Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 145 άτομα (9 μέλη και 136 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά ξέρει κανένας κάτι για το σπίτι στο Εξηκίου 18 αυτό με τις σκάλες? Εδώ και κάτι μέρες είναι κλειστό? Έχει κανείς καμιά πληροφορία?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Πηγα να εκακριβωσω την αννα την πολονεζα που την εχω πιτσιλισει παρα πολλες φορες αλλα καποιοι ανεφεραν για ακαποτα,κωλο,παρτουζες κτλ.... ουτε με εξτρα παντος δεχθηκε να πιτσιλισω το κωλαρακι της....
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα να εκακριβωσω την αννα την πολονεζα που την εχω πιτσιλισει παρα πολλες φορες αλλα καποιοι ανεφεραν για ακαποτα,κωλο,παρτουζες κτλ.... ουτε με εξτρα παντος δεχθηκε να πιτσιλισω το κωλαρακι της....
Αυτο το επηβεβαιωνω και εγω τωρα πωςσε αλλους το εχει δωσει δν ξερω;
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα να κανω μια ερωτηση,σκεφτομαι να τιμησω την Νελλη αυριο αν την πετυχω και θελω να μαθω αν οντως με κατι εξτρα ευρω δινει κωλο ισχυει?Καποιος συναγωνιστης το ανεφερε,αν γνωριζει καποιος κατι ας ενημερωσει.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
φιλε κωστα καλημερα πηγα και εγω χθεσ για τον ιδιο ακριβωσ λογο αλλα δεν δουλευε μου ειπαν οτι θα δουλευει σημερα ,προφανωσ το παρακανε.σημερα ομωσ δεν θα τησ χαριστω τετοιο κωλο θελω να τον τιμησω εστω και αν εχει ειπλεον τιμημα.αυτη η γκομενα τρελενεται για αγριο σεξ ισωσ και ενασ λογοσ εκτοσ απο το χρημα να ειναι και αυτοσ που δινει εαν δινει γιατι εγω δεν το γευτηκα ακομη αλλα αν κανει το λαθοσ θα περασει καλα.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
σε ποια βάρδια δουλεύει η Νέλλυ;
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί
η Νέλλυ ήταν Φυλής 67.
Φυλής 71 κάτω,Τσέχα Κάτια με την τσατσά πενταλέπτου (κροταλίζουσα)=Μακρυαααααά :knuppel:
Φυλής 59 κάτω το άρτι αφιχθέν μελαχροινό πιπίνι Νικολέττα
Φυλής 59 πάνω, Ντανιέλα,ξανθό αδύνατο πιπίνι
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
επιστρεφοντας απο Λουτρακι το απογευμα λεω να καταθεσω καπου.γυρισε η Σονια απο Αλκιβιαδους ή παιζει κατι αλλο ψιλοκαλο απο αποψη περιποιησης???
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Είχα πάει για Σόνια συναγωνιστή πριν μερικές μέρες και μου είπε η τσατσά πως είναι σε διακοπές και γυρνάει τέλος του μήνα.
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Γνωριζει κανεις αν δουλευει τελικα η ΝΕΛΛΥ απογευμα?αλλιως εχουμε ενναλακτικη την ΒΑΝΕΣΣΑ..(αυτη μαλλον δουλευει..) :tits:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
νομιζω αναφερθηκε πριν οτι η Νελλυ δουλευε πρωι στο Φ67.Η βανεσσα δεν εφυγε για διακοπες ???
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
κατεβαινω για αγρια καταθεση στο πουτανακι μασ απο Σλοβενια νελλυ.Εγω παντωσ θα προσπαθησω να παρα κωλαρακι μονο αυτο δεν εχω παρει.δεν ξερω αν πρεπει να το πω στην τσατσα η να τα σκασω κατευθειαν στη νελλυ.παντωσ μου σφυριξανε οτι με γερο αντιτιμο δινει τη σουφριτσα. χαλαλι τετοια σουφρα εαν τι σκισω αποψε.
 

Επισκέπτης
21/8/2009 απόγευμα:
Φυλής 71 κάτω-Νέλλυ
Φυλής 71 πάνω-Ελένη σκουρόχρωμη από 71 κάτω
Φυλής 67-Λαρίσσα η γνωστή
          84 κάτω-Άννα η Πολωνέζα μετά του Μαρκαριάν
           84 πάνω-Ηλιάνα η Λιλιάνα
          134 κάτω-Άννα η Βουλγάρα επιστρέψασα από διακοπές
          134 ισόγειο-μικρό μελαχροινό,άβγαλτο φάνηκε με τρακ
           59 κάτω-πρέπει να ήταν η Τζέσικα από Φυλής 134 όροφος
          86 πάνω μια Ελένη κατά δήλωσή της,καστανόξανθη,αδύνατη,χαμογελαστή με  αυτοπαρουσίαση,θωπείες και πιάσιμο πούτσου.Τι φρούτο είναι αυτό;

Διδύμου 20-Χριστίνα,μελαχροινή νταρντάνα με ακάποτο
             18 ισόγειο-Αντριάννα
             18 υπόγειο-Βίκυ από το Καζακστάν
             16 Αγάπη από Ιουλιανού και Τροφωνίου
              8 κάτω-Ειρήνη,καινούργια,μελαχροινή

Πιπίνου 65-Σούζι,μελαχροινή αδιάφορη με εξτρά.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αφού με πρόλαβε ο συνάδελφος jockerx για την περιοχή Φυλής τότε θα γράψω για την περιοχή Μεταξουργείου  :sunglasses:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ
στις 21 Αυγ 2009


βραδινή βάρδια περίπου γύρω στις 20.30΄

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:boobies:
καστανόξανθη, με ωραίο πρόσωπο, ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες δεμένα αλογοουρά έτσι που να φαίνεται ο λεπτός και ψηλός της λαιμός, λεπτή στο σώμα, αρκετά ψηλή, μικρά βυζιά και κώ(ο)λο τοποθετημένο σχετικά χαμηλά (το χαρακτηριστικό ίσως μειονέκτημα της)

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:cheesy:
μελαχρινή, με πονηρό-ηλίθιο πρόσωπο, μάλλον κοντή, σχετικά μέτρια στο πάχος αλλά γενική παρουσία σαν ανάποδο γαμώτο μου με την καλή έννοια  :grin: :grin: :grin:

στα απέναντι μπουρδέλα [size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 27Α ΙΣΟΓΕΙΟ[/size] και [size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 27Β ΥΠΟΓΕΙΟ[/size] κάποιες ξανθές

στο ΚΟΛΩΝΟΥ 27Β ΟΡΟΦΟΣ   :zfuck:μια μελαχρινή με πρόστυχο-βουκολικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, μάλλον γεματούλα με κάπως τετράγωνο σώμα και περιορισμένο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 19Α ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:lheel:
Σόνια ανοικτή ξανθιά με βιτσιόζικο πρόσωπο, σχετικά ψηλή (νταρντάνα) μάλλον γεματούλα, υπερχορταστικά βυζιά και παιγνιδιάρικο κώ(ο)λο σε πρωτοεμφανιζόμενη κυταρίτιδα (αρκετοί συνάδελφοι υποστηρίζουν τις καλές της υπηρεσίες στο δωμάτιο)

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ  19Α ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:o
Μαρίνα η βυζοξεπέτα χωρίς τα extensions της οδού Φυλής 92 και Φωκαίας 17Β όροφος, πρόσωπο αποδεκτό, σχετικά μέτρια σε όλα της, εκτός από τα φουσκωμένα βυζιά και τις φτωχές της υπηρεσίες
[size=9pt]

ΙΑΣΩΝΟΣ 37Β ΙΣΟΓΕΙΟ
[/size]

;)
Ελένη μελαχρινή με ίσια μαλλιά και την χαρακτηριστική φράντζα της όπως η Βασίλισσα Κλεοπάτρα, ωραίο πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, ωραίο καλοσχηματισμένο σώμα με πεταχτό – παιγνιδιάρικο κω(ο)λαράκι και μικρά αλλά σχετικά στητά βυζιά, σταθερή αξία στην περιοχή Μεταξουργείου

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 27Α ΥΠΟΓΕΙΟ[/size]
:s&m_2:
μελαχρινή, σπανιόλα (δήθεν και καλά) με όλη την πρόστυχο – αλητεία απλωμένη από πάνω ως κάτω χούφτωσε τα αρχίδια ενός συνάδελφου, εγώ την γλύτωσα πιθανόν γιατί της είπα ότι μιλούσα στο κινητό με κάποιον φίλο μου που του έκαναν εγχείριση στα αρχίδια

[size=9pt]ΛΕΩΝΙΔΟΥ 27Α ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:tits2:
Ανούλα με σχετικά συμπαθητικό πρόσωπο, ανοικτά ξανθιά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μέτρια στο ύψος μάλλον λίγο γεματούλα (όσο χρειάζεται) χορταστικά βυζιά και πεταχτό παιγνιδιάρικο κω(ο)λο
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Να συνεχίσω με Φυλής - Φωκαίας

...συμπληρωματικά ως προς την ενημέρωση του συνάδελφου jockerx  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom