Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 337 άτομα (30 μέλη και 307 επισκέπτες)

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
56
Like
121
Πόντοι
0
Δευτέρα βραδάκι τσάρκα φυλής με φιλαράκια και κατέληξα στην γνωστή Αουρουρα
Μέτρια στο δωμάτιο αλλά γενικά με καυλωνει πάντα όταν την βλέπω
Έκατσα κανένα 10 λεπτό μέσα φοβερές βυζαρες και ωραία κωλαρα στημένη στα 4
Στο τέλος προσπάθησα να ανταλλάξω ινστα καθώς και αυτή γούσταρε απλά είχε πολύ δουλειά με αποτέλεσμα να μην μπορέσω να το πάρω.
Κάποιος μάγκας που να έχει το ινστα όταν με το καλό βέβαια ανοίξουν και αυτά να μου στείλει dm.
καλο ξημέρωμα σε όλους !!
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Εάν περάσει κάποιος από Λοσιων 73β ας ρωτήσει εάν θα συνεχίσει να δουλεύει η Έμμυ και μετά τις 5 σήμερα το απόγευμα γιατί τ έχουν κενό στ πρόγραμμα τους κ τηλέφωνο δεν σηκώνουν
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Δευτέρα βραδάκι τσάρκα φυλής με φιλαράκια και κατέληξα στην γνωστή Αουρουρα
Μέτρια στο δωμάτιο αλλά γενικά με καυλωνει πάντα όταν την βλέπω
Έκατσα κανένα 10 λεπτό μέσα φοβερές βυζαρες και ωραία κωλαρα στημένη στα 4
Στο τέλος προσπάθησα να ανταλλάξω ινστα καθώς και αυτή γούσταρε απλά είχε πολύ δουλειά με αποτέλεσμα να μην μπορέσω να το πάρω.
Κάποιος μάγκας που να έχει το ινστα όταν με το καλό βέβαια ανοίξουν και αυτά να μου στείλει dm.
καλο ξημέρωμα σε όλους !!
Φιλαράκι τράβα στ γκάζι τις μέρες που έχει ρεπό dirty blonde κ Ρίο συχνάζει την έχω πετύχει πολλές φορές ψαρεύει άγνωστους απ' εκεί που δεν την ξέρουν..
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Δευτέρα βραδάκι τσάρκα φυλής με φιλαράκια και κατέληξα στην γνωστή Αουρουρα
Μέτρια στο δωμάτιο αλλά γενικά με καυλωνει πάντα όταν την βλέπω
Έκατσα κανένα 10 λεπτό μέσα φοβερές βυζαρες και ωραία κωλαρα στημένη στα 4
Στο τέλος προσπάθησα να ανταλλάξω ινστα καθώς και αυτή γούσταρε απλά είχε πολύ δουλειά με αποτέλεσμα να μην μπορέσω να το πάρω.
Κάποιος μάγκας που να έχει το ινστα όταν με το καλό βέβαια ανοίξουν και αυτά να μου στείλει dm.
καλο ξημέρωμα σε όλους !!
Αν το βρεις στείλε το κ σε μένα μια συνοδοιπορε αν δε σε πειράζει...Thanks
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Καλημέρα!
Μήπως γνωρίζετε πού δουλεύει η Σόνια η Μιλφ με τα μεγάλα βυζιά και την καλή πίπα? τελευταία τη θυμάμαι στο διδύμου 18β
Ευχαριστώ
αν εννοεις μια mature προς γκιλφ ειναι στο φιλιπιδου
 
  • Like
Αντιδράσεις: 2002

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Κάποιος μάγκας που να έχει το ινστα όταν με το καλό βέβαια ανοίξουν και αυτά να μου στείλει dm.
Και θα της στείλεις μήνυμα "γεια σου είμαι ο άχαστος μύστης που σε είχα γαμήσει στο μπουρδέλο τη Δευτέρα το βράδυ"; :think:
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Καλησπέρα η Τζένη είναι στα Φωκαίας 17 και αν ξέρουμε βάρδια;
Είναι βράδυ μετά τις 12 εάν έχεις ξαναπάει μαζί της να σ ενημερώσω ότι για κανένα μήνα περίπου έλεγε ότι έχει θέμα με το λαιμό της και δε κάνει ακα τσιμπουκι για να μη χειροτερέψει η κατάσταση της μάλλον για μούφα το κόβω πουτανοπρολογος δηλαδή άμα πας ενημέρωσε άμα είναι ακόμη έτσι
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα αυτη που λέτε την μολδαβεζα απο την μοντελοαλυσιδα την ειχα παρει πριν 4-5 χρονια μια καστανόξανθοι με ωραιο κολαρακι μπλε
Ματια και καυλοφατσα δυνατη.. μπορειτε να μου πειτε αν δουλευει καπου τωρα; Γτ την ψαχνω αλλα δεν θυμαμαι ουτε το ονομα της παντως θυμαμαι οτι ητανε πολυ καυλιαρα και μου δηλωσε
Οτι ειναι και αεκ κιολας…
Αυτη εννοω (Αννα, Τζουλια ,Ιονελα 15 ονοματα ειχε, σα τους πορτοφολαδες!!).. Κ εγω την ψαχνω τη ρουφιαναααα!!!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.597
Πόντοι
11.020
Είναι βράδυ μετά τις 12 εάν έχεις ξαναπάει μαζί της να σ ενημερώσω ότι για κανένα μήνα περίπου έλεγε ότι έχει θέμα με το λαιμό της και δε κάνει ακα τσιμπουκι για να μη χειροτερέψει η κατάσταση της μάλλον για μούφα το κόβω πουτανοπρολογος δηλαδή άμα πας ενημέρωσε άμα είναι ακόμη έτσι
επιβεβαιωνω.πλεον κανει απλο. εκοψε γλωσσοφιλα και ακα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Φαίνεται ότι μας σκέφτεται μη μας κολλήσει αμυγδαλίτιδα στο πουλί. :P
Ναι η γλυκουλα κρίμα κ είναι ωραίο μουνι και υπηρεσίες αρκετά καλες για σπίτι των 20, από εμένα από εδώ κ πέρα μαύρο ενώ πήγαινα συχνά σ αυτήν γι το λόγο ότι δε σέβεται το κάθε πελάτη της όταν πουλάει παππα ας πει το γύρισα στο απλό για δικούς μου λόγους σεβαστό όχι να λέει ιστορίες γι λαιμό κ όσο κάθετε με τη Τσατσα όλα καλά κ όταν έρχεται στο δωμάτιο κάνει με νάζι κουχου κουχου κ μιλάει βραχνά το πουλο η βρωμιαρα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α Μαίρη μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι, κωλαρα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο σε μακρυά αλογοουρά, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα ποδολαγνεια και αυταρχικό.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μακρύ μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινή κοντή με κανονικό, σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στα βυζια.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β κλειστό

Φυλής 65α Λάουρα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι ωραία κωλαρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 61 & 59 κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Έλλη ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μπουτου 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Ελενα ξανθιά νταρντανα με γυαλάκια, 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια καστανοξανθη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β & 54α κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι/Αιμιλη μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 & 13 αριστερά κλειστά.

Φωκαιας 13 δεξια Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 17α Μικαελα μελαχρινή με γυαλάκια,ψιλοκανονικο σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι διαφορά τατουάζ, σήμερα η κα. Εύα ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μόνικα ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, μικρό τατουάζ στο δεξί πήχη, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 & 25α κλειστά.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη κατσαρομαλλα πάλι με δυχρωμια στο μαλλί (ξανθό/μαύρο) λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 27α Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι και Εύα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αννιτα ξανθια κοπέλα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Αλις κοπέλα με το μαλλί κόμπους μακρύ σε αποχρώσεις ξανθό και μαύρο, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα με ξανθό πλατινε μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, 2-3 μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Κ
Αυτη εννοω (Αννα, Τζουλια ,Ιονελα 15 ονοματα ειχε, σα τους πορτοφολαδες!!).. Κ εγω την ψαχνω τη ρουφιαναααα!!!
απο τις λιγες πουτανες που μου εχουνε μεινει μπορω να πω και επισημα…τωρα που θα την βρουμε ; Αν μπορέσει καποιος απο εδω να βοηθηση η τυχαια σε καμια τσαρκα .. δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Διδύμου 7α, 7β, 8α & 8β κλειστά.

Διδύμου 16 Αλίκη η κοκκινομάλλα γκιλφ με κοντό καρέ μαλλί , παχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Διδύμου 18 υπόγειο κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Αλιονα ξανθιά γκιλφ με ραστα μαλλί νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 22 ισόγειο Ραμονα ξανθιά με κατσαρο μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 22 όροφος Λολίτα???? ξανθιά κοπέλιτσα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Πριν λίγο πέρασα με Έμμυ από Λοσιων 73 ..Η κοπέλα καθαρά δουλεύει μόνο με την εμφάνιση(παλιά ήταν στανταρακι) για τα γούστα είναι πολύ δυνατό κομμάτι κοντό με ωραίο κωλο πεταχτά μικρά βυζάκια ωραίο τατουάζ όλη την πλάτη κ έχει βάψει κ τ μαλλί κόκκινο γενικά βγάζει καύλα αλλά τ ωραία τελειώνουν εδώ βαριοταν μες στ δωμάτιο γενικά ήταν στ κόσμο της από τις συνοχομενες διπλό βάρδιες που δουλεύει κάτι που ήξερα απλώς είπα ν δοκιμάσω γιατί αύριο φεύγουμε πάλι για τα ξένα ..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom