Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

kitsos.hot

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστεσ. σασ εχει τυχει να σκισετε πουτανα γιατι εγω πιστευω οτι με δουλεψε ψιλο γαζι.εριξα χθεσ πρωι στην γνωστη μασ νελλυ απο 67 ενα δυνατο γαμισι με ολα τα παρελκομενα ακαποτο ,γλειψιμο αρχειδιων και δαχτυλο στο κωλαρακι και αποφασησα να παω και σημερα .δεν με αφησε να σφυροκοπησω γιατι λεει οτι χθεσ την εσκισε ενασ πελατησ.και ρωτω εγω ποιοσ ηταν ο τυχεροσ .γιατι εγω σιγουρα δεν ειμαι.αλλα χαλαλι στο μαγκα που καταφερε να σκισει τετοιο μουνι.
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνιστεσ. σασ εχει τυχει να σκισετε πουτανα γιατι εγω πιστευω οτι με δουλεψε ψιλο γαζι.εριξα χθεσ πρωι στην γνωστη μασ νελλυ απο 67 ενα δυνατο γαμισι με ολα τα παρελκομενα ακαποτο ,γλειψιμο αρχειδιων και δαχτυλο στο κωλαρακι και αποφασησα να παω και σημερα .δεν με αφησε να σφυροκοπησω γιατι λεει οτι χθεσ την εσκισε ενασ πελατησ.και ρωτω εγω ποιοσ ηταν ο τυχεροσ .γιατι εγω σιγουρα δεν ειμαι.αλλα χαλαλι στο μαγκα που καταφερε να σκισει τετοιο μουνι.
.....η απλα σημερα δεν ειχε ορεξη...
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
Μια Ιζαμπελα στο Φ59 την εχει δοκιμασει κανεις;Συμπαθητικη φαινεται.
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
η ολγα ειναι παντως στο ποστο της , καλυμνου 48 , τιμησαμε , χαλαρα , οταν εχει απλετο χρονο αυτη η κυρια ξερει να σε φτιαχνει . . . . 
 

kitsos.hot

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
τελικα δεν βρηκαμε ποιοσ εσκισε τη νελλυ. την εχει παρει κανεισ προσφατα.
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
Η Αντριαννα απο διδυμου 18 βρισκεται αθηνα;Θα πηγαινα να κοιταξω ο ιδιος αλλα λειπω διακοπες.
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
γιατι σε νοιαζει τοτε ρε τυπε?αφου εισαι εκτος αθηνων :think: :think:

Αν δεν ξερεις αν δουλευει απλα θα μπορουσες να μην σχολιασεις.Ρωτησα διοτι ερχομαι κυριακη βραδυ και ηθελα το επομενο πρωι να επισκευτω την αντριαννα.Αν ειναι διακοπες ηθελα να το ξερω για να μην σηκωθω καν!Οκ;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Την Αντριάννα την πέτυχα πριν 2 μέρες απόγευμα. Πιθανώς να χει πάρει και τις δύο βάρδιες. Στο δωμάτιο πάντως τυπικά πράγματα ούτε το σουτιέν δεν έβγαλε. Ευγενική μεν, αλλά τι να το κάνεις.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε αυριο λειτουργούν κανονικά τα σπιτάκια ή τσάμπα θα κατέβω;
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
Την Αντριάννα την πέτυχα πριν 2 μέρες απόγευμα. Πιθανώς να χει πάρει και τις δύο βάρδιες. Στο δωμάτιο πάντως τυπικά πράγματα ούτε το σουτιέν δεν έβγαλε. Ευγενική μεν, αλλά τι να το κάνεις.

Ευχαριστω πολυ φιλε!Θα περασω τοτε μια βολτα συντομα.Τα αξιζει τα λεφτα της κατα την γνωμη μου.
 

Επισκέπτης
Σημερινή πρωϊνή περιήγηση-11:00

Διδύμου 20, 18 ισόγειο κλειστά
Διδύμου 18 υπόγειο,Ναταλί,ελεύθερο στοματικό.Πρωκτικό στα 25 ευρώ.
Διδύμου 8 κάτω,ελαιοχρωματισμός
Διδύμου 8 πάνω κλειστό
Φωκαίας 24(λαβύρινθος),νέο ξανθό πιπινοειδές,αδύνατο παίζοντας με τα νύχια του και κοιτώντας το πάτωμα ενώ η γηραιά κυρία το εκθείαζε.Είχε ένα στενάχωρο ύφος,για λύπηση.Δεν ανάφερε εξτρά.
Φυλής 80,Αναστασία

Φυλής 71 κάτω,η γνωστή πουτσοφάγος Ναταλί.Έκανε πολύ ώρα να βγει στο σαλόνι.Η κροταλίζουσα τους σιαγόνες τσατσά με τα κοκκάλινα γυαλιά που μου είχε κτυπήσει την πόρτα στο πεντάλεπτο τρεις φορές με αλλεπάλληλα κτυπήματα κάθε φορά με την Κάτια,έβγαινε και έλεγε κατά διαστήματα οτι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο,είναι πολύ καλή,δεν βιάζεται και της αρέσει να περνάει ωραία (γι'αυτό είναι ακόμα στο δωμάτιο δηλαδή).
Επείγουσα αλλαγή στην τακτική παρουσίασης μήπως και εισπράξουν κανένα 20ευρω.


Φυλής 71 πάνω κλειστό
Μονής Προδρόμου υπόγειο, ξανθό, καινούργιο ρωσσάκι(κατά τον τσάτσο),αδιάφορου προσώπου και μετρίου προς το καλό σώματος.
Μονής Προδρόμου πάνω κλειστό
Φυλής 67,Ελένη από Φυλής 71 κάτω.Σκουρόχρωμα αθιγγανοειδή χαρακτηριστικά.
Φυλής 59 κάτω Σακίρα
Φυλής 59 πάνω Μόνικα.Μελαχροινό λεπτό αδιάφορο πιπινοειδές με ελεύθερο στοματικό.
Περγάμου 1 ισόγειο, ένα μπάζο μικρό μελαχροινό.
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
Σημερινή πρωϊνή περιήγηση-11:00

Διδύμου 20, 18 ισόγειο κλειστά
Διδύμου 18 υπόγειο,Ναταλί,ελεύθερο στοματικό.Πρωκτικό στα 25 ευρώ.
Διδύμου 8 κάτω,ελαιοχρωματισμός
Διδύμου 8 πάνω κλειστό
Φωκαίας 24(λαβύρινθος),νέο ξανθό πιπινοειδές,αδύνατο παίζοντας με τα νύχια του και κοιτώντας το πάτωμα ενώ η γηραιά κυρία το εκθείαζε.Είχε ένα στενάχωρο ύφος,για λύπηση.Δεν ανάφερε εξτρά.
Φυλής 80,Αναστασία

Φυλής 71 κάτω,η γνωστή πουτσοφάγος Ναταλί.Έκανε πολύ ώρα να βγει στο σαλόνι.Η κροταλίζουσα τους σιαγόνες τσατσά με τα κοκκάλινα γυαλιά που μου είχε κτυπήσει την πόρτα στο πεντάλεπτο τρεις φορές με αλλεπάλληλα κτυπήματα κάθε φορά με την Κάτια,έβγαινε και έλεγε κατά διαστήματα οτι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο,είναι πολύ καλή,δεν βιάζεται και της αρέσει να περνάει ωραία (γι'αυτό είναι ακόμα στο δωμάτιο δηλαδή).
Επείγουσα αλλαγή στην τακτική παρουσίασης μήπως και εισπράξουν κανένα 20ευρω.


Φυλής 71 πάνω κλειστό
Μονής Προδρόμου υπόγειο, ξανθό, καινούργιο ρωσσάκι(κατά τον τσάτσο),αδιάφορου προσώπου και μετρίου προς το καλό σώματος.
Μονής Προδρόμου πάνω κλειστό
Φυλής 67,Ελένη από Φυλής 71 κάτω.Σκουρόχρωμα αθιγγανοειδή χαρακτηριστικά.
Φυλής 59 κάτω Σακίρα
Φυλής 59 πάνω Μόνικα.Μελαχροινό λεπτό αδιάφορο πιπινοειδές με ελεύθερο στοματικό.
Περγάμου 1 ισόγειο, ένα μπάζο μικρό μελαχροινό.

Αρχοντας εισαι φιλε!Μηπως εχει δοκιμασει κανεις την ναταλι στο σπιτακι της διδυμου;Δινει στο δωματιο το κωλαρακι της η προσπαθει να το αποφυγει;
 

Επισκέπτης
Όχι,η Ναταλί είναι νέα, βαμμένη ξανθιά φαίνεται,με αποδεκτό σώμα και μέτριο πρόσωπο.
Τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά.Σαν κάποιες σκουρόχρωμες,βαμμένες ξανθιές.
Από υπηρεσίες δεν ακούστηκε τίποτε.Πριν από 15-20 μέρες η τσατσά ενημέρωνε και για τελειωτικό στο στόμα στα 25 ευρώ πράγμα που δεν το είπε σήμερα.
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
Όχι,η Ναταλί είναι νέα, βαμμένη ξανθιά φαίνεται,με αποδεκτό σώμα και μέτριο πρόσωπο.
Τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά.Σαν κάποιες σκουρόχρωμες,βαμμένες ξανθιές.
Από υπηρεσίες δεν ακούστηκε τίποτε.Πριν από 15-20 μέρες η τσατσά ενημέρωνε και για τελειωτικό στο στόμα στα 25 ευρώ πράγμα που δεν το είπε σήμερα.

Αφου δινει κωλο πρεπει να δοκιμαστει!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom