα και το μπουρδελάκι μέσα μοιράζει πόνο με Ισπανικά hits! :cheesy:
Θα δοκιμαστεί και η Νικολέτα σύντομα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
230.040
Πόντοι
46.232
Φ 105 επίσκεψη μόλις τωρα στην Νικολετα

Ψηλή μελαχρινή αδύνατη με ωραίο σώμα ένα τατουάζ στην πλάτη διακριτικό
Ωραίο κωλαράκι φτιαχτό βυζί με ρόγα που βγάζει μάτι
Δηλώνει απο Ισπανία
Συνένωση στα ελληνικα με άνεση
Μπήκε στο δωμάτιο
Κατευθείαν ΚΑΠΟΤΑ και βαθιά ωραια πιπουλα που πιστευω θα ναι το δυνατο σημείο της
Της έπιανα το βυζακι ολα ωραια και αυθόρμητα της τράβηξα την ρόγα δεν αντέδρασε άγρια αλλα την παρατήρηση την εκανε χωρίς να σταματήσει την πίπα
Ανέβηκε απο πάνω μου και έδωσε πόνο
Αλλάξαμε σε ντογκι αλλα δεν το άντεξε λόγο μεγέθους χωρίς ομως να κλέβει
Το πήγαμε σε ιεραποστολικό οπου έδωσα πολυ πόνο παίδες σε σημείο να τελειώσει
Ένιωσα να επεδίωξε φιλάκι
Αλλα τα απέφυγα

Προσωπικά για τα δικά μου γουστα αυτή την στιγμή εμφανισιακά ειναι Οχι νούμερο 1 αλλα σιγουρα στις τοπ

Πιστευω οτι αξίζει γτ δεν ειναι από αυτες που θα σου λένε μην και μην έδειξε δράση και κίνηση
Δεν ηταν αγγούρι

Επίσης η κυρία Τσατσα ανέφερε τελείωμα στα βυζακια
Πίπα με προφυλακτικό
Ωραία κοπέλα αλλά μέχρι εκεί... υπάρχουν κ 2 κριτικές για αυτή στο Φυλής 65α που δούλευε ως Μπέλα
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
328
Like
645
Πόντοι
81
Σου προτείνω να δοκιμάσεις και τις δύο ... Αξίζουν ... Και πες μας τη γνώμη σου.
Με την καρολινα παω οτι καλυτερο για μενα, να σου πω εβελινα σε ποιο δουλευει? Και τι βαρδια?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
43
Like
8.845
Πόντοι
1.936
Δυστυχώς δεν αφήνει από πάντα ούτε να του γλύψεις βυζί. Μόνο ξερη πίπα και άντε γεια αλλά μετρ όμως.
....αυτο δεν ειναι τιποτα....ουε και αλοιμονο και πιασεις τα μαλλια της....της χαλασεςτη βαρδια.Τσιμπουκομανα ομως απο τις λιγες απομειναντες
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα κι από μένα. Επειδή είμαι 14 μέρες με covid-19 , με γονάτισε εντελώς, όχι μόνο εμένα αλλά και όλους στο σπίτι, να ρωτήσω εκείνη η Ντιάνα που ήταν στη Φωκαίας 27 στο πάνω είναι ακόμα, η αποδήμησε γιατην πατρίδα; Έλεγα να περάσω το Σάββατο μια βόλτα. Μόλις πάρω λίγο το πάνω μου. Επίσης ρε μάγκες εκείνο το Χριστινάκι που ήταν με την Βίκη δουλεύει ακόμα στο 56;
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ψηνεται κανεις για παρτουζα αυριο το πρωι με την κωνσταντινα απο βεργας 7?
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Μετά από αμέτρητα ποστ για τη 'βασίλισσα' την Εβελίνα την πήρα μόνο και μόνο από περιέργεια. Εμφανισιακά εντελώς αδιάφορη . Τα ίδια μέσα. Δεν ξαναπατάω που να μου το δινε τζάμπα.
Όπου ακούς πολλά κεράσια
κράτα και μικρό καλάθι!
 

Charlie Deker

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
45
Like
88
Πόντοι
0
Καλημερα κυριοι,παιζει τιποτα καλο με τελειωτικο στο στομα Φυλης και Περιξ στην απογευματινη βαρδια?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Μετά από αμέτρητα ποστ για τη 'βασίλισσα' την Εβελίνα την πήρα μόνο και μόνο από περιέργεια. Εμφανισιακά εντελώς αδιάφορη . Τα ίδια μέσα. Δεν ξαναπατάω που να μου το δινε τζάμπα.
Φίλε τα στάνταρακια είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα του καθενός. Αν σου ήταν αδιάφορη εμφανισιακά τότε ίσως να μην έπρεπε να μπεις. Πχ η Αλεξάνδρ χωματια νου είναι για μένα στάνταρ. Όμως πολλοί έχουν πει πως δεν τους φτιάχνει εμφανισιακά και δεν έχουν καν μπει. Από υπηρεσίες πιστεύω υπάρχει μια αντικειμενική άποψη. Αλλά αν δεν σαρεσει η γκόμενα μάλλον δεν θα περάσεις καλά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom