Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (36 μέλη και 256 επισκέπτες)

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Με ένα τέτοιο τύπε γίνεται δουλειά ?



fakoskefalistoach.jpg
Δοκιμασετο εσυ , εγω δεν !!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Επειδή ξεκίνησα εγώ το θέμα με τα πολυ σκοτεινά δωμάτια δε με πειραζει ο σαρκασμός. Όλοι όμως καταλαβαινετε τι εννοώ. Ένας λόγος που έχω κόψει τις τυχαίες επισκέψεις είναι ο ελλειπης φωτισμός. Παρόλαυτα θα παω κάποια στιγμή για μια πιπα στη Χριστίνα του πορνομολ πανω δεξιά...
Ερώτηση, η συγκεκριμένη κορασίδα είναι προφανως απογευματινή βαρδια. Το συνεχίζει μέχρι πρώτες πρωινες ώρες δηλαδή 05:00 με 06:00 ή 23:00 σπίτι και νάνι;
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Παιδιά το Ιάσωνος 46 (σκαλιά)είναι κλειστό 2 ήμερες τώρα. Γνωρίζεται γιατί???
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
ρε σεις αφήστε τον άνθρωπο, οκ θέλει φως στο δωμάτιο και η αλήθεια είναι ότι όντως κάποια είναι πολύ σκοτεινά
Φιλε Ν Σ , αφου εχουν τοσες λυσεις γιατι παραπονουνται για τα σκοτινα δωματια , και ειρωνευονται εμενα !!!!!!
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Μιά χαρά είναι το σκοτεινά δωμάτια. Εμένα με είχε τσιμπήσει granny σε σκοτεινό ΣΑΛΟΝΙ στη λιοσίων, πλήρωσα για 2 φορές και όταν μπήκα στο δωμάτιο που είχε φως δεν μπορούσα ούτε μια. Και μιλάμε για χρόνια πριν, στα νιάτα μου που όσο είχα φράγγα στην τσέπη μπορούσα να κάνω καταθέσεις
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.659
Πόντοι
3.656
Κολωνού 27Α Πάμελα ξερουμε αν αξίζει ;
βάλε ένα πενηντάρι που σου ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ στη τσέπη
και κατέβα χωρίς άγχος στο μετάξι
να περάσεις καλά.
Πάρε 2-3 κορίτσια μέχρι το πρωί, πιες κ κανά μπυρόνι ενδιάμεσα :)
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Και εμένα δεν μου αρέσουν τα σκοτεινά δωμάτια. Χρησιμοποιώ και εγώ δικό μου φως (κάτι σαν μπαλαντέζα). Σε όλα τα δωμάτια υπάρχει κάπου έστω μία πρίζα. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Πάντα βέβαια ρωτάω την κοπέλα πριν το ανάψω και έως τώρα καμμία δεν μου το αρνήθηκε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Φιλε Ν Σ , αφου εχουν τοσες λυσεις γιατι παραπονουνται για τα σκοτινα δωματια , και ειρωνευονται εμενα !!!!!!
Όντως κάποια είναι πολύ σκοτεινά.
Ειχα μπει σε μια ισογα στην τρωφωνιου κ δεν έβλεπα Χριστό, πήγα να τσακιστω.
Λέω τι σκοταδια είναι αυτα κ λέει η κορασίδα δεν με βλέπεις..
Την άλλη φορά θα πρέπει να έχω κιάλια νυχτός.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Ξερει κανεις μυστης που χαθηκε η Σοφια με το τατου στο κεφαλι , κορμαρα μελαχρινη εκανε και καλο πρωκτικο .!!!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Μεταξουργείο τώρα πέρδικα Ζάνα μάπα ..
Πήγα

Κολωνού 27Α​

Πάμελα​

Εμφανισιακά είναι τοπ ..όταν λέμε τοπ τοπ ..​

Δεν γαμιεται πολύ δεν κάνει πολλά ..ένα γρήγορο χύσιμο μόνο ..​

Έφυγε θυμωμένη γιατί την γαμησω δυνατά ένα λεπτό ..έχυσα και έφυγα μέσα στα νεύρα ..ούτε γεια δεν είπε

Γενικά έχει χαλάσει η φάση​

Την έχω πάρει κ εγώ φιλαράκι 2 φορές επειδή έχουν πολλά δωμάτια Μαζι με την άλλη την λατίνα τ ένα πίσω απ' τ άλλο θέλουν ν τελειώσεις στ 5 λεπτό κ κ χωρίς πολλά πολλά αμέσως στ 4 μετά την πίπα όχι δυνατό σφυροκόπημα όμως αρχίζουν κ γκρινιάζουν αλλά τι να κάνεις λες ότι γαμησεις μια ωραία κοπέλα τίποτα παραπάνω..
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μεταξουργείο τώρα πέρδικα Ζάνα μάπα ..
Πήγα

Κολωνού 27Α​

Πάμελα​

Εμφανισιακά είναι τοπ ..όταν λέμε τοπ τοπ ..​

Δεν γαμιεται πολύ δεν κάνει πολλά ..ένα γρήγορο χύσιμο μόνο ..​

Έφυγε θυμωμένη γιατί την γαμησω δυνατά ένα λεπτό ..έχυσα και έφυγα μέσα στα νεύρα ..ούτε γεια δεν είπε

Γενικά έχει χαλάσει η φάση​

δεν ήταν έτσι πάντα. έμειναν εδώ πολύ καιρό, νομίζω η μια απο αυτές μέχρι που έχασε και δικό της άνθρωπο, έφαγαν (ξανά νομίζω) και την καραντίνα νο 2 στο κεφάλι, κουράστηκαν πολύ, συν του ότι οι Λατίνες είναι τσαούσες, τώρα μετράνε μέρες για να πάνε στο σπίτι τους γιατί τέλη μήνα αρχές του άλλου φεύγουν και είναι λογικό πως είναι θηρία στο κλουβί
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Και για να μη ξεχνιόμαστε....
Αρίναααααα
Τι έγινε? Νεώτερα?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Μεταξουργείο τώρα πέρδικα Ζάνα μάπα ..
Πήγα

Κολωνού 27Α​

Πάμελα​

Εμφανισιακά είναι τοπ ..όταν λέμε τοπ τοπ ..​

Δεν γαμιεται πολύ δεν κάνει πολλά ..ένα γρήγορο χύσιμο μόνο ..​

Έφυγε θυμωμένη γιατί την γαμησω δυνατά ένα λεπτό ..έχυσα και έφυγα μέσα στα νεύρα ..ούτε γεια δεν είπε

Γενικά έχει χαλάσει η φάση​

Την είχα κόψει και κάτι μου έλεγε να μην μπω!

Τhanks for the info!
 

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Εβελίνα από Αχαρνών 85 παίζει αυτό τον καιρό??
 

STERGIOS01

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
16
Like
18
Πόντοι
0
Ελένη μιλφ από Κολωνού 47 ξέρουμε βάρδια γιατί κάποτε ήταν βράδυ τώρα πρέπει να είναι 2η αν δεν κάνω λάθος.... μία επιβεβαίωση κύριοι
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.597
Πόντοι
11.020
Επι τελους το χωνεψες η οχι ακομα οτι δεν σου λεγαμε , αρλουμπες και οτι καναμε τους σπουδαιους οτι γαμησαμε τον κωλο την Τζενης .ημαρτον !!!
επειδη ο κλεφτης κ ο ψευτης τον πρωτο χρονο χαιρονται....και επειδη ο apollon 444 παινευοταν οτι ειναι μεγαλος anal fucker για την Τζενη ηδη από το 2018 [καθοσον οπως ολοι λενε στο δευτερο περασμα της απο Φωκαιας απο το καλοκαιρι του 2021 κανει πλεον υπεραπλο] .....και επειδη τα γραπτα μενουν.... ο apollo 4444 στην σελιδα 7208 αναρωτιεται ....

apollon444

Μέλος​

Εγγρ.20 Νοε 2019Μηνύματα528Like920Πόντοι86
Στο Φωκαιας 17 επανω η μελαχρινη που δουλευει με την Αννα δινει και αυτη κουλουρι ???



ρωταει δηλαδη 14.7.2021 ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΛΟΥΡΙ...ολοι ξερουμε βεβαια οτι τον Ιουλιο του 2021 η μοναδικη μελαχροινη που δουλευε στο 17 επανω με την Αννα ηταν η Τζενη... . αρα τον Ιουλιο του 2021 ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΤΗΝ ΤΖΕΝΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΗΝ ΗΞΕΡΕ....[ ποια? την Τζενη που το 2018 την ηξεραν και οι πετρες.....τελος παντων...] και βγαινει και παραπληροφορει οτι την εχει παρει πρωκτικο......

αυτα γιατι σε μια απορια μου και στην αμφισβητηση μου οτι την εχει παρει πρωκτικο μου απαντησε οπως κατωτερω.
Επι τελους το χωνεψες η οχι ακομα οτι δεν σου λεγαμε , αρλουμπες και οτι καναμε τους σπουδαιους οτι γαμησαμε τον κωλο την Τζενης .ημαρτον !!!
Για οποιον θελει να δει την συνομιλια μας ας παει στις σελιδες 7361-7362
θα του συνιστουσα απο τωρα και στο εξης να μην παραπληροφορει τα μελη του site ...καλυτερα θα ηταν να μην γραφει τιποτα
ΥΓ. φιλε apollo 444 μην αρχισεις τα βρισιδια μεσω site...αν θες να με βρισεις στειλε πμ...μην χαλας το site ....καλυτερα βεβαια να μην σχολιασεις τιποτα. δεν επιθυμω να ανοιξω κοντρα μαζι σου.οτι εγινε εγινε....
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
επειδη ο κλεφτης κ ο ψευτης τον πρωτο χρονο χαιρονται....και επειδη ο apollon 444 παινευοταν οτι ειναι μεγαλος anal fucker για την Τζενη ηδη από το 2018 [καθοσον οπως ολοι λενε στο δευτερο περασμα της απο Φωκαιας απο το καλοκαιρι του 2021 κανει πλεον υπεραπλο] .....και επειδη τα γραπτα μενουν.... ο apollo 4444 στην σελιδα 7208 αναρωτιεται ....

apollon444

Μέλος​

Εγγρ.20 Νοε 2019Μηνύματα528Like920Πόντοι86
Στο Φωκαιας 17 επανω η μελαχρινη που δουλευει με την Αννα δινει και αυτη κουλουρι ???



ρωταει δηλαδη 14.7.2021 ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΛΟΥΡΙ...ολοι ξερουμε βεβαια οτι τον Ιουλιο του 2021 η μοναδικη μελαχροινη που δουλευε στο 17 επανω με την Αννα ηταν η Τζενη... . αρα τον Ιουλιο του 2021 ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΤΗΝ ΤΖΕΝΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΗΝ ΗΞΕΡΕ....[ ποια? την Τζενη που το 2018 την ηξεραν και οι πετρες.....τελος παντων...] και βγαινει και παραπληροφορει οτι την εχει παρει πρωκτικο......

αυτα γιατι σε μια απορια μου και στην αμφισβητηση μου οτι την εχει παρει πρωκτικο μου απαντησε οπως κατωτερω.

Για οποιον θελει να δει την συνομιλια μας ας παει στις σελιδες 7361-7362
θα του συνιστουσα απο τωρα και στο εξης να μην παραπληροφορει τα μελη του site ...καλυτερα θα ηταν να μην γραφει τιποτα
ΥΓ. φιλε apollo 444 μην αρχισεις τα βρισιδια μεσω site...αν θες να με βρισεις στειλε πμ...μην χαλας το site ....καλυτερα βεβαια να μην σχολιασεις τιποτα. δεν επιθυμω να ανοιξω κοντρα μαζι σου.οτι εγινε εγινε....
Πιστευε και μην ερευνα !!!! το βεβαιο ειναι οτι εκανε πρωκτικο , τωρα τοποτε την εχω παρει εγω δεν θα σου δοσω αναφορα , και δεν ειπα ποτε οτι την πειρα στην Φωκαιας 17 , ψαξε λιγο πιο παλια την εποχη που την ειχαν παρει και αλλοι , Ν Σ και .............. περαστικα .
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Στη φυλης πια, κοντευει να γίνει δεδομενο στα περισσότερα.
Για παράδειγμα, τις προάλλες ήμουν με φιλαράκι μου στη Μικαελα στο Φώκαιας 17, αρκετοί μελαμψοι, οι οποίοι μπαίνανε χωρίς κανένα πρόβλημα και καταθέτανε κανονικότατα.
Πριν 2-3 χρονια αυτο δεν γινόταν με την καμία.

Καταθέτανε κιόλας; :confused: Όχι ρε φίλε, παλιά μπροστά μου εκεί τους λέγανε "only greek", τώρα ούτε τα προσχήματα δεν κρατάνε.

Φυσικό επακόλουθο της αναδουλειάς τύποι μου... πριν κάποια χρόνια γινόταν πανηγύρι από τσαρκαδόρους ακόμα και 9:00-10:00 το πρωΐ !
Τα τελευταία χρόνια ΔΕΝ υπάρχει ψυχή.. κι αυτοί οι λίγοι που βολτάρουν καθόλη την διάρκεια της ημέρας όπως είναι φυσικό ΔΕΝ παίρνουν το ρίσκο να "κάψουν" το 20€
Οπότε όπως είναι φυσικό εάν ΔΕΝ δέχονται και τους αλλοδαπούς θα το κλείσουν το μαγαζάκι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom