Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 158 άτομα (10 μέλη και 148 επισκέπτες)

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
τελικα ρε παιδια μπερδευτηκα με το πουτανακι την νελλυ αξιζει να την γαμισω΄. εχω ακουσει για ακαποτα και αγριο σκισιμο.ισχυει.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
παιδες χτες στο Φ69 πανω επαιζε μια χριστινα μελαχροινη πολυ ωραιαο σωμα με τατου στο δεξι μπρατσο???ξερουμε κατι?
επισης νομιζω Φ67 κατω μια νικολετα γαμω τα πιπινακια αβγαλτο εντελως λευκη επιδερμιδα δυνατο σφιχτο κωλαρακι..την εκοψα 18-19!!!τι λεει???
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
παιδες χτες στο Φ69 πανω επαιζε μια χριστινα μελαχροινη πολυ ωραιαο σωμα με τατου στο δεξι μπρατσο???ξερουμε κατι?
επισης νομιζω Φ67 κατω μια νικολετα γαμω τα πιπινακια αβγαλτο εντελως λευκη επιδερμιδα δυνατο σφιχτο κωλαρακι..την εκοψα 18-19!!!τι λεει???
την απανω την ειδα κι εγω.γνωστη μου φανηκε αλλα δεν ξερω που. ισως να την εχω γαμησει κι ολας στο παρελθον.
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
Αυτο στη μονης προδρομου τι λεει?ολο κλειστο το βλεπω.φερνει τιποτα σε μιλφ?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Νομίζω ότι ήταν από αυτά που τους έβαλε λουκέτο η αστυνομία.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Το πρωι ηταν ανοιχτο παντως...
 

Επισκέπτης
Φίλτατε συναγωνιστή jockerx συμφωνώ και επαυξάνω στο σημειο της βαργιεστημαρας.Επίσης κατ α τη διάρκεια του βατέματος,κοιτιέται συνεχως στον καθρέφτη.Απ την αλλη εχει πολύ καλοσχηματισμένη σούφρα,με την οποία κλανει,ενίοτε παρουσία του πελάτη μουρμουρίζοντας ταυτοχρόνως κατι σαν παρντόν.Εκ τουτου ορμώμενος προτείνω να τη λεμε Κλανέλη.Καθε φορα που τη βλεπω παντως κανω συνειρμο με τη Μιλενάρα,που είχαμε την τυχη να τη γαμησουμε ο καθεις οσακις προλαβε. :bigdick:
Φαντάσου τι κλανιά θα ρίχνει στις παρτούζες,στα τρίο και στα καρέ! :badair: :2funny:
Τον παίρνει απ΄τον κώλο;
Με το μπαρντόν στο στόμα θά'ναι...όταν βγάζει τον πούτσο από το στόμα.
Πάντως σε μένα δεν έτυχε να κλάσει...Πόσες φορές την έχεις πάρει;


Είχαμε την τύχη να γαμήσουμε την Μιλενάρα στις αρχές που έδινε αγώνα για να γίνει γνωστή πριν αρχίσει τις ξεπέτες πενταλέπτου.Γιατί μετά...άσ'τα να πάνε...

 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Κατάθεση πριν από καμιά ώρα στην Πολωνέζα Άννα. Αφού μου τα έκανε τσουρέκια ο Μαρκαριάν ότι δεν θα το μετανοιώσω, αν και ήξερα ότι μου έλεγε μαλακίες πέρασα και το ένστικτό μου δεν με ξεγέλασε. Λίγο τρίψιμο με τις βυζάρες της και αυτό όχι στον πούτσο αλλά στο στομάχι, για πιπίλισμα και χάδια ούτε λόγος και μετά με ρώτησεπως θες? Τις είπα στα 4 και έλεγε κάτι βλακείες δώστο μου μωρό μου κλπ. Κοίταζα την ώρα να τελειώσω. Ρε παιδιά πήγε κανένας σήμερα από εκεί? Αυτή είναι η Άννα? Ξέχασα να πω ότι ο Μαρκαριάν μου ανέφερε ότι η κοπέλα δεν κάνει έξτρα. Τώρα που το είδατε κάποιοι μάγκες στις κριτικές σας ότι δίνει κώλο, ότι κάνει ακά μπουκι ότι κάνει 69 και ένα κάρο άλλες μπούρδες ειλικρινά δεν το ξέρω.
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Κατάθεση πριν από καμιά ώρα στην Πολωνέζα Άννα. Αφού μου τα έκανε τσουρέκια ο Μαρκαριάν ότι δεν θα το μετανοιώσω, αν και ήξερα ότι μου έλεγε μαλακίες πέρασα και το ένστικτό μου δεν με ξεγέλασε. Λίγο τρίψιμο με τις βυζάρες της και αυτό όχι στον πούτσο αλλά στο στομάχι, για πιπίλισμα και χάδια ούτε λόγος και μετά με ρώτησεπως θες? Τις είπα στα 4 και έλεγε κάτι βλακείες δώστο μου μωρό μου κλπ. Κοίταζα την ώρα να τελειώσω. Ρε παιδιά πήγε κανένας σήμερα από εκεί? Αυτή είναι η Άννα? Ξέχασα να πω ότι ο Μαρκαριάν μου ανέφερε ότι η κοπέλα δεν κάνει έξτρα. Τώρα που το είδατε κάποιοι μάγκες στις κριτικές σας ότι δίνει κώλο, ότι κάνει ακά μπουκι ότι κάνει 69 και ένα κάρο άλλες μπούρδες ειλικρινά δεν το ξέρω.

Αγαπητέ να διαβάζεις το θέμα 'Σχολιασμός τελευταίων κριτικών' που σχολιάζουν οι παλιοκαραβάνες
ποιές κριτικές είναι μούφες και διάφορα άλλα σχετικά.

Για παράδειγμα, ενώ τόσοι μιλάγαμε για την Ναταλύ την 'πουτσοφάγο' κάποιος κακομοίρης δεν
τα διάβασε και την πήρε στο Φυλής 200 όπου του δάγκωσε τον πέουλα 2 φορές ΔΥΝΑΤΑ και την
διαολόστειλε χωρίς να γαμήσει (και με πονεμένο το καβλάκι). Άστα μεγάλε.
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Οταν ηταν διδυμο με τη Μιλενάρα την ειχα παρει κατι καμπόσες φορες και ειχα καλες εντυπωσει,ειχα γραψει μαλιστα και σχετικη κριτικη.Εκτοτε κυλησε πολυ νερο στ αυλάκι και τα πραματα αλλαξαν.Παντως ειναι αναμφίβολα όμορφη.
 

Επισκέπτης
τελικα ρε παιδια μπερδευτηκα με το πουτανακι την νελλυ αξιζει να την γαμισω΄. εχω ακουσει για ακαποτα και αγριο σκισιμο.ισχυει.
Την δεύτερη φορά μου έκανε καλή βαθειά πίπα με αρχιδοπιπίλισμα.
Ορθιος στην άκρη στου κρεβατιού, στα τέσσερα αυτή πάνω στο κρεβάτι, ρούφαγε και απολάμβανα την θέα των εκτεταμένων όμορφων κωλομερίων της όπως είχε στηθεί στα τέσσερα τόσο απ'ευθείας όσο και πανοραμικά από τον καθρέφτη που ήταν πίσω από αυτήν.
Μετά στο σεξ ήταν χαμένη στο Διάστημα...
Πρόσεξε όμως, θέλει καθοδήγηση κατά περίπτωση και από την αρχή:Αιτάσαι και εκτελεί.
Την καπότα βάλε την εσύ σωστά.


Αναλαμβάνεις τα ρίσκα σου και πας γιατί σε τρώει...Και σιγά τα ρίσκα δηλαδή με τέτοια ενημέρωση που δέχθηκες.Πόσων ετών είσαι;
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνιστεσ ειναι ποτε δυνατον η αναδουλεια να οδηγησει το γνωστο πουτανακι νελλυ απο φυλησ 71 να κανει ακαποτο μονο με 20 ευρω.μου το ειπε φιλοσ οτι χθεσ βραδι την πηρε μονο με 20 ευρω και οτι εκανε και τεμεναδεσ.η ευα δε αφησε να εννοηθει οτι μεσα δινει και κωλο με το αντιστοιχο δωρακι.ειναι δυνατον.την πηρε κανεισ χθεσ για εξακριβωση γιατι αν ισχυει θα την ξεκωλιασω.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ξεκολιασε την φιλε :fuck1: και πες μας να την ξεκολιασουμε κ εμεις.Αχτι την εχουμε :2funny:
 

Επισκέπτης
καλημερα συναγωνιστεσ ειναι ποτε δυνατον η αναδουλεια να οδηγησει το γνωστο πουτανακι νελλυ απο φυλησ 71 να κανει ακαποτο μονο με 20 ευρω.μου το ειπε φιλοσ οτι χθεσ βραδι την πηρε μονο με 20 ευρω και οτι εκανε και τεμεναδεσ.η ευα δε αφησε να εννοηθει οτι μεσα δινει και κωλο με το αντιστοιχο δωρακι.ειναι δυνατον.την πηρε κανεισ χθεσ για εξακριβωση γιατι αν ισχυει θα την ξεκωλιασω.
Άσ'τα λόγια και τα ποσταρίσματα και...ΕΜΠΑΙΝΕ ΓΙΟΥΤΣΟΟΟΟ!!!
Βουρρρ στο μουνέλλυ!!! :fuck2:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο...
Κ.Σχοινα 2
Αλεξανδρα..μετριο τροφαντο μιλφ με αυστηρο βλεμμα
Χωματιανου ισογειο
Ξανθο μινιον με πολυ καλο σωματακι και γλυκια φατσουλα!Ωραιο κοριτσι
Χωματιανου πανω
Ελλη..μαυρομαλλα της σειρας
Aδανων 2
Μονικα...μετρια μαυρομαλλα με 3αρια
Προυσης 22
Ξανθο μπαζο με λωκο στο 20αρικο
Τροφωνιου 13 πανω
Ξανθια ευτραφεστατη μιλφ με συμπαθητικο προσωπο και 4-5αρια πεσμενα :tits2:
Τροφωνιου 13 ισογειο
Μιλφ σωσιας της Μαριας Ιωαννιδου!Ωραιο μιλφακι
Τροφωνιου 11 πανω
Ξανθια μιλφ με κοντο μαλλι
Τροφωνιου 11 ισογειο
Λεπτο μελαχρινο με πουτανε βλεμμα
Βεργας 6 ισογειο
Αντζελα η Αρμενισα απο το Φωκαιας 25
Βεργας 6 υπογειο
Μαυρομαλλα με κακασχημη φατσα 50αρας αλλα κορμι 20αρας!!Πολυ περιεργη περιπτωση πουτανας
Λιοσιων 73 ισογειο
Μακραν το καλυτερο κομματι της βραδιας!Καστανο με πολυ καλο κορμι και εκφυλη φατσουλα!Στα υποψιν
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Λιοσιων 73 ισογειο
Μακραν το καλυτερο κομματι της βραδιας!Καστανο με πολυ καλο κορμι και εκφυλη φατσουλα!Στα υποψιν
μαλλον δεν πηγες στο διπλα και επανω να δεις το μελαχρινο μωρο....1 κατηγορια μονη της η κοπελα..
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
Πριν απο λιγο...
Κ.Σχοινα 2
Αλεξανδρα..μετριο τροφαντο μιλφ με αυστηρο βλεμμα

Τροφωνιου 13 πανω
Ξανθια ευτραφεστατη μιλφ με συμπαθητικο προσωπο και 4-5αρια πεσμενα :tits2

Τροφωνιου 13 ισογειο
Μιλφ σωσιας της Μαριας Ιωαννιδου!Ωραιο μιλφακι
Τροφωνιου 11 πανω
Ξανθια μιλφ με κοντο μαλλι
μην μας τρελενεις νυχτιατικα!
 

manosathens

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
μαγκες ξερετε τι ωρα ανοιγουν τα μπουρδελα φυλης τωρα το πρωι? :helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom