Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 156 άτομα (20 μέλη και 136 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
να προσθεσω κ εγω κατι λιγα στην προηγουμενη αναφορα.

71 κατω η ναταλι.19χρονο ρωσακι ομορφο με καο κορμι αλλα στο δωματιο για κλωτσιες...περισσοτερα σε κριτικη που ακολουθει...

69 κατω η τανια...ξανθια 35αρα με ωραιο κωλο...

67 η νελλι...γνωστη εδω κ καιρο.σκεφτομουν να την παρω αλλα οταν ειδα οτι κατι ειπε σε ενα  παλικαρι που  πηγα να φυγει φορτωσα με την αγενεια της κ εφυγα.μαθε τροπους καριολα.

84 κατω ενα  μελαχροινο με ωραιο προσωπο κ στηθος.

84 πανω μια καστανοξανθη σαν ελληνιδα με μετριο σωμα .δουλευε για πολυ καιρο στο 86 κατω

86 πανω 20χρονο ξανθο ρωσακι με αριστο κορμι κ προσωπο αλλα δεν δειχνει να κανει καλο κρεβατι.σαν αγγουρι βγαινει στο σαλονι.

86 κατω αδιαφορη μετριοτητα.

μονης προδρομου κατω ενα καστανο με καλο κορμακι κ ελαφρως γεματο κωλαρακι.

πανω δεν ελεγε καθολου.

στο 80 η μαριαννα με τα απιστευτα τεραστια βυζια και το καλο κορμαι.παλευω να μην μπω οταν την βλεπω.

59 πανω.μονικα,καστανη  με καλο κορμι κα σγουρα μαλλια.

59 κατω η σακιρα...γνωστο επιπλο πλεον...μαακρια.

φωκαιας 17 κατω ενα μελαχροινο κατω του μετριου.

19 ενα μπαζακι.

25 πανω ενα πολυ ομορφο αλβανακι,καστανο με πολλυ καλο κορμι,βυζακια κωλαρακι...επαιζε προχθες απογευμα στο 86 πανω της φυλης φορωνατς διχτυ.που τουπε  στο σαλονι.γαμευσιμο.

25 κατω ενα αβυζο καστανο κατω του μετριου.

24 ενα νεαρο ξανθο...ετσι εβγαινε στο σαλονι ηταν σαν να σε παρακαλαγε να μην το γαμησεις.

22 κατω η μονικα με τα αστερακια...ξανθο πετιτ ακρως γαμευσιμο.

22 πανω μια καστανη με εξαιρετικα 3αρια βυζια.

54 κατω στη φυλης μια 35αρα ξανθια με καλο κορμι για την ηλικια της.πουτανα κκ τσατσα υποδειγματα ευγενειας.

54 πανω ενα εντελως αδιαφορο προς το ασχημο καστανοξανθο.
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Aν σου αρεσουν τα μεγαλα :tits2: αξιζει να την δοκιμασεις εκτος απο αυτα οταν την βαλεις στα 4 θα τρελαθεις με την κωλαρα της.Οποτε μπορεις πεταξου για μια δοκιμη,αξιζει.Μου ειπε οτι θα φυγει διακοπες αλλα δεν συγκρατησα ημερομηνια αν τυχει και πας ρωτα ποτε φευγει.Μονο πρωι θα την πετυχεις.
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Αυτα δεν ειναι λιγα φιλαρακι kokolongos.Οντως μολις βλεπεις την Μαριαννα :tits2: δυσκολα να αντισταθει καποιος,αξιζει το βουλγαρακι.Για την Ελλη που δουλευει και αυτη εκει τη γνωμη εχεις,λεει τιποτα :fuck1:??
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αυτα δεν ειναι λιγα φιλαρακι kokolongos.Οντως μολις βλεπεις την Μαριαννα :tits2: δυσκολα να αντισταθει καποιος,αξιζει το βουλγαρακι.Για την Ελλη που δουλευει και αυτη εκει τη γνωμη εχεις,λεει τιποτα :fuck1:??

μουναρα αλλα εχει τηνταση να σε ξεπεταξει.

κα το προγραμμα της ειναι ελαφρως υπερβολικο.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τα εγραψα κ σε κριτικη.

τα γραφω κ εδω για να τα βλεπουν πολλοι και να προσεχουν

μεσημεριανη επισκεψη  στο 71 κατω της φυλης.

πρωινη βαρδια στις 12/8

η κοπελα...ναταλι απο μολδαβια λεει.
καστανο με καλο κορμι,μικρο καλοσχηματισμενο βυζακι.καλο προσωπο.
νεαρη 19-22 χρονων.

ερχεται στο δωματιο και αρχιζει να τον χαιδευει για να ξυπνησει...οσο κανει αυτο τα ψιλολεμε-συστηνομαστε να σπασει ο παγος.

-δεν ειμαι καλα μου λεει...δεν εχει δουλεια.
-μα γιατι αφου εισαι τοσο ομορφη..
-πολλοι μαλακες λεει.ερχονται και φευγουν.
-την γαμησαμε,σκεφτηκα,πεσαμε σε μαλακισμενο.κοιτα να δεις της  λεω αν εισαι καλη θα εχεις κοσμ.

φοραει το σκουφι κ αρχιζει την πιπα.μετρια πραγματα μεχρι που...

εχοντας  ρουφηξει 5-6 ποντους μου τραβαει μια δαγκωνια στον πουτσο που εχασα το φως μου.
τι κανεις της λεω.δεν απαντα κ με κοιτα σαν κουταβι.μην ξαναγινει την προειδοποιω.

ξανα πιπα λοιπον κ μετα απο λιγο παλι δαγκωμα ακομα πιο δυνατο.πεθανα στον πονο...

αλλη μια μαλακια της λεω και σε αρχιζω στις μπουνιες.

βγαζει τον πουτσο απο το στομα...τον ακουμπα στα χειλη της και μου δειχνει τα δοντια της κανοντας μου αγριαδα...

σε εχει δειρει ποτε πελατης την ρωταω?
οχι.

τελος της λεω σηκω φυγε γιατι θα σε πλακωσω στο ξυλο με τις μαλακιες που κανεις.

προσπαθουσε τοτε να με κρατησει στο κρεβατι εχοντας παρει υφος κλαμενου μουνιου.

την σπρωχνω μακρια,αρχιζω να ντυνομαι κ ευγενικα αλλα με την δεουσα αυστηροτητα την αρχιζω..

ποιος σου ειπε να δαγκωνεις τον πουτσο?

αν σκιστει η καποτα?δεν σκιζεταια απαντα το οργιο.

αν μου κανεις σημαδι...μελανια...κοψιμο πως θα παω στην κοπελα μου της λεω(αυτα με συνοδεια της απαραιτητης χριστοπαναγειας).

βγαινω εξω ακουει τα αναλογα κ η τσατσα η οποια σωστα της λεει οτι δεν εκανε σωστα κ αυτο ειναι  δικη της ευθυνη.

ζηταω το 20αρικο πισω...μου το δινει χωρις  καμμια αντιρρηση.

την ξανακατσιαδιαζω,της τονιζω οτι μαλακιζεται για αυτο δεν εχει δουλεια και φευγω.
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
600
Like
14
Πόντοι
6
πρωινη βαρδια στις 12/8

η κοπελα...ναταλι απο μολδαβια λεει.

αν μου κανεις σημαδι...μελανια...κοψιμο πως θα παω στην κοπελα μου της λεω(αυτα με συνοδεια της απαραιτητης χριστοπαναγειας).

βγαινω εξω ακουει τα αναλογα κ η τσατσα η οποια σωστα της λεει οτι δεν εκανε σωστα κ αυτο ειναι  δικη της ευθυνη.

ζηταω το 20αρικο πισω...μου το δινει χωρις  καμμια αντιρρηση.

την ξανακατσιαδιαζω,της τονιζω οτι μαλακιζεται για αυτο δεν εχει δουλεια και φευγω.
Ρε φίλε κάθε δίκιο έχεις αλλά δεν μπορείς να αναφέρεις ως επιχειρημα το πως θα πας στην κοπέλα σου...εκεί πάμε όταν  δ ε ν έχουμε κοπέλα ή μας ξενερώνει αυτή που έχουμε....και που αν επιτρέπεται δεν σου κάνει αυτά που σ' αρέσουν ε τότε στείλτη...γιατί παραέχουν γίνει οι ελλλεεινήιδες! Το θέμα υγείας και η συμπεριφορά της είναι το μόνο που πρέπει να σε απασχολεί νομίζω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τα εγραψα κ σε κριτικη.

τα γραφω κ εδω για να τα βλεπουν πολλοι και να προσεχουν

μεσημεριανη επισκεψη  στο 71 κατω της φυλης.

πρωινη βαρδια στις 12/8

η κοπελα...ναταλι απο μολδαβια λεει.
καστανο με καλο κορμι,μικρο καλοσχηματισμενο βυζακι.καλο προσωπο.
νεαρη 19-22 χρονων.

ερχεται στο δωματιο και αρχιζει να τον χαιδευει για να ξυπνησει...οσο κανει αυτο τα ψιλολεμε-συστηνομαστε να σπασει ο παγος.

-δεν ειμαι καλα μου λεει...δεν εχει δουλεια.
-μα γιατι αφου εισαι τοσο ομορφη..
-πολλοι μαλακες λεει.ερχονται και φευγουν.
-την γαμησαμε,σκεφτηκα,πεσαμε σε μαλακισμενο.κοιτα να δεις της  λεω αν εισαι καλη θα εχεις κοσμ.

φοραει το σκουφι κ αρχιζει την πιπα.μετρια πραγματα μεχρι που...

εχοντας  ρουφηξει 5-6 ποντους μου τραβαει μια δαγκωνια στον πουτσο που εχασα το φως μου.
τι κανεις της λεω.δεν απαντα κ με κοιτα σαν κουταβι.μην ξαναγινει την προειδοποιω.

ξανα πιπα λοιπον κ μετα απο λιγο παλι δαγκωμα ακομα πιο δυνατο.πεθανα στον πονο...

αλλη μια μαλακια της λεω και σε αρχιζω στις μπουνιες.

βγαζει τον πουτσο απο το στομα...τον ακουμπα στα χειλη της και μου δειχνει τα δοντια της κανοντας μου αγριαδα...

σε εχει δειρει ποτε πελατης την ρωταω?
οχι.

τελος της λεω σηκω φυγε γιατι θα σε πλακωσω στο ξυλο με τις μαλακιες που κανεις.

προσπαθουσε τοτε να με κρατησει στο κρεβατι εχοντας παρει υφος κλαμενου μουνιου.

την σπρωχνω μακρια,αρχιζω να ντυνομαι κ ευγενικα αλλα με την δεουσα αυστηροτητα την αρχιζω..

ποιος σου ειπε να δαγκωνεις τον πουτσο?

αν σκιστει η καποτα?δεν σκιζεταια απαντα το οργιο.

αν μου κανεις σημαδι...μελανια...κοψιμο πως θα παω στην κοπελα μου της λεω(αυτα με συνοδεια της απαραιτητης χριστοπαναγειας).

βγαινω εξω ακουει τα αναλογα κ η τσατσα η οποια σωστα της λεει οτι δεν εκανε σωστα κ αυτο ειναι  δικη της ευθυνη.

ζηταω το 20αρικο πισω...μου το δινει χωρις  καμμια αντιρρηση.

την ξανακατσιαδιαζω,της τονιζω οτι μαλακιζεται για αυτο δεν εχει δουλεια και φευγω.
και αλλη δαγκωνιαρα?
ρε τι γινεται :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
θα μείνουμε ακέφαλοι καβαλάρηδες(από το γνωστό θρίλερ-παρωδία..)
:-)
ρε τυπε αντι για το αντιγριπικο θα κανουμε αντιλυσσικο εμεις
:2funny:
και οταν θα μπαινουμε στο μπουρδελο θα ρωταμε τι ρατσα ειναι το κοριτσι :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Ρε φίλε κάθε δίκιο έχεις αλλά δεν μπορείς να αναφέρεις ως επιχειρημα το πως θα πας στην κοπέλα σου...εκεί πάμε όταν  δ ε ν έχουμε κοπέλα ή μας ξενερώνει αυτή που έχουμε....και που αν επιτρέπεται δεν σου κάνει αυτά που σ' αρέσουν ε τότε στείλτη...γιατί παραέχουν γίνει οι ελλλεεινήιδες! Το θέμα υγείας και η συμπεριφορά της είναι το μόνο που πρέπει να σε απασχολεί νομίζω...
Εκεί πάμε και για αλλαγή φίλε μου,ακόμα και αν μας ικανοποιεί η κοπέλα μας.
Η Ναταλί αυτή προφανώς είναι η ίδια από Φυλής 200, 109 κάτω και 80.Έχει κακές κριτικές.
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
600
Like
14
Πόντοι
6
ρε τυπε αντι για το αντιγριπικο θα κανουμε αντιλυσσικο εμεις
:2funny:
και οταν θα μπαινουμε στο μπουρδελο θα ρωταμε τι ρατσα ειναι το κοριτσι :2funny:
λες ο φίλος να πρέπει να κάνει αντιτετανικό ορό από την σκύλα που τον εδάγκωσε?!!  :2funny:
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
600
Like
14
Πόντοι
6
Εκεί πάμε και για αλλαγή φίλε μου,ακόμα και αν μας ικανοποιεί η κοπέλα μας.
Η Ναταλί αυτή προφανώς είναι η ίδια από Φυλής 200, 109 κάτω και 80.Έχει κακές κριτικές.
αν η κοπελίτσα σου είναι καλής σχετικά εμφάνισης και τα δίνει όλα στο κρεβάτι δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για αλλαγή εκτός αν σε "πήραν" τα χρόνια...!
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Παλικάρια επειρεασμένος από τα διάφορά σχόλια, είπα να πάω να βρώ την Βανεσσα από Αγαθουπόλεως 54.
Κατά την προσφιλή μου συνήθεια, κάνω την γύρα μου και οποίο τεμάχιο μου αρέσει πιο πολύ το τιμώ.
Εκάνα μάλλον το λάθος να ξεκινήσω από Αγαθουπόλεως 54.
Μπάινω στο μαγαζί, εμφανίζεται η τσατσα, λέει τα γνωστά, και στην πόρτα του tsatso-room εμφανίζεται μια κοπέλα, πολύ καλή, καλύπτωντας με το χέρι της το στήθος της και με κοίταγε. Έμοιζα με τις περιγραφές των συναγωνιστών, αλλά δεν ήταν και τόσο petit.
Λέω στη τσατσα μέχρι τί ώρα θα είστε ανοικτά (ήταν 11 περίπου);
Απάντά "μέχρι τις 1"
Και ακούω από πίσω την φωνή της Βανέσσας "ΝΑΙ, εσένα θα περιμένουμε".
Με συγχωρείτε, αλλά όσο μουνάρα και να είναι η άλλη, εγώ δεν μπάινω....

Συνέχισα την βόλτα μου στη Περγάμου, Αλκαμένους και Ρεμούνδου.
Η πιο καλή παρουσία ήταν της Μαρίας  Αλκαμένους 117.

Συνέχισα στο μετάξυ, πολύ πεσμένη η περίοχή. Κατέθεσα Κολωνού 27 στο όροφο. Υπάρχει σχετική κριτική.
Βγαίνοντας από το ρδέλο Κολωνού&Λεωνίδου, μου την πέφτει ένα τύπος, γνωστός στην περιοχή και μόνιμος εκει πέρα, και άρχισε
"φίλε, να σου΄πώ κάτι"
"όχι" Απαντάω και συνεχψίζω να περπατάω
με ακολουθεί κανα 2 βήματα και συνεχίζει να μου μιλάει.
Τον αγνοώ.
Ευτυχώς σταμάτησε γιατί θα γύρναγα και θα τον άρχιζα στις πρώτες.
Το μόνο που σκέφτεσαι είναι τι κονέ έχεις αυτος στην περιοχή. Μην μου την πέσουν 5-6.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε φίλε κάθε δίκιο έχεις αλλά δεν μπορείς να αναφέρεις ως επιχειρημα το πως θα πας στην κοπέλα σου...εκεί πάμε όταν  δ ε ν έχουμε κοπέλα ή μας ξενερώνει αυτή που έχουμε....και που αν επιτρέπεται δεν σου κάνει αυτά που σ' αρέσουν ε τότε στείλτη...γιατί παραέχουν γίνει οι ελλλεεινήιδες! Το θέμα υγείας και η συμπεριφορά της είναι το μόνο που πρέπει να σε απασχολεί νομίζω...

το αν εχω κοπελα,αν ειμαι παντρεμενος,αρραβωνιασμενος,διγαμος,παντρεμενος με αντρα απο τον δημαρχο στην τηλο και ο,τι γενικα μπορει να ειμαι ειναι ασχετο.
αν ο οποισδηποτε απο τους πιθανους παραπανω μου αρκει ή οχι κ θελω να γαμαω πουτανες ειναι επισης ασχετο.

το θεμα ειναι οτι στις πουτανες πανε κ ατομα "δεσμευμενα" κ οι πουτανες δεν πρεπει να αφηνουν σημαδια.
νυχιες-δαγκωνιες-πιπιλιες κλπ

απορω γιατι το βλεπεις παραλογο
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
η κοπελα...ναταλι απο μολδαβια λεει.
...
-δεν ειμαι καλα μου λεει...δεν εχει δουλεια.
...
-την γαμησαμε,σκεφτηκα,πεσαμε σε μαλακισμενο.κοιτα να δεις της  λεω αν εισαι καλη θα εχεις κοσμ.
...
εχοντας  ρουφηξει 5-6 ποντους μου τραβαει μια δαγκωνια στον πουτσο που εχασα το φως μου.
τι κανεις της λεω.δεν απαντα κ με κοιτα σαν κουταβι.μην ξαναγινει την προειδοποιω.

ξανα πιπα λοιπον κ μετα απο λιγο παλι δαγκωμα ακομα πιο δυνατο.πεθανα στον πονο...

αλλη μια μαλακια της λεω και σε αρχιζω στις μπουνιες.
...

Μάγκες η ΤΡΕΛΛΟ-ΝΑΤΑΛΥ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΠΟΥΤΣΟΥΣ ! ! ! και μένα με δάγκωσε η καργιόλα
ένα πρωί στο Φυλής 80. Έχει δουλέψει στο Φυλής 109Β, Φυλής 80 και τώρα στο
Φυλής 71Β. Προσοχή είναι επικίνδυνη η γκόμενα. Όσους έχω ακούσει να την πάρουνε
τους έχει δαγκώσει δυνατά τον πούτσο ! ! ! Και μετά παραπονιέται γιατί δεν έχει
δουλειά, μιλάμε αυτή είναι ψυχοπαθής κανονικότατη.
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
ρε τυπε αντι για το αντιγριπικο θα κανουμε αντιλυσσικο εμεις
:2funny:
και οταν θα μπαινουμε στο μπουρδελο θα ρωταμε τι ρατσα ειναι το κοριτσι :2funny:

Αχαχαχα Αχαχαχα Με την Ναταλύ χρειάζεσαι διπλό Αντιλυσσικό γιατί είναι ράτσα
ντόπερμαν και έχει τρελλαθεί η καργιόλα ! ! !

Νομίζω οτι γουστάρει πραγματικά το ξύλο η γκόμενα, είναι ανωμαλιάρα εντελώς και
πρέπει να την στείλουνε σε κανένα 'μαγαζί για ειδικά γούστα S/M'. Να τρώει τις
φάπες της και να ευχαριστιέται.

PS. Αμ η Ξένια που τον δάγκωσε τον άλλο τον συναγωνιστή και τη είχε σκάσει και 80-αρούμπα
    τί να πείς, μάλλον πρέπει να αρχίσει να τις εμβολιάζει με αντιλυσσικό το κράτος.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αχαχαχα Αχαχαχα Με την Ναταλύ χρειάζεσαι διπλό Αντιλυσσικό γιατί είναι ράτσα
ντόπερμαν και έχει τρελλαθεί η καργιόλα ! ! !

Νομίζω οτι γουστάρει πραγματικά το ξύλο η γκόμενα, είναι ανωμαλιάρα εντελώς και
πρέπει να την στείλουνε σε κανένα 'μαγαζί για ειδικά γούστα S/M'. Να τρώει τις
φάπες της και να ευχαριστιέται.

PS. Αμ η Ξένια που τον δάγκωσε τον άλλο τον συναγωνιστή και τη είχε σκάσει και 80-αρούμπα
    τί να πείς, μάλλον πρέπει να αρχίσει να τις εμβολιάζει με αντιλυσσικό το κράτος.
ναταλυ η πουτσοφαγος τυπε :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom