Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (15 μέλη και 154 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Αυριο τελευταια μερα στην εργασια ο κυρ Βασιλης και η ομορφη πριγκηπισα Ρανια για δεκα ημερες θα παραμεινουν εχτος Αθηνας μετα θα ξαναεπιστρεψουνε!!!

Είναι σιγουράκι από τις δικές σου έγκυρες πηγές ή θα πάω ΠΣΚ και θα δω κανονικά κύριο Βασίλη στο πόστο του;;;;; :think:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
43
Like
8.845
Πόντοι
1.936
Καλησπέρα παίδες.

Ένα καλό μιλφ ρε παιδιά και ιδανικά μαστοριά στην πίπα. Μιλάμε έχω αρρωστήσει για ένα καλό μιλφοτσιμπουκι.

Πήγα είδα την Αλιονα έχει γίνει κυρατσα σαν βαρέλι δεν βλεποταν. Η Άννα Ιωαννίνων και αυτή έχει χαλάσει με κιλακια και στο σαλόνι ίσα που βγήκε οπότε δεν ρίσκαρα από θέμα όρεξης. Μπαρπορα πρίν μήνες έφαγα στεγνή φόλα δεν την πέτυχα στα καλά της. Βλέπω μία άλλη Άννα στο Ιωαννίνων λέει τίποτα?

Όλες προτάσεις ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ
Σονια Φιλιππιδου 11 ισογειο.Πρωτη βαρδια.Μονο τσιμπουκι ομως.Οχι γαμησι γιατι καθεται σαν κομοδινο και τη γαμας.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Με ποια γνωστη μοιαζει απο Οδος Φυλης?απιστευτη ομοιοτητα ετσι?
 

Συνημμένα

  • eaf586fe7148d4dc189568f59af83b60.mp4
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 0

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Αδέρφια είναι εύκολο να με ενημερώσει κάποιος αν η Τζέσικα από Φωκαίας 25 είναι εκεί σήμερα το πρωί? Ευχαριστώ πολύ!!!
 

study192

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
35
Like
354
Πόντοι
20

study192

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
35
Like
354
Πόντοι
20
πήγα προχθες με κατι φιλαράκια φυλής και αυτοί εμπαιναν μονοι στους οικους και τσεκαραν/ρωταγαν αν ειναι να με βαλουν μέσα. Έφαγα 1000 άκυρα και στο τέλος κατέληξα να πάω σε οίκο που μπορώ να μπω και μόνος μου. Γενικά ηταν λιγο σαντ η φάση. Θα ήθελα να ζητησω αν καποιος θελει, να ρωτησει οπου μπει, αν υπαρχει θεμα με αμεα (δε χρειαζομαι βοηθεια στο δωματιο, ουτε το κραταω περισσότερη ωρα,). Αν ρωτησετε καντε με ταγκ εδώ ή στελτε προσωπικό. θενξ
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
664
Κριτικές
11
Like
3.556
Πόντοι
736
Με ποια γνωστη μοιαζει απο Οδος Φυλης?απιστευτη ομοιοτητα ετσι?
έχω ανεβάσει και φωτό από στουντιοκόριτσο που μοιάζει ακόμα
περισσότερο με τη Βίκη.. και για την Άντερσον δεν θα το λεγα οτι μοιάζει τόσο
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Τέτοια ώρα φυλής αξίζει τίποτα για επίσκεψη ;
Πάω τώρα θα κάνω ενημέρωση από όλα τα σπίτια ..
Απλά προτεινετε κάποια κοπέλα αν θέλετε
Ωραίος τύπε. Μ'άρεσε η ενημέρωσή σου!


-----------------


Πέρασα απο Διδ 22 και η Μαριάννα λείπει. Η τσατσά ενημέρωσε οτι θα επιστρέψει πιθανώς σε καμιά 10ρια μέρες. Μέσα στο σπίτι απίστευτη ζέστη, η πόρτα του μεγάλου δωματίου ανοικτή, aircondition αλλά ΚΑΙ παράθυρα κλειστά,

Να δείτε που φέτος με την γαμημένη ρήτρα αναπροσαρμογής θα γαμάμε με 82 βαθμούς κελσίου!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
παρακαλω να εξαιρεθούν τα αμεα.
Τώρα που το λες προτείνω όσα δέλα δεν σε βάζουν μέσα να διαγράφονται από τη λίστα. Βέβαια έτσι όπως τα λες δε θα μείνουν και πολλά στο τέλος.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Καλησπερα φιλε μου! Η εβελινα ειναι καλη???
Ε ναι γι'αυτό το λέω .... Κατά την γνώμη μου και εμφανισιακά αλλά και μέσα στο δωμάτιο είναι από τις καλύτερες αυτή τη στιγμή . Πάντα κατά την γνώμη μου αλλά πιστεύω και των πιο πολλών εδώ. Το μόνο που σου θέλω όχι πολλές κουβέντες με την τσατσά. Μπες μέσα και τα λες με την ίδια.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
πήγα προχθες με κατι φιλαράκια φυλής και αυτοί εμπαιναν μονοι στους οικους και τσεκαραν/ρωταγαν αν ειναι να με βαλουν μέσα. Έφαγα 1000 άκυρα και στο τέλος κατέληξα να πάω σε οίκο που μπορώ να μπω και μόνος μου. Γενικά ηταν λιγο σαντ η φάση. Θα ήθελα να ζητησω αν καποιος θελει, να ρωτησει οπου μπει, αν υπαρχει θεμα με αμεα (δε χρειαζομαι βοηθεια στο δωματιο, ουτε το κραταω περισσότερη ωρα,). Αν ρωτησετε καντε με ταγκ εδώ ή στελτε προσωπικό. θενξ
Ενδεχομένος λίγο άχαρα αυτό που θα πώ αλλά μιας και κάνεις την αρχή εσύ, εαν θές και έχεις διάθεση, γράφε ποιές έριξαν άκυρο. Πιθανώς και ενα ξεχωριστώ θέμα δικό σου να ήταν καλύτερο για να "μείνει" για τους επόμενους. Θα βοηθήσεις αρκετό κόσμο που ενδεχομένος να ντρέπετε να ρωτήσει ή ακόμα και να πάει.

Απαράδεκτες οσες το κάνουν αυτό!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Σονια Φιλιππιδου 11 ισογειο.Πρωτη βαρδια.Μονο τσιμπουκι ομως.Οχι γαμησι γιατι καθεται σαν κομοδινο και τη γαμας.
Δυστυχώς δεν αφήνει από πάντα ούτε να του γλύψεις βυζί. Μόνο ξερη πίπα και άντε γεια αλλά μετρ όμως.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Δυστυχώς δεν αφήνει από πάντα ούτε να του γλύψεις βυζί. Μόνο ξερη πίπα και άντε γεια αλλά μετρ όμως.
Αμα αγγίξεις δε και το μαλλι της, πάει, έφαγες φόλα ακόμα και στην πίπα.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
328
Like
645
Πόντοι
81
Ε ναι γι'αυτό το λέω .... Κατά την γνώμη μου και εμφανισιακά αλλά και μέσα στο δωμάτιο είναι από τις καλύτερες αυτή τη στιγμή . Πάντα κατά την γνώμη μου αλλά πιστεύω και των πιο πολλών εδώ. Το μόνο που σου θέλω όχι πολλές κουβέντες με την τσατσά. Μπες μέσα και τα λες με την ίδια.
Σε ποιο δουλευει???? και σε σχεση με καρολινα ποια ειναι η καλυτερη
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Ξέρει κανεις το φ 71β τωρα ειναι ανοιχτό ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom