Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (2 μέλη και 66 επισκέπτες)

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
..γαμω την ευτυχια μου γαμω..  :zfuck:  :2funny:
 

Επισκέπτης
δεν ξερω ρε φιλε,μαλλον απο σποντα περασα μεταξουργειο΄.

παντως εχασα καθε διαθεση για σεξ οταν εφθασα εκει.

οι μυρωδιες ηταν αηδιαστικες..ξενερωσα απιστευτα.

ημουν καλοντυμενος και εβλεπα τυπους με παντοφλες να κατουρανε.

εφυγα σε χρονο dt.

αλλος ηταν ο στοχος αποψε..

Ἄαα, ἡ ἀναζήτησις τοῦ ἔρωτος δὲν νοεῖται μετὰ τοιούτου εἴδους ἀναστολῶν. Ὁ ἔρως εἶναι μία ἀπολυτότης.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
δεν ξερω ρε φιλε,μαλλον απο σποντα περασα μεταξουργειο΄.

παντως εχασα καθε διαθεση για σεξ οταν εφθασα εκει.

οι μυρωδιες ηταν αηδιαστικες..ξενερωσα απιστευτα.

ημουν καλοντυμενος και εβλεπα τυπους με παντοφλες να κατουρανε.


εφυγα σε χρονο dt.

αλλος ηταν ο στοχος αποψε..

...χαχαχαχα, τομασάκοοο !!! Αυτοί είναι οι 'πολιτισμένοι' λαθραίοι Πάκηδες που υποστηρίζετε εσύ και οι όμοιοί σου
  στο θέμα μου 'Αριστεριστές και Λαθρομετανάστες Δολοφονούν την Κοινωνία'. Δεν σου άρεσε που οι παντοφλάτοι Ισλαμιστές
  κατουράγανε 'χύμα' στους τοίχους Ε ? ...μπούχαχαχαχα !!!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Μίνι ενημερωσούλα από Φυλής (μια και μ΄έφερε ο δρόμος μου) πρωινή βάρδια 06/08/2009

Φυλής 92 κάποια Καίτη μου είπε η τσα2, δεν έκατσα να την δώ

Φυλής 71Β Ισόγειο η Ναταλύ που δαγκώνει πούτσους δυνατά και δεν σε αφήνει να την γαμήσεις,
          όποιος πάει θα κλάψει σίγουρα το 20-άρι του, αν και είναι όμορφη γκόμενα

Φυλής 71Α Όροφος μια νεαρή ζουμπουρλού με μεγάλα φουσκωτά φυσικά μαστάρια, ενδείκνυται μόνο για βυζολάγνους,
          αδιάφορη εμφανισιακά

Φυλής 84 Ισόγειο Πράσινη Πόρτα Άννα η ΠοντικοΠολωνέζα η Ξυνομούρα

Υ.Γ. Έκανα την μικρή αυτή περιήγηση μήπως και πετύχω την Τίνα το υπέροχο καβλιάρικο κοντοπούτανο ρουμανάκι,
    άμα την έχει πάρει κανείς πρόσφατα και ξέρει που είναι ας δώσει τα φώτα του.
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Φυλής 71Α Όροφος μια νεαρή ζουμπουρλού με μεγάλα φουσκωτά φυσικά μαστάρια, ενδείκνυται μόνο για βυζολάγνους,
          αδιάφορη εμφανισιακά
.[/b]

θα την επισκεφτω αυριο , και θα ενημερωσω . . . .  λογο βυζιων , οχι τιποτα αλλο ( χαχαχα)
 

MrFoutsos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το βραδάκυ (10:00) στη Φ. τα μισά ήταν κλειστά (για γνωστούς λόγους) μέχρι τις 11:00 περίπου που την έκανα..

Από τα ανοιχτά, έχουμε ως ακολούθως:
- Φωκαίας δεξιά κάτω, ένα δίκην κουβά, απορώ ποιος τις γ.. αυτές,
- Φωκ. δεξιά πάνω, ένα μελαχρινό μακρύ μαλλί, σχετικώς λεπτό, δεν πρόλαβα να δω μπροστά γιατί πέρασε σαν σίφουνας
- Φωκ. 25, μελαχρινό, κανονικό σώμα, καλούλα, λίγο στραβωμένη
- Φ80, ένα σαν πιθήκι, ψηλό, με ωραίες βυζάρες
- Φ82, μια ξανθιά θεία, που μάλλον έχει πέραση όμως, περίεργο,
- Φ84, σαμάνθα ή κάπως έτσι, καλό μελαχρινούλι, καβλιάρικο, θα το ξέρουν λογικά οι παροικούντες την Φ.
- Φ67, ξανθό μιλφ,
- Φ84, πάνω, ένα μέτριο, καλούτσικο ίσως, αλλά με άφησε αδιάφορο,
- Διδύμου, στο πάνω, ένα χάλι, που έμπαινε όμως κόσμος (περί ορέξεως...)
- Διδ. κάτω, ένα μπάζο,
- Διδ. κάτω από την Αχαρνών, στο πρώτο μια γριά σαπιοκώλα, στο κάτω, ένα μαύρο χάλι
- Α ξέχασα, στο υπόγειο της Φωκαίας, κάτω αριστερά, βγαίνει ένα ξανθό μόρφωμα, όπου μία που το βλέπεις και μία που
  παίρνεις τον πούλο αυθωρεί.

Πολύ καιρό είχα να κατέβω Φ., ελπίζω, να διορθωθεί η κατάσταση.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σήμερα το βραδάκυ (10:00) στη Φ. τα μισά ήταν κλειστά (για γνωστούς λόγους) μέχρι τις 11:00 περίπου που την έκανα..

Από τα ανοιχτά, έχουμε ως ακολούθως:
- Φωκαίας δεξιά κάτω, ένα δίκην κουβά, απορώ ποιος τις γ.. αυτές,
- Φωκ. δεξιά πάνω, ένα μελαχρινό μακρύ μαλλί, σχετικώς λεπτό, δεν πρόλαβα να δω μπροστά γιατί πέρασε σαν σίφουνας
- Φωκ. 25, μελαχρινό, κανονικό σώμα, καλούλα, λίγο στραβωμένη
- Φ80, ένα σαν πιθήκι, ψηλό, με ωραίες βυζάρες
- Φ82, μια ξανθιά θεία, που μάλλον έχει πέραση όμως, περίεργο,
- Φ84, σαμάνθα ή κάπως έτσι, καλό μελαχρινούλι, καβλιάρικο, θα το ξέρουν λογικά οι παροικούντες την Φ.
- Φ67, ξανθό μιλφ,
- Φ84, πάνω, ένα μέτριο, καλούτσικο ίσως, αλλά με άφησε αδιάφορο,
- Διδύμου, στο πάνω, ένα χάλι, που έμπαινε όμως κόσμος (περί ορέξεως...)
- Διδ. κάτω, ένα μπάζο,
- Διδ. κάτω από την Αχαρνών, στο πρώτο μια γριά σαπιοκώλα, στο κάτω, ένα μαύρο χάλι
- [glow=red,2,300]Α ξέχασα, στο υπόγειο της Φωκαίας, κάτω αριστερά, βγαίνει ένα ξανθό μόρφωμα, όπου μία που το βλέπεις και μία που
  παίρνεις τον πούλο αυθωρεί[/glow].

Πολύ καιρό είχα να κατέβω Φ., ελπίζω, να διορθωθεί η κατάσταση.
που στο προγραμμα κανει και κωλο?αυτην λες τυπε?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Παλιά τα μαγαζιά της Διδύμου 8 και τα 2 έφερναν εξαιρετικές κοπέλες κι εμφανισιακά και από υπηρεσίες.Τα τελευταία 3-4 χρόνια έχουν κάνει μια στροφή προς το MILF...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Σήμερα το βραδάκυ (10:00) στη Φ. τα μισά ήταν κλειστά (για γνωστούς λόγους) μέχρι τις 11:00 περίπου που την έκανα..

Από τα ανοιχτά, έχουμε ως ακολούθως:
- Διδύμου, στο πάνω, ένα χάλι, που έμπαινε όμως κόσμος (περί ορέξεως...)

αντριανα , το οναμα τις κυριας , η γνωστες ξερουν , απο τιν αλλη δευτερα φουλ προγραμα και πρωι και βραδυ , ετσι μου ειπε . . . .


μηπως πρεπει να τις παρουμε αλλη στεκα αυτη με το κοκκινο λουλουδι δεν παει καλοκαιριατικα , ή μου φαινετε . . . . .
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Σήμερα το βραδάκυ (10:00) στη Φ. τα μισά ήταν κλειστά (για γνωστούς λόγους) μέχρι τις 11:00 περίπου που την έκανα..

Από τα ανοιχτά, έχουμε ως ακολούθως:
- Φωκαίας δεξιά κάτω, ένα δίκην κουβά, απορώ ποιος τις γ.. αυτές,
- Φωκ. δεξιά πάνω, ένα μελαχρινό μακρύ μαλλί, σχετικώς λεπτό, δεν πρόλαβα να δω μπροστά γιατί πέρασε σαν σίφουνας
- Φωκ. 25, μελαχρινό, κανονικό σώμα, καλούλα, λίγο στραβωμένη
- Φ80, ένα σαν πιθήκι, ψηλό, με ωραίες βυζάρες
- Φ82, μια ξανθιά θεία, που μάλλον έχει πέραση όμως, περίεργο,
- Φ84, σαμάνθα ή κάπως έτσι, καλό μελαχρινούλι, καβλιάρικο, θα το ξέρουν λογικά οι παροικούντες την Φ.
- Φ67, ξανθό μιλφ,
- Φ84, πάνω, ένα μέτριο, καλούτσικο ίσως, αλλά με άφησε αδιάφορο,
- Διδύμου, στο πάνω, ένα χάλι, που έμπαινε όμως κόσμος (περί ορέξεως...)
- Διδ. κάτω, ένα μπάζο,
- Διδ. κάτω από την Αχαρνών, στο πρώτο μια γριά σαπιοκώλα, στο κάτω, ένα μαύρο χάλι
- Α ξέχασα, στο υπόγειο της Φωκαίας, κάτω αριστερά, βγαίνει ένα ξανθό μόρφωμα, όπου μία που το βλέπεις και μία που
  παίρνεις τον πούλο αυθωρεί.

Πολύ καιρό είχα να κατέβω Φ., ελπίζω, να διορθωθεί η κατάσταση.



Χαχαα..!! γαμω τις περιγραφες.. εγραψες ρε φιλε..!! ποιος εισαι, ο χελακης εισαι..  :2funny: :thumbsup:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αντριανα , το οναμα τις κυριας , η γνωστες ξερουν , απο τιν αλλη δευτερα φουλ προγραμα και πρωι και βραδυ , ετσι μου ειπε . . . .


μηπως πρεπει να τις παρουμε αλλη στεκα αυτη με το κοκκινο λουλουδι δεν παει καλοκαιριατικα , ή μου φαινετε . . . . .
τυπε αυτες οι ρωσσομιλφς εχουνε τρελα με τις στεκες :2funny:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Χθες απόγευμα κατα της 18:00  μεταξουργειο και φυλης όλα κλειστα , κανενα τελικα δεν ειναι νομιμο :
Την εκανα για αγαθοθπολεως 54 α πηρα το Βανεσακι και αλληλοξεσκιστηκαμε  :knockinb: :fuck1: :pipa2: και ολα καλα
 

PAGANO

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ πήρες το Βανεσάκι αλλά εμένα κατά της 21:30 μου παρουσιάστηκε η Χριστίνα,την είδα ψιλοτούμπανο,όλα ήταν κλειστά,και υπέπεσα σε σφάλμα να την τιμήσω την κάρια.Μπαίνει μέσα (μπανιαρισμένος-αρωματισμένος-κλπ) και ενώ την καλοσωρίζω με σπρώχνει στο κρεβάτι για να μη καθυστερεί,πάω να την χαιδέψω και τι μου λέει-σιγάτα νύχια σου με γδάρανε !!!!!(σημειωτέον μένω μαλάκας και τα κοιτάω αφού είναι πλέον του δέοντος κομένα). Της ακουμπάω τη ρώγα από το στήθος - μηηηηηη πονάω μου λέει.Οπότε εδώ είμαστε λέω,την κάτσαμε τη βάρκα για απόψε.Πίπα του ενός και ουτε λεπτού,την έφερα με το ζόρι από πάνω,πισωκολλητό σε μια στάση που δεν βολευόμουνα καθόλου και ιεραποστολικό που την έβλεπα και είχε έναν μορφασμό σαν να τη βίαζα,της είχα σκοτώσει τον πατέρα,αφού της λέω πες και τίποτα, έ και τι θές να σου πω,εδώ δεν είμαι για να μιλάω.Και λέω τώρα ο πονηρά σκεπτόμενος όπως ποστάρουν οι κάθε λογής τσατσάδες και λοιποί και γράφουν διθυραμβικά σχόλια για τα κελεπούρια τους μήπως λέω μήπως να ανοίξω και εγώ καμιά δεκαριά κωδικούς και να γράφουμε ο καθένας επί δέκα φορές τα χείριστα για δαύτες συν να πετάξουμε και κανένα σχόλιο για κανένα αφροδίσιο ότι κουβαλάνε , γιατί τους αξίζει όπως καίνε τα λεφτά μας και την διάθεσή μας να τους κάψουμε και λίγο στο επαγγελματικό τους,γιατί μόνο έτσι χαμπαριάζουνε.Το site έχει δύναμη.Δεν ειμαι νέο μέλος αλλά άλαξα το όνομα μου με νέο και δεν ποστάρω τακτικά.
 

PAGANO

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαθουπόλεως 54 στο υπόγειο το μόνο ανοικτό χθες λόγω των γνωστών επιδρομών της ΕΛ.ΑΣ..Έτσι τουλάχιστον μου συστήθηκε γιατί δεν τη ξέρω.Ξανθιά ελαφρώς προς το στρουμπουλή μάλλον πλαστικά βυζιά γενικώς γκόμενα με καμπύλες το κορμί της μα ελαφρές φακίδες στο πρόσωπο αν θυμάμαι καλά.Ηταν ανοικτό και το δίπλα studio το οποίο είχε μια παλιοπατσαβούρα από εμφάνιση , η οποία της άξιζε αυτό που λέει από μικρή φαινόσουνα τιιιι μαλαπέρδα θα γινόσουνα.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Αγαθουπόλεως 54 στο υπόγειο το μόνο ανοικτό χθες λόγω των γνωστών επιδρομών της ΕΛ.ΑΣ..Έτσι τουλάχιστον μου συστήθηκε γιατί δεν τη ξέρω.Ξανθιά ελαφρώς προς το στρουμπουλή μάλλον πλαστικά βυζιά γενικώς γκόμενα με καμπύλες το κορμί της μα ελαφρές φακίδες στο πρόσωπο αν θυμάμαι καλά.Ηταν ανοικτό και το δίπλα studio το οποίο είχε μια παλιοπατσαβούρα από εμφάνιση , η οποία της άξιζε αυτό που λέει από μικρή φαινόσουνα τιιιι μαλαπέρδα θα γινόσουνα.
ΕΛΑΣ σου συστήθηκε; :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom