Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Τι πιο συγκεκριμένο θέλεις;Σου έδωσα δ/νση όνομα ηλικία κοπέλας.
Αν θέλεις χαρακτηριστικά να σου πω,αν και δεν είχα ποτέ μαζί μου μεζούρα.
1,70 ύψος βαμένα ξανθά μαλλιά,βυζιά C (όχι βιταμίνες) έχει λίγη κοιλίτσα αλλά λεπτομέρειες,ωραίο κώλο πεταχτό,κάνει πολύ καλό στοματικό,έχει πολύ GFE για την κατηγορία μαγαζιού που δουλεύει,δεν βιάζεται καθόλου,έχει απαλό και καλοξυρισμένο μουνί,δέχεται χάδια παντού,δεν κάνει ακάποτο,δεν κάνει από κώλο,είναι σταθερή αξία και όσοι την έχουν δοκιμάσει το λένε.Τώρα τι ώρα ακριβώς πάει δεν ξέρω.Στην Αγ.Πέτρου 7 που δούλευε ήταν απόγευμα.Κάνε μια βόλτα από εκεί τώρα,και αν δεν είναι,πήγαινε αύριο στην πρωινή βάρδια.
Αν δεν σε κάλυψα και τώρα,λυπάμαι,αλλά δεν έχω φωτογραφίες της ούτε χαρτογράφηση του DNA.Το ίντερνετ μας βοηθάει,αλλά δεν υποκαθιστά σε καμιά περίπτωση μια επιτόπια έρευνα.Βγες έξω να αναπνεύσεις και καθαρό αέρα (λέμε τώρα) να δεις και κανά γκομενάκι ώστε να πας έτοιμος για πήδηγμα.
ok thanks file,απλα δεν με ενδιαφερει προτιστα η εμφανιση αλλα οι υπηρεσιες στο γαμησι, κ η συμπεριφορα
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα.HotScorpios πριν απο λιγο γυρισα απο Φυλης,πηγα στο 109Β για την Βικτωρια αλλα δεν ηταν εκει ηταν μια αλλη καστανη milf ονομα δεν θυμαμαι,μετα πηγα και στο 109Α μηπως ηταν εκει αλλα τζιφος εκει δουλευε μια Ναταλυ τελικα πηγα στα σιγουρα στην Αντριαννα,μιλαμε η γυναικα κανει το καλυτερο  :pipa1:.Θα την τιμησω μια αλλη φορα την Βικτωρια δεν πειραζει.
 

lion67

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Like
38
Πόντοι
1
καλησπερα φιλοι,ξερει κανεις αν στο ελλης3 υπαρχει ακομα η  milf χριστινα?,γιατι εχω πολυ καιρο να περασω.ευχαριστω
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Του Κίτσου η Νέλλη δεν του κάθονταν, που λέει κι η παροιμία.
Πρώτον, μην είσαι ανυπόμονος. Δεύτερον, γράφε ελληνικά.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Πρωινή κατάθεση στη βουλγάρα Μαριάννα στο Φ80. Η κοπέλα έχει πολύ όμορφα στήθη, είναι ψηλή και με μέτριο πρόσωπο. Στο σεξ όπως έχει αναφερθεί και από άλλους χρησιμοποιεί πολύ το χέρι της και ένα άλλο μείον το ότι μιλάει πάρα πολύ στο δωμάτιο. Δύσκολο να την ξανατιμήσω. Στα θετικά το ότι δεν βιάστηκε να τελειώσουμε. Ξέρει κανένας συναγωνιστής που μπορούμε να βρούμε τις άλλες δύο βουλγάρες που κατά καιρούς δουλεύουν στο Φ80? Τη Μαρία και την Έλλη. Για τη Μαρία έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές.
 

KOSTASP29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΤΗ ΚΟΝΤΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΠΡΟΣΦΑΤΑ
ΘΑ ΤΗ ΒΡΕΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ...ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ...
ΜΕ 25 ΕΚΑΝΕ Κ "ΠΑΡΤΥ"...
ΑΛΛ ΠΟΛΥ "ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ" ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΣΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ..
ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Όταν λες πάρτυ με 25 εννοείς καλυτερη περιποίηση ή πάρτυ με ούζα? Γενικά απογεύματα παίζει?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΤΗ ΚΟΝΤΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΠΡΟΣΦΑΤΑ
ΘΑ ΤΗ ΒΡΕΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ...ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ...
ΜΕ 25 ΕΚΑΝΕ Κ "ΠΑΡΤΥ"...
ΑΛΛ ΠΟΛΥ "ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ" ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΣΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ..
ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ...
Ακριβώς......
Κανει τα δικα της και δεν σου αφηνει καμια πρωτοβουλια οσο κι αν προσπαθεις και εχει την απαιτηση στα 5 λεπτα απο την ωρα που θα εισχωρησει στο δωματιο,να χυσεις...
Πραγμα που ειναι κατορθωτό,αν συγκεντρωθεις στα φυσικα της καλλη,αλλά δεν το ευχαριστιεσαι καθολου εννοειται...ΜΑΚΡΙΑ.
α και γραφε με μικρα απο το επομενο σου ποστ,θα στα σβηνουν αλλιως...
 

KOSTASP29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
νελλη ξανθο φυλησ 71α!!!απλωσ τα σπαει...με καθε εννοια!!
 

Επισκέπτης
σινεμπουρδελιαριδεσ respect στο μεγα κλιτοριδομαχο καυτο σκορπιο!
μιν βλαστιματε αυτον τον τιτανιο ιποτι τισ χρισισ κλιτοριδασ πολιλατρεμενοι αυνανεσ τισ εροτικισ λιθισ!!!!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
σινεμπουρδελιαριδεσ respect στο μεγα κλιτοριδομαχο καυτο σκορπιο!
μιν βλαστιματε αυτον τον τιτανιο ιποτι τισ χρισισ κλιτοριδασ πολιλατρεμενοι αυνανεσ τισ εροτικισ λιθισ!!!!

Είδες βρε Πίτσι, εγώ τους ανοίγω τα μάτια κι αυτοί πάνε να μου ματιάσουν την Γλώσσα μου ...χαχαχαχα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
κουφαλιτσα τον επιασα τον γαυρο προχθες.

11 γαμησακια φυλης τζαμπα μου χαρισε
Mπράβο :thumbsup:
Εγώ πάντως τα εκτός του Ολυμπιακού στο Τσάμπιονς Λιγκ δεν τα αγγίζω...
Τσέκαρα την Σέρβα στο Διδύμου 18! Δυναμίτης! 
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Mπράβο :thumbsup:
Εγώ πάντως τα εκτός του Ολυμπιακού στο Τσάμπιονς Λιγκ δεν τα αγγίζω...
Τσέκαρα την Σέρβα στο Διδύμου 18! Δυναμίτης! 

δεν την εχω δει απο κοντα
αλλα αν ειναι η ντιανα που ηταν 67 κ 71 της φυλης πριν απο διμηνο την εχω παρει 3 φορες κ ξερω

τις 2 ηταν φοβερη κ την μια μετρια κ βιαστικη

απο κορμι κ καβλοφατσα δεν παιζεται
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Eγώ μέσα στο ΣΚ σχεδίαζα να τσεκάρω τη Μαρία τη Βουλγάρα και τη Βικτωρια από Φυλής 109. Αλλά μάλλον θα ξαναπάω στη Σέρβα... Ή θα με θεωρήσει σίγουρο και θα αρχίσει το ξεπετοστύλ ?  :think:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Eγώ μέσα στο ΣΚ σχεδίαζα να τσεκάρω τη Μαρία τη Βουλγάρα και τη Βικτωρια από Φυλής 109. Αλλά μάλλον θα ξαναπάω στη Σέρβα... Ή θα με θεωρήσει σίγουρο και θα αρχίσει το ξεπετοστύλ ?  :think:

κ εμενα βικτωρια εχει το προγραμμα μου.

αφου σου αρεσε η αννα πηγαινε παλι.
μετα θα την βρισκεις στο 50αρικο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom