Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (5 μέλη και 75 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
εχεις λιγο (εως υπερβολικα) χαμηλα στανταρ αλλα οκ.... με τετοιες απαιτησεις απορω πως δεν εχεις ηδη βρει σπιτι στο μεταξι, δεν ειναι ακριβα, ο βοθρος του κεντρου ειναι η περιοχη και τα περιξ της
Ο λόγος που δεν πάω είναι ξεκάθαρος. Επειδή στο σπίτι που μένω έχω μηδέν έξοδα. Τα πληρώνουν οι γονείς γιατί έρχονται κι αυτοί που και που και κάθονται κανένα μήνα. Αν νοικιάσω μετάξι θα τα πληρώνω όλα εγώ. Δε συμφέρει.Πάντως σε ένα γρήγορο ψάξιμο στο ιντερνετ δε βρήκα και κανένα χαμηλό ενοίκιο για μεταξουργείο, ανεβασμένα πολύ..Δηλαδή για παρακμιακό μέρος κέντρο είχα την προσδοκία να βρώ ένα ενοίκιο του τύπου 150 ευρώ και κάτω..Αντιθέτως παρατήρησα ότι το χαμηλότερο ήταν 350??? Κάτι τετοιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Ο λόγος που δεν πάω είναι ξεκάθαρος. Επειδή στο σπίτι που μένω έχω μηδέν έξοδα. Τα πληρώνουν οι γονείς γιατί έρχονται κι αυτοί που και που και κάθονται κανένα μήνα. Αν νοικιάσω μετάξι θα τα πληρώνω όλα εγώ. Δε συμφέρει.Πάντως σε ένα γρήγορο ψάξιμο στο ιντερνετ δε βρήκα και κανένα χαμηλό ενοίκιο για μεταξουργείο, ανεβασμένα πολύ..Δηλαδή γαι παρακμιακό μέρος κέντρο είχ ατην προσδοκία να βρώ ένα ενοίκιο του τύπου 150 ευρώ και κάτω..Αυτά δεν υπάρχουν πια..
Δεν ξερω ποσο εισαι, εγω θα ελεγα οτι η μεγαλυτερη ευλογια που μπορεις να βρεις στην ενηλικη ζωη σου ειναι η πληρης ανεξαρτησια απο τους γονεις σου. Και δεν εχει σημασια αν τα πας καλα ή οχι με τους δικους σου, δεν το παω καν εκει. Αλλα για εμενα, δεν μπορω να με φανταστω ανω μιας ηλικιας (ας πουμε 26-28) και να μην μπορω πχ να κυκλοφορω γυμνος στο σπιτι, να φωναζω φιλους ή γκομενες στις 3 το βραδυ, να φερνω βιζιτακια, να πινω να κανω να ρανω...... Να ζω.

Δεν ειναι ζητημα μονο ανεξαρτησιας αλλα και ελευθεριας, σιγουρα στην ελλαδα του σημερα ειναι θυσια να μενεις μονος σου, αλλα ποσο θα σου πλενει τα σωβρακα η μανα σου και θα σε ταιζει με ταπερακια. Ευχομαι να βρεις ενα φτηνο παλατακι στο μεταξι να εισαι αρχοντας !
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Δεν ξερω ποσο εισαι, εγω θα ελεγα οτι η μεγαλυτερη ευλογια που μπορεις να βρεις στην ενηλικη ζωη σου ειναι η πληρης ανεξαρτησια απο τους γονεις σου. Και δεν εχει σημασια αν τα πας καλα ή οχι με τους δικους σου, δεν το παω καν εκει. Αλλα για εμενα, δεν μπορω να με φανταστω ανω μιας ηλικιας (ας πουμε 26-28) και να μην μπορω πχ να κυκλοφορω γυμνος στο σπιτι, να φωναζω φιλους ή γκομενες στις 3 το βραδυ, να φερνω βιζιτακια, να πινω να κανω να ρανω...... Να ζω.

Δεν ειναι ζητημα μονο ανεξαρτησιας αλλα και ελευθεριας, σιγουρα στην ελλαδα του σημερα ειναι θυσια να μενεις μονος σου, αλλα ποσο θα σου πλενει τα σωβρακα η μανα σου και θα σε ταιζει με ταπερακια. Ευχομαι να βρεις ενα φτηνο παλατακι στο μεταξι να εισαι αρχοντας !
Κοίτα εγώ δέκα μήνες το χρόνο μένω σε άδειο σπίτι με πλήρη ανεξαρτησία και συν πληρωμένα έξοδα, δηλαδή με απλά λόγια ζω τ' όνειρό μου..! Σχετικά με την ηλικία δεν έχω τέτοια ταμπού, είμαι 30 + και μακάρι να έφτανα και 70 και να μού τα πλήρωναν ακόμα.. Υ.Γ όπως το είπες ..ένα φθηνό παλατάκι..
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Λοιπόν πήγα εχθές το βράδυ φυλής ( κατα τις 2-3 ) και πήγα σε ΟΛΑ τα σπιτάκια μιας και δεν έβρισκα κάτι καλό πουθενά. Μπάζα μέχρι εκεί που δεν πάει και ότι δεν ήταν μπάζο έκανε απλό πρόγραμμα. Εν τέλη πήγα σε αυτό που είναι τέρμα Φώκαιας δεχία σε μία Μολδαβή. Τα ποίο πεταμένα 20 ευρο χαχαχα. Ήταν τόσο σκατά που αντί να νευριάσω με έπιασε νευρικό γέλιο. Η τσάτσα είχε πει 69, 69 η κοπελιά δεν έκανε και ανάθεμα άμα πέρασαν 10 λεπτα χτύπησε την πόρτα και η άλλη πετάχτηκε πάνω και έφυγε... Α και καπότα σε πεσμένη πουτσα χωρίς προκαταρκτικά. Σχεδόν έφυγα χωρίς να καβλώσω καν πόσο μάλλον να χύσω. Μετά πήγα στην φιλιπίδου σε μια Σύλβια με την οποία έκανα τρελό γαμήση αλλά και πάλι απλο πρόγραμμα. Μου έλεγε στο δωμάτιο "Είσαι ο καλύτερος. Είσαι πέμπτος αλλα είσαι ο καλύτερος." Ξανα και ξανα. Δεν έχω ιδέα τι ήθελε να πει δεν την ρώτησα κίολας πάνω στην κάβλα δεν έδινα σημασία . Μετά το σκεφτόμουνα και γέλαγα. Πάω σήμερα ξανά μέρα λέω θα είναι περισσότερα ανοιχτά θα είναι καλύτερα τα πράγματα. Πάω προς την μοντελό αλυσίδα στο σπιτάκι που παλία ήταν η Ορόρα και βγείκε μια κοπελίτσα μεχ. Μου λέει η τσατσα απλό προγραμμα και ρωτάω 69 κάνει? Μου λέει ναι. Λέω οκ τηα ξαναπεράσω. Και τσαντιστικε η άλλη και μου λέει "Τι ρωτας αμα κάνω 69 αφου σου λέω ναι και δεν περνας??" Μαλάκα μου τι στον πούτσο?? Αναφορά θα δώσω? Τεσπά πάω στο δίπλα ήταν η Αλεξάνδρα παλία καραβάνα. Την είδα κάβλωσα και μπήκα. Πάω να κάνω 69 και πεταγώτανε όλη την ώρα δεν με άφινε γιατι λέει την καβλώνω... Ουτε 2 λεπτά και αυτα σπαστά.... Μετα την πήδαγα δεν μιλούσε δεν λαλούσε και είχε μια φάτσα που την έβλεπα στον καθρέφτη σαν να έπαθε εγκεφαλικό... Τέσπα χύνω, γυρνάε με κοιτάει και μου κάνει με ένα βλέμμα αΐδιας "Καλα ρε δεν μπορούσες να κρατηθείς για 1-2 λεπτα ακόμα?" Μου βγείκε αυθόρμητα και της ζήτησα συγνώμη. Είμαι και εγώ τέρμα καθυστερημένος κρίμα. Δεν είδα τίποτα άλλο αλλά στον γυρισμό πέρασα απο πιπίνου που ήταν το καλύτερο (για μενα) μπουρδέλο έβερ και το είδα ανοιχτό και μπείκα να δω τι πάιζει. Απίστευτο αλλά ήταν ακόμα η Όλγα η οποια έκανε τις ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ πιπες. Πήγενα μόνο για την χύσω στο στόμα και για τίποτα άλλο. Περνάω μέσα κατευθίαν αλλά.... Δεν κάνει ποια ελεύθερο στοματικό... Απίστευτο... Είπα να πληρώσω και παραπάνω δεν την ένοιαζε... Απλα δεν... Πολύ κρίμα. Δεν θέλω να είμαι άδικος σε όλα ήταν μπόμπα φιλία, γλιφομούνι γλιφοκώλι γαμισι... Αλλα και πάλυ... Την πίπα της δεν την έφτανε τίποτα... Πολύ κρίμα.

Γενικά βαθμολογίες


Μολδαβή τέρμα φωκαίας 0/10
Σύλβια 10/10 αν και αντικημενικά νομίζω οτί απλά έτυχε και ισώς το 8 είναι πιο δίκαιο.
Αλεξάνδρα απο μοντελό : 4-5/10
Όλγα από πιπίνου κατάθλιψη/10 που δεν κάνει πία ελεύθερο και χύσιμο στο στόμα. Αντικημενίκα νομίζω αξίζει ίσως 8-9 αλλά και πάλι :(


Έχει να προτείνει κάποιος κοπέλες που βλέπονται και κάνουν ελεύθερο στοματικό?? Δεν είδα καμία εχθές.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Εγώ. Δν κτλβ γιατί έμενες σπίτι της και πήγαινες στο μπουρδελο; και συνήθως ο νταβάς είναι και ο αγαπητικός - έχουν παιδιά μαζί του
Τι λες καλέ μου άνθρωπε! Πάμε καλά? Δεν ξέρω τι έχει στο μυαλουδάκι του ο καθένας, σε νορμαλ συνθήκες πάντως αυτά τα κορίτσια δουλεύουν 6μέρες 6-8ώρες και πάνε σπίτι τους. Έχουν κάποια φίλη που μπορούν να βγουν, δεν μπορούν να χουν σχέση επειδή κάνουν τη δουλειά που κάνουν ή απλά βρίσκουν σχέση από τη δουλειά.
Απο κει και πέρα, αν τις βλέπετε παραπάνω ώρες είναι γιατί...

1) ΘΕΛΟΥΝ να δουλέψουν παραπάνω
2) δεν έχουν ζωή στην Ελλάδα άρα ΘΕΛΟΥΝ να δουλέψουν παραπάνω να την κάνουν μια ώρα νωρίτερα

Οι "νταβάδες" δεν είναι τίποτα άλλο παρά οι "security" του μαγαζιού που εγγυώνται μια ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ της τσατσάς και της κοπέλας από μικροκλοπές, μεθυσμένους πελάτες, κακότροπους πελάτες και όλα αυτά μέχρι να ρθει η αστυνομία η οποία και ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ να έρχεται γρήγορα.
Ο νταβάς δεν είναι τίποτε άλλο παρά ένας "κακός λύκος" που κάποιοι έχετε στο μυαλό σας

Εγώ όταν τα χα με την κοπελίτσα, με ρωτούσε πότε να βάλει το ρεπό της, αν θέλω να βάλει 2ο ρεπό να χουμε παραπάνω χρόνο, είχα φάει μαζί με το "συνάφι" και όλοι ήταν του στυλ: να την προσέχεις, είναι καλό κορίτσι, κτλ κτλ.

Αν υπάρχουν θύματα που δίνουν τα λεφτά σε μαλάκες από φόβο ή θύματα τράφικινγκ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με τη μέση εργαζόμενη σ έναν οίκο ανοχής!
Ακου εκεί να με πεις νταβά της! Θα κοβα τα χέρια μου παρά να της πάρω έστω ένα ευρώ από τα λεφτά της! Εμενα μαζί της από αγάπη.

Είσαι ΜΑΚΡΑΝ ΝΥΧΤΩΜΈΝΟΣ για το τι είναι "νταβάς" και τι είναι τα κορίτσια αυτά εκτός δουλειάς
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Τι λες καλέ μου άνθρωπε! Πάμε καλά? Δεν ξέρω τι έχει στο μυαλουδάκι του ο καθένας, σε νορμαλ συνθήκες πάντως αυτά τα κορίτσια δουλεύουν 6μέρες 6-8ώρες και πάνε σπίτι τους. Έχουν κάποια φίλη που μπορούν να βγουν, δεν μπορούν να χουν σχέση επειδή κάνουν τη δουλειά που κάνουν ή απλά βρίσκουν σχέση από τη δουλειά.
Απο κει και πέρα, αν τις βλέπετε παραπάνω ώρες είναι γιατί...

1) ΘΕΛΟΥΝ να δουλέψουν παραπάνω
2) δεν έχουν ζωή στην Ελλάδα άρα ΘΕΛΟΥΝ να δουλέψουν παραπάνω να την κάνουν μια ώρα νωρίτερα

Οι "νταβάδες" δεν είναι τίποτα άλλο παρά οι "security" του μαγαζιού που εγγυώνται μια ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ της τσατσάς και της κοπέλας από μικροκλοπές, μεθυσμένους πελάτες, κακότροπους πελάτες και όλα αυτά μέχρι να ρθει η αστυνομία η οποία και ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ να έρχεται γρήγορα.
Ο νταβάς δεν είναι τίποτε άλλο παρά ένας "κακός λύκος" που κάποιοι έχετε στο μυαλό σας

Εγώ όταν τα χα με την κοπελίτσα, με ρωτούσε πότε να βάλει το ρεπό της, αν θέλω να βάλει 2ο ρεπό να χουμε παραπάνω χρόνο, είχα φάει μαζί με το "συνάφι" και όλοι ήταν του στυλ: να την προσέχεις, είναι καλό κορίτσι, κτλ κτλ.

Αν υπάρχουν θύματα που δίνουν τα λεφτά σε μαλάκες από φόβο ή θύματα τράφικινγκ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με τη μέση εργαζόμενη σ έναν οίκο ανοχής!
Ακου εκεί να με πεις νταβά της! Θα κοβα τα χέρια μου παρά να της πάρω έστω ένα ευρώ από τα λεφτά της! Εμενα μαζί της από αγάπη.

Είσαι ΜΑΚΡΑΝ ΝΥΧΤΩΜΈΝΟΣ για το τι είναι "νταβάς" και τι είναι τα κορίτσια αυτά εκτός δουλειάς
κάτι κρύβεις γιατί άλλο έγραψα και άλλο απαντάς. δεν σε είπα νταβά. Απλά ότι όλες αυτές και ειδικα οι ξένες έχουν νταβά - άντρα - πατέρα των παιδιών τους. Ίσως έχω κι εγώ εμπειρία σε αυτό τον τομέα που τόσο απλά και αβασάνιστα με κατηγορείς.

Το ότι σε έκοψε κάτι κρύβει όπως κάνουν όλες. Αν θες το συζητάς μαζί μας αν όχι καλώς.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Τι λες καλέ μου άνθρωπε! Πάμε καλά? Δεν ξέρω τι έχει στο μυαλουδάκι του ο καθένας, σε νορμαλ συνθήκες πάντως αυτά τα κορίτσια δουλεύουν 6μέρες 6-8ώρες και πάνε σπίτι τους. Έχουν κάποια φίλη που μπορούν να βγουν, δεν μπορούν να χουν σχέση επειδή κάνουν τη δουλειά που κάνουν ή απλά βρίσκουν σχέση από τη δουλειά.
Απο κει και πέρα, αν τις βλέπετε παραπάνω ώρες είναι γιατί...

1) ΘΕΛΟΥΝ να δουλέψουν παραπάνω
2) δεν έχουν ζωή στην Ελλάδα άρα ΘΕΛΟΥΝ να δουλέψουν παραπάνω να την κάνουν μια ώρα νωρίτερα

Οι "νταβάδες" δεν είναι τίποτα άλλο παρά οι "security" του μαγαζιού που εγγυώνται μια ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ της τσατσάς και της κοπέλας από μικροκλοπές, μεθυσμένους πελάτες, κακότροπους πελάτες και όλα αυτά μέχρι να ρθει η αστυνομία η οποία και ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ να έρχεται γρήγορα.
Ο νταβάς δεν είναι τίποτε άλλο παρά ένας "κακός λύκος" που κάποιοι έχετε στο μυαλό σας

Εγώ όταν τα χα με την κοπελίτσα, με ρωτούσε πότε να βάλει το ρεπό της, αν θέλω να βάλει 2ο ρεπό να χουμε παραπάνω χρόνο, είχα φάει μαζί με το "συνάφι" και όλοι ήταν του στυλ: να την προσέχεις, είναι καλό κορίτσι, κτλ κτλ.

Αν υπάρχουν θύματα που δίνουν τα λεφτά σε μαλάκες από φόβο ή θύματα τράφικινγκ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με τη μέση εργαζόμενη σ έναν οίκο ανοχής!
Ακου εκεί να με πεις νταβά της! Θα κοβα τα χέρια μου παρά να της πάρω έστω ένα ευρώ από τα λεφτά της! Εμενα μαζί της από αγάπη.

Είσαι ΜΑΚΡΑΝ ΝΥΧΤΩΜΈΝΟΣ για το τι είναι "νταβάς" και τι είναι τα κορίτσια αυτά εκτός δουλειάς
Ετσι ειναι, αν η αλλη γουσταρει, και μαζι σου δεχεται να βγει, και σε ξενοδοχειο την πας, και σχεση να κανετε (αν ανεχεσαι το επαγγελμα της) και γενικα ειναι μια απλη γυναικα με μονη ιδιαιτεροτητα την δουλεια της, η οποια σιγουρα επηρρεαζει σε μεγαλο βαθμο τις προσωπικες της σχεσεις αλλα δεν υπαρχει κατι απαγορευτικο.

Γνωστη και περιζητητη ιεροδουλη (της φυλης αν θυμαμαι καλα), ερωτευτηκε εναν παλιο γνωστο καμια δεκαρια-δεκαπενταρια χρονια πριν, και εκεινος την εβγαλε απο την δουλεια, εβαλε ολο το κεφαλαιο και τις γνωριμιες του να αγορασει στουντιο, και εβαλε υπευθυνη-τσατσα την ιεροδουλη (την οποια παντρευτηκε και της εκανε και παιδι). Εκεινη γνωστη στην πιατσα, τραβηξε μερικα καλα κομματια στο στουντιο και οι δουλειες πηγαιναν περιφημα (χωρις κανενα παρατραγουδο). Μετα εχασα επαφη και δεν ξερω τι απεγιναν, αλλα μου ειχε κανει εντυπωση το ποσο ευκολα η ιεροδουλη ερωτευτηκε πελατη και τον παντρευτηκε, τοτε νομιζα οτι ολες οι ιεροδουλες ηταν σαν τον "νταβατζη" του σφακιανακη :2funny:

Σιγουρα υπαρχουν εξαιρεσεις, αλλα ειναι πολυ πιο ευκολο και πολυ πιο κερδοφορο η κοπελα να ειναι ελευθερη και ανεξαρτητη και να φερνει το χρημα στον οικο, παρα να ειναι με το ζορι, να κερναει φολες, και στο τελος να βγαινουν χαμενοι και ο οικος, και αυτη, και ο νταβας, και ο πελατης. αλλαξαν οι εποχες.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Δέχτηκα επίθεση από τσατσά η οποία με έγδυσε με το ζόρι και μού έκρυψε τα παπούτσια.Φυσικά και δεν τα κατάφερε να μού πάρει 10ευρο αφού τής είπα ψέμματα ότι δεν έχω λεφτά μαζί αλλιώς θα ορμούσε και στο πορτοφόλι μου κι εκεί θα παιζότανε σπρωξίδι. Την ρώτησα αν έχει πάρει κόκα και μού είπε ναι, αλλά μάλλον έκανε πλάκα. Πάντως είχε τρελαθεί τελείως. Ενέδωσα λίγο στο γδύσιμο αναγκαστικά γιατί τραβούσε τη φόρμα μου και θα την έσκιζε οπότε τής λέω άντε βγάλτη αλλά θα φύγω σε λίγο. Η όλη φάση κράτησε κανά 7λεπτο περίπου -όπου πιανόμασταν στα χέρια κτλ και μού έδειχνε και τα βυζιά της πιέζοντάς με να γαμήσω εκείνη - πράγμα που σημαίνει ότι μού χρωστάει εκείνη 10ευρο τελικά..Η κορασίδα ήταν λίγο πιο σοβαρή κατάλαβε ότι δεν θα έμπαινα και αποχώρησε από το παιχνίδι νωρίς (καθόταν δίπλα μου στο κρεββάτι ρωτώντας με γιατί δε με γαμάς να τελειώνουμε ? 10ΕΥΡΏ σιγά τα λεφτά.) Τα πνεύματα ηρέμησαν και έφυγα σώος και αβλαβής. Αυτές είναι εμπειρίες.. Ένας μπουρδελιάρης να ζητάει βοήθεια μέσα σε μπουρδέλο..Έλεος..!
Μύστη πες μας ποια είναι..θα τη γαμήσουμε εμείς.....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Ήταν τόσο σκατά που αντί να νευριάσω με έπιασε νευρικό γέλιο.

Μου έλεγε στο δωμάτιο "Είσαι ο καλύτερος. Είσαι πέμπτος αλλα είσαι ο καλύτερος." Ξανα και ξανα. Δεν έχω ιδέα τι ήθελε να πει δεν την ρώτησα κίολας

Τέσπα χύνω, γυρνάε με κοιτάει και μου κάνει με ένα βλέμμα αΐδιας "Καλα ρε δεν μπορούσες να κρατηθείς για 1-2 λεπτα ακόμα?" Μου βγείκε αυθόρμητα και της ζήτησα συγνώμη.
:2funny:
Τι έζησες ρε άνθρωπε; :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: spor48

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Λοιπόν πήγα εχθές το βράδυ φυλής ( κατα τις 2-3 ) και πήγα σε ΟΛΑ τα σπιτάκια μιας και δεν έβρισκα κάτι καλό πουθενά. Μπάζα μέχρι εκεί που δεν πάει και ότι δεν ήταν μπάζο έκανε απλό πρόγραμμα. Εν τέλη πήγα σε αυτό που είναι τέρμα Φώκαιας δεχία σε μία Μολδαβή. Τα ποίο πεταμένα 20 ευρο χαχαχα. Ήταν τόσο σκατά που αντί να νευριάσω με έπιασε νευρικό γέλιο. Η τσάτσα είχε πει 69, 69 η κοπελιά δεν έκανε και ανάθεμα άμα πέρασαν 10 λεπτα χτύπησε την πόρτα και η άλλη πετάχτηκε πάνω και έφυγε... Α και καπότα σε πεσμένη πουτσα χωρίς προκαταρκτικά. Σχεδόν έφυγα χωρίς να καβλώσω καν πόσο μάλλον να χύσω. Μετά πήγα στην φιλιπίδου σε μια Σύλβια με την οποία έκανα τρελό γαμήση αλλά και πάλι απλο πρόγραμμα. Μου έλεγε στο δωμάτιο "Είσαι ο καλύτερος. Είσαι πέμπτος αλλα είσαι ο καλύτερος." Ξανα και ξανα. Δεν έχω ιδέα τι ήθελε να πει δεν την ρώτησα κίολας πάνω στην κάβλα δεν έδινα σημασία . Μετά το σκεφτόμουνα και γέλαγα. Πάω σήμερα ξανά μέρα λέω θα είναι περισσότερα ανοιχτά θα είναι καλύτερα τα πράγματα. Πάω προς την μοντελό αλυσίδα στο σπιτάκι που παλία ήταν η Ορόρα και βγείκε μια κοπελίτσα μεχ. Μου λέει η τσατσα απλό προγραμμα και ρωτάω 69 κάνει? Μου λέει ναι. Λέω οκ τηα ξαναπεράσω. Και τσαντιστικε η άλλη και μου λέει "Τι ρωτας αμα κάνω 69 αφου σου λέω ναι και δεν περνας??" Μαλάκα μου τι στον πούτσο?? Αναφορά θα δώσω? Τεσπά πάω στο δίπλα ήταν η Αλεξάνδρα παλία καραβάνα. Την είδα κάβλωσα και μπήκα. Πάω να κάνω 69 και πεταγώτανε όλη την ώρα δεν με άφινε γιατι λέει την καβλώνω... Ουτε 2 λεπτά και αυτα σπαστά.... Μετα την πήδαγα δεν μιλούσε δεν λαλούσε και είχε μια φάτσα που την έβλεπα στον καθρέφτη σαν να έπαθε εγκεφαλικό... Τέσπα χύνω, γυρνάε με κοιτάει και μου κάνει με ένα βλέμμα αΐδιας "Καλα ρε δεν μπορούσες να κρατηθείς για 1-2 λεπτα ακόμα?" Μου βγείκε αυθόρμητα και της ζήτησα συγνώμη. Είμαι και εγώ τέρμα καθυστερημένος κρίμα. Δεν είδα τίποτα άλλο αλλά στον γυρισμό πέρασα απο πιπίνου που ήταν το καλύτερο (για μενα) μπουρδέλο έβερ και το είδα ανοιχτό και μπείκα να δω τι πάιζει. Απίστευτο αλλά ήταν ακόμα η Όλγα η οποια έκανε τις ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ πιπες. Πήγενα μόνο για την χύσω στο στόμα και για τίποτα άλλο. Περνάω μέσα κατευθίαν αλλά.... Δεν κάνει ποια ελεύθερο στοματικό... Απίστευτο... Είπα να πληρώσω και παραπάνω δεν την ένοιαζε... Απλα δεν... Πολύ κρίμα. Δεν θέλω να είμαι άδικος σε όλα ήταν μπόμπα φιλία, γλιφομούνι γλιφοκώλι γαμισι... Αλλα και πάλυ... Την πίπα της δεν την έφτανε τίποτα... Πολύ κρίμα.

Γενικά βαθμολογίες


Μολδαβή τέρμα φωκαίας 0/10
Σύλβια 10/10 αν και αντικημενικά νομίζω οτί απλά έτυχε και ισώς το 8 είναι πιο δίκαιο.
Αλεξάνδρα απο μοντελό : 4-5/10
Όλγα από πιπίνου κατάθλιψη/10 που δεν κάνει πία ελεύθερο και χύσιμο στο στόμα. Αντικημενίκα νομίζω αξίζει ίσως 8-9 αλλά και πάλι :(


Έχει να προτείνει κάποιος κοπέλες που βλέπονται και κάνουν ελεύθερο στοματικό?? Δεν είδα καμία εχθές.
Πήγαινε στην Εβελίνα καθαρός και φρεσκοξυρισμένος να δεις το Χριστό φαντάρο με το τσιμπούκι της.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Πήγαινε στην Εβελίνα καθαρός και φρεσκοξυρισμένος να δεις το Χριστό φαντάρο με το τσιμπούκι της.
Κάποιοι έχουν πει πως δεν τρελαίνονται ή ότι δεν τον παίρνει βαθιά.. Το παιχνίδι που κάνει με την γλώσσα είναι τρομερό.
Δεν έχω εμπειρία από τσιμπουκάδικα Διδύμου αλλά με την συγκεκριμένη πόσες φορές έχω τελειώσει σε 69..
Είναι κ μουνάρα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
κάτι κρύβεις γιατί άλλο έγραψα και άλλο απαντάς. δεν σε είπα νταβά. Απλά ότι όλες αυτές και ειδικα οι ξένες έχουν νταβά - άντρα - πατέρα των παιδιών τους. Ίσως έχω κι εγώ εμπειρία σε αυτό τον τομέα που τόσο απλά και αβασάνιστα με κατηγορείς.

Το ότι σε έκοψε κάτι κρύβει όπως κάνουν όλες. Αν θες το συζητάς μαζί μας αν όχι καλώς.
Δεν υπάρχει κάτι να κρύψω, δεν βλέπω κανένα λόγο να μιλήσω για την προσωπική μου ζωή πόσο μάλλον μ ένα μέλος το οποίο δεν ξέρω καθόλου! Ολοι έχουμε προσωπικά βιώματα, έχεις τα δικά σου, έχω τα δικά μου και κάποιος 3ος έχει τα δικά του, όλες οι γνώμες σεβαστές! Στην τελική όσοι έχουμε γνώση από νύχτα και μπεξίματα ας μιλήσουμε δημόσια...
Εγώ θα μιλήσω για όλους, ας βγει να πει κάποιος κάτι διαφορετικό!
1) εύκολα λεφτά που ΕΥΚΟΛΑ τρώγονται σε βαθμό που σκέφτεσαι συνέχεια το περίφημο "ανεμομαζώματα διαβολοσκορπίσματα"
2) πολλές "σειρήνες"...Μπάτσοι, ναρκωτικά, γυναίκες, τζόγος, αναβολικά και ένα κάρο πράγματα που είναι φτιαγμένα να σε πάνε πάτο
3) κάνεις εύκολα εχθρούς και πολλούς λυκοφίλους
4) στο τέλος την "προστασία" και κάθε είδους παράνομη δραστηριότητα αναλαμβάνει η ίδια η αστυνομία η οποία είναι ο πρόεδρος των νταβάδων
5) Κανείς δεν μακροημερεύει να πάρει "σύνταξη" από τέτοιες "καριέρες". Οι έξυπνοι τραβιούνται και ζουν με κάποιες καλές αναμνήσεις, κάποιοι μένουν κορυδαλλό city και κάποιοι θυμαράκια
6) Εχω τσακίσει ένα βράδυ 5 σαν ΕΜΕΝΑ και τότε με έμαθαν ΟΛΟΙ. Εχω διώξει τους "αδιάφθορους"/"τμήμα εκβιαστών" από τα μαγαζιά του πάλαι ποτέ αφεντικού μου και μου κάνανε το τραπέζι για να μου πούνε: ε αν είπαμε και καμια κουβέντα ε να την δουλειά μας κάναμε
7)στο τέλος το αφεντικό το ίδιο μου πε πως είμαι πολύ ντόμπρος, πολύ καλός μα υπερβολικά βίαιος (αν χρειαστεί) και είναι καλό για μένα να μαζέψω ένα ποσό και να τραβηχτώ γιατί πάντα έρχεται η ώρα για όλους, και έχω εσένα να μου λες ότι κρύβω και πράματα και δεν ξέρω και γω τι, να σαι καλά αλλά bitch please!
 
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Κάποιοι έχουν πει πως δεν τρελαίνονται ή ότι δεν τον παίρνει βαθιά.. Το παιχνίδι που κάνει με την γλώσσα είναι τρομερό.
Δεν έχω εμπειρία από τσιμπουκάδικα Διδύμου αλλά με την συγκεκριμένη πόσες φορές έχω τελειώσει σε 69..
Είναι κ μουνάρα.
Πολύ σωστός..το παιχνίδι αυτό με τη γλώσσα δε το κάνει καμία άλλη.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Δεν υπάρχει κάτι να κρύψω, δεν βλέπω κανένα λόγο να μιλήσω για την προσωπική μου ζωή πόσο μάλλον μ ένα μέλος το οποίο δεν ξέρω καθόλου! Ολοι έχουμε προσωπικά βιώματα, έχεις τα δικά σου, έχω τα δικά μου και κάποιος 3ος έχει τα δικά του, όλες οι γνώμες σεβαστές! Στην τελική όσοι έχουμε γνώση από νύχτα και μπεξίματα ας μιλήσουμε δημόσια...
Εγώ θα μιλήσω για όλους, ας βγει να πει κάποιος κάτι διαφορετικό!
1) εύκολα λεφτά που ΕΥΚΟΛΑ τρώγονται σε βαθμό που σκέφτεσαι συνέχεια το περίφημο "ανεμομαζώματα διαβολοσκορπίσματα"
2) πολλές "σειρήνες"...Μπάτσοι, ναρκωτικά, γυναίκες, τζόγος, αναβολικά και ένα κάρο πράγματα που είναι φτιαγμένα να σε πάνε πάτο
3) κάνεις εύκολα εχθρούς και πολλούς λυκοφίλους
4) στο τέλος την "προστασία" και κάθε είδους παράνομη δραστηριότητα αναλαμβάνει η ίδια η αστυνομία η οποία είναι ο πρόεδρος των νταβάδων
5) Κανείς δεν μακροημερεύει να πάρει "σύνταξη" από τέτοιες "καριέρες". Οι έξυπνοι τραβιούνται και ζουν με κάποιες καλές αναμνήσεις, κάποιοι μένουν κορυδαλλό city και κάποιοι θυμαράκια
6) Εχω τσακίσει ένα βράδυ 5 σαν ΕΜΕΝΑ και τότε με έμαθαν ΟΛΟΙ. Εχω διώξει τους "αδιάφθορους"/"τμήμα εκβιαστών" από τα μαγαζιά του πάλαι ποτέ αφεντικού μου και μου κάνανε το τραπέζι για ναμ ου πούνε: ε αν είπαμε και καμια κουβέντα ε να την δουλειά μας κάναμε
7)στο τέλος το αφεντικό το ίδιο μου πε πως είμαι πολύ ντόμπος, πολύ καλός μα υπερβολικά βίαιος (αν χρειαστεί) και είναι καλό για μένα να μαζέψω ένα ποσό και να τραβηχτώ γιατί πάντα έρχεται η ώρα για όλους, και έχω εσένα να μου λες ότι κρύβω και πράματα και δεν ξέρω και γω τι, να σαι καλά αλλά bitch please!
Ωραίος, αν κλείσουμε κανένα ραντεβού θανάτου με τούς πικεριστές να σε υπολογίζουμε τότε!! :thumbsup:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

Apostolis20

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρουμε μέχρι τι ώρα παίζει μπάλα η μπαρμπορα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.028
Πόντοι
46.232
25(όροφος): ΤΖΕΣΙΚΑ
παιχταρά μου δώσε μια περιγραφή της κορασίδας, έχει ακουστεί για μελαχρινή λεπτή με μεγάλο στήθος, ισχύει? Αν ναι για τι νουμερακι το έκοψες?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Ποτάκι Live....?

ΦΥΛΗΣ

134: ΜΟΝΙΚΑ

109(όροφος): ΝΕΛΛΥ & ΚΡΙΣΤΙΝΑ

109(ισόγειο): ΣΑΝΤΡΑ

____________________________


ΦΩΚΑΙΑΣ

7(υπόγειο): ΑΛΙΣΑ

7(ισόγειο): ΜΑΡΙΑ

13: ΜΑΡΙΑ & ΣΟΦΙ

17(ισόγειο): ΜΙΚΑΕΛΑ

17(όροφος): ΑΝΝΑ & ΤΖΕΝΗ

19: ΕΛΕΝΗ

25(όροφος): ΤΖΕΣΙΚΑ

25(ισόγειο): ΣΑΡΑ

27(ημιυπόγειο): ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

27(ημιόροφος): ΑΝΝΑ

27(όροφος): ΝΤΙΑΝΑ

24: ΑΝΙΤΑ
____________________________


ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ

11(ισόγειο): ΛΙΖΑ

11(όροφος) ΑΝΝΑ
Μύστη Φώκαιας 17 όροφος έγραψες για μια Τζένη...μη μου πεις ότι είναι η Τζένη που ήταν πριν καμία 4αετια εκεί πέρα???
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
παιχταρά μου δώσε μια περιγραφή της κορασίδας, έχει ακουστεί για μελαχρινή λεπτή με μεγάλο στήθος, ισχύει? Αν ναι για τι νουμερακι το έκοψες?
Την πήρα πριν τρεις βδομάδες, όταν είχε πρωτοέρθει. Φωκαίας 25Α όροφος, απογευματινή βάρδια, Τζέσσικα το όνομά της. Κανονικό ύψος, τα μαλλιά της ήταν καστανά και ήταν υπερβολικά λεπτή, ειδικά στον κώλο, αλλά έχει φυσικά, μεγάλα (όμως αρκετά πεσμένα) βυζά. Ξεκίνησε με τζελ και ισπανική στο στήθος της και μετά έκανε ελάχιστο ελεύθερο στοματικό με αρκετά φτυσίματα που με έφτιαξαν ομολογώ. Μετά ξάπλωσε ανάσκελα, αφού μου φόρεσε την καπότα σαν κάλτσα και μου λέει έλα. Εδώ σταματάνε τα ωραία, γιατί η ανδρογενής τσατσά φώναξε την κοπέλα στα 6 λεπτά με το ρολόι, σηκώθηκα να δω. Με το που ακούει την τσατσά η κοπέλα λέει, τελείωσε ο χρόνος πρέπει να φύγω, αν θες δώσε μου κι άλλα λεφτά να κάτσω περισσότερο και έχει σηκωθεί και ντύνεται στο μεταξύ.
Όπως καταλαβαίνετε δεν πήγε καλά το πράγμα, όπου έφυγα άχυστος κι έξαλος.
Μαύρο από εμένα, ελπίζω να έχετε καλύτερη εμπειρία από τη δική μου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom