Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Έχει ωραίες εκεί δεν μού κάνει καμιά εντύπωση που γούσταρες
έχω κατακτήσεις και από Μετάξι, αλλά καφέ/φαι/σεξ όχι σχέση, δεν κάνω σπονσοριλίκια, κερνάω σε πολύ λογικά πλαίσια.
την κοπελίτσα από Φυλής την είχα πάει μέχρι σπίτι μου, ήταν πολύ γλυκό πλάσμα....
όταν χώρισα και ήμουν σκατά μ έπιασε η μάνα μου από τον ώμο και μου πε...:μη στενοχωριέσαι με την παλιοπουτάνα, θα βρεις άλλη! Μου ρθε να σκάσω στα γέλια, να ξερες ρε μάνα σκέφτηκα! :grin: :grin:
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.115
Πόντοι
201
Η τσατσα που τραβολογαει είναι η Κοντή προgilf βυζαρου Ρωσίδα, με μακρά θητεία στην Φυλης.
Παλιοτερα της την είχα πέσει για να περάσει δωμάτιο και μου είχε πει όχι γιατί δεν φτιάχνουν όλα τα ξύλα φλογέρες.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Cocktailaki live...?

Πιπίνου 118: Όλγα & Αλίνα.

Άγκυρας 12: Έλενα & Άννα.

Διδυμου 27: Φωτεινή & Τζούλια.

Διδύμου 22: Άγκελα.

Αλκιβιάδου 16Γ: Βαλέρια.

Αλκιβιάδου 16Α: Αυτή που είναι συνέχεια εκεί... ξεχνάω το όνομα της.

Αλκαμένους....στο ένα ήταν η Άννα η ξανθιά νταρντανα και στο άλλο πιο κάτω ήταν η Νίκη με την Όλγα.

Περγάμου & Αλκαμένους ήταν η ζάνα με το κοντό μαλλί ... και μαζί της ήταν και μια άλλη νταρντανα δεν θυμάμαι όνομα.

Ρεμούνδου ήταν η Κορίνα.

Μαγνησίας στο κάτω η Σοφία.

Μαγνησίας στο πιο πάνω μια καινούργια νταρντανα η ειρηνα.

Καλύμνου στο πάνω η Όλγα.

Καλύμνου στο κάτω (πολινοσπιτο) επιστροφή της Πολινας!
χαρά στο κουράγιο σου τέτοια ώρα μέσα στη ζέστη
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
έχω κατακτήσεις και από Μετάξι, αλλά καφέ/φαι/σεξ όχι σχέση, δεν κάνω σπονσοριλίκια, κερνάω σε πολύ λογικά πλαίσια.
την κοπελίτσα από Φυλής την είχα πάει μέχρι σπίτι μου, ήταν πολύ γλυκό πλάσμα....
όταν χώρισα και ήμουν σκατά μ έπιασε η μάνα μου από τον ώμο και μου πε...:μη στενοχωριέσαι με την παλιοπουτάνα, θα βρεις άλλη! Μου ρθε να σκάσω στα γέλια, να ξερες ρε μάνα σκέφτηκα! :grin: :grin:
Για πόσο καιρό η μεγαλύτερη σχέση?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
έχω κατακτήσεις και από Μετάξι, αλλά καφέ/φαι/σεξ όχι σχέση, δεν κάνω σπονσοριλίκια, κερνάω σε πολύ λογικά πλαίσια.
την κοπελίτσα από Φυλής την είχα πάει μέχρι σπίτι μου, ήταν πολύ γλυκό πλάσμα....
όταν χώρισα και ήμουν σκατά μ έπιασε η μάνα μου από τον ώμο και μου πε...:μη στενοχωριέσαι με την παλιοπουτάνα, θα βρεις άλλη! Μου ρθε να σκάσω στα γέλια, να ξερες ρε μάνα σκέφτηκα! :grin: :grin:
Εγώ. Δν κτλβ γιατί έμενες σπίτι της και πήγαινες στο μπουρδελο; και συνήθως ο νταβάς είναι και ο αγαπητικός - έχουν παιδιά μαζί του
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Δέχτηκα επίθεση από τσατσά η οποία με έγδυσε με το ζόρι και μού έκρυψε τα παπούτσια.Φυσικά και δεν τα κατάφερε να μού πάρει 10ευρο αφού τής είπα ψέμματα ότι δεν έχω λεφτά μαζί αλλιώς θα ορμούσε και στο πορτοφόλι μου κι εκεί θα παιζότανε σπρωξίδι. Την ρώτησα αν έχει πάρει κόκα και μού είπε ναι, αλλά μάλλον έκανε πλάκα. Πάντως είχε τρελαθεί τελείως. Ενέδωσα λίγο στο γδύσιμο αναγκαστικά γιατί τραβούσε τη φόρμα μου και θα την έσκιζε οπότε τής λέω άντε βγάλτη αλλά θα φύγω σε λίγο. Η όλη φάση κράτησε κανά 7λεπτο περίπου -όπου πιανόμασταν στα χέρια κτλ και μού έδειχνε και τα βυζιά της πιέζοντάς με να γαμήσω εκείνη - πράγμα που σημαίνει ότι μού χρωστάει εκείνη 10ευρο τελικά..Η κορασίδα ήταν λίγο πιο σοβαρή κατάλαβε ότι δεν θα έμπαινα και αποχώρησε από το παιχνίδι νωρίς (καθόταν δίπλα μου στο κρεββάτι ρωτώντας με γιατί δε με γαμάς να τελειώνουμε ? 10ΕΥΡΏ σιγά τα λεφτά.) Τα πνεύματα ηρέμησαν και έφυγα σώος και αβλαβής. Αυτές είναι εμπειρίες.. Ένας μπουρδελιάρης να ζητάει βοήθεια μέσα σε μπουρδέλο..Έλεος..!
Καλα ρε ποσος εισαι και σε εκανε κουμαντο; 1.50 υψος 40 κιλα; :2funny:
εγω που ειμαι ανωμαλος ενα πουτσο στην τσατσα μπορει και να τον εδινα
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Καλα ρε ποσος εισαι και σε εκανε κουμαντο; 1.50 υψος 40 κιλα; :2funny:
εγω που ειμαι ανωμαλος ενα πουτσο στην τσατσα μπορει και να τον εδινα
Μωρέ δεν ήθελα να βάλω δύναμη ντάξει, μπήκα κι εγώ λίγο στο παιχνίδι και το είδα χιουμοριστικά. Αν ήθελα με μια κίνηση του δεξιού χεριού την έριχνα κάτω αλλά δε σηκώνω χέρι σε γυναίκα. Εκεί που λύγισα άσχημα είναι όταν άρχισε να με τσιμπάει στα πλευρά, γαργαλήθηκα άσχημα φίλε...! Υ.Γ με τίποτα δεν την πήδαγα τη συγκεκριμένη..!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Λοιπόν που θα έμενα Μετάξι: Αν -φαντασιακά μιλάμε- υπήρχε μια πολυκατοικία δίπλα στο Bread Factory με μικρά φθηνά διαμερίσματα θα γάμαγε..! Να κατεβαίνεις για καφεδάκι στο bread ή να τον έχεις πιει ήδη στο μπαλκόνι σου και να ξεκινάει η περιπλάνηση Ιάσωνος και κολωνού χωρίς άγχος πεντακάθαρος και με παραπάνω βάρδιες..Θες να πεταχτείς ξανά για σεξ 2 ώρες μετά? Μπάνιο καινούρια ρούχα και στο καθήκον , αυτά είναι.. Και στην επιστροφή φαγητό στο Bread , Κοτοπουλο με πατάτες και βλήτα..Συν κανένα μπαράκι εκεί γύρω για μπύρα να χαλαρώσεις μετά το ξεπέτσιασμα. Θεωρώ ότι για μια 5ετία + θα άξιζε, μετά ίσως αναζητουσα κάτι καινούριο. Τι να κάνεις? Ας μιλήσουμε έξω από τα δόντια..Για μένα το νόημά μου είναι αυτά τα κορίτσια. Δηλαδή: Είμαι στη δουλειά και 1 ώρα πριν το σχόλασμα θα μού σκάσουν οι εικόνες , τα ποδαράκια κτλ, οπότε ξεκινούν οι σκέψεις για το ποια θα γαμήσω. Επιστρέφω από τα μπουρδέλα θα κάνω γυμναστική - μπάνιο και θα κόψω να φάω μισό καρπούζι μπροστά στο Pc σκεφτόμενος τα γλωσσόφιλα που έπεσαν με κάποιο στανταράκι. Άντε να παίξω και λίγη κιθάρα κανά σολάκι..Μετά Θα πέσω για ύπνο και πάλι τα ίδια από την επόμενη. Μην το γελάτε ο κάθε άνθρωπος βρίσκει την ιδιωτική ευτυχία του. Άλλοι πάνε για κοκτέηλς στη Μύκονο διακοπές, άλλοι γυρνάνε όλο τον κόσμο. Εγώ ζητάω λίγα και σταθερά. Μού αρέσει η Πόλη, δεν την βαριέμαι ποτέ, είμαι Urban Τύπος και ταυτόχρονα χορτασμένος από πολλές οπτικές: Έχω κάψει το πελεκούδι φοιτητής 8 χρόνια. Έχω περάσει φάσεις με πολύ χρήμα κι άλλες 5ετία σερί άνεργος με ταμεία ανεργίας και subscribes από γονείς. Έχω συρθεί σε 10άδες ΡΟΚ συναυλίες με μπυρόνια και παράνοιες. Καλοκαίρια διακοπές 2 και 3 μήνες σερί. Αμάξι είχα πάντα του πατέρα μου. Το χω λιώσει. Έμπαινα μέσα το τίγκαρα βενζίνη και γυρνούσα παντού ακόμα και εκτός ΑΘηνών. Πλέον το βαρέθηκα και το αμάξι, κινούμαι αποκλειστικά με μέσα μαζικής μεταφοράς. Μηδέν άγχος. Έχω μείνει με κοπέλες από δω κι από κει , τώρα μένω τελείως μόνος μου με γονείς να μού πληρώνουν όλα τα έξοδα και ταυτόχρονα να μένουν επαρχία στο εξοχικό σχεδόν μόνιμα. Όταν ήμουν 20 χρονών έψαχνα σε λάθος μεριές να βρω το νόημα της ζωής, που να ήξερα ότι ένας πλήρης εσωτερικά άνθρωπος μπορεί να γουστάρει με 2 μπύρες σε παγκάκι ακούγοντας live-άκι με μπάντες στα 250 μέτρα...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Λοιπόν που θα έμενα Μετάξι: Αν -φαντασιακά μιλάμε- υπήρχε μια πολυκατοικία δίπλα στο Bread Factory με μικρά φθηνά διαμερίσματα θα γάμαγε..! Να κατεβαίνεις για καφεδάκι στο bread ή να τον έχεις πιει ήδη στο μπαλκόνι σου και να ξεκινάει η περιπλάνηση Ιάσωνος και κολωνού χωρίς άγχος πεντακάθαρος και με παραπάνω βάρδιες..Θες να πεταχτείς ξανά για σεξ 2 ώρες μετά? Μπάνιο καινούρια ρούχα και στο καθήκον , αυτά είναι.. Και στην επιστροφή φαγητό στο Bread , Κοτοπουλο με πατάτες και βλήτα..Συν κανένα μπαράκι εκεί γύρω για μπύρα να χαλαρώσεις μετά το ξεπέτσιασμα. Θεωρώ ότι για μια 5ετία + θα άξιζε, μετά ίσως αναζητουσα κάτι καινούριο. Τι να κάνεις? Ας μιλήσουμε έξω από τα δόντια..Για μένα το νόημά μου είναι αυτά τα κορίτσια. Δηλαδή: Είμαι στη δουλειά και 1 ώρα πριν το σχόλασμα θα μού σκάσουν οι εικόνες , τα ποδαράκια κτλ, οπότε ξεκινούν οι σκέψεις για το ποια θα γαμήσω. Επιστρέφω από τα μπουρδέλα θα κάνω γυμναστική - μπάνιο και θα κόψω να φάω μισό καρπούζι μπροστά στο Pc σκεφτόμενος τα γλωσσόφιλα που έπεσαν με κάποιο στανταράκι. Άντε να παίξω και λίγη κιθάρα κανά σολάκι..Μετά Θα πέσω για ύπνο και πάλι τα ίδια από την επόμενη. Μην το γελάτε ο κάθε άνθρωπος βρίσκει την ιδιωτική ευτυχία του. Άλλοι πάνε για κοκτέηλς στη Μύκονο διακοπές, άλλοι γυρνάνε όλο τον κόσμο. Εγώ ζητάω λίγα και σταθερά. Μού αρέσει η Πόλη, δεν την βαριέμαι ποτέ, είμαι Urban Τύπος και ταυτόχρονα χορτασμένος από πολλές οπτικές: Έχω κάψει το πελεκούδι φοιτητής 8 χρόνια. Έχω περάσει φάσεις με πολύ χρήμα κι άλλες 5ετία σερί άνεργος με ταμεία ανεργίας και subscribes από γονείς. Έχω συρθεί σε 10άδες ΡΟΚ συναυλίες με μπυρόνια και παράνοιες. Καλοκαίρια διακοπές 2 και 3 μήνες σερί. Αμάξι είχα πάντα του πατέρα μου. Το χω λιώσει. Έμπαινα μέσα το τίγκαρα βενζίνη και γυρνούσα παντού ακόμα και εκτός ΑΘηνών. Πλέον το βαρέθηκα και το αμάξι, κινούμαι αποκλειστικά με μέσα μαζικής μεταφοράς. Μηδέν άγχος. Έχω μείνει με κοπέλες από δω κι από κει , τώρα μένω τελείως μόνος μου με γονείς να μού πληρώνουν όλα τα έξοδα και ταυτόχρονα να μένουν επαρχία στο εξοχικό σχεδόν μόνιμα. Όταν ήμουν 20 χρονών έψαχνα σε λάθος μεριές να βρω το νόημα της ζωής, που να ήξερα ότι ένας πλήρης εσωτερικά άνθρωπος μπορεί να γουστάρει με 2 μπύρες σε παγκάκι ακούγοντας live-άκι με μπάντες στα 250 μέτρα...
εχεις λιγο (εως υπερβολικα) χαμηλα στανταρ αλλα οκ.... με τετοιες απαιτησεις απορω πως δεν εχεις ηδη βρει σπιτι στο μεταξι, δεν ειναι ακριβα, ο βοθρος του κεντρου ειναι η περιοχη και τα περιξ της
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom