Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 421 άτομα (55 μέλη και 366 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κατάθεση στη Ειρήνη στο Φώκαιας 17 άνω,την έχω ξανά πάρει πιο παλιά με άλλο όνομα να σε άλλο σπίτι.
25αρα δήλωσε,ρωσσιδα είναι σίγουρα,στεγνό σώμα με λίγο μαραμένο 2αρι βυζί μάλλον λόγο θηλασμού.
Στο δωμάτιο μπομπατη,φουλ στα γλωσσοφιλα που τα ψάχνει σαν τρελή,ακαποτη βαθιά πίπα και στο γαμησι δυνατή χωρίς να λέει όχι όταν ανεβάζεις στροφές.
Προτείνεται άνετα,8,5/10.
Εμενα αυτά μου θυμίζουν τη σχολη των λιβάτζ της Μολδαβίας
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι/Αιμιλη μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 & 13 αριστερά κλειστά.

Φωκαιας 13 δεξια Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 17α Μικαελα μελαχρινή με γυαλάκια,ψιλοκανονικο σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι διαφορά τατουάζ, σήμερα η κα. Εύα ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μόνικα ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, μικρό τατουάζ στο δεξί πήχη, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 & 25α κλειστά.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη κατσαρομαλλα πάλι με δυχρωμια στο μαλλί (ξανθό/μαύρο) λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 27α Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι και Εύα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αννιτα ξανθια κοπέλα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Αλις κοπέλα με το μαλλί κόμπους μακρύ σε αποχρώσεις ξανθό και μαύρο, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα με ξανθό πλατινε μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, 2-3 μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.
Τη Σάσα δεν την είδα στο Φως 7β κανα δυό φορές που κατέβηκα . Διακοπάρει;

Αυτή η χονδρέλω στο Φωκ 7 ζητάει και πιστοποιητικό ελληνικότητας. Η τσα2 ανακοινώνει ότι η 'κοπέλα' δεν βάζει ούτε Αλβανούς.

Όσοι αλβανοφέρνουν χάνουν το κελεπουρι δηλαδή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μπορεί και όλας,πάντως με τη τσατσά μίλαγε ρωσικά.
Στο πρόγραμμα και στο σωματότυπο θυμίζει πολύ Αρίνα.
Οι Μολδαβέζες ξέρουν ρωσικά. Άμα περάσω θα τσεκαρω
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Επειδή ενδιαφέρονται κάμποσοι, η Φολίζα από Φυλής 71 τί απέγινε; Έκοψε ή μεταπήδησε σε καμία βίζιτα;
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Οφ τοπικ αλλά επειδή διαβάζω διάφορα από στριτ φάιτερς ,μαχαιροβγάλτες του καναπέ ,με σιδερογροθιες , μαχαίρια,πεταλούδες και έντομα τα πράγματα είναι απλά.

Δεν χρειάζεται να παρκάρουμε το αμάξι μέσα στο βορδέλο. Το αφήνουμε παραπέρα και περπατάμε και λίγο . Βοηθάει να φύγει και η μπάκα.

Δεν φοράμε γραβάτα ή φιόγκο όταν παμε βορδελότσαρκα γιατί δίνουμε στόχο.

Κυκλοφορούμε εκεί που έχει φως και αρκετό κόσμο. Απ' το δημοτικό μας το λέγανε.

Όσο για το μήλο και το κουζινομάχαιρο ,όταν πεις την εξυπνάδα αυτή στον κύριο εισαγγελέα θα στη φορέσει μόνο και μόνο γιατί είσαι έξυπνος.

Επί του θέματος τώρα. Στην οδό αλυπητου ξύλου 6 και πλησίον φέρανε τίποτα καινούργιο εμφανίσιμο πιπινοειδές; Έχω καιρό να τσεκαρω εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
105
Like
453
Πόντοι
21
Παιδια η αουρορα λετε να ειναι δουλευει τωρα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και σε ποιο ειναι
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Πριν λίγο πέρασα με Έμμυ από Λοσιων 73 ..Η κοπέλα καθαρά δουλεύει μόνο με την εμφάνιση(παλιά ήταν στανταρακι) για τα γούστα είναι πολύ δυνατό κομμάτι κοντό με ωραίο κωλο πεταχτά μικρά βυζάκια ωραίο τατουάζ όλη την πλάτη κ έχει βάψει κ τ μαλλί κόκκινο γενικά βγάζει καύλα αλλά τ ωραία τελειώνουν εδώ βαριοταν μες στ δωμάτιο γενικά ήταν στ κόσμο της από τις συνοχομενες διπλό βάρδιες που δουλεύει κάτι που ήξερα απλώς είπα ν δοκιμάσω γιατί αύριο φεύγουμε πάλι για τα ξένα ..
Το παρατήρησα και γω τη τελευταία φορά, αν και η πίπα της ήταν πολύ καλη.
Αντίθετα η Κέιτι ήταν πολύ πρόθυμη μες το δωμάτιο.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Το παρατήρησα και γω τη τελευταία φορά, αν και η πίπα της ήταν πολύ καλη.
Αντίθετα η Κέιτι ήταν πολύ πρόθυμη μες το δωμάτιο.
Εγώ πάλι μπενω εδώ μέσα και περνώ ραντεβού σε ξενοδοχείο τα μπουρδέλα έχουν γίνει επικίνδυνα για τσάρκα
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Στην οδό αλυπητου ξύλου 6 και πλησίον φέρανε τίποτα καινούργιο εμφανίσιμο πιπινοειδές;

Βέργας αυτή τη στιγμή όχι.
Το πρώην Βέργας 3 μεταφέρθηκε κάπου Ιωαννίνων. Είχαν έρθει κάποια εμφανίσιμα πιπίνια αλλά με επιδόσεις κάτω του μετρίου νομίζω.
(Βλ. Την κριτική του μύστη jik στο Βέργας 3: Η Τζίνα Αλιμόνου του φτωχού) :rockon:

Όποιος θυμάται νούμερο στο Ιωαννίνων ας πει.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Βέργας αυτή τη στιγμή όχι.
Το πρώην Βέργας 3 μεταφέρθηκε κάπου Ιωαννίνων. Είχαν έρθει κάποια εμφανίσιμα πιπίνια αλλά με επιδόσεις κάτω του μετρίου νομίζω.
(Βλ. Την κριτική του μύστη jik στο Βέργας 3: Η Τζίνα Αλιμόνου του φτωχού) :rockon:

Όποιος θυμάται νούμερο στο Ιωαννίνων ας πει.

Βέργας 3 μεταφέρθηκε στη χωματιανού μύστη μου.
 

darkdemon83

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
92
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
20
Τη Σάσα δεν την είδα στο Φως 7β κανα δυό φορές που κατέβηκα . Διακοπάρει;

Αυτή η χονδρέλω στο Φωκ 7 ζητάει και πιστοποιητικό ελληνικότητας. Η τσα2 ανακοινώνει ότι η 'κοπέλα' δεν βάζει ούτε Αλβανούς.

Όσοι αλβανοφέρνουν χάνουν το κελεπουρι δηλαδή.
περιεργο οταν οι μισες ειναι Αλβανιδες και οι αλλες μισες Ρωσσιδες και τα αφεντικα τα ιδια ειναι σιγουρα Αλβανοι
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Κρίμα πάει το σαλούν της αγριας στύσης. Μας ειχε βγαλει ασπροπροσωπους την εποχη της μπουρδελοαπαγορευσης.. :confused:

Ναι όντως...κράτησε τη σημαία ψηλά...και μάζεψε όλο το χαρτί.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Καλημέρα , έχει δοκιμάσει κανένας την Μπιάνκα Ιάσονος 39 ;

Πέρασα προχτές και μου φάνηκε ωραία απλά όταν ρώτησα την τσατσά μου είπε ότι δεν κάνει στα 4 και δεν αφήνει χάδια , κάνει μόνο κανονικό σεξ μια στάση ..

Μου φάνηκε παράξενο που πουτανα δεν κάνει στα 4..

Έχει πάει κάποιος μαζί της να μου πει εμπειρία ;
Βασικά δεν κάνει τίποτα
Δεν έχω συναντήσει μεγαλύτερη φόλα στην εικοσαετή πορνοκαριερα μου
Αν υπήρχε φολομετρο θα έσπαγε όλα τα ρεκόρ με τις επιδόσεις της
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
456
Κριτικές
196
Like
10.749
Πόντοι
30.733
Συνάντηση σήμερα κατά της 3 η ώρα με την Νικόλ στο Λεωνιδίου 28.
Είναι μια ροσιδα με καλό Σόμα τίμια πίπα και καλό στισημο στα τέσσερα.προσοπικα εγκρινω
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21
Η βερονικα κ η Αννυ που ήταν παλιά αρχικά στο φυλής 86 όροφος κ αργότερα στο φωκαιας 25 , πριν κανα 3 χρόνια.
Η βερονικα δουλευε κ ως Call girl, ίσως δουλεύει ακόμα.
Καλησπέρα φίλε μου αυτή η Άννυ υπάρχει περίπτωση να την έχει πετύχει κανένας;;απίστευτη γυναίκα με πολύ καλές υπηρεσίες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom