Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (36 μέλη και 256 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα μύστες :hi:

Μεταμεσονυχτια βάρδια Κυριακής τρεις Οκτωβρίου του δυο χιλιαδες είκοσι ένα

Χωματιανου 11 κατω
Αλισα, μελαχρινό κοντοπουτανο, έχει κρεμασει ελαφρώς σε σχέση με το παρελθόν, ωστόσο παίζει να της ξαναρίξουμε καναν μπουτσο έτσι για το ενθύμιο.
Κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα, 69, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Λιοσίων 73 κατω
Βανέσα με μαλλι ισιωμένο στη τρέσα, Ρομά Ρουμανα με σκουλαρικι στο κατω χείλος, απευθείας από το Μενίδι για σας.
Απλό πρόγραμμα, αμα τολμάτε αφήνει να της κάνετε και αιδοιολειχία.

Λιοσίων 79
Άντζελα, καστανοξανθη γκιλφ ρωσόφωνη με νορμάλ αλλα καλοκρατουμενο σωμα για την ηλικία της με φουλ προγραμμα.

Εξηκιου 18
Ελλη ξανθια μιλφ αδιάφορη,
Απλο προγραμμα απλούστατο

Εξηκίου 18Α
Μια αδιάφορη κοντη χοντρή μιλφ, ελεύθερο στοματικό στους ομογενείς, απλο προγραμμα στους αλλογενείς

Βέργας 2
Βικη χοντρουλα κοντομάλλα μιλφ, με τρίχα χρωματος καρότου, θα της φέρω το κουνελάκι μου να της το φάει ολο.
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα στόμα και πάτωμα.

Βεργας 6 κατω
Φωτεινή, ξανθια μιλφ προς γκιλφ Ρωσιδα, απλο προγραμμα, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Βεργας 6 πανω
Μπαρμπορα με ελεύθερο στοματικό , τελειωτικό σωμα, στομα, σεντόνι παράθυρο κλπ
σεξ σε όλες τις στάσεις και πρωκτικο.

Φυλης 54
Αουρορα, κοντη γεματουλα Ρουμανα, εδεσε το μαλλι της κοτσιδακια αποψε για πάρτι μου στο σαλόνι, δεν ενέδωσα όμως, και ας γουσταρω να της τα τραβάω.
Απλο προγραμμα κανει, σεξ σε όλες τις στάσεις του μετρό.

Φωκαιας 27 πανω
Ελλη Αλβανικο μελαχρινο κοντοπούτανο, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Φωκαιας 27 γωνιακο
Ντιανα λεπτό μελαχρινο κοντοπουτανο απο Ρουμανία , ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις τελειωτικό σώμα.

Φωκαιας 27 υπόγειο Άννα μελαχρινη Ρουμανα απλο προγραμμα μες τη ξινίλα, ουτε ήβη λεμονάδα να ήταν.

Φωκαιας 25 σκαλακι Σαρα Ρουμανα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκαιας 25 πάνω όροφος
Τζέσικα Ελληνίδα
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκαιας 24
Αλίς που πάει και με τρείς, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις
Εξαλλο μαλλί ράστα.

Φωκαιας 19
Ελενα, ξανθια πλέον, αλβανιδα προμιλφ, με ελευθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκαιας 17Β
Αννα Μολδαβή, πρωκτικο σεξ, ελεύθερα πιασιματα, σεξακι σε όλες τις στάσεις.

Φωκαιας 17α
Παολα, μπαμπατσικη αλβανιδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισογειο Ειρήνη νταρντάνα Αλβανιδα
Απλο προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκαιας 7 υπόγειο
Εμιλυ βουλγαρα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα

Φυλής 66Δ
Μπούτι Αφρικανη κουκλαρα με απλό πρόγραμμα και υπέροχο δερμα

Φυλής 59
Αννα αλβανιδα κοντοπουτανο με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα και πρωκτικο.

Φιλιππιδου 11Α
Λιζα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σεξ σε όλες τις στάσεις

Φιλιππιδου 11β
Αλινα κοντη λεπτη ξανθια Ρωσιδα
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα , σεξ σε όλες τις στάσεις.

Φυλης 86
Αννα πετιτ απο Ταϋλανδη με απλό πρόγραμμα

Φυλης 65α
Εμμανουέλα πετιτ Ρουμανα απλο προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλης 65β
Μπιουτι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλής 67
Έλενα Ρουμανα πετιτ ωραίο κορμάκι, σιλικονατο βυζάκι, απλο προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλης 71 κατω Μαίρη μπαμπατσικη ψηλη Ρουμάνα απλο προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλης 71 πανω
Γιαννα πετιτ μελαχρινη πρασινομάτα Ρωσιδα απλο προγραμμα
Ελλη κοκκινομάλλα σεξυ μολδαβη απλο προγραμμα

Μερακλοσπιτο 99 ανοιχτό

Φυλής 105
Αγάπη νεαρή Ρωσιδα με πιασιματα όμορφο προσωπο
Ελευθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις


Φυλης 109Β
Νελλη κοντη πολύ λεπτή Ρωσιδα με ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις ανακοινώθηκε.
Κατερίνα ξανθια τσαούσα 30άρα, επισης το ίδιο προγραμμα.

Φυλης 109
Ελένη μελαχρινη λεπτή Ρωσιδα σχετικά ψηλη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Ε όσο μπορείς, προσπαθείς να περιορίσεις τις απώλειες.
Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω καμιά κυβέρνηση, τι προσωπικό συμφέρον δηλαδή μπορεί να έχει κάποιος από το να κλείσει τα πάντα και να σταματήσει την οικονομία;

Βασικά αυτοί έχουν βαλθεί με το στανιό να αφανήσουν την όποια μέσα τάξη έχει καταφέρει να επιβιώσει ύστερα από τόσα χρόνια οικονομικής δυσχέρειας που ταλανίζει την χώρα μας...
*Τί εννοώ προσωπικό όφελος θα σου αναφέρω ένα περίτρανο παράδειγμα.. εχθές άκουσα σε εκπομπή του ΣΚΑΪ να μιλά άτομο της κυβέρνησης που τόνισε πως για την 3η δόση εμβολιασμών το κράτος παρέλαβε κάτι παράλογα νούμερα δόσεων.. εάν αναλογιστούμε τον αριθμό αυτών που επέλεξαν να ΜΗΝ εμβολιαστούν και το ότι την 3η δόση θα την κάνουν συγκεκριμένες ηλικιακές ομάδες & ανοσοκατεσταλμένοι πάει να πει πως κάποιο λάκκο έχει η φάβα... όλο και κάποιες μίζες θα παίζουν από πίσω....
**Προσωπικά το ίδιο μου κάνει εάν είναι μπλέ, πράσινοι, κόκκινοι κτλ.
Απλά ΔΕΝ γουστάρω να μας κοροϊδεύουν κατάμουτρα και η πλειοψηφία των Ελλήνων να ΜΗΝ αντιδρά....
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Κανε το εμβόλιο να τελειώνεις τοτε :)
Έχω ένα σκασμό αλλεργίες
Ανούσια κάτσει στραβ
Κανε το εμβόλιο να τελειώνεις τοτε :)
Έχω έναν σκασμό αλλεργίες. Φοβάμαι από τη στιγμή που κανένας δεν σου εγγυάται τίποτα. Και στα εμβολιαστικά κέντρα τι νομίζεις πως έχει ο γιατρός; Κι εκεί να σου κάτσει η στραβή, απλά έφυγες. Όλες οι κοπέλες της δουλειάς θα έπρεπε να είχαν ξεκάμει με τόσους επισκέπτες κάθε μέρα.
Δεν λέω ότι δεν υπάρχει ο ιός, ούτε είμαι κατά των εμβολίων. Απλά αυτό το φοβάμαι.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Καλησπέρα μύστες :hi:

Μεταμεσονυχτια βάρδια Κυριακής τρεις Οκτωβρίου του δυο χιλιαδες είκοσι ένα
Tony φοβερή ενημέρωση,ξέρεις αν στη Φυλής η τρίτη βραδεία ξεκινά 11 η 12?????
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μύστες :hi:

Μεταμεσονυχτια βάρδια Κυριακής τρεις Οκτωβρίου του δυο χιλιαδες είκοσι ένα
Βεργας 6 πανω
Μπαρμπορα με ελεύθερο στοματικό , τελειωτικό σωμα, στομα, σεντόνι παράθυρο κλπ
σεξ σε όλες τις στάσεις και πρωκτικο.
Αρα σήμερα που σκεφτόμουν να πάω με φίλο μου, μάλλον δεν θα παίζει...τουλάχιστον το πρωί.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Μπορεί να εξαπλωθεί αυτή η νέα μετάλλαξη Μι που είναι ανθεκτική στα εμβόλια και να μας κλείσουν μέχρι να βγάλουν πάλι άλλο.
Μι οπως τα Xiaomi?
Τελικα οι πουστηδες οι Κινεζοι κρυβονται πισω απ ολα..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Έχω ένα σκασμό αλλεργίες
Ανούσια κάτσει στραβ

Έχω έναν σκασμό αλλεργίες. Φοβάμαι από τη στιγμή που κανένας δεν σου εγγυάται τίποτα. Και στα εμβολιαστικά κέντρα τι νομίζεις πως έχει ο γιατρός; Κι εκεί να σου κάτσει η στραβή, απλά έφυγες. Όλες οι κοπέλες της δουλειάς θα έπρεπε να είχαν ξεκάμει με τόσους επισκέπτες κάθε μέρα.
Δεν λέω ότι δεν υπάρχει ο ιός, ούτε είμαι κατά των εμβολίων. Απλά αυτό το φοβάμαι.
Λογικη η διαπίστωση σου χωρίς ίχνος συνομοσιολογιας !! Το είχα γράψει και εγώ πριν κάτι σελίδες πως όλες οσες ξέρω ακόμα ζουν !!αλλα διαπιστώνω πως πολλές έκαναν και το εμβόλιο …ηδομεν !!
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Γύρισε και η Ιονέλα (μαζί με μένα) στο Μαρ 59 μετά από απουσία στα λιβάδια της Μολδαβίας . Χτες απόγευμα σήμερα βραδυ είπε για όσους πιστούς.
Κατσε γιατι εχω χαθει απο τη πιατσα κοντα 1,5 χρονο.. Την Αννα Ιονελα (ξανθο, μπλε ματι, τατουαζ χαμηλα στη μεση κ στη μια γαμπα) που δούλευε μοντελο-αλυσιδα εννοεις!; Σε ευχαριστω εκ των προτερων!! :)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Κατσε γιατι εχω χαθει απο τη πιατσα κοντα 1,5 χρονο.. Την Αννα Ιονελα (ξανθο, μπλε ματι, τατουαζ χαμηλα στη μεση κ στη μια γαμπα) που δούλευε μοντελο-αλυσιδα εννοεις!; Σε ευχαριστω εκ των προτερων!! :)
Όχι καμία σχέση, άλλη είναι
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Καταδρομικη πριν λιγο καταρχην στο Ιασωνος 1β δεξι να δω αν γυρισε η Τανια,λειπει αρκετες μερες,δεν ηταν ουτε σημερα,αποτι μου ειχε πει η τσατσα μες την βδομαδα ηταν αρρωστη,δεν διευκρινησε τι ειχε,ουτε ρωτησα,μου ειπε οτι απο μερα σε μερα θα γυρισει,εκει ηταν η Τανια η κοντη κοπελα και μια Μαριανα,ηταν δωματιο δεν την ειδα και περιμεναν και 5 πακια σαλονι οποτε την εκανα.Πηγα στο φυλης 74 το αριστερο να δω αυτην την Λιζα την καινουργια που λενε,ξινη απο το σαλονι ηταν απλο προγραμμα ανακοινωσε η 2τσα,ολα με προφυλακτικο ελεγε,χτυπησε το φολομετρο κοκκινο και ετσι εφυγα και πηγα στο φωκαιας 17β οροφο να δοκιμασω την Ειρηνη που ακουγονται γενικα καλα λογια,οντως πρεπει να ειναι η Στελλα απο την διδυμου δεν ειμαι σιγουρος ομως,το προγραμμα της φουλ πλην κωλου αποτι ειπε η 2τσα,η κοπελα ειναι πολυ καλη μεσα,κανει προγραμμα αλλα jon smith,δηλαδη γλωσσοφιλα καργα,σου ξεριζωνει την γλωσσα,69,γλυφει μπαλες και ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα,δεν προλαβα να κανω τιποτα αλλο με τελειωσε με τσιμπουκι,δαχτυλα καργα,κανενα προβλημα και απο κοντα που ειδα το προσωπακι της ειναι πολυ νοστιμη κοπελα με ρωσικα χαρακτηριστικα,μιλαει Ελληνικα αρκετα,γενικα εμεινα ευχαριστημενος,θα ξανατιμηθει να δουμε και τι γινεται στα υπολοιπα.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Καλησπέρα μύστες :hi:

Μεταμεσονυχτια βάρδια Κυριακής τρεις Οκτωβρίου του δυο χιλιαδες είκοσι ένα

Χωματιανου 11 κατω
Αλισα, μελαχρινό κοντοπουτανο, έχει κρεμασει ελαφρώς σε σχέση με το παρελθόν, ωστόσο παίζει να της ξαναρίξουμε καναν μπουτσο έτσι για το ενθύμιο.
Κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα, 69, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Λιοσίων 73 κατω
Βανέσα με μαλλι ισιωμένο στη τρέσα, Ρομά Ρουμανα με σκουλαρικι στο κατω χείλος, απευθείας από το Μενίδι για σας.
Απλό πρόγραμμα, αμα τολμάτε αφήνει να της κάνετε και αιδοιολειχία.

Λιοσίων 79
Άντζελα, καστανοξανθη γκιλφ ρωσόφωνη με νορμάλ αλλα καλοκρατουμενο σωμα για την ηλικία της με φουλ προγραμμα.

Εξηκιου 18
Ελλη ξανθια μιλφ αδιάφορη,
Απλο προγραμμα απλούστατο

Εξηκίου 18Α
Μια αδιάφορη κοντη χοντρή μιλφ, ελεύθερο στοματικό στους ομογενείς, απλο προγραμμα στους αλλογενείς

Βέργας 2
Βικη χοντρουλα κοντομάλλα μιλφ, με τρίχα χρωματος καρότου, θα της φέρω το κουνελάκι μου να της το φάει ολο.
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σώμα στόμα και πάτωμα.

Βεργας 6 κατω
Φωτεινή, ξανθια μιλφ προς γκιλφ Ρωσιδα, απλο προγραμμα, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Βεργας 6 πανω
Μπαρμπορα με ελεύθερο στοματικό , τελειωτικό σωμα, στομα, σεντόνι παράθυρο κλπ
σεξ σε όλες τις στάσεις και πρωκτικο.

Φυλης 54
Αουρορα, κοντη γεματουλα Ρουμανα, εδεσε το μαλλι της κοτσιδακια αποψε για πάρτι μου στο σαλόνι, δεν ενέδωσα όμως, και ας γουσταρω να της τα τραβάω.
Απλο προγραμμα κανει, σεξ σε όλες τις στάσεις του μετρό.

Φωκαιας 27 πανω
Ελλη Αλβανικο μελαχρινο κοντοπούτανο, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Φωκαιας 27 γωνιακο
Ντιανα λεπτό μελαχρινο κοντοπουτανο απο Ρουμανία , ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις τελειωτικό σώμα.

Φωκαιας 27 υπόγειο Άννα μελαχρινη Ρουμανα απλο προγραμμα μες τη ξινίλα, ουτε ήβη λεμονάδα να ήταν.

Φωκαιας 25 σκαλακι Σαρα Ρουμανα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκαιας 25 πάνω όροφος
Τζέσικα Ελληνίδα
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκαιας 24
Αλίς που πάει και με τρείς, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις
Εξαλλο μαλλί ράστα.

Φωκαιας 19
Ελενα, ξανθια πλέον, αλβανιδα προμιλφ, με ελευθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκαιας 17Β
Αννα Μολδαβή, πρωκτικο σεξ, ελεύθερα πιασιματα, σεξακι σε όλες τις στάσεις.

Φωκαιας 17α
Παολα, μπαμπατσικη αλβανιδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισογειο Ειρήνη νταρντάνα Αλβανιδα
Απλο προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φωκαιας 7 υπόγειο
Εμιλυ βουλγαρα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα

Φυλής 66Δ
Μπούτι Αφρικανη κουκλαρα με απλό πρόγραμμα και υπέροχο δερμα

Φυλής 59
Αννα αλβανιδα κοντοπουτανο με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα και πρωκτικο.

Φιλιππιδου 11Α
Λιζα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σεξ σε όλες τις στάσεις

Φιλιππιδου 11β
Αλινα κοντη λεπτη ξανθια Ρωσιδα
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα , σεξ σε όλες τις στάσεις.

Φυλης 86
Αννα πετιτ απο Ταϋλανδη με απλό πρόγραμμα

Φυλης 65α
Εμμανουέλα πετιτ Ρουμανα απλο προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλης 65β
Μπιουτι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλής 67
Έλενα Ρουμανα πετιτ ωραίο κορμάκι, σιλικονατο βυζάκι, απλο προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλης 71 κατω Μαίρη μπαμπατσικη ψηλη Ρουμάνα απλο προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Φυλης 71 πανω
Γιαννα πετιτ μελαχρινη πρασινομάτα Ρωσιδα απλο προγραμμα
Ελλη κοκκινομάλλα σεξυ μολδαβη απλο προγραμμα

Μερακλοσπιτο 99 ανοιχτό

Φυλής 105
Αγάπη νεαρή Ρωσιδα με πιασιματα όμορφο προσωπο
Ελευθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις


Φυλης 109Β
Νελλη κοντη πολύ λεπτή Ρωσιδα με ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις ανακοινώθηκε.
Κατερίνα ξανθια τσαούσα 30άρα, επισης το ίδιο προγραμμα.

Φυλης 109
Ελένη μελαχρινη λεπτή Ρωσιδα σχετικά ψηλη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα
Σ αυτό το Φυλής 59 δεν έχω κάνει τον κόπο ούτε μέσα να μπω.Αυτη η Άννα το κοντοπουτανο λέει τπτ από εμφάνιση?
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
682
Πόντοι
81
Τύπε το 98 ήταν χρόνια ορόσημο..
Γαμησε μουναρες κ ο τελευταίος βοσκός..
Μετά την εκπομπή του γαρύφαλλου, τέλος..
Όντως απο κει και ύστερα με αργους ρυθμούς ξεκίνησε η κάτω βόλτα
Με εκείνο το περιβόητο στούντιο στην Γλυφάδα που δούλευε και μια ανήλικη μέσα αν θυμάμαι καλά!
Και φάγανε λουκέτο ? και τους πέρασαν βραχιολακια 925*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Σ αυτό το Φυλής 59 δεν έχω κάνει τον κόπο ούτε μέσα να μπω.Αυτη η Άννα το κοντοπουτανο λέει τπτ από εμφάνιση?
Παλιότερα ελεγε ψιλοκάτι, τώρα δεν λεει ουτε το ψιλοκάτι.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Ειπα να αφήσω λίγο τις ακριβές γκόμενες και να κανω μια μπουρδελότσαρκα(κάνω σχετικά συχνα)
Είχα περασει πριν λιγες μερες με Κατερινα από Ελλης,καλουτσικη αν και στη πασαρέλα που φανηκε πιο καλη μιλφαρα,από κοντα κατωτερη.

Πήγα λοιπον Αλιόνα(η παλια στο Δ18),χρόνια φαν της,αλλά εντάξει παει εχει γινει ερείπιο!Δεν πέρασα,εφυγα

Πέρασα από Φυλης 71 σκαλάκια,εβαζε Πακιστανό η τσατσα της λεω βαζεις και ξένους?

Μου λεει "ΓΙΑΤΙ,αυτός δεν είναι αντρας??"...Ουστ μωρη εννοειται εφυγα

Πήγα και Φιλιπιιδου Φιδιπιδου πως λεγεται βγηκε μια καλη μελαχροινη ψηλη κορμαρα στο στυλο,ηρθε κοντα μου πηγε να με φιλησει ,λεω φυγε σε παρακαλω θα μας κολλήσεις κανενα κορονοιό!!!
Νευρίασε και ειπε της τσατσας οτι δεν περναει μαζί μου! και ετσι εφυγα

Και κατεληξα παλι σε ακριβη βιζιτα!!!
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Φυλης 71 πανω
2 κριτικές.
Χθες μετά τα μεσάνυχτα πήρα την Ελλη, κοντη κοκκινομάλλα με έκφυλο πρόσωπο, ωραίο γεματο κωλαράκι, μπούτια Nitsiakos για φαγωμα.
Καλο καυλάκι είναι μες τη τρέλα, της αρέσει το σεξ και γενικά είναι παιχνιδιάρα.
Δουλευε παλαιότερα στην μοντελοαλυσίδα (Φυλης 54αβ) με αλλο ονομα νομίζω.
Έχει και σκουλαρικι στη γλώσσα, το τσιμπουκι της μέτριο αλλα οκ, φτάνει που σε καυλωνει.
Από μένα είναι ναι, θα την τιμήσω και αλλη μια φορά.

Σήμερα τιμησα στον ίδιο οικο την Εύα, μια ξανθιά Μολδαβη, η οποία βεβαια, απλά δεν κανει.
Μ'αρεσε που ήταν διαχυτικη στο σαλόνι, αλλά από γαμήσι δε σκαμπαζει τίποτα.
Δεν ξέρει να τσιμπουκωνει, ρουφάει τον πουτσοκέφαλο με το ζόρι , χώρια που βάζει δοντι.
Στο σεξ ακόμα χειρότερα, δεν ξέρει να στήνεται, γκαριζει σαν γουμάρι, και γενικά από την λίγη συζήτηση που είχαμε, καταλαβα οτι χρειάζεται ψυχολογικη υποστήριξη.
Είναι κρίμα να βρίσκεται εκεί, και για μας, αλλά κυρίως για αυτήν.

Φολα ολκής, μη τη κοιτάτε καν.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κατσε γιατι εχω χαθει απο τη πιατσα κοντα 1,5 χρονο.. Την Αννα Ιονελα (ξανθο, μπλε ματι, τατουαζ χαμηλα στη μεση κ στη μια γαμπα) που δούλευε μοντελο-αλυσιδα εννοεις!; Σε ευχαριστω εκ των προτερων!! :)
Δεν ξέρω,όπως είπε ο Δον Σμύρνης δεν είναι αυτή αλλά μέσα στο βούρκο της σαβουρας αξίζει. Πιπινι, εμφανίσιμη , δεκτική με διάθεση, καλή πίπα ,όχι ρομποτικη πάνω κάτω γρήγορα που κάνουν συνήθως και πεντακάθαρη.

Προχτες ήταν εμφανής η κούρασή της ,την είχαν καταγαμησει. Αλλά πάλι υπομονή έκανε.

Βάρδιες απ' ότι κατάλαβα δεν έχει σταθερές.

Πριν γυρίσει η Ιονέλα απ' τα λιβάδια την βάζανε συνέχεια στο μούφα πρόγραμμα οι διπλανοί του σοβιετικού κι ας μην ήταν εκεί. Πήγαινες να βρεις την Ιονελα και εβλεπες συνέχεια τη βουκωλικη Σοφία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Όντως απο κει και ύστερα με αργους ρυθμούς ξεκίνησε η κάτω βόλτα
Με εκείνο το περιβόητο στούντιο στην Γλυφάδα που δούλευε και μια ανήλικη μέσα αν θυμάμαι καλά!
Και φάγανε λουκέτο ? και τους πέρασαν βραχιολακια 925*
Έκλεισαν όλα τα κωλομπαρα στην επαρχία..
Πολύ κλάμα λέμε..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom