Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (7 μέλη και 118 επισκέπτες)

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Σήμερα έζησα κάτι που χρόνια είχα να δω…

Τρίτη 13 Αυγούστου 2009 και ώρα γύρω στις 12 το μεσημέρι. Σκοπό είχα να πάω Αχιλλέως μήπως και πετύχω την Ειρήνη ή ένα άλλο ψηλό ξανθό που είχα δει πριν…. καιρό. Όμως το φωτάκι ήταν κλειστό και είπα να μπω στο επόμενο στενό (Μαραθώνος 59Α), όχι στο γωνιακό μπουρδελάκι αλλά στο διπλανό.

Μόνος ήμουν, βγαίνει η τσατσά και λέει το γνωστό ρητό…. εντελώς νέα κοπέλα και μπλα μπλα….. Βγαίνει λοιπόν ένα ψηλό ξανθό, με ωραίο νεανικό σώμα και στητό βυζάκι ονόματι Ναταλί ή Νατάσσα …… Αξίζει λέω ας μπω….

Περιμένω στο δωμάτιο…. Μπαίνει το μικρό, 18 – 19 χρονών να ήταν, δεν λέει κουβέντα … Ξαπλώνω στο κρεβάτι και κάθεται δίπλα μου. Αρχίζω να της μιλώ… αλλά η κοπέλα δεν μίλαγε γρι Ελληνικά, Αγγλικά και κτλ… Το μόνο που κατάλαβα … ότι ήταν από Ρουμανία….

Ανοίγει το προφυλακτικό…. Και παθαίνω το πρώτο σοκ…. Η κοπέλα δεν ήξερε πώς να βάλει ένα προφυλακτικό σωστά… το άνοιξε εντελώς, το ξετύλιξε όλο και μετά πήγε να το βάλει στο χαλαρό εργαλείο… αλλά τίποτα. Τελικά με χίλια ζόρια το έβαλα και … μούγκα. Μου κάνει νόημα… τι τώρα… δεύτερο σοκ. Της δείχνω να χρησιμοποιήσει το στόμα…. Άρχισε λοιπόν να μου κάνει στοματικό έρωτα σαν πρωτόβγαλτη παρθένα….

Μετά από λίγο την σταματώ και αρχίζουμε το ιεραποστολικό…. θαύμαζα, χάιδευα, απολάμβανα την ομορφιά της κοπέλας… Πολύ γλυκιά, όμορφη, εντελώς αθώα - άβγαλτη και άριστο νεανικό σώμα…. Μιλιά δεν έβγαζε…. Για να αλλάξουμε στάση … μπα… δεν καταλάβαινα τι έλεγε, κάτι για πόνο, κάτι ότι νόμιζε ότι ήθελα την πίσω πόρτα… άστο είπα…. Ήσυχα, ήρεμα πέρασαν τα επόμενα λεπτά. Ελπίζω ό επόμενος να μην την αρχίσει στα άγρια και κλτ….

Το συμπέρασμα….. είχα καιρό να κάνω ότι έκανα με μία εντελώς, μα εντελώς άβγαλτη κοπέλα. Σε σημείο που νόμιζα ότι ήταν και παρθένα. Σαν κουτάβι ήταν η συμπεριφορά της. Από την μία χάζευα την ομορφιά της και από την άλλη σκεφτόμουν τι θα τράβηξε για να φτάσει σε αυτό το σημείο να πουλά το κορμί της. Να φύγει από την χώρα της εντελώς άβγαλτη, αθώα και να καταλήξει…. στο Μεταξουργείο….. Θα μου πείτε τι λαλακίες λες τώρα. Αφού πήγες να περάσεις καλά…. Όμως ρε παιδιά ώρες ώρες δεν αναλογήστε σε  τι μπουρδέλο κόσμο ζούμε…

 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα έζησα κάτι που χρόνια είχα να δω…

Θα μου πείτε τι λαλακίες λες τώρα. Αφού πήγες να περάσεις καλά…. Όμως ρε παιδιά ώρες ώρες δεν αναλογήστε σε  τι μπουρδέλο κόσμο ζούμε…
Μια χαρά τα λές. Σε περίπτωση μάλιστα που η κοπέλα εκβιάζετε για να κάνει αυτή τη δουλειά καλό είναι να αναλογιστούμε και τις δικές μας ευθύνες. Προσωπικά δεν έχω αυταπάτες για την συνέργια στο έγκλημα.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδία, έχω μια απορία.
Δεν πιστεύω οτι αξίζει να ανοίξουμε νέο θέμα. Πείξαμε και απο δαυτα.
Η ερώτηση είναι:
Ποιός έχει προτεραιότητα στο μπουρδέλο;
Αυτός που μπαίνει πρώτος και περιμένει ή αυτός που βγάζει πρώτος το παραδάκι;
Λογικά θα πείς αυτός που πληρώνει πρώτος. Αλλά είναι και κάποιοι τύποι που πετάγονται σαν ελατήρια χωρίς να έχουν δεί καλά καλά την γκόμενα και είναι με το 20αρι στο χέρι.
Ούτε ανάσα δεν προλαβαίνεις να πάρεις.
Σπεύδε βραδέως...πίσω έχει η αχλάδα την ουρά...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Για να μην πούμε ότι σε διάφορα μπουρδέλα υπάρχουν τύποι που μπαίνουν, βαλτοί από το μαγαζί, και δίνουν αμέσως το 20άρικο (δήθεν ότι την ξέρουν την κοπέλα, την έχουν πάρει πολλές φορές και είναι ικανοποιημένοι), για να πει ο αδαής: Ε, αυτή θα είναι πολύ σπέσιαλ γκόμενα!
Παλιότερα το έκαναν στη Φωκαίας και σε διάφορα άλλα.
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Από την μία χάζευα την ομορφιά της και από την άλλη σκεφτόμουν τι θα τράβηξε για να φτάσει σε αυτό το σημείο να πουλά το κορμί της. Να φύγει από την χώρα της εντελώς άβγαλτη, αθώα και να καταλήξει…. στο Μεταξουργείο….. Θα μου πείτε τι λαλακίες λες τώρα. Αφού πήγες να περάσεις καλά…. Όμως ρε παιδιά ώρες ώρες δεν αναλογήστε σε  τι μπουρδέλο κόσμο ζούμε…

Φιλέ μου έχεις μεγάλο δικιο,ποσες και πόσες κοπέλες ρουμάνες ρωσίδες βουλγάρες της ωθούν η νταβάδες σ`αυτην την δουλεία για να ξεπληρώσουν το εισιτήριο απ`την χωρά τους για την Ελλάδα(το όνειρο της Ευρώπης).Πόσες κοπέλες απ`αυτές που εμείς λέμε κομοδίνο της αναγκάζουν να κάνουν ότι κάνουν και όχι επειδή το διάλεξαν από μόνες τους σαν επαγγελμα,όχι όλες βέβαια αλλά σίγουρα θα υπάρχουν.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
εργαζεται το απογευμα η Σονια στο Αλκιβιαδου 16γ???
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ποιος θα μας πει τι παιζει απογευμα στη φυλης να παω να ριξω μετα ενα στα γρηγορα.

ελα και βιαζομαι
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
To τσιμπουκακι-Βικυ επεστρεψε; Ξερει κανεις;
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Για να μην πούμε ότι σε διάφορα μπουρδέλα υπάρχουν τύποι που μπαίνουν, βαλτοί από το μαγαζί, και δίνουν αμέσως το 20άρικο (δήθεν ότι την ξέρουν την κοπέλα, την έχουν πάρει πολλές φορές και είναι ικανοποιημένοι), για να πει ο αδαής: Ε, αυτή θα είναι πολύ σπέσιαλ γκόμενα!
Παλιότερα το έκαναν στη Φωκαίας και σε διάφορα άλλα.

Μην είσαι σίγουρος.Μπορεί ο άλλος να έχει δει την κοπέλα,να έχει κάνει μια γύρα για κάτι άλλο να έχει σαβούρες και να πει "ας πάω στο τάδε".Γιατί να περιμένει να ξαναδεί την κοπέλα;Βγάζει τα λεφτά και τα δίνει να μπει στο δωμάτιο.Χώρια που πολλές φορές όντως ξέρει την κοπέλα και χωρίς να τη δει πληρώνει να μπει.Κι εγώ το έχω κάνει πολλές φορές,με την Σάντι,την Αλεξάνδρα,την Έλενα,την Κατερίνα τελευταία.Μην είμαστε τόσο καχύποπτοι...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Το λέω επειδή μου το έχουν πει δύο διαφορετικές κοπέλες, τις οποία είχα γνωρίσει το 2005, μιας και τις έπαιρνα συνέχεια. ;)
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
Ρε παιδια.Τι απατη ηταν αυτη στο Φ69.Παω για το χριστινακι και μου σκαει μυτη μια αλλη χριστινα που εδινε και κωλο αλλα ηταν σαν γυφτακι.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Τωρα..
Φυλης 134 ισογειο
Αννουλα το σεξυ ρωσσιδακι
Φυλης 80
Αναστασια η ξανθια μετριοτητα
Φυλης 66
Κατερινα η ταπα
Μονης Προδρομου στο πανω
Αντζελα μελαμψο μπαζακι με κωλο στο 20αρικο
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Τωρα..
Φυλης 134 ισογειο
Αννουλα το σεξυ ρωσσιδακι
Φυλης 80
Αναστασια η ξανθια μετριοτητα
Φυλης 66
Κατερινα η ταπα
Μονης Προδρομου στο πανω
Αντζελα μελαμψο μπαζακι με κωλο στο 20αρικο

ωραιος ο πιατσας

μετριες επιλογες.


σημερα κανω κεφι για  μαρια βουλγαρα ή εστω την φιλη της την ελλη.


πιατσα θα εχεις προσεξει φανατζομαι οτι το τελευταιο διμηνο εφαρμοζεται τρελο rotation στη φυλης.

τις βρισκεις ολες αλλου καθε μερα.

ειδικα μεταξυ των
80
84 πανω
86 πανω
59 πανω κατω.
67
71 κατω
109 κατω
134 
πιπινου 65
μονης προδρομου

γινεται της αλλοξοπουτανας το καγκελο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ετσι ακριβως kokο!
Δυστυχως ομως το rotation γινεται με μετριους παιχτες
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ετσι ακριβως kokο!
Δυστυχως ομως το rotation γινεται με μετριους παιχτες

πολυ λιγα αξιογαμητα στη φυλης τις 15 τελευταιες μερες.

οπως καθε πασχα,χριστουγεννα ετσι κ τωρα πολλα κοριτσια την κανουν για διακοπες και πισω μενουν κυριως κατι μετρια.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρε παιδιά εμαθε κανεις αν η μαριαννα του 80 με τις βυζαρεσ θα φυγει διακοπες και πότε??
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Φιλαρακι εγω την Τεταρτη που την ρωτησα μου ειπε οτι θα φυγει διακοπες,αν θυμαμαι καλα μου ειπε προς το τελος του μηνα χωρις να ειμαι 100% σιγουρος.Υπαρχει περιπτωση αυριο να περασω μια βολτα το πρωι απο Φυλης και να την επισκεφτω,αν παω θα σιγουρεψω το ποτε φευγει.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φιλαρακι εγω την Τεταρτη που την ρωτησα μου ειπε οτι θα φυγει διακοπες,αν θυμαμαι καλα μου ειπε προς το τελος του μηνα χωρις να ειμαι 100% σιγουρος.Υπαρχει περιπτωση αυριο να περασω μια βολτα το πρωι απο Φυλης και να την επισκεφτω,αν παω θα σιγουρεψω το ποτε φευγει.
Γαμω την γκαντεμια μου....
Παιζει και να φυγει την μερα που θα ερθω Αθηνα παλι  :helpplea: :headbang: .
Πριν 2-3 μηνες παλι την ειχα δει ενα πρωινο αλ΄΄α δε μπηκα ο μαλακας,συνεχισα τη βολτα μου και λεω θα την παρω σιγουρα αυριο...
Και την επομενη μερα μου ειπε η τσατσα ότι εφυγε για διακοπες!!!

Ευχαριατω φιλε μου,αν μαθεις αυριο ενημερωσε με  :tits2:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Για να μη ξανα-ξανα-ξανα γράψω τα ίδια σε κριτική,
χθες το μεσημέρι απόλαυσα τη Κατερίνα στο Φ200.
Όλα 9 (και το παρκάρισμα), εκτός από τη καθαριότητα χώρου(6).
Περιποίηση χωρίς πολλά λόγια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom