Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (1 μέλη και 100 επισκέπτες)

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
διδυμου 18 υπογα επαιζε η γνωστη πλεον αννα -ντιαννα και γινοταν διαδηλωση απο κηφηνες...ευγε

Παιδιά, δεν θα έλεγα πως τρελάθηκα με την κοπέλα. Πολύ ψεύτικη θα την έλεγα. Ειδικά όταν μαζεύεται τόσος κόσμος, η υπόθεση τείνει σε ξεπέτα... Μου έχουν κάνει πολύ καλύτερα στοματικά...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Φυλής 134Α (ισόγειο): Παιδιά σόρυ αλλά ξέχασα ποια ήταν. Μάλλοναδιάφορη για να μη τη θυμάμαι.
Αννα...ξανθο με πολυ σεξυ προσωπο και μοντελε κορμι!Ομορφο κοριτσι
Αυτο που γινοταν και σημερα στην Ντιανα δεν υπαρχει!Ολη η Φυλης αδεια και στην υπογα της Διδυμου ο κακος χαμος!Χαλαρωστε συναγωνιστες ολοι θα παρετε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αννα...ξανθο με πολυ σεξυ προσωπο και μοντελε κορμι!Ομορφο κοριτσι
Αυτο που γινοταν και σημερα στην Ντιανα δεν υπαρχει!Ολη η Φυλης αδεια και στην υπογα της Διδυμου ο κακος χαμος!Χαλαρωστε συναγωνιστες ολοι θα παρετε
μεγκα μπανκα ναιιιιιιιιιιιιιιι
χαμοςςςςςςςςςςςς
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
να κατεβασουμε κι εμεις καμια για τον αθεμιτο ανταγωνισμο...να νοιωσουμε λιγο νταβαδες δικε μου :rockon:
ασε τυπε μιλαμε τετοιος κοσμος ουτε οταν ειχε προσφορες ο κλαουδατος
δεν λεει
θα αφησω να ηρεμισει το πραγμα και θα την δοκιμασω μετα γιατι αποτι λενε πρεπει να ειναι δυναμιτης στο  :fuck2:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
.
Φυλής 134Β (υπόγειο): Μία μελαχρινή καλούτσικη. Είπε όνομα η τσατσα αλλά δε το συγκράτησα. Είναι όμως σταθερή παρουσία στο μαγαζί αυτό εδώ και κάποιους μήνες.
Μηπως εννοεις τη Μονικα?Αυτη δουλευε απογευματινη τους τελευταιους μηνες,αλλα ειχε σταματησει κανα μηνα τωρα και απο οτι ειπε η τσατσα δε θα ξαναρθει.Το τελευταιο καιρο απογευμα ειναι η Αννα που δουλευε στο διπλανο 134 και στη φωκαιας κατα καιρους
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
ασε τυπε μιλαμε τετοιος κοσμος ουτε οταν ειχε προσφορες ο κλαουδατος
δεν λεει
θα αφησω να ηρεμισει το πραγμα και θα την δοκιμασω μετα γιατι αποτι λενε πρεπει να ειναι δυναμιτης στο  :fuck2:

ρε μηπως ειναι κανα φρικιο και γινεται πλακα?ποτε δουλευει?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μπράβο στον συναγωνιστή kokolongos και gamikoulien (κριτική) γιατί την έψαχνα εδώ και πολύ καιρό

φιλε απο αυριο θα εφευγε για διακοπες.

μαλλον θα πρεπει να περιμενεις λιγο καιρο ακομα μεχρι να ξαναεπιστρεψει.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Σάββατο βράδυ κατά τις 01:30 στο Μεταξουργείο!!
Μπαζοκατάσταση γενικά αλλά η λύτρωση ήρθε στην Κολωνού 30Α!!! :thumbsup:
Τι να πω για την Νάταλυ!! Ψηλή, μελαχροινή, αδύνατη με μικρά βυζάκια αλλά μαύρα ψηλοτάκουνα και αλυσιδάκι στο πόδι :rockon: :rockon:, Μολδαβή! Στο σαλόνι έχει ωραίο στυλάκι, κάνει πασαρέλα και κοιτάει με νάζι και σε στριμώχει κι όλας με ζούληγμα παπαριών  :cheesy: :cheesy: !!!!
Δίνω το μπλε εισητήριο και αράζω στο δωμάτιο! Μετά από λίγο έρχεται! Φραπές μέχρι να σηκωθεί το "καλαμάκι μου", πίπα καλή, deep throat! Στη συνέχεια ιεραποστολικό στο οποίο δυστηχώς δεν κάνει αεροπλανικά του στυλ τα πόδια στην ανατολή και δύση ή να κρατάνε το ταβάνι,δε πειράζει, πολύ!
Κατά τη διάρκεια της συνουσίασης με κοίταζε μ' ένα τρελό καυλιάρικο βλέμμα που ταξίδευα αλλού  ;)!
Μετά από λίγο λέω ν' αλλάξουμε στάση και να παίξουμε τα σκυλάκια αλλά δεν ήθελε (καλύτερα όπως εξελίχθηkε μετά)! Κάποια στιγμή όμως, κάνει μια απότομη κίνηση και σηκώνει την λεκάνη της την ώρα που το κομπρεσέρ μου εκτελούσε εργασία, όπου τα είδα όλα  :rockon:! Της πιάνω το κωλαράκι από κάτω και δώσε χαρά  :knockinb:!! Ε δεν άντεξα και πολύ... πέταξα το "λάδι" μου....  :grin:! Έμεινα για λίγα λεπτά μέσα της όπου με πίεζε και κόντευαν να μπουν και τα μπαλάκια μου μέσα  :2funny: !! Ύστερα ντύθηκε, με χαιρετησε κι φυγε!! Πολύ ικανοποιητική κατάθεση  :thumbsup:!!!

Με τις υγείες μας!!!  ;)
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπερα,μια ερωτηση η Βικτωρια στο Φ109 που λετε δουλευει πρωινη βαρδια?Εχω ακουσει τοσα πολλα για αυτην και σκεφτομαι να την επισκεφτω αυριο το πρωι.Ευχαριστω...

που ειναι αυτη η βικτωρια εξαφανιστηκε?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Δευτέρα 03/08/2009 Απογευματινή βάρδια

στο Διδύμου 18Β υπόγειο δούλευε η Αντριάννα (πέρασα μήπως πετύχω την Άννα/Ντιάνα)
                η άφιλτρη τσουτσουνοξεζουμίστρα

στο Φυλής 59 ισόγειο η γνωστή Σακίρα με 69(υποτίθεται) και Παρτούζα

στο Φυλής 59 Όροφος μια με καλό κορμάκι κοντούλα πεσμένο μεγαλούτσικο βυζί μου φάνηκε 'ταλαιπωρημένη'

στο Φυλής 80 η Έλλη η Βουλγάρα τρελλοφρεγάτα

στο Φυλής 67 μια νέα μπέμπα με πολύ καλό κορμί μοντελέ μικρό βυζί και μέτριο πρόσωπο

στο Φυλής 109Β ισόγειο ΕΥΤΥΧΩΣ το μωράκι ΚΟΥΚΛΑΚΙ μογγολάκι η Βικτώρια όπου και
               κατέθεσα οπότε δεν πήγε τσάμπα η τσάρκα.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Δευτέρα 03/08/2009 Απογευματινή βάρδια

στο Διδύμου 18Β υπόγειο δούλευε η Αντριάννα (πέρασα μήπως πετύχω την Άννα/Ντιάνα)
                η άφιλτρη τσουτσουνοξεζουμίστρα

αυτο ρε φιλε δεν επρεπε να το αναφερεις
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
αυτο ρε φιλε δεν επρεπε να το αναφερεις

Τί να κάνω βρε Κοκολόνγκε που είμαι μαρτυριάρης ..χεχεχε,

τράβαγε η όρεξή μου άφιλτρο σήμερα αλλά από μικρούλα όχι από την μιλφιά την Αντριάννα,
αφού δεν βρήκα την 'παίκτρια του survivor' έβαλα πλώρη για την Σαμπρινούλα μου αλλά δεν
ήταν στο πόστο της, και τέλος παίζοντας στην τύχη ευτυχώς βρήκα το Κουκλάκι την Βικτώρια
και πέρασα καλά αλλά χωρίς extreme sports...χεχεχε
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Λοιπόν σήμερα, μεταξύ 3 και 4 το απόγευμα, και ενώ είχε τρελή ζέστη, επίσκεψη σε μερικά της οδού Διδύμου

- Διδύμου 20 : Ιβάνα, όχι κάτι ιδιαίτερο

- Διδύμου 18Β : ένα μπάζο ούτε καν θυμάμαι όνομα

- Διδύμου 18Α : Αντριάννα, για την οποία τόσα και τόσα έχω ακούσει, και τελικά είπα να περάσω.
Συμπαθέστατη,  μπαίνει μέσα με τα άσπρα της εσώρουχα και το λουλουδάκι στα μαλλιά της, άρχισε τα φιλάκια, και μετά πάει για στοματικό.. όπα της λέω, προφυλακτικό. Πραγματικά θεϊκό, συνοδεύτηκε από γλειφοκ..ι (μαλακία Νο1). Έπειτα ανεβαίνει από πάνω και άρχισε να χτυπιέται δαιμονισμένα, κόντεψα να τελειώσω, και τη γυρίζω ανάσκελα με τα πόδια της στους ώμους. Τελικά έβγαλα το προφυλακτικό (μαλακία Νο2) και κατέθεσα σε μερικά δευτερόλεπτα στο στόμα της, μέχρι που το στράγγισε εντελώς.. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως όση ώρα ήμουν από πάνω της, είχε ένα καρφωμένο χαμόγελο στο πρόσωπό της και ανοιγόκλεινε συνεχώς τα μάτια της (λες και ήταν ψεύτικη κούκλα). Πάντως ήταν ευγενέστατη, με την καλή της την κουβέντα, σε κάνει και αισθάνεσαι άνετα, όχι σαν κάτι μπουρούχες που μπαίνουν και βγαίνουν σαν βόδια. Πιστεύω πως η Ζάνα είναι καλύτερη (για τα δικά μου γούστα).

- Διδύμου  16Α : Άφησα στο τέλος αυτό, γιατί είδα ένα απίστευτο milf ονόματι Βικτώρια, ξανθιά, αδύνατη, ηλιοκαμένη, μετρίου αναστήματος, μικρό βυζάκι, πρόσωπο…σκυλί, αλλά είχε ένα σώμααα, μια κωλάααρα απερίγραπτη! Αφού όταν μπήκε στο σαλόνι έκανε μια στροφή επίτηδες και μας τον έδειξε…. Σώμα 20άρας! Έκανα μαλακία και έφυγα .. όλοι οι υπόλοιποι έμειναν! Όμως θα την τιμήσω οπωσδήποτε άλλη φορά. Αν έχει κάποιος πληροφορίες, ας δώσει.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
150
Like
2.901
Πόντοι
6.925
Σημερινή στην Διδύμου και εγώ
Στο 16 ένα υπερμπάζο μελαχρινή 45αρα χοντρή με στήθος 5αρι τέρας αλλά και πρόσωπο τέρας.
Στο 20 μία Βάνα ξανθή - Milf εννοείται - συμπαθητική με μικρό στήθος ακάποτα και καταπιοτά.
Στο 18 κάτω κάτι παρόμοιο με το 20
Στο 18 πάνω η Αντριάννα όπου κατέθεσα ρισκαδόρικα
 

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες γνωρίζει κανεις εαν η Αντριάνα απο Διδυμου δινει κουλούρι ως extra;;;
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Χθες μίνι βόλτα στη Φυλής για να τσεκάρω τα υπόψην μου. Φυλής 109Β η Βίκυ/Βικτώρια , συμπαθητικούλα. Φυλής 84Β η Μαρία η Βουλγάρα και Φυλής με την πράσινη πόρτα μια κοπελίτσα ξανθούλα. Προφανώς η Άννα . Θα την τιμούσα αλλά ο τσάτσος δεν είπε τίποτα για πρόγραμμα με 50 ευρώ όπως ανέφερε κάποιος στην κριτική του. Μόνο το 20ρικο. Η γκόμενα μου φάνηκε ότι είχε υφάκι οπότε την πούλεψα.
Απέμειναν δύο επιλογές, Μαρία και Βικτωρια οπότε το έπαιξα χάρτης-βόδι( το πρώην κορόνα-γράμματα προσαρμοσμένο στις δύο όψεις του κέρματος των 2 ευρώ)
Η Μαρία κέρδισε όπου και κατέθεσα και ανέβασα κριτική.
Έπεται και κατάθεση στη Βικτώρια one of these days
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom