Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (12 μέλη και 124 επισκέπτες)

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Για ποια χριστινα λες, Για το 69 πανω την Σχιστοματα??
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Για ποια χριστινα λες, Για το 69 πανω την Σχιστοματα??
Για την αλβανιδα με την κωλαρα,που δουλευει κ στο 66 θα λεει...
Εμπειρια ουτε εγω δεν εχω,πολυ καυλα σωμα ομως....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
  χθες τεταρτη 14/10 βραδυνη βαρδια :

πιπινου 65 η αλμπινα,πολυ προκλητικη και με λαγνο βλεμμα.

φ...
που δινει και γκροβερ με πολυ ωραια εσωρουχα. το πρωι ηταν η αννα η ξανθια ρωσσιδα απο φ134 ισογειο.

:thumbsup:  Νikospireas !!!
 

Επισκέπτης
μιασ και ι καυλα βαραει κοκινα ειπα να περασο για μια ακαποτι τσιμπουκια στο λιοσιον 91!
παραδοσιακο ακαποτο σπιτι!
πιτσιλιοταν εκι μια βουλγαρα αδινατουλα!δε θιμαμαι ονομα!ειναι στιν απογευματινι βαρδια!
μπενο στο δοματιο και μιασ που ειχα μεγαλι καυλα και ιθεελα να χισο κατευθειαν μεχρι να ερθι το πορνιδιο στο δοματιο τιν παλιδρομουσα και το πεοσ μου ειχε αιματοθει και τα φλοκια ειχαν ανεβει και ειχαν σισορευτι στι βαλανο ετιμα να εκτοξευτουν!

αρχισε ι ατακτι πορνι τιν ακαποτι τσιμπουκοδρομια ,μου τον παλινδρομισε και λιγο και τα φλοκια εκτοξευτικαν στα μαλια τισ!γεμισαν ασπρα χισια.!
 

Επισκέπτης
Σημερινή πρωϊνή περιήγηση:
Φώκαιας 17 κάτω, μία καινούργια, Νικόλ πρέπει να λέγεται.Μαλλί κοντό ,μαύρο με ξανθιές αποχρώσεις.Λεπτό ωραίο πιπινοειδές σώμα και ωραία αντίστοιχα κωλάρα.

Φυλής 80, Μαρία η Βουλγάρα
Φυλής 59 πάνω, μία ξανθιά,Ντόρα πρέπει να λέγεται από Φυλής 134 υπόγειο-ισόγειο.
Φυλής 109 πάνω, Αλεξάνδρα, η αδιάφορη μελαγχροινή που είναι τα τελευταία πρωϊνά.
Φυλής 200, Κατερίνα, η ξανθιά Ρωσίδα.   
Πιπίνου 65, Κορίνα από Κεφαλληνίας με την περιφέρεια που την κρύβει.20+εξτρά.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μιασ και ι καυλα βαραει κοκινα ειπα να περασο για μια ακαποτι τσιμπουκια στο λιοσιον 91!
παραδοσιακο ακαποτο σπιτι!
πιτσιλιοταν εκι μια βουλγαρα αδινατουλα!δε θιμαμαι ονομα!ειναι στιν απογευματινι βαρδια!
μπενο στο δοματιο και μιασ που ειχα μεγαλι καυλα και ιθεελα να χισο κατευθειαν μεχρι να ερθι το πορνιδιο στο δοματιο τιν παλιδρομουσα και το πεοσ μου ειχε αιματοθει και τα φλοκια ειχαν ανεβει και ειχαν σισορευτι στι βαλανο ετιμα να εκτοξευτουν!

αρχισε ι ατακτι πορνι τιν ακαποτι τσιμπουκοδρομια ,μου τον παλινδρομισε και λιγο και τα φλοκια εκτοξευτικαν στα μαλια τισ!γεμισαν ασπρα χισια.!
pitsis τα παιρνει στη μαπα κανονικα ???
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μιας και βρεθηκαμε κεντρο Αθηνας μινι τσαρκα με τον συνοδοιπορο Pitsiriko γυρω στις 22:00

Φυλης 40: Αδιαφορο μελαχροινο πορνιδιο της σειρας στα 20 ευρω εδινε και κουλουρακι.

Διδυμου 8: Αθηνουλα. Ελληνιδα κατα δηλωση της τσατσας, μακρυα καστανα μαλια με ανταυγειες, τιποτα το ιδιεταιρο

Διδυμου 16: Αγαπη.Η γνωστη βυζαρου milf και απο Τροφωνιου και Ιουλιανου 71

Διδυμου 18Β : Βικυ. Γνωστη και μη εξαιρετεα με νεα κομωση, καρε προς το μελι χρωμα. προσωπικα μου αρεσε καλυτερα πριν στο ξανθο
 
Διδυμου 18Α: Αντριάννα. Ακομα ενας "θρυλος" της περιοχης

Διδυμου 20: Χριστινα. μελαχροιη νταρντανα Ρωσσιδα ελευθερο στοματικο και ολες τις στασεις με 20 ευρω, οπως χαρακτηριτικα ειπε και η τσατστα.Αξιοπρπσεκτη.

Ελλης 3: Νταιανα. Ισβς μεγαλυτερη σε ηληκια απο τηντσατσα. Ξανθια, με πολλες ρυτιδες και ζαρες στην κοιλια. ανυπαρκτο στηθος. ...Απο τις πιο ασχημες "κοπελες" που εχω δει ever.

Παιωνιου 10 (studio):grin:ouble score. Δυο κοπελες. η Αννα, ξανθια νταρντανα με μεγαλο στηθος και κωλο, αξιοπροσεκτη, η αλλη νεαρη μελαχροινη Ρουμανα, καινουργια στο επαγγελμα.
 

kor

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα.Ξερετε που δουλευει πλεον η αντζελα απο ελλης 3?
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
γιατι εφυγε απο εκει ?
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
καλημέρα στα μέλη.
την αντριάννα από Διδύμου την πετυχαίνω σήμερα Σαββάτο πρωί??

ρε παιδιά έχει βάλει σιλικόνες σε κώλο στήθη γιατί παλιά δεν ήταν έτσι...
πέρασα και την είδα και έπαθα πλάκα :bigdick:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βρεθηκα στην Λιοσιων Σαββατο μεσημερι και μεχρι να περασει το λεοφωρειο εριξα μια γρηγορη ματιά :
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Βεργας 2: μελαχροινη ξεδοντιαρα ΒΛΚΠ, που ξυνισε εμφανως αφου δεν περασα.

Βεργας 6Α : Ξανθια πληθωρικη βυζαρου, milf με λευκο baby doll και μαυρες μποτες.

Βεργας 6Β: Εντυπωσιακη γαζελα, με ωραιο σωμα και λευκο σετ εσωρουχων, Αυτοπαρουσιαστηκε με πολυ καλά ελληνικά.

Εξηκιου 20: Ελενα, η γνωστη απο το internet οπως ειπε χαρακτηριστικα η τσατστα. Ελληνιδα κατα δηλωσην, μελαχροινη, με πλουσιο στηθος, κοκκινα προστυχα εσωρουχα. Αξιοπροσεκτη παρουσια.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Βρεθηκα στην Λιοσιων σαβαβτο μεσημερι και μεχρι να περασει το λεοφωρειο εριξα μια γρηγορη ματιά :
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Βεργας 2: μελαχροινη ξεδοντιαρα ΒΛΚΠ, που ξυνισε εμφανως αφου δεν περασα.

Βεργας 6Α : Ξανθια πληθωρικη βυζαρου, milf με λευκο baby doll και μαυρες μποτες.

Βεργας 6Β: Εντυπωσιακη γαζελα, με ωραιο σωμα και λευκο σετ εσωρουχων, Αυτοπαρουσιαστηκε με πολυ καλά ελληνικά.

Εξηκιου 20: Ελενα, η γνωστη απο το internet οπως ειπε χαρακτηριστικα η τσατστα. Ελληνιδα κατα δηλωσην, μελαχροινη, με πλουσιο στηθος, κοκκινα προστυχα εσωρουχα. Αξιοπροσεκτη παρουσια.
επιδι εμινεσ αμπαλοσ γιαφτο,ο ιετοσ σε προδοσε κε το ερικσεσ εξο
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν ξερουμε ακομα.
Ειναι νωρις........

Αυτο ητανε προθερμανση.

Το ματς ειναι το βραδυ............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Δεν ξερουμε ακομα.
Ειναι νωρις........

Αυτο ητανε προθερμανση.

Το ματς ειναι το βραδυ............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι! οι μεγαλες ομαδες παιζουνε μπαλλα βραδακι με τους προβολεις :)
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Μπάς και καποιος απ τους πολυπράγμονες συναγωνιστές γνωρίζει αν και που παιζει η Βικυ του Διδύμου 8Β(το ισόγειο) πρωινή;
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Μπάς και καποιος απ τους πολυπράγμονες συναγωνιστές γνωρίζει αν και που παιζει η Βικυ του Διδύμου 8Β(το ισόγειο) πρωινή;

έχω την αμυδρά εντύπωση οτι οι πολυπράγμονες 'συναγωνιστές' έχουν 'διακόψει' τις ενημερώσεις δια
να μην επωφελούνται οι ανάξιοι κηφήνες καθώς και οι κομμουνιστοσυμμορίται του μπουρδέλα αχαχαχαχαχαχα

εν ολίγοις εφαρμόζουν το devaluation του παρόντος χώρου. Η αμυδρά και ταπεινή εντύπωσίς μου και μόνον.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
την ειδα οτι βαζει ταξιμετρο και με χαλασε..αν και αυτος νομισε οτι για καλο το εκανε.την ειχα ξαναδει αυτην αλλη 1-2 φορες.πολυ κοντη γμτ και ειμαι 1.85..τις αποφευγω.μονο μια θυμαμαι...αννουλα μελαχροινη 1.5 μετρο υψος,ιταλιδα ελεγε :jerking: στο φυλης54 πανω το 2002,εξαιρετικη μεσα και οταν ξαπλωνε στο κρεβατι η διαφορα υψους εξαφανιζοταν  κατα περιεργο τροπο.
βασικα περασα να δω την χριστινα μηπως και αποφασισω να περασω..αλλα εχω ακουσει ειναι πολυ ξεπετα και κολλαω  ποτε θα της τον ακουμπησω :cheesy:.καμια αλλη αποψη για χριστινα?
την εχω παρει 2 φορες,την1η ημουν ο τελευταιος στη βαρδια της και μαλλον γι'αυτο μου εδωσε παραπανω χρονο,τη δευτερη  δεν προλαβα να τελειωσω,και καλα την επιασε βηχας περιπου στο 10λεπτο.παντως ειναι θεομουνο,το βλεπεις και τρως ηττα.για μενα ειναι αδυνατο να μην το παρω αν το δω μπροστα μου.αλλα δε θα το ξαναδω γιατι ειναι ο ορισμος της ξεπετας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom