Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (1 μέλη και 96 επισκέπτες)

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΤΑ 30 ΑΡΓΥΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΑΝΝΑ ΑΠΟ ΣΕΡΒΙΑ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ .ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΗΣΕΙ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΒΛΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΟ 10 ΛΕΠΤΟ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΑ ΧΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΛΥΨΙΜΟ ΣΤΟ ΕΠΙΜΑΧΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΤΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΤΩΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΚΑΙ ΟΠΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΠΡΟΛΑΒΕ.
γιατι οποιος προλαβει? θα φυγει?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
το όλο θέμα μου θυμίζει Ντενίζα από Ρεμούνδου!!!
Πολύς ντόρος και μετά καταλάγιασε ;)
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Nαι, μια δεύτερη Ντενίζα και τίποτα άλλο... προσοχή στη διαφήμιση...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μινι τσαρκα στην φυλης κατα τις 6.

71 κατω ενα μελαχροινο με καλο αδυναmο κορμι,μικρο βυζι...ξινισε τα μουτρα οταν φευγαμε.

71 πανω η καρλα.ξανθια με 10 περιττα κιλα κ μεγαλες βυζαρες.

69 κατω ενα μελαχροινο πετιτ που δεν ελεγε τπτ

67 η σαμπρινα  αποο 59 κατω.καστανοξναθο με καλο κορμι κ προσωπο με ακαποτο στο μενου της.

59 πανω μια χριστινα.καστανη  κοντη με ευμεγεθη χαλαρα κ κρεμαστα βυζια.χαλια κωλος.

66 η ξανθια ρουμανα χριστινα με το ωραιο βυζακι κ τον απιστευτο πατο.πολυ καλη λυση για καταθεση.

84 πανω η μαρια η βουλγαρα,απο τις πολυ καλες

86 πανω ξανθια με πολυ καλο κορμι και ωραιο προσωπο.πριν απο κανα μηνα την εβρισκες στο αντελλοσπιτο ως κουκλιτσα-φραουλιτσα.

μονης προδρομου κατω ενα αδιαφορο  πετιτ

πανω η μονικα,ξανθα αδυνατη με πολυ καλο κορμι κ 2 χαρακτηριστικα αστερακια στα πλευρα της για τατου.πριν απο  3 μηνες επαιζε στο 67.

διδυμου 18 υπογα επαιζε η γνωστη πλεον αννα -ντιαννα και γινοταν διαδηλωση απο κηφηνες...ευγε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μινι τσαρκα στην φυλης κατα τις 6.

διδυμου 18 υπογα επαιζε η γνωστη πλεον αννα -ντιαννα και γινοταν διαδηλωση απο κηφηνες...ευγε
Φυσικα και δεν προκειται να την τιμησω οταν την ειχα παρει 2 φορες στα καπακια στο 59 πανω.Πολυ σωστα επισημαινεις τη λεξη ''κηφηνες΄΄.Ατομα που διαβαζουν χωρις να δινουν ιnfo.Γι`αυτο κομμενες οι ενημερωσεις κ κριτικες απο μενα τουλάχιστον.Λιγοι κ καλοι να γραφουν κ ολοι οι αλλοι να ξερογλειφονται πιανοντας καρεκλα λες κ πανε εκκλησια.Χου ρε καψουρογερολιγουρια.
Στην τσαρκα μου σημερα σε 3 σπιτια που επισημαινεις ειδα αυτες που αναφερεις.Στο 69κατω το μελαχροινακι καραμελωνει παπαρια,παιρνει δαχτυλακι,μια χαρα ειναι,ενα τεταρτακι την κρατησα σημερα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Πολυ σωστα επισημαινεις τη λεξη ''κηφηνες΄΄.Ατομα που διαβαζουν χωρις να δινουν ιnfo.Γι`αυτο κομμενες οι ενημερωσεις κ κριτικες απο μενα τουλάχιστον.Λιγοι κ καλοι να γραφουν κ ολοι οι αλλοι να ξερογλειφονται πιανοντας καρεκλα λες κ πανε εκκλησια.Χου ρε καψουρογερολιγουρια.

τα εχω αναφερει πολλακις
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Παντα οι ενημερωσεις και οι κριτικες κυριως λογω επισκεπτων ηταν ειναι και θα ειναι η χαρα του κηφηνα!!Περασα χθες απο Αννα-Ντιανα και ειχε καμια δεκαρια ατομα αναμονη για δωματιο!Σιγα μην περιμενω 3 ωρες για να γαμησω!Θα καει το χαρτι της σε λιγο καιρο με αυτο το ντου εχουν ξαναγινει αυτα
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
διδυμου 18 υπογα επαιζε η γνωστη πλεον αννα -ντιαννα και γινοταν διαδηλωση απο κηφηνες...ευγε
παιδια όπου μαζεύονται πολλοί ανεβαίνουν και τα ρίσκα... κρατάτε αποστάσεις...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
διδυμου 18 υπογα επαιζε η γνωστη πλεον αννα -ντιαννα και γινοταν διαδηλωση απο κηφηνες...ευγε
τυπε και εγω περασα κατα τισ 6 να δω τι παιζει με αυτην και γινοταν χαμος
γεματα ολα τα δωματια και περιμεναν αλλοι 4 να μπουν
οποτε την εκανα
η κοπελα οντως ειναι ομορφη και καυλιαρα
αλλα πολυ κοσμος ρε μαγκες
 

neos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερει καποιος συναγωνιστης πού δουλεύει η Αντζελα που ηταν στο ρδελο Διδυμου 20 με τον Αρη?
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μινι τσαρκα στην φυλης κατα τις 6.

71 κατω ενα μελαχροινο με καλο αδυναmο κορμι,μικρο βυζι...ξινισε τα μουτρα οταν φευγαμε.

71 πανω η καρλα.ξανθια με 10 περιττα κιλα κ μεγαλες βυζαρες.

69 κατω ενα μελαχροινο πετιτ που δεν ελεγε τπτ

67 η σαμπρινα  αποο 59 κατω.καστανοξναθο με καλο κορμι κ προσωπο με ακαποτο στο μενου της.

59 πανω μια χριστινα.καστανη  κοντη με ευμεγεθη χαλαρα κ κρεμαστα βυζια.χαλια κωλος.

66 η ξανθια ρουμανα χριστινα με το ωραιο βυζακι κ τον απιστευτο πατο.πολυ καλη λυση για καταθεση.

84 πανω η μαρια η βουλγαρα,απο τις πολυ καλες

86 πανω ξανθια με πολυ καλο κορμι και ωραιο προσωπο.πριν απο κανα μηνα την εβρισκες στο αντελλοσπιτο ως κουκλιτσα-φραουλιτσα.

μονης προδρομου κατω ενα αδιαφορο  πετιτ

πανω η μονικα,ξανθα αδυνατη με πολυ καλο κορμι κ 2 χαρακτηριστικα αστερακια στα πλευρα της για τατου.πριν απο  3 μηνες επαιζε στο 67.

διδυμου 18 υπογα επαιζε η γνωστη πλεον αννα -ντιαννα και γινοταν διαδηλωση απο κηφηνες...ευγε
τι μαλακιες μου ελεγε εμενα η Χριστινα στο Φ66 οτι θα εφευγε???εχε χαρη που ειναι καλο και ευωδιαστο κοριτσι ομως...
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ξερει καποιος συναγωνιστης πού δουλεύει η Αντζελα που ηταν στο ρδελο Διδυμου 20 με τον Αρη?
φιλε πηγαινε Βιργινιας Μπενακη και Κωσταντινουπολεως στο χωριατοσπιτο :2funny:,εκει πετυχα την Αντζελα πριν 2 βδομαδες βραδακι ;)
 

neos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
σε ευχαριστω φιλε
 

Seldom

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
πανω η μονικα,ξανθα αδυνατη με πολυ καλο κορμι κ 2 χαρακτηριστικα αστερακια στα πλευρα της για τατου.πριν απο  3 μηνες επαιζε στο 67.

μπράβο στον συναγωνιστή kokolongos και gamikoulien (κριτική) γιατί την έψαχνα εδώ και πολύ καιρό
 

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Να συμπληρώσω την ενημέρωση του συναγωνιστή Kokolongos μιας και την ίδια περίπου ώρα ήμουν και εγώ στην ίδια περοχή της ηδονής.
Φυλής 134Β (υπόγειο): Μία μελαχρινή καλούτσικη. Είπε όνομα η τσατσα αλλά δε το συγκράτησα. Είναι όμως σταθερή παρουσία στο μαγαζί αυτό εδώ και κάποιους μήνες.
Φυλής 134Α (ισόγειο): Παιδιά σόρυ αλλά ξέχασα ποια ήταν. Μάλλοναδιάφορη για να μη τη θυμάμαι.
Φυλής 134 (όροφος): Μια ξανθιά αρκετά όμορφη αλλά αμίλητη. ϊσως αξίζει δοκιμής.
φυλής 109Α και 109Β: Αδιάφορες παρουσίες που τις διέγραψα απο το μυαλό μου.
Μαγνησίας 11: Κοντή χοντρή πολύ άσχημο σώμα.
Στο σύμπλεγμα με τα πολλά της Φυλής και ονής Προδρόμου (92, 69 κλπ μέχρι το βενζινάδικο), όπως τα περιγράφει ο συναγωνιστής.
Φυλής 80: Μια νταρντάνα αδιάφορη.
Φωκαίας 17Α (ισόγειο): Μία ξανθιά που θυμίσζει Πάμελα Αντερσον στα νιάτα της. Η τσατσά εδώ και κάνα μήνα επιμένει νέα κοπελίτσα.
Φωκαίας 17Β (όροφος): Μία γεματούλα χάλια με 69.
Φωκαίας 19: Μία ξανθιά μάλλον αδιάφορη
Φωκαίας 25Α: Μία αδιάφορη αν θυμάμαι καλά ξανθιά.
Φωκαίας 25Β: Μελαχρινή καλούτσικη, κάπως γκόθικ κατάσταση, κλασσική τον τελευταίο καιρό στο μαγαζί αυτό. Κάνει και 69.
Φωκαίας 27Β (κάτω): Μία μελαχρινή οχι άσχημη που κάνει ακάποτα.
Φωκαίας 27Β (επάνω): Μελαχρινή αδύνατη μέτρια προς απλά καλή κατάσταση.
Φυλής 24: Ενα κλασσικό στο σπίτι αυτό ξανθό μίλφ. Χάλια θα έλεγα.
Φωκαίας 22 Επάνω: Ξανθιά γαματούλα όχι τόσο άσχημη που έκανε 69 και πρωκτικό.
Φωκαίας 22 κάτω: Μελαχρινή Λαρίσα. Εκεί έγινε η κατάθεση. Εμφανισιακά συμπαθητική, στο κρεβάτι μάυρα χάλια. Μακριά παιδιά, τσάμπα πήγε το 20€. Έχω γρέψει κριτική.
Αυτά για σήμερα.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom