Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 349 άτομα (39 μέλη και 310 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μας έκανε παρατήρηση που δεν μιλήσαμε (ότι είμαστε στο δωμάτιο) στο δευτερόλεπτο που μας έδωσε. Δεν ρώτησα όνομα, σγουρόξανθο με κοτσιδάκια ήταν και μια χαρακτηρηστική ελιά στη μούρη. Απλα αποδεκτό κωλαράκι είχε.
Γιατί, θα έβαζε μέσα πελάτη η θα καθάριζε αν το δωμάτιο ήταν άδειο;
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!.Η τσατσά έπρεπε να ελέγξει κουζίνα-τουαλέτα για το που είναι η κοπέλα και να καταλάβει οτι είναι στο συγκεκριμένο δωμάτιο.
Αφού ήταν εξαφανισμένη σημαίνει οτι δεν είχε και τόσο δουλειά.Πρωί του Αυγούστου, όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα;.Θα υπήρχε άδειο δωμάτιο για να βάλει υποτιθέμενο πελάτη.Η την έπιασε φούρια να καθαρίσει ρισκάροντας οτι στο δωμάτιο είναι πελάτης;.Αστεία πράγματα...
΄Οπως και νά'χει δεν κόβεις έτσι τον άλλον!.                     
Την πείραξε που δεν την ενημέρωσε η κοπέλα οτι μπαίνει στο δωμάτιο με το κομπλεξικό σκεπτικό:"Και γω τι ρόλο παίζω εδώ πέρα που δεν με ενημερώνει αυτή;"
Και στα παλιά της τα παπούτσια η ευχαρίστησή σου!!!
Γράψε την κριτική στη θέση της και άσε τις βλακώδεις ευγένειες.


Όταν σου έπεσε έπρεπε να βάλεις την κοπέλα να σου κάνει πίπα και να συνεχίσεις.
Είπε και τίποτα άλλο η τσατσά;
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι οτι μου πέρασε απο το μυαλό την ώρα που άνοιξε ότι έκαναν ντου τα στρουμφάκια και τρόμαξα. Έτσι μου κόπηκε η όρεξη ξαφνικά και δεν ήθελα να συνεχίσω ούτε με μαλακία. Τεσπα, πιστεύω οτι η Κατερίνα θα συμβουλέψει την τσατσα για το τι πρέπει να κανει σε ανάλογες περιπτώσεις έτσι ώστε να μην την πληρώνει ο πελάτης.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά, μια κούκλα- ρωσσιδούλα νομίζω -καστανή με κοφτό μαλλί στο μέτωπο σαν Κλεοπάτρα,πάντα χαμογελαστή στο σαλόνι με περίεργο όνομα,σαν Μαριτίμη,δεν είμαι σίγουρος,
που δουλεύει Ιάσωνος 19 πάνω τα πρωϊνά, την ξέρει κανείς;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αναφορα απο απογευματινη επιδρομη με τον μεγαλο πιατσα.

λιοσιων 73 κατω μια καστανη εμυ.καλο κορμι και ωραιο προσωπο κ συμφωνα με τον πιατσα κανει κ καλο κρεβατι.

73 πανω η τζουλια με την κωλαρα απο φυλης 86 κατω,διδυμου 8 πανω κλπ.μαπα γαμησι .

φυλης 200 η ελενα.γνωστη με πολλες κριτικες.

134 υπογα...αννουλα απο βουλγαρια.καστανο μωρο με καλο κορμι.μετριο γαμησι.

134 ισογειο...αννουλα κ εκει.ειναι της μοδας το ονομα.μελαχροινη μετριοτητα.

134 οροφος.θεικο ξανθο νεαρο μουνι,ντενισα λεγεται και κανει ΤΟ ΜΑΠΑ γαμησι.εχω γραψει κριτικη στο 65 πανω για αυτην.

109 κατω ενα κοντο μελαχροινο αδυνατο.αδιαφορο

92 η χριστινα απο το 66.ξανθο ρουμανακι με απαιχτο κωλο.

86 πανω ξανθο αλαβανακι με υπεροχο κορμι,υπεροχα 2αρια βυζια.γνωστη ως χρυσο μουακι απο το 25 κατω της φωκαιας.

84 παω ενα καστανο μετριο.

80 η ελλα η τρελοφρεγατα.

59 πανω μια καστανοξανθη 35αρα με μετρια φατσα  κ  κορμι.

59 κατω η μονικα.σγουρο μαλλι ,καλο κορμι,πολυ καλος κωλος,μικρο στηθος.

65 πανω μελαχροινο με ωραιο σωμα και προσωπο.

67 ηγνωστη ξανθια λαρισσα.

69 πανω δεν θυμαμαι.πιατσα βοηθα.θυμηθηκα.καστανο μετριο προς το καλο.

69 κατω εκφυλο μωρο με δυνατο πατο και στητο σφιχτο μικρο στηθος αλλα μαπα γαμησι.

71 πανω δεν μου ερχεται.

71 κατω η νελλυ.

66 ενα προς το ξανθο αδυναη με μικρο πλακε βυζι.

μονης προδρομου κατω ενα μελαχροινο με ωραια βυζακια κ λιγο κοιλιτσα.

φωκαιας 24 λαβυρινθος μελαχροινο μπαζο.

22 κατω ενα κοντο στρουμπουλο ξανθο με μεγαλα βυζια.

19 ξανθο ντεκαβλε

17 κατω δεν μου ερχεται γαμω τα γηρατεια μου.

μαγνησιας 11 καστανη μετριοτητα με πλουσιο στηθος.

αγκυρας 1 ο γερο τσατσος κοιμοταν στον καναπε κ μια ξανθια γρια φαλαινα αυτοπαρουσιαζοταν


 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
αναφορα απο απογευματινη επιδρομη με τον μεγαλο πιατσα.


71 πανω δεν μου ερχεται.



66 ενα προς το ξανθο αδυναη με μικρο πλακε βυζι.


22 κατω ενα κοντο στρουμπουλο ξανθο με μεγαλα βυζια.


17 κατω δεν μου ερχεται γαμω τα γηρατεια μου.
Μια χαρα τα θυμασαι παρα τα γηρατεια μας  :rolleyes:  :thumbsup:
Στο 66 ηταν η γυρολογος που δινει κωλο σε διαφορα σπιτια και δεν στεριωνει πουθενα!Να φανταστω οτι δεν ειναι καλη?!Μαλλον ετσι θα ναι!!
71 πανω ειχε ενα μελαχρινο αλβανιδακι με μετριο κορμι και φατσα που εβγαινε στο σαλονι αποφασισμενο να προσελκυσει πελατεια
Αυτο του Φωκαιας 22 αν και μπαζακι θα το πηδαγα αν μου περισσευαν 20ευρω
Υ.Γ Γαμιεται το Φωκαιας 17 ουτε κι εγω το θυμαμαι!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ύστερα από μια μεγάλη περίοδο αποχής, αποφάσισα να επισκεφτώ την Οδό της Αμαρτίας.
Λόγο βιασύνης, επισκέφτηκα λίγα "σπιτάκια" και προσπάθησα να ικανοποιήσω τα βάρβαρα ένστικτά μου.

Φυλής 71Β : Η Εύα με την Νέλλη της. Ευχάριστη παρουσία, γυμνή με ένα μαντήλι στη μέση & πολλά υποσχόμενα έξτρα, από την τσα2. Λα'ι'κό  προσκύνημα. 

Φυλής 67 : Η γνωστή Λαρίσσα, στα χειρότερά της. Την είχα δοκιμάσει πολύ παλιότερα, στο Φύλης 40. Είχα διαβάσει κατά καιρούς καλές κριτικές, οπότε είπα να ξαναδοκιμάσω. Τί το ήθελα? Νευρική, απόμακρη. Σύμφωνα με την τσα2 παρέχει ελεύθερα πιασίματα & 69. Μπούρδες! Δεν άφηνε να πλησιάσεις την "περιοχή" με κανένα τρόπο. Που να ρωτούσες για 69. Της λέω να το αφήσει και άλλη φορά να λέει στην τσα2 τι υπηρεσίες θέλει να παρέχει, ώστε να μην υπάρχει παρερμηνεία. Βγαίνω έξω, αρχίζω και την τσα2 ένα χέρι και της λέω να συνεννοείται με την κοπέλα γιατί αλλιώς λένε "ψέματα" και ο πελάτης πληρώνει για αυτά που τον ενημερώνει η τσα2. Τους τα έχωσα μπροστά στους πελάτες, μπας και βάλουν μυαλό!  :tickedoff:

Φυλής 65 κάτω : Η γνωστή Τζέσσικα απο 134. Ξανθιά, αδύνατη, εμφανίσιμη αλλά επιπλάκι.

Φυλής 65 πάνω : Ένα τσαχπίνικο καλλίγραμμο νεαρό πορνίδιο. Έχω την εντύπωση ότι το έχω πάρει παλιότερα, αλλά για να μην το θυμάμαι με σιγουριά, μάλλον . . . . . .  :S

Φωκαίας 25β με τα 2-3 σκαλάκια : Ένα μαυρομάλικο με τα απαραίτητα πιασίματα, αλλά φάνηκε κρυόκωλο.

Φωκαίας 25α με τα 12-13 σκαλάκια : Η Τερέζα, ένα Τσεχάκι χαμογελαστό με θανατηφόρο κορμάκι. Καλή στο δωμάτιο, προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη & πάντα με χαμόγελο. Κάτι που δίνει πόντους, για μένα.  :kissass:

Φωκαίας 19 : Ένα εμφανίσιμο καστανό-ξανθο που μόνο που δεν μας έδειρε. Καλά, περιμένουν να σταυρώσουν πελάτη, με τέτοιο ύφος ? ? ?  :idiot:

Φωκαίας 17α : Ένα μαυρομάλικο κουνάμενο - λυγάμενο με πιασηματάκια. Δεν πρόλαβα πρόσωπο.

Αυτά, για την ώρα. Στο επανιδήν.

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αυτο του [size=12pt]Φωκαιας 22 [/size]αν και μπαζακι θα το πηδαγα αν μου περισσευαν 20ευρω
Υ.Γ Γαμιεται το Φωκαιας 17 ουτε κι εγω το θυμαμαι!

Φωκαίας είπαμε ότι δούλευε το μπαζάκι ?

              ...αν "δω" ότι πέρασες σε Φωκαίας
                θα ψάξω στην περιοχή μήπως γκρεμίσθηκε κάποιος φούρνος  :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ύστερα από μια μεγάλη περίοδο αποχής, αποφάσισα να επισκεφτώ την Οδό της Αμαρτίας.
Λόγο βιασύνης, επισκέφτηκα λίγα "σπιτάκια" και προσπάθησα να ικανοποιήσω τα βάρβαρα ένστικτά μου.
Φυλής 67 : Η γνωστή Λαρίσσα, στα χειρότερά της. Την είχα δοκιμάσει πολύ παλιότερα, στο Φύλης 40. Είχα διαβάσει κατά καιρούς καλές κριτικές, οπότε είπα να ξαναδοκιμάσω. Τί το ήθελα? Νευρική, απόμακρη. Σύμφωνα με την τσα2 παρέχει ελεύθερα πιασίματα & 69. Μπούρδες! Δεν άφηνε να πλησιάσεις την "περιοχή" με κανένα τρόπο. Που να ρωτούσες για 69. Της λέω να το αφήσει και άλλη φορά να λέει στην τσα2 τι υπηρεσίες θέλει να παρέχει, ώστε να μην υπάρχει παρερμηνεία. Βγαίνω έξω, αρχίζω και την τσα2 ένα χέρι και της λέω να συνεννοείται με την κοπέλα γιατί αλλιώς λένε "ψέματα" και ο πελάτης πληρώνει για αυτά που τον ενημερώνει η τσα2. Τους τα έχωσα μπροστά στους πελάτες, μπας και βάλουν μυαλό!  :tickedoff:


Αυτή ήταν και η δική μου εκτίμηση, βλέποντας την στο σαλόνι  :S

ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΥΛΗΣ - ΦΩΚΑΙΑΣ
στις 21 Αυγ 2009

βραδινή βάρδια περίπου γύρω στις 22.30΄


[size=9pt]Φυλής 67[/size]
:S
Λαρίσα γνωστή από πολλούς και σε πολλούς με βαριεστημένο ύφος σε καταναγκαστικά έργα
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Όχι και τόσο σιγουράτσα από αυτά που μας λες (τα ίδια κάνουν και άλλες εκεί, λάστιχο, πίπα δευτερολέπτων, κλάψιμο μεροκάματου! καλύτερα κάνε οικονομία και πήγαινε καμία Άννα-Σέρβα πρέπει να είναι turbo!)

Πρωινές καύλες στο Μετάξι, και μετά την χθεσινή απογοήτευση από την Κλεοπάτρα πήγα στην «σιγουράτζα» του Μεταξιού στο Κολωνού 30Α. Είχα τέτοιες καύλες που απλά ήθελα να χύσω σε ένα ανθρώπινο χώρο. Στο σαλόνι η κοπέλα (μια ξανθούλα με κοτσίδια) αυτοπαρουσιαζόταν. «Η τσατσα πήγε να σώσει το σπίτι της από τις φλόγες» σκέφτηκα και έδωσα το εικοσάρικο. Θα σου φέρω εγώ τα ρέστα μου λέει και μπαίνω στο δωμάτιο.  Έρχεται η κοπέλα, ακουμπάει τα λεφτά στο κομοδίνο βάζει το προφυλακτικό στο πεσμένο πέος μου και αρχίζει μια άθλια πίπα κρατώντας το σώμα της μακριά μου. Μετά από τριάντα δευτερόλεπτα (τόσο μου πήρε να καυλώσω) γυρίζει ανοίγει τα πόδια και αρχίζουμε. Μετά από 15 δευτερόλεπτα ακούγετε ένα χτύπημα στην πόρτα. Κοιταχτήκαμε με απορία διότι δεν είχαν περάσει συνολικά 1-2 λεπτά. Ένα δευτερόλεπτο μετά το χτύπο η πόρτα ανοίγει διάπλατα όπου τα κοιτάγματα απορίας συνεχίστηκαν μεταξύ εμένα, της κοπέλας, της τσατσάς που είχε ανοίξει διάπλατα την πόρτα, και των Πακιστανών που περίμεναν στο σαλόνι. Την σιωπή αμηχανίας έσπασε η παρατήρηση της τσατσάς προς εμένα και την κοπέλα που δεν φωνάξαμε «άλλος» !!! Η συνουσία σταμάτησε εκεί διότι έχασα αυτομάτως την στύση μου. Η κοπέλα μου ζήτησε συγνώμη για αυτό που έγινε. Όταν βγήκα από το δωμάτιο η τσατσά ήταν στην ίδια θέση που την είχα αφήσει όταν μπήκα, δλδ εξαφανισμένη. Φεύγοντας ξέχασα και τα 5 ευρώ ρέστα, τα οποία θα πάρει απ’ότι φαντάζομαι η τσατσά όταν πάει να φτιάξει το δωμάτιο!
Πήγα στα goodies και πήρα chikies πακέτο να φάω στη δουλειά. Όταν το άνοιξα το ψωμί ήταν σαν τούβλο (δεν ξεπάγωσε μάλλον) οπότε και το πέταξα. Σίγουρα δεν είναι η μέρα μου σκέφτηκα.
Λάθη μπορεί πάντα να γίνονται. Ήξερα ότι τα goodies της Αθήνας είναι μπουρδέλο, αλλά αν είχα κάτσει να φάω εκεί, εκτός από το συγνώμη θα μου είχαν φτιάξει άλλο chikies ή θα μου είχαν δώσει πίσω τα λεφτά. 
Δεν βάζω την κριτική μου εκεί που πρέπει μην χαλάσω την ωραία εικόνα των διθυραμβικών κριτικών που έχει ως τώρα το 30Α.   
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Καλημέρα σας,

Ξέχασα το:

Φυλής 59 πάνω : H Zωή ένα ζουμπουρλούδικο που έμοιαζε στον Elf τον Εξωγήινο (για οσους τον θυμούνται), με ένα χαμόγελο βγαλμένο από το Χαμογελέξ, πσιλο-ατσούμπαλο σώμα, που έδινε και "κουλούρι". Άσε το κουλούρι & πούλα κουλούρια, καλύτερα.

Φυλής 59 κάτω : Η Μόνικα ένα μελαχρινό κοντο-πούτανο 3 διαλογής. Αν και αδύνατο φαινόταν ότι το σώμα της δεν ήταν φρέσκο, σφιχτό, νεανικό. Ψιλο-πεσμένα όλα. Αφήστε που κατά την είσοδο στο σαλόνι, είδε κάτι "γνωστούς" της συγχωριανούς (μάλλον Αλβανάκια), που καθόντουσαν στον καναπέ με τα δυό τους πόδια πάνω στο τραπεζάκι καπνίζοντες και πήγε να τους χαιρετήσει. Κοινωνική, δεν λέω, αλλά εγώ δεν ήθελα να μπώ στην παρέα τους!

   
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
amadeus τα κοψες τα στουντιακια???σε είχα πετύχει δροσ95 αν θυμάσαι..τι κάνεις?
 

celtic1888

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξέρει κανείς που δουλεύει τα πρωινά τώρα πια η Έλενα η τρελλιάρα από Περγάμου 1 και Φ134 ...??? Είχα πάει τις προάλλες Περγάμου πρωί για να τη βρώ αλλά έφαγα πακέτο με ένα ψιλομπάζο...Ευχαριστώ !!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ρε παιδια ξέρει κανείς που δουλεύει τα πρωινά τώρα πια η Έλενα η τρελλιάρα από Περγάμου 1 και Φ134 ...??? Είχα πάει τις προάλλες Περγάμου πρωί για να τη βρώ αλλά έφαγα πακέτο με ένα ψιλομπάζο...Ευχαριστώ !!!
Δοκιμασε στο Πιπινου 65
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε παιδια ξέρει κανείς που δουλεύει τα πρωινά τώρα πια η Έλενα η τρελλιάρα από Περγάμου 1 και Φ134 ...??? Είχα πάει τις προάλλες Περγάμου πρωί για να τη βρώ αλλά έφαγα πακέτο με ένα ψιλομπάζο...Ευχαριστώ !!!

Δοκιμασε στο Πιπινου 65

χθες το απογευμα ηταν στο φυλης 200.
αν μπορεις δες κ εκει.


πιατσα...τι θα γινει?

θα μου βρεις το μαρακι?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
amadeus τα κοψες τα στουντιακια???σε είχα πετύχει δροσ95 αν θυμάσαι..τι κάνεις?

Φίλε ΤΑ,

Υπάρχει και στενότης τώρα τελευταία, καθόσον και Καλοκαίρι έχουμε και άλλα έξοδα. Μας τα τρώνε οι γυναίκες, να μας τα τρώνε και οι Πουτάνες?

Με τα τρίτα του πάγκου που παίζουν στα μπουρδέλα, θα το ξαναρίξω στα Στούντιο. Είχα σαν στάνταρ το Ελενάκι του Κεφαλληνίας. Θέλεις όμως μια ποικιλία. Δεν κατεβαίνει αλλιώς η μπύρα!

Άσε που στα αστέρια του αθλήματος γίνεται λαϊκό προσκύνημα, από ότι ακούω στο σαίτ, αλλά δεν διαβάζω κριτικές. Πολλοί Κηφήνες στην κυψέλη του σαιτ & ελάχιστες οι εργάτριες.  :helpplea:

Τέλος πάντων, πρωινή ενημέρωση:

Φυλής 59 άνω : Η Μόνικα του κάτω. Με το που είδε Πακιστανό, κατευθύνθηκε σε αυτόν & τον έπεισε να περάσει. Η κοπέλα ασχολείται με κύκλο πελατών που δεν θα ήθελα να μοιραστώ.

Φυλής 59 κάτω : Ένα μπιμπελο-πιπινοειδές νεαρό κορίτσι, λυγερόκορμο αλλά καθόλου ερωτικό για μένα. Καλό σώμα & ηλικία , αλλά να βγάζει και λίγη πουτανιά, λιγη θηλυκότητα, βρε αδελφέ.

Φυλής 67 : Δεν ξαναπατάω  :jerking:


Φυλής 71 : Το γνωστό ντουέτο Εύα-Νέλλυ. Θα μας πεί κανείς τι λέει επιτέλους αυτή η Νέλλυ στο δωμάτιο? Όλοι αυτοί που περίμεναν εκεί, κανείς δεν είναι μέλος του σαιτ?  :think:


Φυλής 54 κάτω: Η Άννα? Δεν ξέρω σίγουρα για όνομα, αλλά παίζει συχνά εκεί, μέρα-νύχτα, ξανθιά, 30κάτι, βυζάρες, καλό καμπυλό-σωμα, πάντα χαμογελαστή. Πρέπει να την δοκιμάσω κάποια μέρα. Αξίζει?


Φυλής 54 πάνω : Η Μαρία που δεν βιάζεται, σύμφωνα με την τσα2. Γλυκό κορίτσι, καλό σωματάκι (ελαφρώς κυταριτιδια-πεσμένο κολάκι), μακρύ μαύρο μαλλί.

Φυλής 56 πάνω : Ένα αδιάφορο ξανθό που αυτοπαρουσιάστηκε. Καλό σωματάκι, αλλά από πρόσωπο . . . .


Μονη Προδρόμου 2 κάτω : Ένα αδιάφορο Κατερινάκι, καστανόξανθο, καλό σώμα, αλλά μάλλον μπήκε γιατί είδε φώς.

Φυλής 109 : Η Γιάννα, ένα καλούτσικο μελαχρινό με κορμάκι λευκό, αλλά πάλι δεν μου έλεγε κάτι η φατσούλα της.

Φυλής 134 Υπ. : Ένα μικρό και άβγαλτο μπιμπελό, με ατσούμπαλο σωματάκι. Από αυτά που έχουν τους ώμους-μέση-κώλος μία ευθεία, χωρίς αισθητικές γραμμές.

Φυλής 134 Ισ. : Μια ξανθιά αποτυχία. άρχισε να λέει κατι σε φραπουτσίνο και πεοτσίνο. Άστο καλύτερα, έχει λαϊκή σε λίγες μέρες. 

Φυλής 134 1ος : Η Ντενίσα, ένα ξανθό μελανούρι. Υπέροχο σώμα, ψιλό, νεανικό, καλούτσικο προσωπάκι. Αφού τα άλλα δεν είχαν κάτι της προκοπής, εδοκιμάσθει. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο λέει ότι δεν είναι καλά και δεν έχει κοιμηθεί αρκετά. Έπρεπε να την κάνω, αλλά λόγω έλλειψης 2ης επιλογής, έκατσα. Λείπει, λέει, ο άντρας της και η αδελφή του με τον άντρα της κάνουν φασαρία. Έχει να κοιμηθεί μέρες και πολλές φορές παίζει διπλοβάρδια, λέει. Έριχνε και κάτι χασμουρητά τέλεια. Οπότε, ένα στα γρήγορα, μόνο και μόνο για να θαυμάσουμε το νεανικό τούτο έπιπλο που πάει χαμένο και όξω.

Υ.Γ. : Γιατί δεν μπορώ να στείλω pm στον HotScorpios? Δεν τον αναγνωρίζει ως Μέλος! Γιατί?   
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Φυλής 54 πάνω : Η Μαρία που δεν βιάζεται, σύμφωνα με την τσα2. Γλυκό κορίτσι, καλό σωματάκι (ελαφρώς κυταριτιδια-πεσμένο κολάκι), μακρύ μαύρο μαλλί.

Φυλής 56 πάνω : Ένα αδιάφορο ξανθό που αυτοπαρουσιάστηκε. Καλό σωματάκι, αλλά από πρόσωπο . . . .

  

ειχε τατου πανω απο τον κωλο?

ο σκορπιος την εκανε.

για τη νελλυ εχουν ειπωθει παρα πολλα φιλε.τα πιο πολλα ασχημα.
εγω την θεωρω κατω του μετριου.κ η ευα μεγιστος λαοπλανος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom