Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
είναι μια σχέση με μια κοπέλα όπως όλες οι άλλες.
οι διαφορές....
1) δεν μιλάτε πολύ ούτε και με τρελές λεπτομέρειες για τη δουλειά
2) δεν είναι Ελληνίδα
κατά τ άλλα είναι όλα φυσιολογικά
το μόνο που έγινε μια φορά και εκεί είδα αν όντως θα με πείραζε....
Είμασταν για καφέ και ΕΙΔΑ ότι την ήξεραν (δεν λένε ψέμματα τα μάτια) 2 άντρες. Μετά κοίταξα την κοπελιά και απλά το βρήκα αστείο να την κατηγορήσω/σιχαθώ/χρεώσω για αυτό.
Και της το πα, δεν με νοιάζει (και όντως δεν με πείραξε), με νοιάζει να μου χαμογελάς.
Οι άνθρωποι κάνουν την σχέση, ότι άλλο πρέπει να το βάζουν στην άκρη
Ακριβώς αυτό ήταν το σημείο φωτιά, όταν θα αντίκρυζες πελάτες της..Νομίζω ότι ούτε εγώ θα μάσαγα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Ακριβώς αυτό ήταν το σημείο φωτιά, όταν θα αντίκρυζες πελάτες της..Νομίζω ότι ούτε εγώ θα μάσαγα
το χα σκεφτεί πολύ όταν από την 3η φορά που είχα μπει μαζί της δωμάτιο και άρχιζε να μου γελάει, να μένει παραπάνω κτλ, κάθε φορά που έβγαινα από το τσαρδί έλεγα στον εαυτό μου ότι το κορίτσι κάνει αυτή τη δουλεία και άμα σε χαλάει ΜΗΝ της μιλήσεις. Τελικά της μίλησα και δεν το μετάνιωσα...
με ξυπνούσε με φιλιά, γάλα, κρουσάν
ήταν πάντα χαμογελαστή, δεν ξίνισε ποτέ για μέρη και βόλτες που πήγαμε, ήθελε να την μάθω να βαράει, ήθελε να μου πάρει μαχαίρι (έχω κάμποσα) για δώρο όταν άλλες θα χαν ΦΡΙΚΑΡΕΙ
ποτέ δεν έκανε την χαζή και πάντα ήθελε να πληρώνει και αυτή (πάντα την κερνούσα κάτι θα ταν ντροπή ως άντρας) μ έμαθε να βλέπω ταινίες, γενικά...κρίμα
η ευτυχία ποτέ δεν κρατάει, είναι τρολιά η ευτυχία, είναι όργανο της δυστυχίας!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Μια φορά είχα παει στο Μεταξι πριν 20+ περιπου χρόνια και είχα βρει μια ιερόδουλη, αρκετά καλή γιατί τότε υπηρχανε αρκετά καλές, και Ελληνίδες, και την ειπα παιξε μου μια μαλακια να χυσω και να φυγω. Αυτή καθώς άρχισε να μου τον παιζει μου έκανε ένα άμεσο βαθυ λαρυγγωτο μπάσιμο που ουτε κατάλαβα πως εγινε! Υπ' όψιν τότε οι ακαπωτες πιπες ήτανε σπάνιες από ιερόδουλες. Εγώ ενέδωσα και την άφησα να με γλυφει μέχρι που τα κατέβασε όλα στην κοιλιά της μέσω των αμυγδαλων της! Την επόμενη μέρα λοιπόν με ζωσανε τα φίδια... Έλεγα "τι μαλακια έκανες, κάτι θα έχεις κολλήσει σίγουρα" και δεν μπορουσα να κοιμηθώ... Ανηφορησα προς τον Συγγρο λοιπόν και με εξέτασαν δυο γιατρινες. Αυτές καθ'όλα εμπειρες μου πατησαν το πουτσοκεφαλο προς τα έξω να δουμε αν έχω κανα συμπτωμα, μηπως εκκρίνω κανένα υγρό. Δεν είχα κανένα και όταν τις είπα την ιστορία μου είχανε πει κάτι και μου έμεινε μέχρι και σήμερα. Οι Ελληνίδες και οι Ρωσίδες ιερόδουλες είναι οι πιο καθαρές στο επάγγελμα διότι είναι πολυ συχνά εκεί για εξετάσεις και είναι παντα καθαρές, ειδικά οι Ρωσιδες! Δυστυχώς όμως Αλβανιδες, Βουλγαρες και Ρουμανες (τότε τουλάχιστον) ερχόντουσαν συνεχεία με αφροδίσια για θεραπεία. Αυτά όλα προ 20+ ετών. Πάντα όμως πιστευα πως οι μόνες γυναίκες που είναι αξιοπιστες για ακαπωτες πιπες ήταν είναι και θα είναι οι Ρωσιδες! Χωρίς βέβαια να είμαστε ποτε σίγουροι για κάποια κοπέλα γιατί ποτε δεν ξέρουμε πριν παμε εμείς ποιος χλεμπονιαρης έβαλε το πουλι του ακαπωτα εκεί μέσα....
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Οι γκόμενες πλέον το πρώτο πράγμα που κοιτάνε στον άντρα είναι το ωραίο, μοδάτο,στυλατο και σικατο ντύσιμο...!!!

????

Αυτοί που δείχνεις είναι γκέηδες.

Παπάρια κοιτάνε. Αμα ανοίξεις την πορτοφόλα και έχεις μέσα κανένα τούβλο μετά ξεχνάνε και τη φόρμα και το σικάτο. Από γύφτος γίνεσαι αυτομάτως 'εκκεντρικός'.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Επίσης οι έμπειρες γυναίκες ξέρουν ότι κάποιοι από αυτούς που φυσάνε παρά, μα πάρα πολύ το χρήμα , ντύνονται σα γύφτοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Άσχετα με το ντύσιμο όλη η δουλειά για μένα είναι να φαίνεσαι καθαρός και περιποιημένος. Νομίζω. Όχι λέσι.

Βέβαια θυμάμαι και τέτοιες εποχές ,όσο πιο λέσι ήσουν τόσο καλύτερα
 
Τελευταία τροποποίηση:

alitaras

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
140
Πόντοι
0
ρε παιδιά η Βίκυ που ήταν στη μεγάλου Αλεξάνδρου στο μεταξι ξέρουμε αν ξαναγύρισε Αθήνα;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
το χα σκεφτεί πολύ όταν από την 3η φορά που είχα μπει μαζί της δωμάτιο και άρχιζε να μου γελάει, να μένει παραπάνω κτλ, κάθε φορά που έβγαινα από το τσαρδί έλεγα στον εαυτό μου ότι το κορίτσι κάνει αυτή τη δουλεία και άμα σε χαλάει ΜΗΝ της μιλήσεις. Τελικά της μίλησα και δεν το μετάνιωσα...
με ξυπνούσε με φιλιά, γάλα, κρουσάν
ήταν πάντα χαμογελαστή, δεν ξίνισε ποτέ για μέρη και βόλτες που πήγαμε, ήθελε να την μάθω να βαράει, ήθελε να μου πάρει μαχαίρι (έχω κάμποσα) για δώρο όταν άλλες θα χαν ΦΡΙΚΑΡΕΙ
ποτέ δεν έκανε την χαζή και πάντα ήθελε να πληρώνει και αυτή (πάντα την κερνούσα κάτι θα ταν ντροπή ως άντρας) μ έμαθε να βλέπω ταινίες, γενικά...κρίμα
η ευτυχία ποτέ δεν κρατάει, είναι τρολιά η ευτυχία, είναι όργανο της δυστυχίας!
Γαμάνε τα μαχαίρια, σώπα ήθελε να μάθει κροσέ?? Όντως μια Ελλεηνίδα στη θέση της τώρα θα σε έθαβε στους γονείς της ότι και καλά είσαι επικίνδυνος ενώ η κορασίδα εδώ γούσταρε Tough ή Thug life, αυτά είναι
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Επίσης οι έμπειρες γυναίκες ξέρουν ότι κάποιοι από αυτούς που φυσάνε παρά, μα πάρα πολύ το χρήμα , ντύνονται σα γύφτοι.
Eίμαι χαρούμενος για ένα πράγμα: Επειδή ποτέ δεν είχα τα τρελά φράγκα π.χ να βγάζω 2.600 ευρώ το μήνα, ήξερα πάντα οτι οι κοπέλες μου με θέλουν γι' αυτό που είμαι. Με έβρισκαν ενδιαφέρον άτομο κάτι που σήμερα πολλοί φραγκάτοι το εξαγοράζουν αφού δεν το κατέχουν..Δηλαδή, είμαι άξεστος βλάχος , γλοιώδης , σαύρα , βρωμίλος αλλά θα σού πάρω δώρο τζιπ στα γενέθλια...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Eίμαι χαρούμενος για ένα πράγμα: Επειδή ποτέ δεν είχα τα τρελά φράγκα π.χ να βγάζω 2.600 ευρώ το μήνα, ήξερα πάντα οτι οι κοπέλες μου με θέλουν γι' αυτό που είμαι. Με έβρισκαν ενδιαφέρον άτομο κάτι που σήμερα πολλοί φραγκάτοι το εξαγοράζουν αφού δεν το κατέχουν..Δηλαδή, είμαι άξεστος βλάχος , γλοιώδης , σαύρα , βρωμίλος αλλά θα σού πάρω δώρο τζιπ στα γενέθλια...
Δεν αγοράζεται αυτό. Γι αυτό έχουν όλοι τους ψυχολογικά. Καταλήγω αν έχει κάποιος χρήμα πρέπει να το εμφανίζει σιγά σιγά και σε βάθος χρόνου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom