Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (28 μέλη και 231 επισκέπτες)

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
241
Like
1.575
Πόντοι
201
Καλησπερα friends. Εχει παρει κανεις σας την Αλμπινα απο τα μαγαζια στην μαραθωνος ? Η υπηρεσια του οικου μου ανακηνωσε οτι κανει και ελευθερο στοματικο (δεν την πιστεψα). Επεισης νομιζω οτι η κοπελα δεν μιλαει καμια γλωσσα πλην τις μητρικης τις. Slim κοριτσι, και θα ηθελα να το ντουφεκισω, αλλα δεν θελω και να φωλιαστό.
Εαν καποιος μπορει να με διαφώτιση. Thanks alot.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Πήρα τηλ στο Χωματιανου 11Β αλλά δεν το σήκωσαν.Ποτε το κοβουν να ανοίξουν ούτε που ξέρω. Αν έχει κάποιος καμία πληροφορία....

Το γνωστο πακιστανοσπιτο, εκει γ@μ@ει ολο το πακισταν! Προσεχε φιλε, μην κολλησεις κανα παρασιμο! :2funny: :2funny: :confused::confused:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Καλησπερα friends. Εχει παρει κανεις σας την Αλμπινα απο τα μαγαζια στην μαραθωνος ? Η υπηρεσια του οικου μου ανακηνωσε οτι κανει και ελευθερο στοματικο (δεν την πιστεψα). Επεισης νομιζω οτι η κοπελα δεν μιλαει καμια γλωσσα πλην τις μητρικης τις. Slim κοριτσι, και θα ηθελα να το ντουφεκισω, αλλα δεν θελω και να φωλιαστό.
Εαν καποιος μπορει να με διαφώτιση. Thanks alot.
Καποιος συναγωνιστης ανεφερε οτι ειναι δυνατη στο δωματιο! Αλλα πολυ αδυνατη φιλε! Η Ιονελλα επεστρεψε ξερεις? Τα συγκεκριμενα σπιτακια φερνουν μερικες φορες καποια δυνατα κομματια!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
H αυτό.. / ή μηπως τους ....εκλεισε το σπίτι το διπλανό ισόγειο που ξανανοιξε με φωταγωγίες, ως μεταφορά του Βεργας 3 οπως γραφτηκε εδώ:P Δεν είναι περίεργο. που μολις πήρε μπρος το 11Α . .. εκλεισε το 11β ? :think:
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Μια γεματουλα Μαίρη από το φυλής 71 φαίνεται ενδιαφέρον στην απογευματινή βάρδια.. Έχει κανένας γνώμη; είναι καλή μέσα όπως διαφημιζε η τσατσά; γεματουλα προς το νταρντανε με έντονο βάψιμο.. Κάτι μέσα μου χτύπησε κόκκινο στο φολο αλερτ κ δε πέρασα.. Στο τσακ.. Αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω αν αξίζει έστω τα τυπικά..
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά.
Στη Βέργας τα πρωινά ποιες παίζουν;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
Μια γεματουλα Μαίρη από το φυλής 71 φαίνεται ενδιαφέρον στην απογευματινή βάρδια.. Έχει κανένας γνώμη; είναι καλή μέσα όπως διαφημιζε η τσατσά; γεματουλα προς το νταρντανε με έντονο βάψιμο.. Κάτι μέσα μου χτύπησε κόκκινο στο φολο αλερτ κ δε πέρασα.. Στο τσακ.. Αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω αν αξίζει έστω τα τυπικά..
Καλά έκανες και δε πέρασες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
συνήθως
2 Αλεξάνδρα
6α Μπαρμπορα ή Ελένη ή Φωτεινή
6β Μίλανα ή και Ελένη
7 Κωνσταντίνα μαζί με Τινα ή Τατιάνα
Ευχαριστώ.
Πέρα από Μπαρμπορα που είναι δοκιμασμένη, ποια άλλη τιμάει το 20αρι;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
η κωνσταντινα ειναι η bww
η τινα η τατιανα? ειναι ιδιο προσωπο
ψαχνω μια μελαχρινη που ειχα δει ενα πρωι...
Οχι άλλο Τινα άλλο η Τατιάνα
Τινα με κάστανο πολύ σκούρο μαλλί, Τατιάνα ξανθιά
Τώρα για μελαχρινή ίσως να λες την Τινα ή την Ντιαννα/Άννα με το πολύ μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι που κάνει περάσματα από το Β7 αλλά κυρίως δουλεύει στο Μεταξουργείο στο Κολωνού 45 αριστερά
 

Billys69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2019
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
0
Καλημέρα
Χτες πέρασα από διδημου 27 και δοκίμασα. την Φωτεινή είναι ωραία ψηλή και λεπτή προ μιλφ η μιλφ anyway της έκανα ένα ωραίο γλειφομούνι της άρεσε πολύ και μου λέει θέλω νά δοκιμάσω τα ζουμια μου ?? και πέσαμε στα γλωσσοφιλια ήταν gfe κατάσταση
 

Billys69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2019
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
0
Το γράφω εδώ γιατί δεν μου αφήνει να γράψω στις κριτικές
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
241
Like
1.575
Πόντοι
201
Καποιος συναγωνιστης ανεφερε οτι ειναι δυνατη στο δωματιο! Αλλα πολυ αδυνατη φιλε! Η Ιονελλα επεστρεψε ξερεις? Τα συγκεκριμενα σπιτακια φερνουν μερικες φορες καποια δυνατα κομματια!
Δεν προσεξα για Ιονελλα φιλε μου, η Αλμπινα μου εκανε το κλικ. Αλλα και 20ρικο στο μεταξι ???
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
5
Like
305
Πόντοι
280
Δε νομιζω πως ειναι της πιατσας Μεταξι κατι τετοια μπουρδελα,δεν ειναι καν σε ακολουθια με αλλα απλα βρισκεται στην ευρυτερη περιοχη.Το θεμα ειναι αν δεχονται και ξενους στο εν λογω ιδρυμα κατι που δεν γνωριζω.
δεχονται κανονικα ξενους και αρκετους πακι.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Καλησπερα friends. Εχει παρει κανεις σας την Αλμπινα απο τα μαγαζια στην μαραθωνος ? Η υπηρεσια του οικου μου ανακηνωσε οτι κανει και ελευθερο στοματικο (δεν την πιστεψα). Επεισης νομιζω οτι η κοπελα δεν μιλαει καμια γλωσσα πλην τις μητρικης τις. Slim κοριτσι, και θα ηθελα να το ντουφεκισω, αλλα δεν θελω και να φωλιαστό.
Εαν καποιος μπορει να με διαφώτιση. Thanks alot.
Δεν ειναι η πλεον δεκτικη,την επαιρνα στο λοκ νταουν,εχει τελειο κωλο κ σφιχτο μουνι που χυνει:rockon::rockon::rockon:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Δε νομιζω πως ειναι της πιατσας Μεταξι κατι τετοια μπουρδελα,δεν ειναι καν σε ακολουθια με αλλα απλα βρισκεται στην ευρυτερη περιοχη.Το θεμα ειναι αν δεχονται και ξενους στο εν λογω ιδρυμα κατι που δεν γνωριζω.

Ετσι ακριβως οπως τα λες! Τα συγκεκριμενα σπιτακια στη μαραθωνος δεν ειναι οπως στη βρωμια του μεταξουργειου! Ειναι πολυ ποιο καθαρα, και η αληθεια ειναι οτι εχω δει πολυ σπανια λαθρο να μπαινει εκει!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom