Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 184 άτομα (9 μέλη και 175 επισκέπτες)

man1985

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
91
Πόντοι
0
Φαντάζεσαι να φτιαχτεί drone στο μέλλον που εκτός από την εικόνα να αποτυπώνει και ό 'τι νοιώθει κάποιος???? Αυτό θα πει ευρεσιτεχνία.. Π.Χ να πιάσεις στη λήψη το στανταράκι σου στο σχόλασμα και να μάθεις ότι όντως σε γουστάρει τρελά..!
το drone πάνω απο τα μπουρδέλα να γράφει ποιες κοπέλες έιναι και να βγάζει και κριτική (φόλα κτλ )

να μπουνε όλα στο google
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
καταρχήν μπράβο για την ενημέρωση
ο νεαρός που λες όντως πολύ ευγενικός θα συμπληρώσω μέγας μύστης και μέλος στο σαιτ
Στο 71α τώρα ή λάθος άκουσες ή λάθος έγραψες από το κινητό οπότε να μου επιτρέψεις να διορθώσω και να γράψω ότι είδες την Έλλη και τη Μαίρη
Άμα έκανα μόνο αυτό το λάθος στην κριτική καλά πήγα.
Πολλές τσατσαδες δεν μιλάνε καθαρά λόγο προφοράς και με δυσκολεύουν.

*Μόλις διάβασα κριτικές με άσχημες εντυπώσεις για την Μαίρη. Κρίμα γιατί εμφανισιακά την γάμαγα ευχαρίστως.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Το επόμενο βήμα της τεχνολογίας θα είναι να γίνεται τσάρκα με drone να μη χρειάζεται να βολταρεις ξέρεις ήδη που θα πας και τι θα κάνεις
Φαντάσου τις τσατσαδες όταν δουν τα drone να τα κυνηγάνε με τις σκούπες και να τσιριζουν.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Δεν ειχα ορεξη να κατεβω πιατσα σημερα, εστειλα απο το μπαλκονι μου το drone και ειδα οτι ο οικος που ενδιαφερομουν ηταν κλειστος..
Μερικη αποψη της Ιασωνος απο τα 100μ υψος.
Να κοτσάρουμε τον πούτσο μας στο drone να τηλεγαμάμε.

Μετά θα επιστρέφουν με ένα ποτήρι μουνόζουμα για οσουν θέλουν να φτάσουν 150 χρονών.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους.....ενημερωση κατοπιν εορτης....
 

Συνημμένα

  • ta_kokkina_fanaria_1.jpg
    ta_kokkina_fanaria_1.jpg
    251,4 KB · Εμφανίσεις: 67

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Ώρε μάγκες.
Για την Ανίτα στο Φωκαίας 27 κάτω και για την Τζούλι στο Φωκαιας 24 (2η βάρδια) δεν βρήκα κριτικές.
Είναι φόλες ή αξίζουν το 20ρι;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
το drone πάνω απο τα μπουρδέλα να γράφει ποιες κοπέλες έιναι και να βγάζει και κριτική (φόλα κτλ )

να μπουνε όλα στο google
Ακόμα καλύτερα..! Και να αποθηκεύει και δεδομένα π.χ πόσους έχει φολιάσει με διάγραμμα και κέικ..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.284
Κριτικές
33
Like
29.236
Πόντοι
9.846
Ρε παιδια αυτή η γυρολόγος η Αννίτα από Φωκαιας τι γουστο σας κάνει; Εγώ την τιμουσα όταν ήτανε στο Μετάξι ίσα ίσα να μου παιξει μια μαλακια και να φυγουν τα χοντραδια! Μετά στην καραντίνα έφαγε τα μουτρα της που το επαιζε call των 120 € και γυρισε στο 20αρικο με σχεδόν φουλ. Βέβαια στο Μετάξι ήτανε σαπιοδοντα και τώρα τα έφτιαξε, αυτό είναι σημαντικη αναβάθμιση αλλά και παλι δεν! Καλημερα κυριοι!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Λαικη Απογευματινη.....
Τροφωνιου 13.....Ελενη και Ειρηνη....στην μαχη ...ετοιμοπολεμες....
Περγαμου 27β.....Ειρηνη και Ελενη....Ειρηνη Ξανθια μπαμπατσικη milf...Eλενη μελαχροινη συμπαθητικη
Αλκαμενους 117....η υπηρεσια μου συστησε την Αννα....Ξανθια...καλο σωμα ....συμπαθητικη
Αλκαμενους 113.....δυο κοριτσια....ονοματα δεν.....η μια η Ξανθια μπηκε στο στοχαστρο....φορουσε ενα μαυρο ζαντιερικο με μαυρη κυλοτα....συμπαθητικη αρκετα...
Ανεβηκα απο Διδυμου για καφεδακι στο γωνιακο καφενειο...κοσμο δεν ειχε....
Περασμα απο Φωκαιας 27 υπογα...η ευγενικη υπηρεσια μου παρουσιασε ενα ''πιπινι"Ξανθουλικο...αδυνατο....ονομα δεν...
Φωκαιας 24...η ευγενικη Υπηρεσια μου παρουσιασε ενα μελαχροινο "πιπινι"...παιχνιδιαρικο....ειχαμε και επαφη ''Καρεκλα"....αλλα εμενα με εξιταρει η ομορφη μελαχροινη Υπηρεσια.....
Φιλιππιδου 11α...ο Ευγενικος Κονφερασιε μου παρουσιασε την Λιζα....αδυνατουλικο...παιχνιδιαρικο....μπηκε στο στοχαστρο....εισπραξαμε και κοπλιμαν.....για την μακρυα κομη.....
Κατηφορισα για την "Μονμαρτη"της Αθηνας......με υφος Μπλαζε που θα ζηλευε και ο Φουντας στα Κοκκινα Φαναρια.....
Περασμα απο την Κολωνου 48 για να δω το "Μωρο μου"την Ευαρα αλλα δυστυχως ηταν κλειστο....στο Διπλα ενα μικρο μελαχροινο......πηρα και 2 κοπλιμαν για τα ομορφα Γαλαζοπρασινα ματια μου.....
Περασμα απο τα πλακοστρωτα της Ιασωνος.....ειχε πεσει συρμα.....εσκασε ο "Μonsieur Modi".....
Ανεβηκα στα ψηλα της Ιασωνος...Γνωστοι και Αγνωστοι ψιθυριζαν....."Μonsieur Modi"...."Monsieur Modi".....
Ιασωνος 1α...αν δεν κανω λαθος.....δυο εργαζομενες....1 Milfogranny και ενα μπαμπατσικο.....ονοματα δεν....αλλα θυμαμαι το ονομα της γατας που ταιζε....Μπιανκα.....
Ιασωνος 1β...αδιαφορο....αδυνατο αλλα εντυπωση μου εκανε το πορτραιτο στο Σαλονι....μαλλον εργαζομενης που καποιος φιλος Καλλιτεχνης την περασε στην αιωνιοτητα....
Σε καποιο της Ιασωνος ειχε και μια Μαυρουλα.....μολις με ειδε ετρεξε στην αγκαλια μου και μου ψιθυρισε "Μodi...Modi....quand allez-vous nous emmener dans l'eternite????"αλλα δεν....
Περασμα απο Μ.Αλεκου το κουρτινατο αλλα κλειστο.....
Ανεβηκα παλι Διδυμου...Χαμος.....απο πολυχρωμα χαμογελαστα προσωπα...με τις Μπουρκες τους...τις Μαντηλες τους....που βρεθηκαν δεν ξερω......στο πρωτο περασμα ηταν αδεια....τωρα χαμος.....μια πανδεσια χρωματων και ηχων....αν ζουσε ο Pierre -Auguste ισως να καθοτανε σε μια γωνια και να ζωγραφιζε παλι εναν πινακα οπως "Τον χορο του Μυλου της Λαγκαλετ"....
Διδυμου 27.....Η "Νονα" Αλιονα τα ελεγε ορθια με πελατη.....Ομορφη παρουσια.....το μαλλακι της περιποιημενο....στο φευγα δεν παρελειψε να με αγγιξει και να την αγγιξω......η ευγενικη υπηρεσια μου παρουσιασε εκτος απο την Νονα ,την Αναστασια αν δεν κανω λαθος και μια αλλη δεσποινις που το ονομα δεν το θυμαμαι αλλα θυμαμαι τα στηθια της που πασχιζαν να βγουν απο το μαυρο baby-doll.....
Ανεβηκα στην Διδυμου 18 και ηταν η Αλιονα.......περασα μονο για να μην παει χαραμη η βολτα....το Σαλεικο παιξιμο με ανακουφησε......
Σε οσα περασα ο κοσμος ηταν λιγος.....μαλλον λογο ζεστης......Καλα να περνατε......
 

Dokari

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2014
Μηνύματα
10
Κριτικές
7
Like
154
Πόντοι
280
Από τσιμπουκλουδες τι έχετε να προτείνετε στην πρωινή βάρδια?
Ψάχνω βαθύ χωρίς χέρια και δόντια.
Δεν με νοιάζουν τα ακαποτα και τα τελειωτικά, απλά να μην είναι granny...
Ευχαριστώ προκαταβολικά!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Να κοτσάρουμε τον πούτσο μας στο drone να τηλεγαμάμε.

Μετά θα επιστρέφουν με ένα ποτήρι μουνόζουμα για οσουν θέλουν να φτάσουν 150 χρονών.
Drone Delivery.. : To αμολάς και σού φέρνεί Γιασμίν στο δωμάτιό σου με δεκάευρο...!!!! Τέλος..!!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Ρε παιδια αυτή η γυρολόγος η Αννίτα από Φωκαιας τι γουστο σας κάνει; Εγώ την τιμουσα όταν ήτανε στο Μετάξι ίσα ίσα να μου παιξει μια μαλακια και να φυγουν τα χοντραδια! Μετά στην καραντίνα έφαγε τα μουτρα της που το επαιζε call των 120 € και γυρισε στο 20αρικο με σχεδόν φουλ. Βέβαια στο Μετάξι ήτανε σαπιοδοντα και τώρα τα έφτιαξε, αυτό είναι σημαντικη αναβάθμιση αλλά και παλι δεν! Καλημερα κυριοι!
Πρέπει να είναι άλλη Αννίτα. Λένε για μία αδύνατη ψηλή αν δεν κάνω λάθος, η μεταξένια πρέπει να έχει παραμείνει στα 120.

Αν κάνω λάθος διορθώστε με.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Μια και στο χτεσινοαπογευματινό πορνοσαφάρι δεν μου έσπασε τα αρχιδια καμία τσατσα και δεν συνάντησα καμία πουτανα που να πω "Παναγία μου! Ποιός γαμαει τούτην εδώ;" (εκτός της Μπιούτι που έφυγα πριν εμφανιστεί), είπα να κάνω και μια πρωινή τσάρκα.

Καλά έγραφα λάθος την Φυλής (Φιλης) και δεν είπε κανείς τίποτα; Το αφήνω το ίδιο μια και κάνω edit την χτεσινή ενημέρωση.

Σε όσες γράφω μόνο το όνομα έχω βάλει περιγραφή στην χτεσινοαπογευματινή τσάρκα αφού ειναι οι ιδιες.

Διδιμου 27. Βικτωρία, Φωτεινή και Τζούλια. Εχω
Γράψει κριτικές για τις δύο πρώτες πρόσφατα. Η Τζούλια είναι κάπως θωρηκτό δεν την έχω πάρει.

Διδιμου 22 Ανγκελα.

Διδιμου 20. Νικόλ.

Διδίμου 8. Βερονικα και Ελένη. Ξανθιές μιλφ- με καμπύλες και πιασίματα.)

Φιλής 54. Νάταλι. Στραβωμενη σήμερα.

Φιλης 54 πάνω. Αλεξάνδρα.

Φιλης 69;; Ραμονα ξανθιά, μιλφ-, πλεπτή μέτριας εμφάνισης.

Φιλής 72. Κατερίνα.

Φυλής υπόγειο. Άννα διαφορετική από την χτεσινή. Μιλφ με βυζι, αγυμναστο σώμα με μέτριο-πρόσωπο.

Φυλής 71πανω. Λίζα. Πολύ αδιάφορη στο σαλοναρισμα και σημερα.

Φυλής 86 κάτω. Άντζελα. Τη γάμησα, θα γράψω κριτική.

Φυλής 86 πάνω. 1. Άντζελα.

Φυλής 84α. Ράνια. Ο τσάτσος πολύ ορεξάτος σήμερα. Μου είπε ότι συνήθως είναι άλλη το πρωί.

Φιλλιπίδου 11α. Σονια. Μιλφ+ με μεγάλο πρόσωπο.

Φιλλιπίδου 11β. Μελίνα. Μιλφ με ξανθοείδες μαλλί. Καλό σώμα αλλά αγριοπο πρόσωπο.

Φωκαίας 7. Σάσα. Ξανθό μοντελοειδες, νεαρη.

Φωκαίας 17α. Ειρήνη. Ψηλή καστανή νταρντανίτσα με καμπύλες. Μιλφακι.

Φωκαίας 17β(ότι άνοιξε) Αννα.

Φωκαιας 25 κάτω. Στέλλα. Μου είπε η τσατσά ότι τις είδα χτες σε άλλο οίκο. Ούτε που στις θυμήθηκα.

Φωκαίας 27 κάτω. 1.Ναταλιτσα την ειπε αλλα καραμιλφ+, κοντό ξανθοβαμμένο μαλλί και αγριόφατσα.
2.Μανουελα λεπτή μελαχρινή αλλά άσχημο προσωπάκι.
Η τσατσά ευγενικη στην αρχή αλλά όταν είδε να σημειώνω κάτι στο κινητό έστριψε τα μούτρα της και έφυγε. Υπάρχει τώρα περίπτωση να της δώσω ποτέ λεφτά; Στο διάολο να πάει και ας είχε καλή τανα μέσα. * όταν ήμουν έξω ήρθε ένας τύπος να μου πει γιατί γραφω. Περισσότερα στο τέλος.

Φωκαιας 27. Καρολίνα. Νεαρη με μακρύ ξανθό μαλλί. Καλό σώμα. Βγήκε με καύλα στο σαλόνι.

Φωκαιας 27 πάνω. Τζασμινα ή Ασιμίνα στα Ελληνικά. Μιλφακι με κοντό κόκκινο βαθύ..κάπως τελοσπαντων μαλλί. Πολύ χαδιάρα στο σάλονι. Πολύ ευγενική τσατσα.

Όταν πήγαινα απέναντι για το φωκ24 ήρθε ένας τύπος, γέρος, σκουροχρωμος με γυαλιά (που ήθελε να μου πει ότι ήταν Ελληνας) να μου ζητήσει λογαριασμό γιατί γραφω στο κινητό. Του το είπε η παράλυτη η τσατσά από το υπόγειο.

Ο τύπος μου έλεγε ότι επαιρνα λεφτά και ότι έχουν ήδη έναν επαγγελματια "ρεπόρτερ" και ότι θα του έπαιρνα την δουλειά. Παράνοια στο φουλ, δεν ήθελε να μπω στο Φωκ24. Τρέχα γύρευε τι θα πέρναγε από το καμένο μυαλό τους.

Γαμώ το κεφάλι τους το τρύπιο και τους γαμιεται και ο κωλος.

Τύπε που κάνεις αυτήν την δουλειά δεν τους έχεις ενημερώσει ότι ο καθένας μπορεί να κάνει μια μπουρδελοτσαρκα και να γράψει τη είδε και ακουσε σαν πελάτης είτε εδώ είτε στο διπλανό φόρουμ;

Του εξήγησα δύο πραματα και κάπως ηρέμησε στο τέλος αλλά από μένα 20 ευρώ για δέκα λεπτά δεν ξαναβλεπουν όλα τα δελα Φωκ24, 25, 27. Βρήκα αρκετα καλές περιπτώσεις στα υπόλοιπα.

Αν δεν τους στραβομηλησει πρώτα ο πελάτης αυτοί χάνουν αν πουν την πρώτη μαλάκια. Από την φετινή μου τσάρκα είναι μακράν η χειρότερη γειτονιά μπουρδέλων της περιοχής.
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Μια καταδρομικη επισκεψη πριν απο λιγο στην Αλκιβιαδου και απλα για βολτα διοτι ειχα μια δουλεια εκει κοντα, ειδα μια νεα κοπελα στο Αλκιβιαδου 16γ αλλα εντελως καινουργια απο οτι μου ειπε η υπηρεσια,ειναι πρωτη φορα στην Ελλαδα και δεν μηλαει ελληνικα εκανε το αθλημα στην πατριδα της, νεαρη μελαχρινη ουκρανιδα μπαμπατσικη ομορφουλα Ειρηνα την λενε δουλευει διπλοβαρδια μαζι με το gilf βαλερια και ρωτοντας την τσατσα μου ειπε οτι θα ειναι διπλοβαρδια εκει εκτος Πεμπτης και οταν την ρωτησα την τσατσα( την γνωριζω απο παλια οταν ηταν σε αλλα σπιτια) που θα ειναι την Πεπτη με τα πολλα μου ειπε οτι θα ειναι διπλοβαρδια στην Μαγνισιας 1
Πιστευω οτι ειναι αξια δοκιμης αλλωστε το σπιτι αυτο ποτε δεν μ απογοητευσε με τις κοπελες που φερνει θα την δοκιμασω λιαν συντομως αν και θα προτεινα σε συναδελφους να σπεφσουν γιατι αξιζει οπως την εκοψα
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
το drone πάνω απο τα μπουρδέλα να γράφει ποιες κοπέλες έιναι και να βγάζει και κριτική (φόλα κτλ )

να μπουνε όλα στο google
Να γράφει και ωράρια και πόση πελατεία έχει το σαλόνι ανά πάσα στιγμή...Επίσης το τι έχει φάει από φαγητό η κοπέλα πριν για να ξέρουμε πόσο ανάλαφρη θα είναι στη συνεύρεση. π.χ άμα βγάλει αποτέλεσμα σεφταλιές με πατάτες φούρνου και σαλάτα κηπουρού εννοείται ότι δεν πατάω..!!
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Να γράφει και ωράρια και πόση πελατεία έχει το σαλόνι ανά πάσα στιγμή...Επίσης το τι έχει φάει από φαγητό η κοπέλα πριν για να ξέρουμε πόσο ανάλαφρη θα είναι στη συνεύρεση. π.χ άμα βγάλει αποτέλεσμα σεφταλιές με πατάτες φούρνου και σαλάτα κηπουρού εννοείται ότι δεν πατάω..!!
Άμα έχει φάει φασολάδες με γίγαντες και μπάμιες θα ξέρουμε ότι θα δίνει anal ποιοτικό .
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Drone Που θα σού κλείνει και ραντεβού για να μη χάνεις χρόνο. Επίσης θα αποθηκεύονται και πόντοι ανάλογα με τις επισκέψεις ώστε να δικαιούμαστε και δωρεάν γαμήσια με εκτυπωμένη δωροεπιταγή..! Υ.Γ Π.χ Έχ ω πάει με Βιολέττα 5 φορές σερί η 6η δωρεάν και η 7η μισή τιμή..! Λίγο Marketing δε βλάπτει ρε κορίτσια..!
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Μια ερώτηση προς όλους τους μπουρδελιαριδες ρε μάγκες όλες οι κοπέλες του Μεταξουργείου που προσφέρουν ελεύθερα στοματικά και μερικές φιλάνε κιόλας έχει αναρωτηθεί η ξέρει κανείς εάν τα ίδια κάνουν και στους πακι δε ρωτάω με ρατσιστικό τρόπο απλά δε πιστεύω πως οι ράτσες μας κατέχουν την ίδια ιδεολογία στην υγιεινή
Κανένας θαρραλέος πεπειραμένος μπουρδελιαρης να απαντήσει ? ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom