Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 283 άτομα (25 μέλη και 258 επισκέπτες)

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
τώρα live

Κολωνού 53 Έλενα ξανθό γκρανι με κοντό μαλλί χοντρουλα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Μαρία ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι και Νατάσα ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 48 Βαλερία ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5 βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα ξανθό γκρανι χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθό γκρανι με ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος πρώτο δεξιά(δηλαδή στην ουσία άλλη πόρτα για το 45 δεξια) κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος 2ο δεξιά Τζοαννα ξανθιά χοντρή με πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Στέλλα ξανθιά πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Λίζα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα από τη μέση και κάτω λίγα κιλακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ & 32β κλειστά.

Κολωνού 30β 1ος όροφος Άννα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 2ος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Κατερίνα μελαχρινή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α, 27γ & 27β κλειστά.

Κολωνού 23β Βικτόρια μελαχρινή με μακρύ μαλλί, πολύ λεπτή μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ και Αλεσια ξανθοκαστανη χοντρουλα με 4αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από τα βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα καστανή μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά κλειστο.

Κολωνού 15 αριστερά Αντζελινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη κατσαρομαλλα με 3.5-4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά κλειστο.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Ρόζα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Λάουρα ξανθιά κοπέλα λεπτή με μακρύ μαλλί 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
Ευχαριστούμε πολύ Σμύρνη, έχει πάει κανείς παιδιά με Αλεσια Κολωνού 23β?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.655
Πόντοι
3.656
Ας βγαλει να δειξει που τον εκβιαζω ακριβως να γελασουμε!


Με ρωτησε συναδελφε ποια ειναι αυτη στο βιντεο? Τον ρωταω ονοματεπωνυμο? μου λεει ναι φωτο ή βιντεο να την δω ή σοσιαλ.
Τον αρχισα στο δουλεμα, κανω ανταλλαγες skype. λεει δεν θελω ανταλλαγες θελω ονομα συναδελφικα, θα μου πεις. τον ειπα με το αζημειωτο ποτε και οτι δεν ειμαστε συναδελφοι επειδη δεν παω μπουρδελα. μου λεει θα σε αναφερω στο site του λεω μην ξεχασεις να τους πεις οτι ζητας προσωπικα στοιχεια και τρως το δουλεμα με το τσουβαλι. ε θιχτηκε μαλλον και αρχισε το σπαμ:2funny:
ναι okay,
αλλά αυτό με την ανταλλαγή skype ξεφεύγει απο το δούλεμα.
Αγαθούλης μπορεί να είναι, διψασμένος για μουνάκι φαίνεται πως είναι,
αλλά σίγουρα δεν είναι γκόμενα να του ζητάς skype...
νομίζω ότι έκανες πέναλτυ με κόκκινη κάρτα ,αντε κίτρινη
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.655
Πόντοι
3.656
Δεν του ζητησα το skype του, ουτε του εδωσα το δικο μου. του ειπα οτι μιλαω απο skype.

Ok δεχτή η γνωμη σου τυπε μου.
επειδή είμαι λίγο ενστικτώδης
θέλω να διαψευστώ.
Όλα καλά
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.655
Πόντοι
3.656
ας εχει, να μας πει ομως σε ποιο σημειο τον εκβιαζω. γιατι βλεπω τοση ωρα εκανε σπαμ σε ποσα θεματα αλλά δεν απανταει!
σε αυτό έχεις δίκιο .
Στη θέση του θα έβγαζα pm in air
 

Ηλίας(4)

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2021
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
πρωινή βάρδια,μιλφ είναι η κατάσταση,δεν την πήρα να έχω άποψη αλλά ένας που εβγαινε από το δωμάτιο τον πέτυχα στα σκαλάκια τον ρώτησα αν είναι καλή και μου είπε πολύ καλή.
Σε ποιο αριθμό εργάζεται φίλε μου;
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα. Μετά από ένα μήνα αποχής πέρασα στα βιαστικά από 5ην Φιλιππίδου 11β. Ήταν η Άννα. Με το που ήρθε την είδα στα γούστα μου. Από τον τρόπο που μιλάει, αν και δηλώνει ελληνίς εκ Πελοποννήσου, μου φάνηκε πιο πολύ για τσιγγάνα η Αλβανίδα. Δεν μπορώ να πω καλά πέρασα.
Ρώτησα τη τσατσά για την Ντιάνα την ξανθιά την ψιλή.μου είπε ότι γύρισε. Είναι στη Φωκαίας 27. Δεν κατάλαβα καλά. Απογευματινή βάρδια. Θα επιχειρήσω να την βρω.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Όσο και να μεγαλώνουν τα νούμερα των κρουσμάτων, ο δείκτης θετικότητας είναι σε πολύ χαμηλά επίπεδα. 1,4 , ο,7. Κάνουν πολλά τεστ. Μπήκαν και τα σχολεία στον χορό. Υπάρχουν μέρες που τα τεστ ήταν 300.000 κα πάνω. Λογικός ο μεγάλος αριθμός κρουσμάτων.
Τώρα αυτός ο καριόλης τα έχει γαμήσει όλα. Όσοι δεν κάναμε, όπως κι εγώ, εμβόλιο δεχόμαστε έναν ανελέητο ρατσισμό τελευταία. Πληρώνω 80 € στα τεστ. Από 4 επισκέψεις μέχρι και 8 στα κοριτσάκια μου. Ανάλογα με το γεωγραφικό μήκος και πλάτος. Και μου τα στερεί ο καριόλης.
Δεν τον παίρνει για κλείσιμο.
Αλλά ποτέ δεν ξέρεις με αυτά τα καθάρματα.
με τα σχολεία ήδη ανοιχτά και με τα τρέχοντα κρούσματα να ναι σε νορμαλ επίπεδα δεν το πιστεύω
Να
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Όσο και να μεγαλώνουν τα νούμερα των κρουσμάτων, ο δείκτης θετικότητας είναι σε πολύ χαμηλά επίπεδα. 1,4 , ο,7. Κάνουν πολλά τεστ. Μπήκαν και τα σχολεία στον χορό. Υπάρχουν μέρες που τα τεστ ήταν 300.000 κα πάνω. Λογικός ο μεγάλος αριθμός κρουσμάτων.
Τώρα αυτός ο καριόλης τα έχει γαμήσει όλα. Όσοι δεν κάναμε, όπως κι εγώ, εμβόλιο δεχόμαστε έναν ανελέητο ρατσισμό τελευταία. Πληρώνω 80 € στα τεστ. Από 4 επισκέψεις μέχρι και 8 στα κοριτσάκια μου. Ανάλογα με το γεωγραφικό μήκος και πλάτος. Και μου τα στερεί ο καριόλης.
Δεν τον παίρνει για κλείσιμο.
Αλλά ποτέ δεν ξέρεις με αυτά τα καθάρματα.

Να
Κανε το εμβόλιο να τελειώνεις τοτε :)
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
355
Πόντοι
21
Καλημέρα!
Μήπως γνωρίζετε πού δουλεύει η Σόνια η Μιλφ με τα μεγάλα βυζιά και την καλή πίπα? τελευταία τη θυμάμαι στο διδύμου 18β
Ευχαριστώ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Καλημέρα!
Μήπως γνωρίζετε πού δουλεύει η Σόνια η Μιλφ με τα μεγάλα βυζιά και την καλή πίπα? τελευταία τη θυμάμαι στο διδύμου 18β
Ευχαριστώ
Φιλιππιδου 11α πρωί
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΟΙ/ΕΣ ΠΑΤΡΩΝΟΙ & ΠΑΤΡΩΝΕΣ...?????

ΘΑ ΒΑΛΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΘΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΑΣ...??????

ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ.......
ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΣΑΣΤΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ/ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ.....
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΒΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ........!!!!!!!!!!!!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΕΝ ΕΤΕΙ 2021 ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΟΙΚΟΙ ΑΝΟΧΗΣ ΕΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.....ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ......!!!!!!!!!!!!
ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ........!!!!!!!!!!!!!:headbang:
και τι θα δηλωσουν, οικια ? Αφου ειναι παρανομοι το 90% των οικων...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
και τι θα δηλωσουν, οικια ? Αφου ειναι παρανομοι το 90% των οικων...
Ναι, οικία. Ή μπορούν να βάλουν ένα κινητό. Τόσο δύσκολο... Λογικά site δε στήνουν επειδή είναι ακριβό και για 10 ευρώ ανά κορασίδα δεν τους συμφέρει.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Ευχαριστούμε πολύ Σμύρνη, έχει πάει κανείς παιδιά με Αλεσια Κολωνού 23β?
Ναι πριν κανα2 χρονια
Τα βυζια οταν βγαζει το σουτιεν που τα κραταει χυνονται πολυ σαγκι και παιζει και μεγαλη φλεβα στον εναν μαστο..
Η λεκανη ειναι μεγαλυτερη απο κωλο και υπαρχει μια ασυμετρια..
Στο δωματιο οταν ειχε προτοξεκινησει δεν εκανε πολλα, τωρα μπορει να αλλαξε αν και αμφιβαλω γιατι ηταν πολυ διστακτικη
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ανέλπιστα είχαμε μερικές φρέσκιες αφίξεις. Τσακάρετε τώρα την Ειρήνη στο Φωκαίας 17 πάνω (καμία σχέση με την άλλη τη μπαζοφόλα) και την Γκλόρια στο Φωκαίας 24.
Τελικά η Ειρήνη είναι η παλιά γνωστή Στέλλα από Διδύμου εμφανώς ανανεωμένη. Μάλλον επειδή είναι πιο ορεξάτη δε την αναγνώρισα.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
Ρε μαγκες τι εγινε το διδυμου 7 με τζωρτζια, εκλεισε?

Μου εχει ληψει η καυλα!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Γύρισε και η Ιονέλα (μαζί με μένα) στο Μαρ 59 μετά από απουσία στα λιβάδια της Μολδαβίας . Χτες απόγευμα σήμερα βραδυ είπε για όσους πιστούς.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλημέρα!
Μήπως γνωρίζετε πού δουλεύει η Σόνια η Μιλφ με τα μεγάλα βυζιά και την καλή πίπα? τελευταία τη θυμάμαι στο διδύμου 18β
Ευχαριστώ
Πριν Κανενα δίμηνο την είχα πετύχει στη Φολής και παράλληλη της Φώκιας. Μεγαλωμένη και ξεχειλωμενη πλέον μάλλον σε γκεστ εμφάνιση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Σε ποιο αριθμό εργάζεται φίλε μου;
Ιάσωνος 2 μεσαίο πρώτη βαρδεια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πριν Κανενα δίμηνο την είχα πετύχει στη Φολής και παράλληλη της Φώκιας. Μεγαλωμένη και ξεχειλωμενη πλέον μάλλον σε γκεστ εμφάνιση.
Φιλιππίδου 11 αριστερό,πρώτη βαρδεια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom