Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (19 μέλη και 238 επισκέπτες)

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Δοκιμάστηκε η Νίνα στο Φωκαίας 24 με πολύ καλές εντυπώσεις. Καστανή, μακρυμάλλα ρωσίδα προμίλφ με ανταύγειες, ελάχιστα παραπάνω κιλάκια και βυζί 4άρι. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό με φιλιά και αρκετά gfe εμπειρία. Μόνο στο 69 έφαγα άκυρο, δεν ξέρω γιατί. Επιτέλους μία καινούρια που αξίζει.
Φίλε τι βάρδια δουλεύει η κοπέλα?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
μετά από πάρα πάρα πολύ καιρό λειτουργεί πάλι το Κολωνού 53 δουλεύει η Λίνα ξανθιά γκιλφ με κοντό μαλλί χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, επίσης και το Κολωνού 32γ μετά από αρκετές εβδομάδες λειτουργεί, δουλεύει η Νάταλι ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Στο Κ53 ήταν ένα στανταρακι μου η Πάολα...άγνωστο αν θα ξαναγυρίσει..χθες είπε η τσατσά εκεί ότι το μαγαζί άλλαξε αφεντικό.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Καλυτέρα στην Φυλής παρά σε στούντιο με 50αρικο,ίδιες υπηρεσίες ρε παιδιά!
Συμφωνώ..... εγώ θα τα καταργούσα... χαχα ..... αντίστοιχα μπουρδέλα με παροχές στούντιο πχ Λιοσίων κλπ..... με ένα 20αρικάκι... και σκας 50 σε στούντιο για τι??? για 10 λεπτά γαμήσι? για το πριν και μετά μπάνιο??? δηλαδή η παροχή πριν και μετά μπάνιο με την και καλά καθαρή πετσέτα χρεώνεται +30 ευρώ? έλα ήμαρτον.... να πεις οτι τα σκας σε μασατζίδικο, που κανεις και το μπανάκι σου πριν και μετά, παίζει μασαζάκι και σεξάκι με 50-60 ευρώ και κάθεσαι 30-45 λεπτά να το καταλάβω....
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
υπάρχουν αξιόλογα καλοφτιαγμένα μπουρδέλα που αξίζουν το 20ρικο....

δυστυχώς όμως και στο πιο τέλειο στούντιο από άποψη χώρου να πας με το "γαμάτο" μπάνιο έστω και με την "καλή" και "σωστή" απέναντί σου ταναπού..... θα πληρώσεις μινιμουμ 50 για.... 15-20 λεπτά..... και μην ακούσω πως... εκεί η πουτάνες είναι "πιο" καθαρές.... γελάει ο κόσμος....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δεν ειναι οι πλαστικες κουκλες το κυριο θεμα,ειναι οτι συμπεριφερονται σα να πληρωσες για να σου κανουν τη χαρη να μπορεις να τις δεις απο κοντα και αντε να τις αγγιξεις λιγο αμα ειναι αρκετα γεναιοδωρες τη δεδομενη στιγμη.Οκ για ενα πουλι εισαι εδω ρε κοριτσι αλλα δεν ειμαι βιαστης να με κανεις να νιωθω ετσι μωρη καταπιολα την ωρα που σε 10-20 λεπτα βγαζεις 1 μεροκαματο καθαρα δικο σου.
Έτσι ακριβώς είναι, πάρα πολλές δε σε αφήνουν καν να τις αγγίξεις και έχουν ένα κόμπλεξ ανωτερότητας λες και σου κάνουν χάρη που τις γαμάς για 50 ευρώ. Καλά, για να μη μιλήσουμε για την απάτη που για κάθε τι έξτρα πληρώνεις +20, ακόμα και για το γλειφομούνι όπου υποτίθεται ότι προσφέρεις σε αυτήν ευχαρίστηση. Τις αποκαλώ ζόμπι όμως, γιατί στα στούντιο είναι στη μεγάλη πλειοψηφία παντελώς άψυχες, μηχανικές και ανέραστες, λες και έχουν πάρει ναρκωτικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε τι βάρδια δουλεύει η κοπέλα?
Β' βάρδια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
υπάρχουν αξιόλογα καλοφτιαγμένα μπουρδέλα που αξίζουν το 20ρικο....

δυστυχώς όμως και στο πιο τέλειο στούντιο από άποψη χώρου να πας με το "γαμάτο" μπάνιο έστω και με την "καλή" και "σωστή" απέναντί σου ταναπού..... θα πληρώσεις μινιμουμ 50 για.... 15-20 λεπτά..... και μην ακούσω πως... εκεί η πουτάνες είναι "πιο" καθαρές.... γελάει ο κόσμος....
Ούτε πιο όμορφες είναι απαραίτητα. Έχει πάρα πολλές που είναι κατώτερες σε εμφάνιση από του 20ρικου ή στην καλύτερη ίδιες με τη διαφορά ότι έχουν πλαστικές σε όλο τους το σώμα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Λάουρα ξανθιά χοντρούλα μιλφογκιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Ιάσωνος 1α Αλεξάνδρα ξανθιά κατσαρομαλλα πολύ χοντρή μιλφ με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ναταλία ξανθιά νταρντανα με λόγο ανοιχτή περιφέρεια 2αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος,οπότε έμπαινε αλλοδαπός η υπηρεσία δεν ανακοίνωνε ελεύθερο στοματικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά Τατιάνα ξανθιά μιλφ μ3 κοντό μαλλί, κοντή παχουλη με 3αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, ενώ πριν λίγο (18.30)σχόλασε η Τανια ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτό γυμνασμένο κορμί 1.5αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Η Τανια είναι η Τατιάνα που πριν τη καραντίνα δούλευε απέναντι στο 2β, τιμήθηκε με πολύ καλές εντυπώσεις.

Ιάσωνος 1γ Κάτια/Κατερίνα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί από κάτω ξυρισμενο, σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 ισόγειο Καιτη μελαχρινή μιλφ χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Τζέσικα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 16 δεξιά ισόγειο Αλινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι βυζι αρκετά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 16 αριστερά όροφος Αντριανα ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 20α Δανάη ξανθιά Ελληνίδα γκρανι με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιάσωνος 20β Γκαμπριέλα ξανθιά παχουλη, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και Ήρα ξανθό κοντοπουτανο με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Ιάσωνος 20γ Ρωξανη μελαχρινή χοντρή με μακρύ μαλλί, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19α κλειστό.

Ιάσωνος 19 β Ναόμι μαυρουλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 28 ισόγειο Άννα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 28 όροφος Αλινα ξανθιά παχουλη με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 6 Ιβαννα ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ακομινάτου 2β Ρένα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί σώμα με πιασιματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ακομινάτου 2α Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
την ιδια ωρα περασα απο περδικα 3 που ηταν κλειστο .... τη μερα των επεισοδιων ειχε αντι για ρωσιδια μια βενεζουελιανη....
στα κουρτινατα τοης μεγαλεκου (28αρια;) το αριστερο με ελενη και ειρηνη μπαιναν με το κεφαλι μπροστα και η ειρηνη ειχε μισαωρο ... τοσο καλες ειναι ρε παιδες; το δεξιο κουρτινατο (μετα το υπογειο που ειχε εναρωσιδακι μετριας εμφανισης 10 μερες στη ελλαδα λεει) ειχε κατερινα που εμοιαζε σαν τη δασκαλα οδηγησης του σφουγγαρακι.
πριν απο το μεταξι περασα απο καλυμνου 48α οροφος οπου ηταν μια βαλεντινα με κοντο μαλλι στα 60 της ...ελεος μου ειπε οτι ολη μερα ειναι αυτη μονο εκει !!
μαγνησιας 1 μια ντιαννα κοντη με κοντο μαλλι και αυτη ξανθια με ηλικια 60 πλας -..... οποιος κατω των 60 εχει μπει μαυτες πρεπει να του απονεμηθει το παρασημο ανδρειας..
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ετσι ειναι φιλε μου! Οπως ειπα πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε μπουρδελο! Μαλλον θα το κανουν για τους πακηδες που δεν πλεντονται ποτε και βρωμανε στο δωματιο! :confused: :confused: :2funny::2funny:
Ποιος ξέρει από που θα κολλησε η μαλακισμενη η Αντριαννα τον έρπητα στο στόμα...Κρίμα γιατι είναι αισχρό πορνιδιο η άτιμη η Σκιπταρισσα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ποιος ξέρει από που θα κολλησε η μαλακισμενη η Αντριαννα τον έρπητα στο στόμα...Κρίμα γιατι είναι αισχρό πορνιδιο η άτιμη η Σκιπταρισσα
Τελικά μάθαμε γιατί έκλεισε το σπιτάκι;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.104
Κριτικές
2
Like
18.560
Πόντοι
3.656
συναγωνιστές μεγαλαλέκου 28 στον όροφο άπαιχτο πιπινοειδές ρωσοειδές
με αλογοουρά,πάνλευκο με άπαιχτη καβλόφατσα που γουστάρει να τον τρώει όλον,
έσπρωχνε σα λυσσασμένο το πουτάνι με τη μούνα της
την πήρα πριν δίωρο ,σπεύσατε
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
278
Κριτικές
1
Like
1.637
Πόντοι
201
Δοκιμάστηκε η Νίνα στο Φωκαίας 24 με πολύ καλές εντυπώσεις. Καστανή, μακρυμάλλα ρωσίδα προμίλφ με ανταύγειες, ελάχιστα παραπάνω κιλάκια και βυζί 4άρι. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό με φιλιά και αρκετά gfe εμπειρία. Μόνο στο 69 έφαγα άκυρο, δεν ξέρω γιατί. Επιτέλους μία καινούρια που αξίζει.
Φίλε με πήρες στον λαιμό σου.
Αφού μπήκα στο δωμάτιο και γδυθηκα άκουσα φασαρία απο το αλλο δωμάτιο που ο προηγούμενος παραπονιόταν οτι τον άφησε στο 10 λεπτο αχυστο.
Η κοπέλα ειναι τελείως ξεπετα και αν εξαιρέσουμε την συμπαθητική πιπα που κάνει δεν θα την πρότεινα ούτε στον αγώνα αλλά ούτε και εμφανισιακά.
Άκυρο από εμένα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μεχρι και πρωην μπουρδελοκοριτσο που πηρα σε στου ξηγηθηκε ετσι με σερβις μπουρδελου γιατι νυσταζε ,απεφυγε φιλια και βιαζοταν να με τελειωσει στο 7 λεπτο ενω πηρα μετρια γκομενα για το σερβις και μονο και γενικα οντως κοιμοταν στη βαρδια και ηταν επιπλο.Μιλαμε για 10 το βραδυ τωρα ενω ξεκινησε 5-6 δεν πηγα ακυρη ωρα.Καλομαθαινουν στα πλουτη οι μαλακισμενες και νομιζουν πως η ευγενεια ειναι αδυναμια.Ξεχναν πως δεν ειναι σε ανακτορο αλλα σε μπουρδελο με ντουζιερα.
Εγώ πλέον σε στούντιο πάω μετά από πολλή σκέψη και μπόλικη έρευνα. Τελευταία φορά που πήγα ήταν επί καραντίνας αναγκαστικά σε κάποια που λειτουργούσαν παράνομα, επειδή τα μπουρδέλα δεν είχαν ανοίξει ακόμα. Και πάλι αν βρω κάποιο αστέρι σύμφωνα με κριτικές και σχόλια, θα σκεφτώ ποιος ο λόγος να πάω να δώσω 50 ευρώ, ενώ μπορώ να πάρω τις ίδιες ακριβώς υπηρεσίες ή και καλύτερες με 20;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Φίλε με πήρες στον λαιμό σου.
Αφού μπήκα στο δωμάτιο και γδυθηκα άκουσα φασαρία απο το αλλο δωμάτιο που ο προηγούμενος παραπονιόταν οτι τον άφησε στο 10 λεπτο αχυστο.
Η κοπέλα ειναι τελείως ξεπετα και αν εξαιρέσουμε την συμπαθητική πιπα που κάνει δεν θα την πρότεινα ούτε στον αγώνα αλλά ούτε και εμφανισιακά.
Άκυρο από εμένα.
Σόρρυ φίλε μου, μαζί μου δεν ήταν έτσι και κάθισε μέχρι να τελειώσω. Αν από χθες κλάταρε ή δεν τα πήγε καλά με τον τύπο δεν μπορώ να το ξέρω. Τελικά τι έκανες, ζήτησες τα λεφτά σου πίσω ή έφαγες ξεπέτα;
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
278
Κριτικές
1
Like
1.637
Πόντοι
201
Σόρρυ φίλε μου, μαζί μου δεν ήταν έτσι και κάθισε μέχρι να τελειώσω. Αν από χθες κλάταρε ή δεν τα πήγε καλά με τον τύπο δεν μπορώ να το ξέρω. Τελικά τι έκανες, ζήτησες τα λεφτά σου πίσω ή έφαγες ξεπέτα;
Το δεύτερο
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
συναγωνιστές μεγαλαλέκου 28 στον όροφο άπαιχτο πιπινοειδές ρωσοειδές
με αλογοουρά,πάνλευκο με άπαιχτη καβλόφατσα που γουστάρει να τον τρώει όλον,
έσπρωχνε σα λυσσασμένο το πουτάνι με τη μούνα της
την πήρα πριν δίωρο ,σπεύσατε
όνομα? πώς ήταν εμφανισιακά?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τι να σου πω ρε φίλε. Μου έχει τύχει κι εμένα να πάω με κάποια για την οποία έχω ακούσει τα καλύτερα σχόλια και να πάρω μέτριες στην καλύτερη υπηρεσίες. Μπορεί επίσης να ξαναπάω αύριο με τη Νίνα και να είναι ξεπέτα. Άβυσσος το μουνί του ανθρώπου.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.104
Κριτικές
2
Like
18.560
Πόντοι
3.656
όνομα? πώς ήταν εμφανισιακά?
ζάνα αν κατάλαβα καλά,
εμφανισιακά της σκίζεις τη μούνα δίχως αύριο.
1,70 περίπου με στητό κώλο,δυάρι βυζάκι ,επίπεδη κοιλιά κ φάτσα για χύσιμο..
Την πήρα ,ήπια μια μπυρίτσα απέναντι κ ξαναπήγα αλλά γινότανε χαμούλης.
Πληροφοριακά πέρασα απο λατινόσπιτο για το 2 μηδέν αλλά ήταν κλειστά
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
συναγωνιστές μεγαλαλέκου 28 στον όροφο άπαιχτο πιπινοειδές ρωσοειδές
με αλογοουρά,πάνλευκο με άπαιχτη καβλόφατσα που γουστάρει να τον τρώει όλον,
έσπρωχνε σα λυσσασμένο το πουτάνι με τη μούνα της
την πήρα πριν δίωρο ,σπεύσατε
Μεγαλαλέκου 28 όροφο είπες??? Είσαι σίγουρος??? Κάτι δε λές καλά......:hmm:
Γιά ξανασκέψου το πιό νηφάλια........ :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom