Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (24 μέλη και 243 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ΙΑΣΩΝΟΣ  19Α ΟΡΟΦΟΣ

Μαρίνα η βυζοξεπέτα χωρίς τα extensions της οδού Φυλής 92 και Φωκαίας 17Β όροφος, πρόσωπο αποδεκτό, σχετικά μέτρια σε όλα της, εκτός από τα φουσκωμένα βυζιά και τις φτωχές της υπηρεσίες

συμφωνω και γω ;)
νομιζω οτι το κυριο αρνητικο της στοιχειο ειναι ο δυστροπος χαρακτηρας της , οπως και οι περισσοτερες ρουμανες ...οχι ομως οτι δεν εχω πετυχει και λιγα διαμαντακια  ;)
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλησπερα συναγωνιστεσ!μηπωσ εχει εντοπισει κανεισ την ρουμανα την ΚΑΡΛΑ ΚΑΥΛΑ με τησ  :tits: και την  :kissass2:.τελαυταια φορα την εντοπισει πριν κανα 2 μηνεσ στο υπογειο το πρωτο απο ιουλιανου :zfuck:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
καρλα??? δεν θυμαμαι αναφορες σε τετοιο ονομα παντως :huh:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
καλησπερα συναγωνιστεσ!μηπωσ εχει εντοπισει κανεισ την ρουμανα την ΚΑΡΛΑ ΚΑΥΛΑ με τησ  :tits: και την  :kissass2:.τελαυταια φορα την εντοπισει πριν κανα 2 μηνεσ στο υπογειο το πρωτο απο ιουλιανου :zfuck:
ναι φιλε την πετυχα στη φωκαιας πριν κανα δεκαπενθημερο
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Η Κάρλα η καύλα κάνει την χαρακτηριστική κίνηση "αποκάλυψης" των χορταστικών της βυζιών  :tits2: κοιτάζοντας την φάτσα της στον καθρέπτη του σαλονιού και τουρλώνοντας τον κώ(ο)λο της  :kissass2: 

Δούλευε ενίοτε στο [size=9pt]Φυλής 71Β όροφος[/size] ή [size=9pt]Φωκαίας 17Β όροφος[/size]  :dancing:
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Η βολτα εγινε κατα τις 11
Kωνσταντινουπολεως 166 κατω ψηλο μετριο αδιαφορο
Τροφωνιου 13 πανω το γνωστο φιλλιπινο
Τροφωνιου 13 κατω εδω εζησα μια στιγμη τρομου σαν να εβλεπα to Guinea Pig: Flower of Flesh & Blood,μακριααααααααα
Tροφωνιου 11 πανω η αγαπη μαζι σας και της κυριακες
Τροφωνιου 11 κατω οταν παρουσιαστηκε μπροστα μου ειπαμε καλημερα και περιμενα να βγει η κοπελα,τελικα αυτη ηταν η κοπελα :helpplea:
Βεργας 6 κατω η γνωστη μαυρουλα ναομι με την φοβερη κωλαρα,αλλα με τις οχι και τοσο καλες υπηρεσιες.
Βεργας 6 κατω αλλη μια στιγμη τρομου απ`το  Cutting Moments ακομη πιο μακριααααααα
Φυλης109 κατω γιαννα αδιαφορο κοντο,και μια τσατσα μες την τσαντιλα.
Φυλης 84 πανω μαιρι πιπινι χαριτομενο κοντο,αβυζο.
Φυλης 54 κατω 40αρα ολο χαρες αδιαφορη.
Φυλης 54 πανω πιπινακι επισης αδιαφορο.
Φυλης 59 κατω ντανιελα ψηλο μικρο κορμακι ομορφο μετρια φατσουλα,αλλα μετά από τυχαία συνάντηση με 2 παλιούς γνωστούς, συναγωνιστές, ο ένας ήταν μέσα για κατάθεση ,και όταν βγήκε μας είπε ότι έπαιζε ξεπέτα και ότι ούτε το σουτιέν δεν έβγαζε.

Κοινωνικό σχόλιο τα μπουρδελα βοηθούν στην μύωση της αποξένωσης .
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οποιος ειναι λατρης της ταινειας ο αρχοντας των δαχτυλιδιων
την εχει δει λεγκολας και θελει να εχει γνωριμια με ενα οργκ
υπαρχει το γνωστο ξανθο οργκ στην φωκαιας υπογειο :2funny: :2funny:
φοραει και μινι σεξυ φουστιτσα για να καυλωσει τον μπουρδελιαρη
αντε και οποιος μπει
και με την νικη
:2funny: :2funny: :2funny:

καλυμνου ειναι η φωτεινη η λεγομενη και γκμοχ η τα σαγωνια του καρχαρια
καλυμνου 48 η θεια ολγα
οχι γουσταρετε φρικοπουρα ορματε
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πρωινές καύλες στο Μετάξι, και μετά την χθεσινή απογοήτευση από την Κλεοπάτρα πήγα στην «σιγουράτζα» του Μεταξιού στο Κολωνού 30Α. Είχα τέτοιες καύλες που απλά ήθελα να χύσω σε ένα ανθρώπινο χώρο. Στο σαλόνι η κοπέλα (μια ξανθούλα με κοτσίδια) αυτοπαρουσιαζόταν. «Η τσατσα πήγε να σώσει το σπίτι της από τις φλόγες» σκέφτηκα και έδωσα το εικοσάρικο. Θα σου φέρω εγώ τα ρέστα μου λέει και μπαίνω στο δωμάτιο.  Έρχεται η κοπέλα, ακουμπάει τα λεφτά στο κομοδίνο βάζει το προφυλακτικό στο πεσμένο πέος μου και αρχίζει μια άθλια πίπα κρατώντας το σώμα της μακριά μου. Μετά από τριάντα δευτερόλεπτα (τόσο μου πήρε να καυλώσω) γυρίζει ανοίγει τα πόδια και αρχίζουμε. Μετά από 15 δευτερόλεπτα ακούγετε ένα χτύπημα στην πόρτα. Κοιταχτήκαμε με απορία διότι δεν είχαν περάσει συνολικά 1-2 λεπτά. Ένα δευτερόλεπτο μετά το χτύπο η πόρτα ανοίγει διάπλατα όπου τα κοιτάγματα απορίας συνεχίστηκαν μεταξύ εμένα, της κοπέλας, της τσατσάς που είχε ανοίξει διάπλατα την πόρτα, και των Πακιστανών που περίμεναν στο σαλόνι. Την σιωπή αμηχανίας έσπασε η παρατήρηση της τσατσάς προς εμένα και την κοπέλα που δεν φωνάξαμε «άλλος» !!! Η συνουσία σταμάτησε εκεί διότι έχασα αυτομάτως την στύση μου. Η κοπέλα μου ζήτησε συγνώμη για αυτό που έγινε. Όταν βγήκα από το δωμάτιο η τσατσά ήταν στην ίδια θέση που την είχα αφήσει όταν μπήκα, δλδ εξαφανισμένη. Φεύγοντας ξέχασα και τα 5 ευρώ ρέστα, τα οποία θα πάρει απ’ότι φαντάζομαι η τσατσά όταν πάει να φτιάξει το δωμάτιο!
Πήγα στα goodies και πήρα chikies πακέτο να φάω στη δουλειά. Όταν το άνοιξα το ψωμί ήταν σαν τούβλο (δεν ξεπάγωσε μάλλον) οπότε και το πέταξα. Σίγουρα δεν είναι η μέρα μου σκέφτηκα.
Λάθη μπορεί πάντα να γίνονται. Ήξερα ότι τα goodies της Αθήνας είναι μπουρδέλο, αλλά αν είχα κάτσει να φάω εκεί, εκτός από το συγνώμη θα μου είχαν φτιάξει άλλο chikies ή θα μου είχαν δώσει πίσω τα λεφτά. 
Δεν βάζω την κριτική μου εκεί που πρέπει μην χαλάσω την ωραία εικόνα των διθυραμβικών κριτικών που έχει ως τώρα το 30Α.   
 

Επισκέπτης
Τι παρατήρηση έκανε η τσατσά;.Τι είπε αφού κτύπησε την πόρτα και άνοιξε;

Χτες το πρωί ήταν μια Ντανιέλα εκεί, σγουρόξανθο πιπίνι με ωραίο κωλαράκι.Αυτήν πήρες;
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Τι παρατήρηση έκανε η τσατσά;.Τι είπε αφού κτύπησε την πόρτα και άνοιξε;

Χτες το πρωί ήταν μια Ντανιέλα εκεί, σγουρόξανθο πιπίνι με ωραίο κωλαράκι.Αυτήν πήρες;
Μας έκανε παρατήρηση που δεν μιλήσαμε (ότι είμαστε στο δωμάτιο) στο δευτερόλεπτο που μας έδωσε. Δεν ρώτησα όνομα, σγουρόξανθο με κοτσιδάκια ήταν και μια χαρακτηρηστική ελιά στη μούρη. Απλα αποδεκτό κωλαράκι είχε.
 

seboy21m

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί μου συνπουρδελιαρηδες ξερει κανεισ αν παιζει τιποτα καλό αυτη την ώρα στην Φυλής????? :think:
 

Επισκέπτης
χθεσινι βραδινι καταθεσι σε ιγρο καλντεριμι επι τισ οδου καλεργι στιν πορνοdisneyland!
πιτσιλιοταν εκι μια βουλγαροτσιγγανορουμανο ι ατζελινα!καποσ ετσι το ονομα τισ!

με 20 πορνογιουρια προσφερε τιν ακαποτι τσιμπουκια τισ οπου πιπιλουσε αργα αργα και αισθισιακα τι φλογισμενι πουτσα μου.ορεο βελουδινο στοματακι και αισθισιακο ακαποτο τσιμπουκι!σιστινετε για τουσ λατρισ τισ ακαποτισ τσιμπουκιασ!

επισισ ορεο στισιμο στα τεσερα και αρκετα καλι σιμετοχι με κραυγεσ καυλεσ.....ανεκτικι στο σκλιρο πιτσιλισμα!τα τιμαι τα πορνοευρο τισ!
 

Επισκέπτης
Φυλης109 κατω γιαννα αδιαφορο κοντο,και μια τσατσα μες την τσαντιλα.


Φυλης 59 κατω ντανιελα ψηλο μικρο κορμακι ομορφο μετρια φατσουλα,αλλα μετά από τυχαία συνάντηση με 2 παλιούς γνωστούς, συναγωνιστές, ο ένας ήταν μέσα για κατάθεση ,και όταν βγήκε μας είπε ότι έπαιζε ξεπέτα και ότι ούτε το σουτιέν δεν έβγαζε.

Κοινωνικό σχόλιο τα μπουρδελα βοηθούν στην μύωση της αποξένωσης .
Η γνωστή σπαστικιά νευρωτική τσατσά του ΦΥΛΗΣ 109 ΚΑΤΩ, κωλόφατσα κατά άλλον συναγωνιστή με το χαρακτηριστικό υπεροπτικό βλέμμα.

Το κοινωνικό σχόλιο είναι εκτιμητέο και ευχής έργο.
Αλλά, ορθογραφικό σχόλιο:Μακάρι το σάϊτ να συντελέσει στην μείωση της ανορθογραφίας.

Εν ανάγκη οι αξιότιμοι συναγωνιστές να παρακολουθούν μαθήματα εξ αποστάσεως στην Ελληνική γλώσσα (on line Bourdela courses) με επόπτη καθηγητή τον Bakalhs :woldman:.
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Eχεις δικιο φιλε jockerx,μου ξέφυγε,γι`αυτο και θα αυτομαστιγωθώ  :s&m_3:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom