Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Πάλι στα παπάρια μου, στην τελική το κόβω με τα πόδια κι ας κάνω και δίωρο.
ε τοτε εχεις πολυ χρονο για πεταμα και χαμηλα στανταρ. 2 ωρες περπατημα για να πας σε ενα μερος; :2funny: Παρε ενα γαιδαρο τουλαχιστον
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αν μπορεί κάποιος να κάνει μια σούμα τί εστί Τζέσικα, εμφάνιση,που και πότε τραγουδάει για να μην διαβάσω 80 σελίδες πίσω.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
ε τοτε εχεις πολυ χρονο για πεταμα και χαμηλα στανταρ. 2 ωρες περπατημα για να πας σε ενα μερος; :2funny: Παρε ενα γαιδαρο τουλαχιστον
Πάντα βρίσκω χρόνο για τα πάντα. Δηλαδή τον χρόνο που λες ότι κερδίζεις τί τον κάνεις; Πιθανώς πολύ από αυτόν κάθεσαι στην καφετέρια λέγοντας παπαριές ή καναπέ στο σπίτι.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Επίσης μετά από απανωτά τρακάρισματα ησύχασα και επιπλέον έχω πάψει να είμαι υλιστής αλλά έχω ένα κούσουρι , μ αρέσουν οι ακριβότερες πουτανες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γενικά όλη μέρα και νύχτα είμαι απασχολημένος, είτε στο σουλάτσο ή δουλειές ή πουτανες.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Μπορεις να κοιμάσαι και στο παγκάκι τώρα που είναι καλοκαίρι, παίρνεις και αέρα. Το χα κάνει ένα διάστημα όταν με είχαν πέταξει έξω.

Αλλά έχω μια απορία. Αφού έχεις τόση περάση γιατί ασχολείσαι με τις παλαιοποτάνες και μάλιστα τις πιο φτηνές με κατακαμένη ιστορία;
Γιατί Βόρδελε έχω ομοιότητες με τις πουτάνες. Έχω φάει άπειρο Bullying στην ζωή μου για την διαφορετικότητά μου. Δεν κόλλαγα ποτέ με κανέναν , έκανα μηχανικές παρέες που τις έτρωγε η φθορά. Κανείς δε με καταλάβαινε κανένα δεν καταλάβαινα.Λες και ήμουν εξωγήινος. Αν μού κάνεις την ερώτηση έχεις φίλους??? Θα σού απαντήσω ότι έκανα παρέα με χιλιάδες ατόμων αλλά φίλους δεν έχω και πλέον δεν επιδιώκω καμιά φιλία. Αυτό που με ελκύει στα κορίτσια είναι ότι βρίσκονται κι αυτές στην σκοτεινή πλευρά και μπορούν να με καταλάβουν, Πρώτη φορά νοιώθω ανθρώπους λίγο πιο κοντά μου. Τα vibes μας ταιριάζουν, δεν θα ανοίξουμε κουβέντες για τις καφετέριες της Γλυφάδας , με πιάνεις..
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Γιατί Βόρδελε έχω ομοιότητες με τις πουτάνες. Έχω φάει άπειρο Bullying στην ζωή μου για την διαφορετικότητά μου. Δεν κόλλαγα ποτέ με κανέναν , έκανα μηχανικές παρέες που τις έτρωγε η φθορά. Κανείς δε με καταλάβαινε κανένα δεν καταλάβαινα.Λες και ήμουν εξωγήινος. Αν μού κάνεις την ερώτηση έχεις φίλους??? Θα σού απαντήσω ότι έκανα παρέα με χιλιάδες ατόμων αλλά φίλους δεν έχω και πλέον δεν επιδιώκω καμιά φιλία. Αυτό που με ελκύει στα κορίτσια είναι ότι βρίσκονται κι αυτές στην σκοτεινή πλευρά και μπορούν να με καταλάβουν, Πρώτη φορά νοιώθω ανθρώπους λίγο πιο κοντά μου. Τα vibes μας ταιριάζουν, δεν θα ανοίξουμε κουβέντες για τις καφετέριες της Γλυφάδας , με πιάνεις..
Σε πιάνω ,σ άρεσει το περιθώριο και μόνο.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Όσο κ αν μου αρέσει και μου διεγείρη την περιέργεια η "παρακμή" (και αυτή όσον αφορά τον αγοραίο έρωτα), ποτέ δεν απέκλεισα τις κανονικές σχέσεις, ίσα ίσα είναι προτεραιότητά μου.
Είναι ωραίο να μοιράζεσαι εμπειρίες και σκέψεις και να έχεις την αγάπη ενός άλλου ατόμου.
Ακόμα και αυτά να μην μπορεί να νιώσει κάποιος (επειδή έχει πεπειστεί ότι δεν υπάρχουν ή δεν μπορεί να δεθεί συναισθηματικά - πράγματα που και στις δύο περιπτώσεις έχει να κάνει με βιώματα και θα ήταν επιβεβλημένη η επίσκεψη σε ψυχολόγο) και πάλι νομοτελειακά οδηγείται στην καταστροφή.

Μετά τα 35-40 που ο άνθρωπος όσο να είναι παρακμάζει και πλέον δεν θα βρίσκει την τόση ανταπόκριση κ πέραση στα κορίτσια του χώρου θα νιώθει όλο και περισσότερο απομονωμένος.
Μέχρι τότε έχει την ψευδαίσθηση πως υπάρχει ένα παιχνίδι ή κάτι με τις κοπέλες αλλά μετά μετατρέπεται σε ένα εικοσάρικο με πόδια, πουλί και αρχίδια.
Δημιουργείται ένα τεράστιο κενό νιώθοντας πως δεν είσαι πλέον ποθητός, ούτε ότι προκαλείς το ενδιαφέρον..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Όσο κ αν μου αρέσει και μου διεγείρη την περιέργεια η "παρακμή" (και αυτή όσον αφορά τον αγοραίο έρωτα), ποτέ δεν απέκλεισα τις κανονικές σχέσεις, ίσα ίσα είναι προτεραιότητά μου.
Είναι ωραίο να μοιράζεσαι εμπειρίες και σκέψεις και να έχεις την αγάπη ενός άλλου ατόμου.
Ακόμα και αυτά να μην μπορεί να νιώσει κάποιος (επειδή έχει πεπειστεί ότι δεν υπάρχουν ή δεν μπορεί να δεθεί συναισθηματικά - πράγματα που και στις δύο περιπτώσεις έχει να κάνει με βιώματα και θα ήταν επιβεβλημένη η επίσκεψη σε ψυχολόγο) και πάλι νομοτελειακά οδηγείται στην καταστροφή.

Μετά τα 35-40 που ο άνθρωπος όσο να είναι παρακμάζει και πλέον δεν θα βρίσκει την τόση ανταπόκριση κ πέραση στα κορίτσια του χώρου θα νιώθει όλο και περισσότερο απομονωμένος.
Μέχρι τότε έχει την ψευδαίσθηση πως υπάρχει ένα παιχνίδι ή κάτι με τις κοπέλες αλλά μετά μετατρέπεται σε ένα εικοσάρικο με πόδια, πουλί και αρχίδια.
Δημιουργείται ένα τεράστιο κενό νιώθοντας πως δεν είσαι πλέον ποθητός, ούτε ότι προκαλείς το ενδιαφέρον..
Δν μπορώ παρά μόνο να παραδεχτώ ότι συμφωνώ απόλυτα μαζί σ. Όχι λόγω ηλικίας αλλά λόγω κατάστασης. Έτσι είναι τα πράγματα και στο τέλος αυτό μόνο θέλουν.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Δεν κόλλαγα ποτέ με κανέναν , έκανα μηχανικές παρέες που τις έτρωγε η φθορά. Κανείς δε με καταλάβαινε κανένα δεν καταλάβαινα.Λες και ήμουν εξωγήινος. Αν μού κάνεις την ερώτηση έχεις φίλους??? Θα σού απαντήσω ότι έκανα παρέα με χιλιάδες ατόμων αλλά φίλους δεν έχω και πλέον δεν επιδιώκω καμιά φιλία. Αυτό που με ελκύει στα κορίτσια είναι ότι βρίσκονται κι αυτές στην σκοτεινή πλευρά και μπορούν να με καταλάβουν,
Ενας λόγος που από δω και στο εξής θα σαι για πάντα στην καρδιά μου!
Ταυτιζόμαστε υπερβολικά στις γραμμές αυτές
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
414
Like
741
Πόντοι
81
Έχουμε καμία καλή deep throat ρουφηχτρα 2η βαρδια εκτος αλιονας;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Ενας λόγος που από δω και στο εξής θα σαι για πάντα στην καρδιά μου!
Ταυτιζόμαστε υπερβολικά στις γραμμές αυτές
Το θέμα της φιλίας είναι διαφορετικό αν κ η απουσία της επίσης συντελεί στην κοινωνική απομόνωση.
Εγώ είχα καλούς φίλους με τους οποίους δεν κράτησα τελικά επαφή λόγω απόστασης. Συνετέλεσε και μία περίοδος που ήμουν χάλια ψυχολογικά και από το να γίνομαι μίζερος προτίμησα να μην επικοινωνώ μαζί τους κ ψιλοχαθήκαμε.
Με κανά δυό από σχολείο επίσης τέλος, ο ένας αποδείχθηκε μεγάλη ζηλιάρα γλίτσα και από μία ηλικία και μετά νέες καλές φιλίες δεν υφίστανται.
Έχουν τις οικογένειές τους και στην καλύτερη να βρεις άτομα να βγαίνεις έξω να συζητάς κοινά ενδιαφέροντα.


Νομίζω πως για πάρα πολλούς το θέμα φιλίας δεν ισχύει, δεν είστε οι μόνοι δηλαδή.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Επίσης αυτό το πως μόνο τα κορίτσια σας καταλαβαίνουν είναι κάπως λογικό αφού έχετε κοινά βιώματα και ζείτε στον ίδιο "κόσμο".
Όμως αυτό είναι και μία αποδοχή της κατάστασης, του comfort zone από το οποίο φοβόμαστε ή διστάζουμε να απεμπλακούμε.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Κάποιοι έχουν πει πως δεν τρελαίνονται ή ότι δεν τον παίρνει βαθιά.. Το παιχνίδι που κάνει με την γλώσσα είναι τρομερό.
Δεν έχω εμπειρία από τσιμπουκάδικα Διδύμου αλλά με την συγκεκριμένη πόσες φορές έχω τελειώσει σε 69..
Είναι κ μουνάρα.
Ισχυει φίλε, το στριφογυριστο τσιμπουκι της είναι κορυφή. Ασε που είναι πολυ ομορφη και πολυ καλο σώμα με ωραίο κωλί!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Η Μαίρη από Αχαρνών 85 ξέρει κάποιος ποιες ημέρες και ώρες εργάζεται;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Την πήρα πριν τρεις βδομάδες, όταν είχε πρωτοέρθει. Φωκαίας 25Α όροφος, απογευματινή βάρδια, Τζέσσικα το όνομά της. Κανονικό ύψος, τα μαλλιά της ήταν καστανά και ήταν υπερβολικά λεπτή, ειδικά στον κώλο, αλλά έχει φυσικά, μεγάλα (όμως αρκετά πεσμένα) βυζά. Ξεκίνησε με τζελ και ισπανική στο στήθος της και μετά έκανε ελάχιστο ελεύθερο στοματικό με αρκετά φτυσίματα που με έφτιαξαν ομολογώ. Μετά ξάπλωσε ανάσκελα, αφού μου φόρεσε την καπότα σαν κάλτσα και μου λέει έλα. Εδώ σταματάνε τα ωραία, γιατί η ανδρογενής τσατσά φώναξε την κοπέλα στα 6 λεπτά με το ρολόι, σηκώθηκα να δω. Με το που ακούει την τσατσά η κοπέλα λέει, τελείωσε ο χρόνος πρέπει να φύγω, αν θες δώσε μου κι άλλα λεφτά να κάτσω περισσότερο και έχει σηκωθεί και ντύνεται στο μεταξύ.
Όπως καταλαβαίνετε δεν πήγε καλά το πράγμα, όπου έφυγα άχυστος κι έξαλος.
Μαύρο από εμένα, ελπίζω να έχετε καλύτερη εμπειρία από τη δική μου.
.... καριολες....! ΜΑΥΡΟ!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom