Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (37 μέλη και 262 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΕ ΤΑ ΒΡΟΧΕΡΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΦΥΛΗΣ και ΦΩΚΑΙΑΣ

πρωινή βάρδια περίπου γύρω στις 14.00’


[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 19[/size]
;)
Μαρίνα μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, κανονικό σώμα, μέτρια σιλικονέ βυζιά και ικανοποιητικό κώ(ο)λο. Αρκετά καλές υπηρεσίες και τυπική επαγγελματική συμπεριφορά με την καλή έννοια

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:cool2:
Χριστίνα από Φυλής 66Δ, Φυλής 109 ισόγειο, ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους, πάντα πιασμένα πίσω με κοκαλάκι για να αναδεικνύεται ο ωραίος της λεπτός λαιμός, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, λεπτή με μικρά βυζιά και υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο που τον προβάλλει ως το κύριο όπλο της (και αυτό είναι μόνο)

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ [/size]
:tits2:
μελαχρινή (Βουλγάρα νομίζω) βουκολική μορφή, σχετικά κοντή, μάλλον γεματούλα με πεταχτό γεμάτο κώ(ο)λο τοποθετημένο μάλλον χαμηλά

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
;)
καστανομελάχρινη με σκαλωτά πλούσια μαλλιά μέχρι την μέση, συμπαθητικό/ωραίο πρόσωπο που απέπνεε αίσθηση απειρίας, σχετικά ψηλή, αρκετά λεπτή με αναλογίες μοντέλου …στα υπόψη

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:boobies:
Όλγα (παλαιότερα Λολίτα) από Αγ. Πέτρου, Μονής Προδρόμου υπόγειο, σκούρα καστανά μαλλιά λίγο κάτω από την μέση, σχετικά μέτρια προς ψηλή, πολύ λεπτή με ανύπαρκτα βυζιά αλλά πεταχτό ικανοποιητικό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 59 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:tits2:
Βανέσσα για την ακρίβεια ψευτοBανέσα, μελαχρινή με extensions μέχρι τις πλάτες, πρόστυχη και συνάμα πρόσχαρη έκφραση προσώπου, σχετικά μεγάλα κρεμαστά βυζιά και υπέρογκο στρουμπουλό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 80[/size]
:dancing:
Μαρία η Βουλγάρα(από την Βουλγαρία της Βουλγαρίας) μελαχρινή με πλούσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, σχετικά ψηλή, μάλλον μικρά βυζιά και συμπαθητικό στρουμπουλό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 65 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:)
Ελένη ξανθιά (πλέον) από Φυλής 134 όροφος, Περγάμου (αν θυμάμαι καλά) μαλλιά μέχρι τους ώμους, αποδεκτό σχετικά πρόσωπο με κάπως περίεργα χείλη όταν μιλάει, σχετικά ψηλή, μέτρια στο σώμα με σιλικονέ βυζιά και κοινότυπο κώ(ο)λο.
Βγήκε στο παράθυρο (γυμνή) όπως η Μοσχολιού στα κόκκινα φανάρια σαν να περίμενε τον κα(υ)λό της
[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:fuck1:
Αλίνα από Ισπανία (ή από την Ισπανία της Πολωνίας/Βουλγαρίας, δεν ζήτησα να κοιτάξω ταυτότητα γιατί με ενδιέφερε να κοιτάξω «άλλα πράγματα»), καστανή με μαλλιά μέχρι χαμηλά στις πλάτες, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, αρκετά λεπτή (όπως η Όλγα από Φωκαίας 17) αλλά με διακριτές καμπύλες. Επίσης με αρκετά καλές υπηρεσίες στο δωμάτιο.

http://[URL unfurl="true"]www.zougla.gr/Image.ashx?fid=68244&w=400&h=300&q=80[/img[/URL]]

[b][size=9pt][color=red]ΦΥΛΗΣ 84 ΟΡΟΦΟΣ[/color][/size][/b]
:boobies:
[color=green][b]Λουτσιάνα[/b][/color] (από Φυλής 86 ισόγειο, Φωκαίας 25 ισόγειο) καστανόξανθη με extensions πλέον μέχρι την μέση που το πέταγε χαμηλά για να κτυπάει τον στρογγυλό ενδιαφέροντα κώ(ο)λο της (παλαιότερα πριν δυο εβδομάδες είχε μαλλιά μέχρι τους ώμους), σχετικά μέτρια στο ύψος, μικρά βυζιά και προκλητικό πρόσωπο

[b][size=9pt][color=red]ΦΥΛΗΣ 86 ΟΡΟΦΟΣ[/color][/size][/b]
:rolleyes:
[color=green][b]Ίρις[/b][/color] [i]ένα ακόμη ωραίο έπιπλο που σε ξεγελάει [/i] (από Φωκαίας 25 όροφος) καστανή με ανταύγειες, μακριά μαλλιά μέχρι την μέση, ωραίο/προκλητικό πρόσωπο, περιποιημένη με μεγάλους κρίκους (όπως πάντα), σχετικά μέτρια προς ψηλή στο ύψος, αρκετά λεπτή αλλά με καλοσχηματισμένο σώμα, μάλλον μικρά βυζιά και τεντωμένο προκλητικό κώ(ο)λο

[b][size=9pt][color=red]ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ[/color][/size][/b]
:dancing:
[color=green][b]Λούνα[/b][/color]  [i]από την Ιταλία[/i] (ή από την Ιταλία της Ρουμανίας) μελαχρινή με tattoo στην πλάτη και στο κώ(ο)λο, σχετικά ψηλή, στριφογυριστός στρουμπουλός κώ(ο)λος, ικανοποιητικά βυζιά.


[size=10pt][font=Comic Sans MS]Οι ομάδες (Φυλής και Φωκαίας) θα "παίξουν" αύριο Κυριακή με την ίδια περίπου σύνθεση ...εκτός απροόπτου[/font][/size]

;D ;D ;D
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:dancing: :dancing: :dancing:

Στο πριγκιπάτο Φυλής 59 ισόγειο
(που αλώθηκε στην πρωινή βάρδια από την ψευτο-Βανέσσα με την βουκολική αύρα και τα κρεμαστά στήθη της Βαβυλώνας)
ρωτήσαμε τον τσάτσο και μας είπε ότι στην βραδινή βάρδια θα δουλεύει μια Ρουμάνα ή Πολωνέζα (δεν θυμάμαι γαμώ το μυαλό μου, γαμώ ...) που έχει πολύ μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια, είναι αδύνατη, ψηλή και εμφανίζεται πάντα (ή σχεδόν πάντα) με ένα παρεό.

Είναι η κοπέλα που είχε κάνει σχετική ενημέρωση ο Νikospireas   ;)
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
την εχω παρει 2 φορες,την1η ημουν ο τελευταιος στη βαρδια της και μαλλον γι'αυτο μου εδωσε παραπανω χρονο,τη δευτερη  δεν προλαβα να τελειωσω,και καλα την επιασε βηχας περιπου στο 10λεπτο.παντως ειναι θεομουνο,το βλεπεις και τρως ηττα.για μενα ειναι αδυνατο να μην το παρω αν το δω μπροστα μου.αλλα δε θα το ξαναδω γιατι ειναι ο ορισμος της ξεπετας.
αρα ισχυουν τα κακα σχολια που ακουγονται.κριμα το κορμι!βοηθησες να προετοιμαστω ψυχολογικα(οσο μπορω βεβαια)για μια ομορφη ξεπετα,θενκς :thumbsup:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Η Χριστίνα (ξανθιά) από Φυλής 66Δ, παλαιότερα από Φυλής 109 ισόγειο, έχει απλά ωραίο υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο (και αυτό είναι μόνο το καλό της)

...αν βέβαια σε αφήσει να το χαρείς και δεν σου την σπάσει  :grin:

Αυτό έχω ακούσει και έχω διαβάσει απο αρκετά άλλα παλιά μέλη του σαϊτ μας (που κατα την γνώμη μου έχουν αρκετά αντικειμενική άποψη) και αυτό πιστεύω.

Προσωπικά επειδή είναι ξανθιά και με κοντά μαλλιά δεν πρόκειται ποτέ να την επισκεφθώ.

Ώπα !!! Ψέματα λέω !!!

Μια φορά το σκέφτηκα να περάσω για ένα πισωκω(ο)λητό από περιέργεια για να δω αν κρατάει τεντωμένο και πεταχτό τον κώ(ο)λο της όταν γίνεται  :zfuck:

αλλά τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη

μάλλον ευτυχώς ...
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Η Χριστίνα (ξανθιά) από Φυλής 66Δ, παλαιότερα από Φυλής 109 ισόγειο, έχει απλά ωραίο υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο (και αυτό είναι μόνο το καλό της)

...αν βέβαια σε αφήσει να το χαρείς και δεν σου την σπάσει  :grin:

Αυτό έχω ακούσει και έχω διαβάσει απο αρκετά άλλα παλιά μέλη του σαϊτ μας (που κατα την γνώμη μου έχουν αρκετά αντικειμενική άποψη) και αυτό πιστεύω.

Προσωπικά επειδή είναι ξανθιά και με κοντά μαλλιά δεν πρόκειται ποτέ να την επισκεφθώ.

Ώπα !!! Ψέματα λέω !!!

Μια φορά το σκέφτηκα να περάσω για ένα πισωκω(ο)λητό από περιέργεια για να δω αν κρατάει τεντωμένο και πεταχτό τον κώ(ο)λο της όταν γίνεται  :zfuck:

αλλά τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη

μάλλον ευτυχώς ...
τα ιδια εχω πληροφορηθει.οποτε θα πεταξω ενα 20αρι,θα κανω και τα νευρα μου τσαταλια και θα μπω να δοκιμασω(ουτε η πρωτη  φολα θα ειναι ουτε η τελευταια :grin:).
μετα λεω να προσπαθησω να τη ψησω πως αν βαλει αυτα τα...εξτενσιονς,θα εχει πιο πολυ δουλεια.να σε δω μετα τι θα κανεις.. :cheesy:
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
μαγκες πεστε ενα καλο μπουρδελο για τωρα!!!
 

Επισκέπτης
Εἰς βραδυνὴν ἐπίσκεψιν ἐλεγκτικοῦ κλιμακίου ἐχθὲς μεταξύ 21.30 καὶ 23.00 διεπιστώθη μὲν ἐπάρκεια τῶν προσφερομένων εἰδῶν, ἀλλὰ καὶ χαμηλὴ ποιότης αὐτῶν.

Σταχυολογοῦντες:

Διδύμου 8 κάτω Ἀθηνὰ εὐειδὴς καστανή.

Διδύμου 8 ἄνω ὑπερήλιξ ξανθή.

Φωκαίας 17 κάτω ὡραιωτάτη καστανὴ ἀλλὰ μὲ μεγάλην ἰδέαν διὰ τὸν ἑαυτὸν της.

Φωκαίας 25 λεπτὴ ἀθιγγανὶς ἐκ Ρουμανίας.

Φωκαίας 24 (λαβύρινθος) εὔσωμος ἀκκιζομένη. Ὡραῖον δωμάτιον διημερεύσεως.

Φ86 κάτω Σαμάνθα (ὄχι βεβαίως ἡ πάλαι ποτὲ τῶν σπουδαστηρίων ἀλλὰ ἡ ἑτέρα, ἡ ἐλαφροῦ τύπου).

Μονὴς Προδρόμου κάτω Λούνα. Δὲν εἰσακούομαι ὅταν παροτρύνω πρὸς ἀδυσώπητον γενετησιασμὸν μὲ τὴν ἀνωτέρω καὶ οὔτω παρέμεινεν ἐν τῷ δωματίῳ μετὰ συναδέλφου 6΄ 33΄΄ ἐν ὅλῳ.


 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Εἰς βραδυνὴν ἐπίσκεψιν ἐλεγκτικοῦ κλιμακίου ἐχθὲς μεταξύ 21.30 καὶ 23.00 διεπιστώθη
...
Μονὴς Προδρόμου κάτω Λούνα. Δὲν εἰσακούομαι ὅταν παροτρύνω πρὸς ἀδυσώπητον γενετησιασμὸν μὲ τὴν ἀνωτέρω καὶ οὔτω παρέμεινεν ἐν τῷ δωματίῳ μετὰ συναδέλφου 6΄ 33΄΄ ἐν ὅλῳ.

Είναι ηλίου φαεινότερον ότι η Λούνα (μας) εργάζεται ολημερίς (όπερ μεθερμηνευόμενον εργάζεται αδιάκοπα από πρωινή σε βραδινή βάρδια στην ίδια ημέρα)...

:grin: :grin: :grin:

ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΕ ΤΑ ΒΡΟΧΕΡΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΦΥΛΗΣ και ΦΩΚΑΙΑΣ

πρωινή βάρδια περίπου γύρω στις 14.00’


[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:dancing:
Λούνα  από την Ιταλία (ή από την Ιταλία της Ρουμανίας) μελαχρινή με tattoo στην πλάτη και στο κώ(ο)λο, σχετικά ψηλή, στριφογυριστός στρουμπουλός κώ(ο)λος, ικανοποιητικά βυζιά.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Χιστες !!

Μολις γυρισα απο φ.54 (αυτο που ειναι στον οροφο)

Εμφανιστηκε καποια Αλινα

Ρουμανα ..... αν σας αρεσει εμφανισιακα ....τοτε μεσα θα γουσταρετε παρα πολυ !! Φοβερη περιποιηση και δεκτικη σε οτι ζηταγα - δαχτυλα σταση 69 δεν ηθελα ομως να την γλυψω...(εκτος απο κωλο που δεν μου εδωσε ουτε με εξτρα money λεγοντας μου γιατι ολοι μου ζητατε κωλο ;;; χαχαχα

πολυ στενο το γατακι της....και μου εβαλε και αναποδα το προφ/κο , βγηκε εξω πηρε καινουργιο και ειχαμε σωστη τοποθετηση (μαλλον ελλειψη εμπειριας ; δεν ξερω)

μελαχροινη , την εκανα καμια 30αρα (χωρις να τα πηγαινω καλα με τις ηλικιες)

δουλευει πρωινα καθημερινα πολυ καυλωμενο γκομενακι.....ανετα το ξαναπιτσιλαγα.....20€ το passport
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
ρε παιδια η αντριάννα στο διδύμου 18α ξέρουμε τι βάρδια έχει σήμερα; είχε το πρωί η απόγευμα;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
σημερα το πρωι στη φυλης

80 η μαρια η βουλγαρα.

67 η λουνα

71 κατω η νελλυ.

μοηνς προδορομου κατω ενα  μελαχροινο με καλο κορμι
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδεσ γνωριζει κανεισ αν εργαζεται σημερα απογευμα η μιρελα η τσιμπουκλου στη φωκαιασ στο λαβυρινθο; :think:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Συνημμένα

  • kmm.jpg
    kmm.jpg
    7,8 KB · Εμφανίσεις: 27

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
σημερα το πρωι στη φυλης

80 η μαρια η βουλγαρα.

67 η λουνα

71 κατω η νελλυ.

μοηνς προδορομου κατω ενα  μελαχροινο με καλο κορμι

νελλυ ..κατι μου λεει οτι ειναι ξανθια μουναρα με μεγαλα στηθη..

ελπιζω να μην κανω λαθος.. ;)
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
οχι φιλε δεν κανεις καθολου λαθος ειναι η απιστευτη καυλα την οποια εψαχνα εδω και καιρο και τυχαια σημερα την βρηκαμε με τον κολλητο μου στο 71 κατω.Μας θυμηκηκε αμεσως και διαλεξε αυτη δωματιο για εμας.Ηταν μαυρισμενη τεχνητα και πολυ ανανεωμενη.πιππα χωρις προφυλαχτικο και τρελο γλειψιμο στα μπαλακια ολες τις στασεις και γερο σφειροκοπημα μεχρι τελικης πτωσεως.Για καλη μας τυχη δεν ειχε βαλει πολυ κρεμα και η συμμετοχη της λογω πονου ηταν πιστευτη .εξακολουθει να το παιζει δυσκολη με την πισω πορτα αλλα κατοπιν φιλοδωρηματος κατα καιρους αλλαζει γνωμη.Μακραν η καλυτερη πουτανα της φυλης κατα την ταπεινη μου γνωμη.
 

Επισκέπτης
Κε DPANEMA ἐπὶ τῶν 19 μηνυμάτων σας τὰ 10 ἀφοροῦν τὴν Νέλλην. Καιρὸς νὰ σκεφθῆτε σοβαρὰ τὴν στάσιν σας καὶ νὰ λάβετε τὰς προσήκουσας ἀποφάσεις διὰ τὴν ἀποκατάστασίν της.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κε bakalhs εκτιμω αφανταστα το ενδιαφερον για τις εκτενεις αναφορες μου στην εν λογω κορασιδα αλλα ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι εννοειται περι αποκατασταση της.παρακαλω πολυ οπως μα ενημερωσετε σχετικα.Σας ευχαριστω εκ των προτερων με εκτιμηση DPANEMA.
 

Επισκέπτης
Μία εἶναι ἡ ἀποκατάστασις καὶ πραγματοποιεῖται εἰς τὸν Ἱ. Ναὸν ἤ, ἔστω, (ἀν καὶ δἐν συμφωνῶ) εἰς τὸ Δημαρχεῖον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom