Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 264 άτομα (32 μέλη και 232 επισκέπτες)

Edward Elric xxiii

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
20
Like
32
Πόντοι
0
ξέρει κανείς για την Αννίτα (νομίζω έτσι είναι το όνομα της) νεαρή , ξανθιά , αδύνατη , στο φωκαιας 24 οπου έκανε πρωινή βάρδια (την είχα πάρει πριν κάνα μήνα ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό) πέρασα από τον οίκο σήμερα κ είχε μια λαουρα νταρντάνα
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Το γνωστο πακιστανοσπιτο, εκει γ@μ@ει ολο το πακισταν! Προσεχε φιλε, μην κολλησεις κανα παρασιμο! :2funny: :2funny: :confused::confused:
Ναι ρε γαμωτο... απο τότε που περίμενα μια φορά να βγει η Αλεξάνδρα και μαζί περίμεναν 3 πακια που μυριζαν μασχαλιλα και βγαίνοντας η Αλεξάνδρα άρχισε τις χαιρετούρες σε φάση φιλαράκια κλπ .... το εκοψα το μπούρδελο αυτό .... όσο σκέφτομαι πως γλύφει τα βρωμερα πακια και προφανώς... όποια άλλης εθνικοτητας με μασχαλοβρωμους καταθετες... δεν ξαναπαταω...
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ναι ρε γαμωτο... απο τότε που περίμενα μια φορά να βγει η Αλεξάνδρα και μαζί περίμεναν 3 πακια που μυριζαν μασχαλιλα και βγαίνοντας η Αλεξάνδρα άρχισε τις χαιρετούρες σε φάση φιλαράκια κλπ .... το εκοψα το μπούρδελο αυτό .... όσο σκέφτομαι πως γλύφει τα βρωμερα πακια και προφανώς... όποια άλλης εθνικοτητας με μασχαλοβρωμους καταθετες... δεν ξαναπαταω...

Φιλε εγω την επαιρνα την Αλεξανδρα , αλλα μετα τον κορωνοιο τελος, οσες φορες εχω περασει απο εκει συνεχεια μπαινοβγαινουν λαθροπακια και αφγαν, τι να λεμε τωρα , μιλαμε για πολυ βρωμικο μπουρδελο, μια φορα θυμαμαι την Αλεξανδρα να ψεκαζει το δωματιο με αποσμητικο, ασε που τα σεντονια δεν τα αλλαζουν ποτε! Επισης, κατι που με ενοχλει πολυ ειναι οτι χρεωνουν το ντουζ +10 ευρω! Τι στο διαολο το χρυσο νερο εχει, πρωτη φορα που το βλεπω σε μπουρδελο αυτο! :confused: :jerking: :headbang: Αν διαβασεις κριτικες, ενας αλλος συναγωνιστης, εγραψε για την αλλη κοπελα, οτι ειχε κατι στα χειλη, ερπη κατι τετοιο, και σταματησε και ζηταγε τα λεφτα του πισω!:confused:
Τελος, βλεπω οτι ειναι κλειστο αυτες τις μερες, κατι θα συνεβη προφανως!:buck2:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Φιλε εγω την επαιρνα την Αλεξανδρα , αλλα μετα τον κορωνοιο τελος, οσες φορες εχω περασει απο εκει συνεχεια μπαινοβγαινουν λαθροπακια και αφγαν, τι να λεμε τωρα , μιλαμε για πολυ βρωμικο μπουρδελο, μια φορα θυμαμαι την Αλεξανδρα να ψεκαζει το δωματιο με αποσμητικο, ασε που τα σεντονια δεν τα αλλαζουν ποτε! Επισης, κατι που με ενοχλει πολυ ειναι οτι χρεωνουν το ντουζ +10 ευρω! Τι στο διαολο το χρυσο νερο εχει, πρωτη φορα που το βλεπω σε μπουρδελο αυτο! :confused: :jerking: :headbang: Αν διαβασεις κριτικες, ενας αλλος συναγωνιστης, εγραψε για την αλλη κοπελα, οτι ειχε κατι στα χειλη, ερπη κατι τετοιο, και σταματησε και ζηταγε τα λεφτα του πισω!:confused:
Τελος, βλεπω οτι ειναι κλειστο αυτες τις μερες, κατι θα συνεβη προφανως!:buck2:
Σοβαρά έχει γραφτεί τέτοια κριτική;!;! Δεν την πήρα πρέφα...

Επίσης ούτε εγώ είμαι ρατσιστής μάλιστα έγραψα όλων των εθνικοτητων και Ελλήνων προφανώς όταν βρωμάει ο άλλος και
... δεν τον διώχνεις και δέχεσαι να τον γλείψεις ε ήμαρτον
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Φιλε εγω την επαιρνα την Αλεξανδρα , αλλα μετα τον κορωνοιο τελος, οσες φορες εχω περασει απο εκει συνεχεια μπαινοβγαινουν λαθροπακια και αφγαν, τι να λεμε τωρα , μιλαμε για πολυ βρωμικο μπουρδελο, μια φορα θυμαμαι την Αλεξανδρα να ψεκαζει το δωματιο με αποσμητικο, ασε που τα σεντονια δεν τα αλλαζουν ποτε! Επισης, κατι που με ενοχλει πολυ ειναι οτι χρεωνουν το ντουζ +10 ευρω! Τι στο διαολο το χρυσο νερο εχει, πρωτη φορα που το βλεπω σε μπουρδελο αυτο! :confused: :jerking: :headbang: Αν διαβασεις κριτικες, ενας αλλος συναγωνιστης, εγραψε για την αλλη κοπελα, οτι ειχε κατι στα χειλη, ερπη κατι τετοιο, και σταματησε και ζηταγε τα λεφτα του πισω!:confused:
Τελος, βλεπω οτι ειναι κλειστο αυτες τις μερες, κατι θα συνεβη προφανως!:buck2:


Πόσο μπετόστοκος παίζει να σαι για να βάλεις επιπλέον χρέωση 10€ το ντους σ'έναν οίκο που κατά βάση η πελατεία σου είναι μια κοινωνική μάζα ανθρώπων που ΔΕΝ το πολύ έχουν με το νερό.. άσε που μετράνε ευρώ ευρώ για να βρέξουν την βέργα τους για κάποια δευτερόλεπτα σαν τα κουνέλια...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
χθες πέρασα από Φώκαιας 24 και είχε μια καινούργια ονόματι Νίνα μέχρι 25 χρονών μελαχρινή νταρντανα αλλά σφιχτή λόγω ηλικίας σωστά κατανεμημένα κιλά με ελεύθερο μπουκι στο σώμα όμως . Όποιος δοκιμάσει λέει . Κι γω δλδ αν μπω κάποια στιγμή. Και μια ερώτηση ... Η Μαρία από Περγάμου 36 κάνει βάρδιες?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
χθες πέρασα από Φώκαιας 24 και είχε μια καινούργια ονόματι Νίνα μέχρι 25 χρονών μελαχρινή νταρντανα αλλά σφιχτή λόγω ηλικίας σωστά κατανεμημένα κιλά με ελεύθερο μπουκι στο σώμα όμως . Όποιος δοκιμάσει λέει . Κι γω δλδ αν μπω κάποια στιγμή
Δοκιμάστηκε η Νίνα στο Φωκαίας 24 με πολύ καλές εντυπώσεις. Καστανή, μακρυμάλλα ρωσίδα προμίλφ με ανταύγειες, ελάχιστα παραπάνω κιλάκια και βυζί 4άρι. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό με φιλιά και αρκετά gfe εμπειρία. Μόνο στο 69 έφαγα άκυρο, δεν ξέρω γιατί. Επιτέλους μία καινούρια που αξίζει.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Και Αλιονα στο 18 η γνωστη ρουφηχτρα μου φανηκε προσεγμενη οσο να ναι,μου πιασε κουβεντα για καθαριοτητα και ασφαλεια απο σμν και με κραξε μην τυχον γαμησω ποτε πουτανα χωρις!!

Βεβαια για το μηδαμηνο ρισκο στο ελευθερο μπουκι δε νομιζω πως συμφωνω μαζι της αν και δεν επαθα κατι εν τελει.
Πρέπει να συνηγορησουν πολλοι λόγοι για να κολλήσεις κάτι από ακαπελα πιπονι. Αλλά κολλάς. Με Listerine παντως μετά από κάθε πιπα δεν έχει η ιερόδουλη θέμα διότι σπαει το οποιοδηποτε μικρόβιο. Αλλά δε νομίζω να υπάρχει καμία που να το κάνει μετά απο καθε πελατη. Η μονες που όταν πηγαινα μυριζαν έντονο Listerine, και κάνανε ελευθερο στοματικό, ήταν η Μπαρμπορα και η Αννίτα στο Μετάξι που τώρα έγινε Αντζελίνα στα μασάζ κατ'οικον. Βέβαια μπορει να ήτανε και τυχαίο γεγονός. Εγώ ακαποτη πιπα δίνω μόνο σε call που οι περισσότερες από αυτές κάνουν χρήση Listerine.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Με τετοιο ρισκο να κολλησεις τπτ σε αυτο το τσαρδι,καλο ειναι να κανεις ενα μπανιο αμεσως μετα με καυτο νερο τα 10 ευρω δεν ειναι τιποτα μπροστα σε γονοροιες κονδυλωματα.Μαλλον καπως ετσι το βλεπουν τα ξεφτερια,ιδιοφυης κινηση!!

Όσες φορές επισκέφθηκα τον συγκεκριμένο οίκο πάντως όταν επέστρεψα σπίτι το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να πετάξω τις κάλτσες μου...
Πού να κάνεις μπάνιο εκεί μέσα;;;;
Σιχαίνεσαι την ζωή σου δίχως υπερβολή....
*Για ένα καυτό μπάνιο προτιμάς ένα στουντιάκι, μπορεί να δίνεις κάτι περισσότερο αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και το πάνω & το κάτω. ?
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Τα στουντια δυστυχως εχουν τις χειροτερες πουτανες σε υπηρεσιες ,πολλες φορες εχω λεφτα για καψιμο και παλι στα μπουρδελα θα παω ναι ρισκο απο υγιεινη αλλα οι ηττες στα στουντιο ειναι δεδομενες δε πα να σαι ο Μπραντ Πιτ το τι ζωντοβολο θα σου πεσει ειναι λοταρια.

Ειναι τραγικο που βρισκεις με 20 ρικο γυναικες να σε εχουν πασα για κανα δεκαλεπτο και τα τσολια του 50ρικου ειναι λες και σου κανουν χαρη..
Θα συμφωνήσω αλλά υπάρχουν πάντα και εξαιρεσεις
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Παιδιά ξέρει κανένας τι απέγινε μια τύπισσα εν ονόματι Νίκα που ήταν στο Κων/πολεως 166 και έκανε και μασάζ; ήταν VFM φάση.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Πόσο μπετόστοκος παίζει να σαι για να βάλεις επιπλέον χρέωση 10€ το ντους σ'έναν οίκο που κατά βάση η πελατεία σου είναι μια κοινωνική μάζα ανθρώπων που ΔΕΝ το πολύ έχουν με το νερό.. άσε που μετράνε ευρώ ευρώ για να βρέξουν την βέργα τους για κάποια δευτερόλεπτα σαν τα κουνέλια...
Ετσι ειναι φιλε μου! Οπως ειπα πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε μπουρδελο! Μαλλον θα το κανουν για τους πακηδες που δεν πλεντονται ποτε και βρωμανε στο δωματιο! :confused: :confused: :2funny::2funny:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Σοβαρά έχει γραφτεί τέτοια κριτική;!;! Δεν την πήρα πρέφα...

Επίσης ούτε εγώ είμαι ρατσιστής μάλιστα έγραψα όλων των εθνικοτητων και Ελλήνων προφανώς όταν βρωμάει ο άλλος και
... δεν τον διώχνεις και δέχεσαι να τον γλείψεις ε ήμαρτον
Η πελατεια στο συγκεκριμενο τριμπουρδελο ειναι κατα 90 τις 100 πακηδες!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τα στουντια δυστυχως εχουν τις χειροτερες πουτανες σε υπηρεσιες ,πολλες φορες εχω λεφτα για καψιμο και παλι στα μπουρδελα θα παω ναι ρισκο απο υγιεινη αλλα οι ηττες στα στουντιο ειναι δεδομενες δε πα να σαι ο Μπραντ Πιτ το τι ζωντοβολο θα σου πεσει ειναι λοταρια.

Ειναι τραγικο που βρισκεις με 20 ρικο γυναικες να σε εχουν πασα για κανα δεκαλεπτο και τα τσολια του 50ρικου ειναι λες και σου κανουν χαρη..
Οι περισσότερες στα στούντιο είναι σαν πλαστικά ζόμπι. Γιατί οι πλαστικές εκεί πάνε σύννεφο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Λάουρα ξανθιά χοντρούλα μιλφογκιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Ιάσωνος 1α Αλεξάνδρα ξανθιά κατσαρομαλλα πολύ χοντρή μιλφ με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ναταλία ξανθιά νταρντανα με λόγο ανοιχτή περιφέρεια 2αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος,οπότε έμπαινε αλλοδαπός η υπηρεσία δεν ανακοίνωνε ελεύθερο στοματικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά Τατιάνα ξανθιά μιλφ μ3 κοντό μαλλί, κοντή παχουλη με 3αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, ενώ πριν λίγο (18.30)σχόλασε η Τανια ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτό γυμνασμένο κορμί 1.5αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Η Τανια είναι η Τατιάνα που πριν τη καραντίνα δούλευε απέναντι στο 2β, τιμήθηκε με πολύ καλές εντυπώσεις.

Ιάσωνος 1γ Κάτια/Κατερίνα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί από κάτω ξυρισμενο, σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 ισόγειο Καιτη μελαχρινή μιλφ χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Τζέσικα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 16 δεξιά ισόγειο Αλινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι βυζι αρκετά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 16 αριστερά όροφος Αντριανα ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 20α Δανάη ξανθιά Ελληνίδα γκρανι με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιάσωνος 20β Γκαμπριέλα ξανθιά παχουλη, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και Ήρα ξανθό κοντοπουτανο με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Ιάσωνος 20γ Ρωξανη μελαχρινή χοντρή με μακρύ μαλλί, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19α κλειστό.

Ιάσωνος 19 β Ναόμι μαυρουλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 28 ισόγειο Άννα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 28 όροφος Αλινα ξανθιά παχουλη με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 6 Ιβαννα ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ακομινάτου 2β Ρένα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί σώμα με πιασιματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ακομινάτου 2α Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
μετά από πάρα πάρα πολύ καιρό λειτουργεί πάλι το Κολωνού 53 δουλεύει η Λίνα ξανθιά γκιλφ με κοντό μαλλί χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, επίσης και το Κολωνού 32γ μετά από αρκετές εβδομάδες λειτουργεί, δουλεύει η Νάταλι ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
πέρασμα από Φωκαίας 24 να
δω την καινούργια κοπέλα, όντως δεν την έχω πετύχει κάπου, μαλλί τριχρωμια ροζ, ξανθο, μαύρο, παχουλη με 3-3.5αρι βυζι, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, άρωμα ξεπετας...ενώ στο Διδύμου 22 ισόγειο εκτός της χοντροκωλας Σιμονας δούλευε και η Βαλερία καινούργια στον οίκο ξανθιά μιλφ νταρντανοχοντρη με ακόμα πιο μεγάλο κωλο από της Βαλερίας 2-2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και παρτουζα με 30 ευρώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Πρέπει να συνηγορησουν πολλοι λόγοι για να κολλήσεις κάτι από ακαπελα πιπονι. Αλλά κολλάς. Με Listerine παντως μετά από κάθε πιπα δεν έχει η ιερόδουλη θέμα διότι σπαει το οποιοδηποτε μικρόβιο. Αλλά δε νομίζω να υπάρχει καμία που να το κάνει μετά απο καθε πελατη. Η μονες που όταν πηγαινα μυριζαν έντονο Listerine, και κάνανε ελευθερο στοματικό, ήταν η Μπαρμπορα και η Αννίτα στο Μετάξι που τώρα έγινε Αντζελίνα στα μασάζ κατ'οικον. Βέβαια μπορει να ήτανε και τυχαίο γεγονός. Εγώ ακαποτη πιπα δίνω μόνο σε call που οι περισσότερες από αυτές κάνουν χρήση Listerine.
κι εγώ υπερ του λιστεριν... αλλά μια πουτάνα κάποτε μου είχε πει οτι είναι πολύ δυνατό... και επειδή σε καίει ανοίγουν οι πόροι στο στόμα και μπορεί πιο εύκολα να εισχωρήσει το οτιδήποτε εντός οργανισμού....

υπάρχουν άλλα πιο ήπια μεν αλλά κάνουν δουλειά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom