Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 276 άτομα (30 μέλη και 246 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ξερει κανεις αν δουλευει πουθενα η Σονια η αλβανιδα που ηταν παλια στο φιλιπιδου 11α?:think:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.655
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα ήρθα να γαμήσω!
03-laborer-nyabibwe-green-mine-670.jpg
πωω γυαλίζουν τα μάτια του σα λαμπαντέρια ,
άντε να καταλάβει τι εστί πρόγραμμα "απλό" ο έρμος :cheesy:
 

TyposPadou

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Like
40
Πόντοι
0
Αννα μελαχρινη απο ρουμανια, ηταν αρχες αυγουστου στην φωκαιας (στα τελευταια σπιττακια πριν την αχαρνων) βραδινη βαρδια.. ξερουμε που εχει παει τωρα;
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
2018.... απλά ΕΠΟΣ...τρομερή χρονιά...!!!:rockon:
Καυλιάρες Λατινες και μουναρες Μολδαβεζες..!!!
:jade::gumtits:



ΥΓ: Βέβαια τα πρωτεία ακόμη τα κατέχει το 1998 με τις Ρωσίδες καραμουναρες και τα τέλη της δεκαετίας τού 80' με τα θεομουνα τις Πολωνέζες...!!!


#ΑΘΑΝΑΤΗ ΠΑΣΟΚΑΡΑΑΑΑΑ

#ΑΝΔΡΕΑ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ
1992-93 Οι περπατημένη γνωρίζουν τα κρυφά στέκια με την διάλυση της Γιουγκοσλαβίας. Απλά μουνοχαμός στην κυριολεξία.........
 

donpaparion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2020
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
726
Πόντοι
361
Ελαφρύ το χώμα... :priest:
Μύστη Παρατηρητή, μήπως ξέρεις αν έστω υπολειτουργεί ο οίκος?
Ή αν παίζει τίποτα παρόμοιο?
Ξέρεις τίποτα φίλε για τίποτα παρόμοιο με το Συγγρού 248;; Στείλε πμ αν θέλεις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Αννα μελαχρινη απο ρουμανια, ηταν αρχες αυγουστου στην φωκαιας (στα τελευταια σπιττακια πριν την αχαρνων) βραδινη βαρδια.. ξερουμε που εχει παει τωρα;
ακόμα εκεί είναι, απόγευμα και βράδυ τσέκαρε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 136, 134β,134α & 134 κλειστα.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Τανια ξανθοκαστανη μιλφ με μακρύ μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά ψηλή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα αλλά και με σχεδόν 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 105 Σβετα καστανή κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και πάλι, το διευκρινίζω άλλη μια φορά γράφω ότι ανακοινώνουν, το λέω γιατί κάποιος μου έστειλε πμ και μου είπε ότι έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα ενώ πριν λίγες μέρες συναγωνιστής είχε γράψει για την Κατερίνα στο Φ72 ότι κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα γράφω ότι ανακοινώνουν.

Φυλής 105 νέο,81 & 71α κλειστά.

Φυλής 71 Εύα ξανθιά με ίσιο μαλλί λεπτά πόδια αλλά σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινή κοντή με κανονικό, σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στα βυζια.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β κλειστό.

Φυλής 65α Σάρα μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασιματακια μικρό βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 ισόγειο Εβελινα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 66δ Αναστασία μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή με λεπτό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β & 54α κλειστά.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή με λεπτό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β κλειστό.

Φυλής 54α Νάταλι ξανθιά με καρέ μαλλί, κοντουλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
live update

Φυλής 67 άνοιξε και δουλεύει κλασσικά η Αλισια, ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Βυζοαλερτ,πήγα για Τάνια στην αρχή της Ιάσωνος αλλά δεν ήταν εκεί,η τσατσά μου παρουσίασε 2 κοπέλες από Ουκρανία,η μια κοντή ξανθιά άσχημη και η άλλη μετρίου αναστηματος, μελαχρινη με 4αρια άνετα βυζιά,στο πρόσωπο δεν ήταν άσχημη αλλά εκτός από βυζιά και πρόσωπο δεν παρατήρησα το υπόλοιπο σώμα μιας και ήταν σκοτεινά στο σαλόνι.
Η Ισαβέλλα στην Φώκαιας δεν ήταν εκεί αλλά μια ειρήνη στη θέση της.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
δεν ήταν έτσι πάντα. έμειναν εδώ πολύ καιρό, νομίζω η μια απο αυτές μέχρι που έχασε και δικό της άνθρωπο, έφαγαν (ξανά νομίζω) και την καραντίνα νο 2 στο κεφάλι, κουράστηκαν πολύ, συν του ότι οι Λατίνες είναι τσαούσες, τώρα μετράνε μέρες για να πάνε στο σπίτι τους γιατί τέλη μήνα αρχές του άλλου φεύγουν και είναι λογικό πως είναι θηρία στο κλουβί
Ποσο καιρό είναι εδω η Πάμελα?.. δυο χρόνια ή κάνω λάθος?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Εκανα κι εγώ σήμερα μια βόλτα Φυλής κατά τις 10:30. Χάλια μαυρα! Μέτριες εμφανίσεις. Τελικά έχουμε την Τζώρτζια (Διδυμου) και την Εβελίνα (Αχαρνών) που θα σηκωσουν κι εφέτος πρωταθλημα από τα αποδυτήρια! Οι call γίνονται μονόδρομος πλεον! Α ρε φουκαρά Σμυρνη, παλι σηκωθηκες με χαρά για να μας φτιάξεις αλλά παλι χάλια μαυρα.... Τίποτα στον ορίζοντα πλεον.... Να δείτε που η κάθε τελειωμένη θείτσα call από το 2022 θα ζητάει από 70-80€ κανα 120αρι χαλαρά...
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Αυτό δεν το κατάλαβα..
Ποιά αεροδρόμια είναι κλειστά ; :think:

Εκανα κι εγώ σήμερα μια βόλτα Φυλής κατά τις 10:30. Χάλια μαυρα! Μέτριες εμφανίσεις. Τελικά έχουμε την Τζώρτζια (Διδυμου) και την Εβελίνα (Αχαρνών) που θα σηκωσουν κι εφέτος πρωταθλημα από τα αποδυτήρια! Οι call γίνονται μονόδρομος πλεον! Α ρε φουκαρά Σμυρνη, παλι σηκωθηκες με χαρά για να μας φτιάξεις αλλά παλι χάλια μαυρα.... Τίποτα στον ορίζοντα πλεον.... Να δείτε που η κάθε τελειωμένη θείτσα call από το 2022 θα ζητάει από 70-80€ κανα 120αρι χαλαρά...
Πληθωριστικές τάσεις στην οικονομία μας χτυπάνε από παντού :confused:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Εκανα κι εγώ σήμερα μια βόλτα Φυλής κατά τις 10:30. Χάλια μαυρα! Μέτριες εμφανίσεις. Τελικά έχουμε την Τζώρτζια (Διδυμου) και την Εβελίνα (Αχαρνών) που θα σηκωσουν κι εφέτος πρωταθλημα από τα αποδυτήρια! Οι call γίνονται μονόδρομος πλεον! Α ρε φουκαρά Σμυρνη, παλι σηκωθηκες με χαρά για να μας φτιάξεις αλλά παλι χάλια μαυρα.... Τίποτα στον ορίζοντα πλεον.... Να δείτε που η κάθε τελειωμένη θείτσα call από το 2022 θα ζητάει από 70-80€ κανα 120αρι χαλαρά...
εγώ πάντως θα έλεγα προληπτικά σιγά σιγά να αρχίσετε να μαζεύετε τηλέφωνα από κοπέλες, δεν ξέρω αν τελικά θα πραγματοποιηθεί αλλά ακούγεται πάρα πολύ έντονα τις δύο τελευταίες εβδομάδες τόσο από κοπέλες όσο και από υπηρεσίες ότι οι οίκοι πάνε για κλείσιμο μετά τις 15, 20 Οκτωβρίου, σενάριο ή όχι θα μάθουμε σύντομα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Ποδολαγνεία αλέρτ :happy:

Επισκέφθηκα και πάλι την Άντζελα το κοντοπούτανο με τις βυζάρες Φ. 86 και της ζήτησα να βγάλει τους κοθόρνους, όπως κι έκανε χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου. 35 νούμερο παπούτσι φοράει και καμιά φορά, λέει, της πέφτουνε μεγάλα! Παραπονέθηκε με νάζι ότι δεν τα είχε πλύνει, γεγονός που εμένα με χαροποίησε ακόμα περισσότερο. Έτσι, το σκηνικό εκτυλίχθηκε σε φάση ιεραποστολικού, με εκείνη να έχει και τα δύο της πατουσάκια στη μούρη μου και να μου κάνει μασάζ. Μετά μάγκες μύριζε όλο μου το κεφάλι ποδαρίλας, με όποιον μίλησα από κοντά θα έκανε το σταυρό του :badair:
Είσαι μερακλής τύπε! :rockon:
Γλυφοπόδι :lheel: έχω κάνει ενδεικτικά με Μπάρμπορα από Βέργας 6. Έχει άκρα καθαρά, μαλακά και με ωραίο πεντικιούρ.
Επίσης, αντίστοιχα όμορφα άκρα για πολύ παιχνίδι είχε και η Νατάσσα από Κολωνού 30, η οποία
έχει εγκαταλείψει το σπορ από όσο ξέρω... :sad2:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
566
Κριτικές
3
Like
1.589
Πόντοι
486
Ποδολαγνεία αλέρτ :happy:

Επισκέφθηκα και πάλι την Άντζελα το κοντοπούτανο με τις βυζάρες Φ. 86 και της ζήτησα να βγάλει τους κοθόρνους, όπως κι έκανε χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου. 35 νούμερο παπούτσι φοράει και καμιά φορά, λέει, της πέφτουνε μεγάλα! Παραπονέθηκε με νάζι ότι δεν τα είχε πλύνει, γεγονός που εμένα με χαροποίησε ακόμα περισσότερο. Έτσι, το σκηνικό εκτυλίχθηκε σε φάση ιεραποστολικού, με εκείνη να έχει και τα δύο της πατουσάκια στη μούρη μου και να μου κάνει μασάζ. Μετά μάγκες μύριζε όλο μου το κεφάλι ποδαρίλας, με όποιον μίλησα από κοντά θα έκανε το σταυρό του :badair:
Α ρε τυχερέ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom