Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (28 μέλη και 252 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
εγώ πάντως θα έλεγα προληπτικά σιγά σιγά να αρχίσετε να μαζεύετε τηλέφωνα από κοπέλες, δεν ξέρω αν τελικά θα πραγματοποιηθεί αλλά ακούγεται πάρα πολύ έντονα τις δύο τελευταίες εβδομάδες τόσο από κοπέλες όσο και από υπηρεσίες ότι οι οίκοι πάνε για κλείσιμο μετά τις 15, 20 Οκτωβρίου, σενάριο ή όχι θα μάθουμε σύντομα
Αυτό πού το βασίζουν όμως; Δεν έχουμε ξεκινήσει να έχουμε μερική απαγόρευση κυκλοφορίας τα βράδια όπως πέρσι.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.994
Πόντοι
4.546
Αυτό πού το βασίζουν όμως; Δεν έχουμε ξεκινήσει να έχουμε μερική απαγόρευση κυκλοφορίας τα βράδια όπως πέρσι.
Και να συμπληρώσω: σε τι τιμές θα είναι οι "ανεξάρτητες"; Πάντως όχι του 10ευρου και 20ευρου, σωστά; Απλά ρωτάω.

Αν είναι, να αρχίσω να ρωτάω και εγώ όπου πάω, και οποία δώσει τηλέφωνο.
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Αυτό πού το βασίζουν όμως; Δεν έχουμε ξεκινήσει να έχουμε μερική απαγόρευση κυκλοφορίας τα βράδια όπως πέρσι.
Προς το τέλος του μήνα πολλά είναι πιθανά...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Και να συμπληρώσω: σε τι τιμές θα είναι οι "ανεξάρτητες"; Πάντως όχι του 10ευρου και 20ευρου, σωστά; Απλά ρωτάω.

Αν είναι, να αρχίσω να ρωτάω και εγώ όπου πάω, και οποία δώσει τηλέφωνο.
Ίδιες τιμές λογικά που είναι όλες οι ανεξάρτητες πάνω κάτω, 80-120 ευρώ την ώρα. Δεν υπάρχει λόγος να πάρει κανείς τηλέφωνο από πουτάνα του 20ρικου, υπάρχουν πάρα πολλές στο χώρο και καλύτερες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προς το τέλος του μήνα πολλά είναι πιθανά...
Κάνουμε δηλαδή εικασίες χωρίς να έχει γίνει κάτι.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
454
Κριτικές
195
Like
10.724
Πόντοι
30.733
Παιδιά έχει πάει κανείς από εσάς στους Οίκους Ανοχής στην Φρανκφούρτη...???

Τι παίζει εκεί...??? Αξίζει...????
Ποιότητα...
Τιμές...
Πρόγραμματα...
Ώρα στο δωμάτιο...

Τί φάση...σε ουρανοξύστη τα έχουν εκεί τα μπουρδέλα...?

Μουνοθυελα μέτρια πράγματα από ποιότητα.ποιγα με μια ταιλανδεζα και έφαγα την ξεπετα τηςζωης μου.για τσάρκα είναι προτα.αν πας Φραγκφούρτη πάνε στο Παλλάς και θα με θυμηθείς.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Παιδιά έχει πάει κανείς από εσάς στους Οίκους Ανοχής στην Φρανκφούρτη...???

Τι παίζει εκεί...??? Αξίζει...????
Ποιότητα...
Τιμές...
Πρόγραμματα...
Ώρα στο δωμάτιο...

Τί φάση...σε ουρανοξύστη τα έχουν εκεί τα μπουρδέλα...?

Σου προτείνω να πας σε FKK, στην Φρανκφούρτη είχε 2, το Palace και το Oasis.
Αν και τώρα στην εποχή του Covid δεν ξέρω τι ισχύει.

Αν λειτουργούν να έχεις 4-5 κατοσταρικα μαζί σου, πολύ χρόνο και πολλές αντοχές.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
454
Κριτικές
195
Like
10.724
Πόντοι
30.733
Ατριδι καλησπέρα.:hi:

Να τα πάρουμε λίγο με την σειρά.

1) Ποσά χρήματα έδωσες?

2) Τι πρόγραμμα παρείχε η κορασίδα?

3) Πόση ώρα έκατσες στο δωμάτιο μαζί τής?
Στην πολικατικια 30€ 10 λεπτά πολύ ψύχρα ο χορός χαλιά μπορεί να έπεσα και στην περίπτωση.η ποιατσα μπορεί να έχει και χίλιες πουτανες.στο Παλλάς 80€ είσοδος τέλος και πεινεις όσο θες Μ αυτά τα λεφτά Χάμα τσακουζι με πουτανες καμιά 100 μουναρες καυλαντιζμα απεριόριστα και 50€ το γαμιση
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
92
Like
189
Πόντοι
0
Παιδια ερωτηση;Υπαρχει καμια Ελληνιδα που να δουλευει φυλης;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Ατριδι καλησπέρα.:hi:

Να τα πάρουμε λίγο με την σειρά.

1) Ποσά χρήματα έδωσες?

2) Τι πρόγραμμα παρείχε η κορασίδα?

3) Πόση ώρα έκατσες στο δωμάτιο μαζί τής?
4) εδινε γλωσσοφιλα ?

5) εκανε ακαποτες τσιμπουκλοδρομιες ?

6) το μουνακι της ηταν στενουλικο η' ηταν πηγαδομουνοβα ?

7) εχυνε ποταμια η' ηταν ξενερωτη ?

:tooth:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Βυζοαλερτ,πήγα για Τάνια στην αρχή της Ιάσωνος αλλά δεν ήταν εκεί,η τσατσά μου παρουσίασε 2 κοπέλες από Ουκρανία,η μια κοντή ξανθιά άσχημη και η άλλη μετρίου αναστηματος, μελαχρινη με 4αρια άνετα βυζιά,στο πρόσωπο δεν ήταν άσχημη αλλά εκτός από βυζιά και πρόσωπο δεν παρατήρησα το υπόλοιπο σώμα μιας και ήταν σκοτεινά στο σαλόνι.
Η Ισαβέλλα στην Φώκαιας δεν ήταν εκεί αλλά μια ειρήνη στη θέση της.
Πολλα χρονια εχει να πεσει Βυζοαλερτ ..χτυπησε στο ματι μου σαν στο σημα των McDonalds :wowmouth:
Για πε φιλε, βαρδια, ηλικια, weight, height και τετοια..αν θυμασαι..:new_shocked::tits2::tits::erection::tooth:

Να σαι καλα!:mrs-help:
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος....
όλα άνοιξαν με κρούσματα 4κ, τώρα έχουμε περίπου 2κ τη μέρα με τις ΜΕΘ να ναι κομπλέ ή σχεδόν κομπλέ
είναι γνωστό τοις πάσι ότι χρήμα να στηρίξει ένα άλλο λοκντάουν δεν υπάρχει
έχουμε ανάπτυξη αν θυμάμαι καλά 16% για πρώτη φορά χωρίς να πηγάζει από υπερφορολόγηση (δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για την ακρίβεια αυτών των αριθμών αλλά έτσι είναι περίπου), ΠΟΙΟΣ μαλάκας θα κλείσει τη χώρα πάλι? Με τι πολιτικό κόστος? Ακόμα και τα εμβόλια πάνε καλά https://emvolio.gov.gr/vaccinationtracker
δεν είμαι μάντης μα πραγματικά δεν βλέπω δεινά στον ορίζοντα
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος....
όλα άνοιξαν με κρούσματα 4κ, τώρα έχουμε περίπου 2κ τη μέρα με τις ΜΕΘ να ναι κομπλέ ή σχεδόν κομπλέ
είναι γνωστό τοις πάσι ότι χρήμα να στηρίξει ένα άλλο λοκντάουν δεν υπάρχει
έχουμε ανάπτυξη αν θυμάμαι καλά 16% για πρώτη φορά χωρίς να πηγάζει από υπερφορολόγηση (δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για την ακρίβεια αυτών των αριθμών αλλά έτσι είναι περίπου), ΠΟΙΟΣ μαλάκας θα κλείσει τη χώρα πάλι? Με τι πολιτικό κόστος? Ακόμα και τα εμβόλια πάνε καλά https://emvolio.gov.gr/vaccinationtracker
δεν είμαι μάντης μα πραγματικά δεν βλέπω δεινά στον ορίζοντα
είναι εντελώς παράλογο ένα νέο lockdown αλλά έχει γίνει τίποτα λογικό ενάμισο - 2 χρόνια τώρα;

από το 15 αύγουστο απειλούν τους οίκους ανοχής με περιοριστικό οράριο και συνεχώς το αναβάλουν κάθε φορά από 2 βδομάδες. Δυστυχώς όμως δεν έχουν πια και το άλλοθι με τους τουρίστες οπότε είναι πολύ πιθανό να περάσουμε σύντομα στο ωράριο και πολύ σύντομα μετά από αυτό σε νέο κλείσιμο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
2018.... απλά ΕΠΟΣ...τρομερή χρονιά...!!!:rockon:
Καυλιάρες Λατινες και μουναρες Μολδαβεζες..!!!
:jade::gumtits:



ΥΓ: Βέβαια τα πρωτεία ακόμη τα κατέχει το 1998 με τις Ρωσίδες καραμουναρες και τα τέλη της δεκαετίας τού 80' με τα θεομουνα τις Πολωνέζες...!!!


#ΑΘΑΝΑΤΗ ΠΑΣΟΚΑΡΑΑΑΑΑ

#ΑΝΔΡΕΑ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:respect::heavymetalbig:

Τύπε το 98 ήταν χρόνια ορόσημο..
Γαμησε μουναρες κ ο τελευταίος βοσκός..
Μετά την εκπομπή του γαρύφαλλου, τέλος..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
είναι εντελώς παράλογο ένα νέο lockdown αλλά έχει γίνει τίποτα λογικό ενάμισο - 2 χρόνια τώρα;

από το 15 αύγουστο απειλούν τους οίκους ανοχής με περιοριστικό οράριο και συνεχώς το αναβάλουν κάθε φορά από 2 βδομάδες. Δυστυχώς όμως δεν έχουν πια και το άλλοθι με τους τουρίστες οπότε είναι πολύ πιθανό να περάσουμε σύντομα στο ωράριο και πολύ σύντομα μετά από αυτό σε νέο κλείσιμο
Έτσι, και γω δε μίλησα ποτέ για lockdown, θα δούμε λοιπόν σε κάνα 2-3 βδομάδες
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Έτσι, και γω δε μίλησα ποτέ για lockdown, θα δούμε λοιπόν σε κάνα 2-3 βδομάδες
με τα σχολεία ήδη ανοιχτά και με τα τρέχοντα κρούσματα να ναι σε νορμαλ επίπεδα δεν το πιστεύω
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Πολλα χρονια εχει να πεσει Βυζοαλερτ ..χτυπησε στο ματι μου σαν στο σημα των McDonalds :wowmouth:
Για πε φιλε, βαρδια, ηλικια, weight, height και τετοια..αν θυμασαι..:new_shocked::tits2::tits::erection::tooth:

Να σαι καλα!:mrs-help:
πρωινή βάρδια,μιλφ είναι η κατάσταση,δεν την πήρα να έχω άποψη αλλά ένας που εβγαινε από το δωμάτιο τον πέτυχα στα σκαλάκια τον ρώτησα αν είναι καλή και μου είπε πολύ καλή.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Ξερει κανεις αν δουλευει πουθενα η Σονια η αλβανιδα που ηταν παλια στο φιλιπιδου 11α?:think:
Σημερα το πρωι στο Φ 11α ηταν μια Σονια , παλια ηταν μια λιγο μικροσωμη και αυτη Σονια ποια αππο ολες ψαχνεις ?????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom