Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (31 μέλη και 237 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΥΛΗΣ - ΦΩΚΑΙΑΣ
στις 21 Αυγ 2009

βραδινή βάρδια περίπου γύρω στις 22.30΄


[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ (ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΕΙΟ)[/size]

αυτή την φορά χωρίς έπιπλα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
:dancing:
Ανούλα ευγενική Ρουμανογύφτισσα, μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αρκετά συμπαθητικό και γλυκό πρόσωπο, σωματότυπος νοικοκυράς (με την καλή έννοια για τους λάτρεις του είδους) χορταστικές περιφέρειες, ικανοποιητικά βυζιά και θετικό πνεύμα για αποδοτική συνεργασία

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:boobies:
Τερέζα καστανομελάχρινη από Τσεχία συμπαθητικό χαμογελαστό πρόσωπο ίδιο σχεδόν σωματότυπο με την κοντο-Στέλλα (ας μην λέμε κακές κουβέντες γιατί η κοπέλα ενδέχεται να είναι πολύ καλή στο δωμάτιο σύμφωνα με μαρτυρίες συναδέλφων που την τίμησαν

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 80[/size]
:pipa2:
Έλλη η τρελοφρεγάτα με πρόσθετα μακρύτερα μαλλιά extensions πουτανιά - τσαχπινιά ... ω πω πω πω δεν μπορώ
όμως παρότι πέρασα καλά, οφείλω να ξεκαθαρίσω ότι με την λιγοστή εμπειρία που έχω εκτιμώ ότι η Έλλη μας διεκπεραιώνει (μάλλον με την κακή έννοια) τις επισκέψεις που την τιμούν στο αντίτιμο του 20άρικου

[size=9pt]Φυλής 67[/size]
:S
Λαρίσα γνωστή από πολλούς και σε πολλούς με βαριεστημένο ύφος σε καταναγκαστικά έργα

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 71Α ΟΡΟΦΟΣ[/size]
;)
Ελένη η γυρολόγος, με το συμπαθητικό πρόσωπο, καστανή με ωραίο σωματότυπο που δίνει φοβησμένα το κουλούρι

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 71Β ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:kissass:
Νέλλυ με ξανθιά μαλλιά extensions μέχρι τις πλάτες να την προλογίζει η Εύα στα σαλόνια του έρωτα (για λεπτομερείς περιγραφές, παρακαλώ βλέπε σε παλαιότερες αναφορές)

[size=9pt]ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1 πολεοδομικό παράβατο[/size]
:)
Μικαέλλα νέα Ρουμανογύφτισσα μελαχρινή με πρόσχαρο πρόσωπο (προσοχή !!!  όχι ωραίο) μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομάγουλα σχετικά κοντή, μάλλον αδύνατη με αρκετά ικανοποιητικό κώ(ο)λο και στητά βυζιά
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
αγαπητοί συναγωνιστές κατέβηκα νωρίς το πρωί φυλής αναζητώντας την Μόνικα με τα αστεράκια, δεν τη βρήκα πουθενά ρε πούστη .. το σπίτι στη φώκαιας που δουλεύει κλειστό..μήπως την είδε κανεις πουθενά?

στα αξιοσημείωτα τις τσάρκας μου, ένα ωραίο κοριτσάκι στο Φ54 πάνω που κάνει full με κουλούρι στο 20ευρό
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
στα αξιοσημείωτα τις τσάρκας μου, ένα ωραίο κοριτσάκι στο Φ54 πάνω που κάνει full με κουλούρι στο 20ευρό
πολυ καλο για να ειναι αληθινο μου ακουγεται ;)αν και στο 59 πανω εχουν υπαρξει εκπληξεις :think:
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
πολυ καλο για να ειναι αληθινο μου ακουγεται ;)αν και στο 59 πανω εχουν υπαρξει εκπληξεις :think:
στο 54, οχι στο 59, ειναι μια Κατερινα ρουμανα μικρη ξανθια αδυνατη με ωραιο γαλακτερο δερματακι, της ειχα παρει τη σουφρα ιεραποστολικα πριν 2 βδομαδες στο ιδιο μαγαζι, κανει και ακαποτη πιπα, την οποια αποφευγω για να μην ανοιξω παρτιδες με το Α.Συγγρος.

Τη ΜΟΝΙΚΑ κανεις? monika my love where are you ??  :smitten: :smitten: :smitten:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ωχ συναγωνιστη με εφτιαξες τωρα.Τελειωνω το καφε και παω για κουλουρι.Ελπιζω να μη το προσφερει μονο ιεραποστολικα γιατι ξενερωνω...
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
ωχ συναγωνιστη με εφτιαξες τωρα.Τελειωνω το καφε και παω για κουλουρι.Ελπιζω να μη το προσφερει μονο ιεραποστολικα γιατι ξενερωνω...
το προσφερει γενικοτερα απλα καλο ειναι να πας απο τους πρωτους της βαρδιας γιατι οπως καταλαβαινεις ολοι οι συναγωνιστες της γαμανε τον κωλο και ποναει και μετα κανει παραπονα "μη οχι ολο μεσα" και τετοια

αντε καλο κουλουροβολι!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ετσι κι αλλιως παιζει και μια Χριστινα στο Φ69 πρωινη απο οτι διαβασα και αυτη δινει κουλουρι :fuck1:.Οποτε μαλλον θα κουλουριασουμε πρωι πρωι :cheesy:
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
ετσι κι αλλιως παιζει και μια Χριστινα στο Φ69 πρωινη απο οτι διαβασα και αυτη δινει κουλουρι :fuck1:.Οποτε μαλλον θα κουλουριασουμε πρωι πρωι :cheesy:
την ειδα κι αυτη, ειναι πολυ νταρντανα, ψηλη με μεγαλη μεση - πλατες, ειναι λιγο αντρογυναικα
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
ετσι κι αλλιως παιζει και μια Χριστινα στο Φ69 πρωινη απο οτι διαβασα και αυτη δινει κουλουρι :fuck1:.Οποτε μαλλον θα κουλουριασουμε πρωι πρωι :cheesy:

Καλησπερα φιλε VASILIAS,σημερα το πρωι την επισκεφτηκα την Χριστινα και την ρωτησα για κουλουρι και μου ειπε οτι δεν δινει κατα τα αλλα μια χαρα κοπελα ειναι αν εξαιρεσεις το πεσμενο στηθος της.
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπερα φιλε VASILIAS,σημερα το πρωι την επισκεφτηκα την Χριστινα και την ρωτησα για κουλουρι και μου ειπε οτι δεν δινει κατα τα αλλα μια χαρα κοπελα ειναι αν εξαιρεσεις το πεσμενο στηθος της.
περασα και εγω φιλε,οντως καποιος ειχε γραψει οτι δινει παντως.Βασικα δεν κατεθεσα καθοτι εψαχνα κουλουρι το οποιο δεν βρεθηκε πουθενα καθοτι η Κατερινα στο 54 πανω δεν μου αρεσε εμφανισιακα :-
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους,γνωριζει κανεις τι παιζει στο μπουρδελακι λουκα νικα στου ψυρρη,ευχαριστω.
 

gblack

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα.καμια καλη με μεγαλο στηθος για το απογευμα?αυτη στην τριφωνιου μαπα.καμια αλλη ας ειναι και γεμματη.ευχαριστω
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα.καμια καλη με μεγαλο στηθος για το απογευμα?αυτη στην τριφωνιου μαπα.καμια αλλη ας ειναι και γεμματη.ευχαριστω
Tην τζουλια λες μαπα τροφωνιου 13 κατω?
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
παιδια καλησπερα.καμια καλη με μεγαλο στηθος για το απογευμα?αυτη στην τριφωνιου μαπα.καμια αλλη ας ειναι και γεμματη.ευχαριστω
φιλε πηγαινε Ιασωνος 19 στη Σονια.μεγαλα βυζια και καλη περιποιησουλα,15 ευρα !!!
 

gblack

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
οχι την τζουλια.μια επανω ξανθια ρωσσιδα.ευχαριστω αλλα στην σονια εχω παει και εκτος απο την πιπα της δεν μου λεει κατι αλλο.να εισαι καλα παντως,.καποια αλλη?
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
καλησπέρα μαγκες συμπουρδελιάρηδες!!έχετε να προτεινετε κανενα μουνακι για ξεχαρμανιασμα στην περιοχη του μεταξουργείου???ευχαριστω..
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Αλίνα - Κολωνου 27 στον όροφο
βραδυνές ώρες
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
οχι την τζουλια.μια επανω ξανθια ρωσσιδα.ευχαριστω αλλα στην σονια εχω παει και εκτος απο την πιπα της δεν μου λεει κατι αλλο.να εισαι καλα παντως,.καποια αλλη?
Α την αγαπη λες ενταξει,λεω και εγω η τζουλια μαπα,γιατι η τζουλια με το που σου πεταει της βυζαρες στην μαπα χανεις τη μπαλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom