Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

nofriedsjustxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
169
Πόντοι
280
Αννούλα Σέρβα. Περίπου 167cm, 53 με 55 κιλά , στήθος D ολοστρόγγυλο και αντίθετο σχεδόν στη βαρύτητα, χρώμα δέρματος μεσογειακό,υφή δέρματος σφικτή, κυτταρίτιδα ανύπαρκτη, καστανά μαλιά, καφεπράσινα ματάκια, πρόσωπο ελαφρώς τριγωνικό......σαν την...Γκερέκου σε πιό τσαχπινογαργαλιάρικο...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εν μέσω κρίσης,η Αννούλα από τη Σερβία θα κονομήσει πολλά χρήματα.Τέτοια διαφήμιση ούτε προϊόν του hollywood δεν έχει δεχτεί.Εγώ πάντως δε θα πάω!Ποιος ο λόγος να περιμένω στην ουρά,για 5 λεπτά δήθεν ικανοποίησης;Η πιθανότητα για "ξεπέτα" είναι πιο πιθανή τώρα,μετά τη διαφήμιση,αφού δε θα έχει χρόνο για πολλά...
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από επίσκεψη στο Διδύμου 18Β (υπόγειο), όπου πήγα επί τούτου για να τσεκάρω την Αννα από Σερβία. Στο σαλόνι άλλα τέσσερα άτομα που φαίνεται ότι περιμέναν αρκετή ώρα. Κάθομαι και εγώ και μετά από κανένα ακόμα 5λεπτο σκάει η τσατσά με το παραμύθι "έχω την Αννούλα από Σερβία κτλ... 2 προγράμματα απλό με 20, σπέσιαλ ακόποτο και 69 με 30", ακούγονται τα τακούνια στο διάδρομο και ποιά λέτε ότι σκάει στο σαλόνι; Η... γκούχου-γκούχου "Ντιάνα" από... γκούχου-γκούχου "Τσεχία"... Η γνωστή που πριν από κανένα μήνα ήταν στο Φυλής 71Β, στο Φυλής 69 και λίγο και στο Φ59 πάνω. Ναι η γνωστή που θα έφευγε για το... γκούχου-γκούχου (αμάν αυτός ο ξερόβηχας) Survivor σε κάποιο εξωτικό νησί. Με θυμήθηκε μάλιστα και μου έκλεισε και το ματάκι στο σαλόνι.

Μπήκα το δωμάτιο, αν και το συγκεκριμένο σπίτι δε μου πολυαρέσει, τα άλλα 2 δωμάτια γεμάτα και μετά από μένα καθήσαν και 2 συναγωνιστές και περιμέναν. Η (Ντι)Αννα ήρθε μετά από λίγο, έκανε κάτι -και καλά- χαρές, μου είπε (από ότι καταλάβαινα από τα λίγα αγγλικά και ελληνικά της) ότι θα καθήσει λίγες μέρες ακόμα στο Διδύμου μέχρι να ετοιμαστούν τα χαρτιά της (μάλλον) και μετά θα πάει στο Ηλία Ηλίου ως Ντιάνα -και με πρωκτικό (για όσους ενδιαφέρονται). Σα να μου ανέφερε ότι μπορεί να δουλεύει και στο Σπύρου Πάτση (δε πάω και στοίχημα) και σα να είπε κάτι και για στούντιο Αρτεμις (αλλά για αυτό ειδικά μπορεί να έπαιξε και παρεξήγηση με το όνομά της Ντιάνα=Αρτεμις). Τέλος πάντων γρήγορα θα τεκαριστεί αυτό από όποιον ενδιαφέρεται, στο σχετικό thread για τα στούντιο.

Κατά τα άλλα στο δωμάτιο τα γνωστά, ζωντανή, θετική, είχα δώσει και 30άρι οπότε κάθησε αρκετή ώρα, καλά ήταν δε λέω αλλά δε με βλέπω να ξαναπηγαίνω σύντομα. Too much of a good thing που λένε και οι άγγλοι και σε κάθε καινούργια επίσκεψη έχουμε diminishing returns απόδοσης.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Μόλις γύρισα από επίσκεψη στο Διδύμου 18Β (υπόγειο), όπου πήγα επί τούτου για να τσεκάρω την Αννα από Σερβία. Στο σαλόνι άλλα τέσσερα άτομα που φαίνεται ότι περιμέναν αρκετή ώρα. Κάθομαι και εγώ και μετά από κανένα ακόμα 5λεπτο σκάει η τσατσά με το παραμύθι "έχω την Αννούλα από Σερβία κτλ... 2 προγράμματα απλό με 20, σπέσιαλ ακόποτο και 69 με 30", ακούγονται τα τακούνια στο διάδρομο και ποιά λέτε ότι σκάει στο σαλόνι; Η... γκούχου-γκούχου "Ντιάνα" από... γκούχου-γκούχου "Τσεχία"... Η γνωστή που πριν από κανένα μήνα ήταν στο Φυλής 71Β, στο Φυλής 69 και λίγο και στο Φ59 πάνω. Ναι η γνωστή που θα έφευγε για το... γκούχου-γκούχου (αμάν αυτός ο ξερόβηχας) Survivor σε κάποιο εξωτικό νησί. Με θυμήθηκε μάλιστα και μου έκλεισε και το ματάκι στο σαλόνι.

Μπήκα το δωμάτιο, αν και το συγκεκριμένο σπίτι δε μου πολυαρέσει, τα άλλα 2 δωμάτια γεμάτα και μετά από μένα καθήσαν και 2 συναγωνιστές και περιμέναν. Η (Ντι)Αννα ήρθε μετά από λίγο, έκανε κάτι -και καλά- χαρές, μου είπε (από ότι καταλάβαινα από τα λίγα αγγλικά και ελληνικά της) ότι θα καθήσει λίγες μέρες ακόμα στο Διδύμου μέχρι να ετοιμαστούν τα χαρτιά της (μάλλον) και μετά θα πάει στο Ηλία Ηλίου ως Ντιάνα -και με πρωκτικό (για όσους ενδιαφέρονται). Σα να μου ανέφερε ότι μπορεί να δουλεύει και στο Σπύρου Πάτση (δε πάω και στοίχημα) και σα να είπε κάτι και για στούντιο Αρτεμις (αλλά για αυτό ειδικά μπορεί να έπαιξε και παρεξήγηση με το όνομά της Ντιάνα=Αρτεμις). Τέλος πάντων γρήγορα θα τεκαριστεί αυτό από όποιον ενδιαφέρεται, στο σχετικό thread για τα στούντιο.

Κατά τα άλλα στο δωμάτιο τα γνωστά, ζωντανή, θετική, είχα δώσει και 30άρι οπότε κάθησε αρκετή ώρα, καλά ήταν δε λέω αλλά δε με βλέπω να ξαναπηγαίνω σύντομα. Too much of a good thing που λένε και οι άγγλοι και σε κάθε καινούργια επίσκεψη έχουμε diminishing returns απόδοσης.
κατι θα χε πιει το κοριτσι, δεν εξηγειται αλλιως...
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
κατι θα χε πιει το κοριτσι, δεν εξηγειται αλλιως...

Καλά, ότι κάτι πίνει και δε μας δίνει, είναι σίγουρο! ;)  Απο-και-κλείεται όλο αυτό που βγάζει να είναι φυσικό της...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
και δεν ειναι η μονη, η πλειοψηφια το χτυπαει το σφηνακι στη μπαρα
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Τελικά η διαφημισμένη Άννα είναι παλιά γνωστή της γειτονιάς...Έτσι,για να τρέξει κανάς αδαής.Δε λέω ότι η κοπέλα δεν είναι καλή στη δουλειά της,δεν την έχω δοκιμάσει,αλλά μη μας παρουσιάζετε την παλιά ως νέα...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
ΑΨΟΓΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ThE Ευχαριστούμε ΠΟΛΥ !!!

Την είχα δεί στο Φ59 αλλά δεν είχα πάρει γιατί με χάλαγε η φάτσα της
που μου θύμιζε μέτρια Ελλεεινίδα.

Ώστε το Survivor 'παίζεται' στο Διδύμου 18Β ...μπούχαχαχαχα
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Τελικά η διαφημισμένη Άννα είναι παλιά γνωστή της γειτονιάς...Έτσι,για να τρέξει κανάς αδαής.Δε λέω ότι η κοπέλα δεν είναι καλή στη δουλειά της,δεν την έχω δοκιμάσει,αλλά μη μας παρουσιάζετε την παλιά ως νέα...

Η πλάκα είναι ότι δε χρειαζόταν όλο αυτό, και να ξανα-ανακαλύπτουμε τον τροχό κτλ, γιατί ως Ντιάνα είχε ήδη αρκετό σουξέ για το λίγο που κάθησε. Αλλά είπαμε, τώρα Ντιάνα θα λέγεται με το που θα πάει σε στούντιο. Αααααχ τι να καταλάβουμε εμείς οι κοινοί θνητοί από brand management...
 

Επισκέπτης
Κατά τα άλλα στο δωμάτιο τα γνωστά, ζωντανή, θετική, είχα δώσει και 30άρι οπότε κάθησε αρκετή ώρα, καλά ήταν δε λέω αλλά δε με βλέπω να ξαναπηγαίνω σύντομα. Too much of a good thing που λένε και οι άγγλοι και σε κάθε καινούργια επίσκεψη έχουμε diminishing returns απόδοσης.
Όπως λένε οι φίλοι μας και πρόγονοί μας αρχαίοι Έλληνες προυπαρξάντων Άγγλων-Γάλλων-Πορτογάλλων:

                          ΟΥΚ ΕΝ ΤΩ ΠΟΛΛΩ ΤΟ ΕΥ  ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΩ ΕΥ ΤΟ ΠΟΛΥ.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Όπως λένε οι φίλοι μας και πρόγονοί μας αρχαίοι Έλληνες προυπαρξάντων Άγγλων-Γάλλων-Πορτογάλλων:

                           ΟΥΚ ΕΝ ΤΩ ΠΟΛΛΩ ΤΟ ΕΥ  ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΩ ΕΥ ΤΟ ΠΟΛΥ.

...χεχεχε, Πές τα jockerx Χρυσόστομε. Γι΄αυτό κι εγώ πήρα (πάλι) σήμερα το πρωί
  το μωράκι την Βικτώρια στο Φ109Β και καταφχαριστήθηκα πριν πάω για το μπανάκι μου
  στην θάλασσα.

  Υ.Γ. Εκεί που είμασταν αγγαλίτσα με το μωράκι κι ενώ τη φίλαγα της χάιδεψα και το
  μουνάκι της και ήτανε μούσκεμα το χρυσούλι μου. ΜΙΛΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΧΕΙΟ...χεχεχε
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
...χεχεχε, Πές τα jockerx Χρυσόστομε. Γι΄αυτό κι εγώ πήρα (πάλι) σήμερα το πρωί
   το μωράκι την Βικτώρια στο Φ109Β και καταφχαριστήθηκα πριν πάω για το μπανάκι μου
   στην θάλασσα.

   Υ.Γ. Εκεί που είμασταν αγγαλίτσα με το μωράκι κι ενώ τη φίλαγα της χάιδεψα και το
   μουνάκι της και ήτανε μούσκεμα το χρυσούλι μου. ΜΙΛΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΧΕΙΟ...χεχεχε
καλα σκορπιε, μιλαμε για εξελιξη!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα,μια ερωτηση η Βικτωρια στο Φ109 που λετε δουλευει πρωινη βαρδια?Εχω ακουσει τοσα πολλα για αυτην και σκεφτομαι να την επισκεφτω αυριο το πρωι.Ευχαριστω...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Καλησπερα,μια ερωτηση η Βικτωρια στο Φ109 που λετε δουλευει πρωινη βαρδια?Εχω ακουσει τοσα πολλα για αυτην και σκεφτομαι να την επισκεφτω αυριο το πρωι.Ευχαριστω...

πρωινή βάρδια είναι το μωράκι στο Φ109Β το ισόγειο, διάβασε και την κριτική μου
που την περιγράφω εμφανισιακά μήπως τύχει και δεν την βρείς και είναι καμμιά άλλη.
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
πρωινή βάρδια είναι το μωράκι στο Φ109Β το ισόγειο, διάβασε και την κριτική μου
που την περιγράφω εμφανισιακά μήπως τύχει και δεν την βρείς και είναι καμμιά άλλη.

Ok,thanks HotScorpios.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240

πάντως η συγκεκριμένη έχει μικρά βυζάκια εφηβικά με ωραίες ρόγες (στο λέω επειδή γράφεις
οτι σου αρέσουν οι βυζάρες) και Κορμάρα με στενή λεκάνη βορειοευρωπαϊκή.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρε σκορπιε...

εχω περιεργειια να δω την γλωσσα σου πως θα ειναι.

μετα απο τοσα γλειφομουνια σε πουτανες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom