Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 391 άτομα (57 μέλη και 334 επισκέπτες)

King lion

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα η Τζένη είναι στα Φωκαίας 17 και αν ξέρουμε βάρδια;
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
422
Πόντοι
21
Παρεμπιπτόντως εγώ έφαγα στην κεφάλα ένα τρακοσαρι επειδή άργησα μια μέρα να κάνω ραπίντ. Και βγήκε και αρνητικό. Αν ήμουν Βόρεια Κορέα ο Κιμ Γιονγκ θα Μ έβαζε να σπάω πέτρες στα ορυχεία. Πρέπει να είμαι δηλαδή και ευγνώμων σ' αυτό το λασπωμένο μουνι τον Κουλη,το φασιστόμουτρο
Σόρυ για το οφ ..αλλα νομίζω αφορα πολλούς το θέμα..το εφαγες ηλεκτρονικά ? δλδ σε έπιασε το συστημα ή σε ελεγχο στη δουλεια π.χ?
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
και τέλος γιαγιά Ελένη κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, η ξανθιά ενοχλητική υπηρεσία με τις βυζαρες ανακοίνωσε φορα παρτίδα φουλ έξτρα πρόγραμμα..τσιμπουκακι χωρίς προφυλακτικό τελειωτικό, σεξ χωρίς προφυλακτικό και κωλαράκι.
θάναι 10 χρόνια που άκουσα τη θειά Ελένη να ανακοινώνει ακάποτο γαμήσι στο Αλκιβιάδου.
Απορίας άξιο πώς είναι ακόμα ζωντανή.
Φαίνεται η Φάντα (με ανθρακικό) κάνει δουλειά.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Καλημέρα!
Μήπως γνωρίζετε πού δουλεύει η Σόνια η Μιλφ με τα μεγάλα βυζιά και την καλή πίπα? τελευταία τη θυμάμαι στο διδύμου 18β
Ευχαριστώ
Πόσο καλή πίπα δηλαδή κάνει κ deep throat κ βαθύ τσιμπούκι?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Ενημέρωση φρέσκια, Κολωνού 48 αριστερά, η μιλφαρα Μαρία αναχώρησε για την πατριδα της, τον παραδεισο της στέπας, επ'αοριστον! Η τσατσά μου είπε ότι δεν θα ξαναγυρίζει.... (ποσες φορες το έχω ακουσει αυτό να ξερατε...). Ήτανε καλό στανταρακι με τίμιο αρχιδογλυψιμο στο 10αρικο....παμε γι'αλλα!
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
θάναι 10 χρόνια που άκουσα τη θειά Ελένη να ανακοινώνει ακάποτο γαμήσι στο Αλκιβιάδου.
Απορίας άξιο πώς είναι ακόμα ζωντανή.
Φαίνεται η Φάντα (με ανθρακικό) κάνει δουλειά.
μάλλον θα είναι φορέας και δεν νοσεί η ίδια. Καλά 40 ('η 9 χρόνα) σε όσους τσίμπησαν.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
241
Like
1.577
Πόντοι
201
Πόσο καλή πίπα δηλαδή κάνει κ deep throat κ βαθύ τσιμπούκι?
Bro, πιστευω οτι κανει το καλυτερο τσιμπουκι, παιρνει το χρυσο( για εμενα λεμε). Π.χ. αυτες στα δυδυμοσπιτα θελουν να σου κατασπαραξουν την πουτσα, η Σονια ομως εχει τεχνικη, κατι απο Ζινταν να πουμε....μιλαει στο τοπι...........στανταρακι μου οταν θελω μπουκι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
θάναι 10 χρόνια που άκουσα τη θειά Ελένη να ανακοινώνει ακάποτο γαμήσι στο Αλκιβιάδου.
Απορίας άξιο πώς είναι ακόμα ζωντανή.
Φαίνεται η Φάντα (με ανθρακικό) κάνει δουλειά.
Αυτή η φωτεινή από το 44 και η Ιωάννα η λειβαδιωτισσα είναι οροθετικές με μαθηματική ακρίβεια
Δεν παίζει τόσα χρόνια ακαποτα ναμην έχουν αρπάξει HIV και ηπατίτιδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Αυτή η φωτεινή από το 44 και η Ιωάννα η λειβαδιωτισσα είναι οροθετικές με μαθηματική ακρίβεια
Δεν παίζει τόσα χρόνια ακαποτα ναμην έχουν αρπάξει HIV και ηπατίτιδες
αν ειναι νομιμες ιεροδουλες, θα υποχρεουνται σε εξετασεις
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ενημέρωση φρέσκια, Κολωνού 48 αριστερά, η μιλφαρα Μαρία αναχώρησε για την πατριδα της, τον παραδεισο της στέπας, επ'αοριστον! Η τσατσά μου είπε ότι δεν θα ξαναγυρίζει.... (ποσες φορες το έχω ακουσει αυτό να ξερατε...). Ήτανε καλό στανταρακι με τίμιο αρχιδογλυψιμο στο 10αρικο....παμε γι'αλλα!
Την Παρασκευή που είπε ότι φεύγει Δευτέρα και γυρνάει σε ένα μήνα να φτιάξει τη βίζα της.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.661
Πόντοι
41.129
Αυτή η φωτεινή από το 44 και η Ιωάννα η λειβαδιωτισσα είναι οροθετικές με μαθηματική ακρίβεια
Δεν παίζει τόσα χρόνια ακαποτα ναμην έχουν αρπάξει HIV και ηπατίτιδες
Εγω για άλλη ήξερα.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Αυτή η φωτεινή από το 44 και η Ιωάννα η λειβαδιωτισσα είναι οροθετικές με μαθηματική ακρίβεια
Δεν παίζει τόσα χρόνια ακαποτα ναμην έχουν αρπάξει HIV και ηπατίτιδες
Και οροθετικές να είναι δεν μας πτοεί ιδιαίτερα.
Πολλοί μπορεί να είμαστε φορείς του ιού του HIV και να μην έχει εκδηλωθεί ακόμα ή/και ποτέ.
Το θέμα είναι ότι όταν πας με οροθετική είναι σαν να τραβάς ένα χαρτάκι από μια γυάλα.
Σε μια γυάλα με 1000, ας πούμε ότι τα δύο είναι ''οροθετικά'' χαρτάκια.
Κάθε φορά που τελειώνεις τα πετάς πάλι μέσα σε αυτά τα 1000 κι ανακατεύεις.
Κάποια στιγμή, λοιπόν, μπορείς να κολλήσεις και να νοσήσεις, αλλά αυτό μπορεί
να μην συμβεί και ποτέ. Όλα είναι θέμα τύχης και οι εν λόγω πόρνες, όπως και άλλες,
έχουν τύχη βουνό... :hi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω για άλλη ήξερα.
Για πες μύστη ΔημήτρηΧΧΧ... :rockon:
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Όχι καμία σχέση, άλλη είναι
Παιδια καλησπερα αυτη που λέτε την μολδαβεζα απο την μοντελοαλυσιδα την ειχα παρει πριν 4-5 χρονια μια καστανόξανθοι με ωραιο κολαρακι μπλε
Ματια και καυλοφατσα δυνατη.. μπορειτε να μου πειτε αν δουλευει καπου τωρα; Γτ την ψαχνω αλλα δεν θυμαμαι ουτε το ονομα της παντως θυμαμαι οτι ητανε πολυ καυλιαρα και μου δηλωσε
Οτι ειναι και αεκ κιολας…
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom