Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
η βικυ ετσι ειναι αν θυμαμαι καλα ορμα στη βικυ...απλα εγω την αποψη μου ειπα...εσενα θα σαρεσει λογικα
αν η βικυ ειναι 45
εγω αυριο πρεπει να ξυπνησω νωρις
γιατι θα χασω το σχολικο

[move] :bounce:[/move]
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Τρίτη 28/07/2009 Απογευματινή Βάρδια

Ξανθίππης 2 και Λιοσίων (από 6.00μμ και μετά)
η ΡΕΝΑΤΑ μας το κουκλάκι μας
μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι την πλάτη, λευκό δέρμα, πράσινες ΜΑΤΑΡΕΣ, γλύκα προσωπάκι,
ΒΥΖΑΡΕΣ φυσικές στητές (2.5-3)-άρες, υπέροχο κορμί και ΚΩΛΑΡΑΚΙ, γύρω στο 1.67 ύψος.

Είναι στάνταρ απογευματινή κάθε μέρα στο μαγαζί αυτό.

Το μαγαζί είναι καθαρό και σχετικά με λιγότερη κίνηση από κόσμο.

ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ Συναγωνιστές...χεχεχε
 

Επισκέπτης
ιταν απογευματακι οταν ενιοθα το πεοσ μου να με παρενοχλι...
κουνιοταν πανο κατο μεσα εξο θελοντασ να βγι εξο απο τιν ιφασματινι φιλακι και να πιτσιλισει οτι βρι στο περασμα του.
λεο μπορα ειναι θα περασει...
αλλα σινεχιζοταν αυτι ι πορνοδεσ καταστασι...το πεοσ μου βρισκοταν σε μια ερτοκι μεθεξι.
βρισκομουν σε απεγνοσια και αναροτιομουν για ποσο ακομα αυτο το μανιακο δερασ θα διαστελετε και θα σιστελετε μεσα στο σλιπακι μου.
ι ορα περνουσε και ι καταστασι χιροτερευε.το πεοσ ειχε κεξουσιασει τον εγκεφαλο και ι μεταφορα λανθασμενον πλιροφοριον ιταν αναποφευκτι.

ετσι λοιπον μετα απο ορα ανισοροπισ μαχισ με το θιριοδεσ και κτινοδεσ κικλοπα δεν αντεξα και καβαλισα τον βενζινοφαγο σιφουρα και κατευθινθικα προσ τα επιγοντα περιστατικα.στα ιατρια τισ διδιμου!
καθοσ διεσχιζα τιν αχαρνον ο πορνοοφθαλμοσ μου καρφονοταν στα μπουτανια τον ξεκολιαρικον καθιμερινον πορνιδιον που κικλοφορουσαν ξεβρακοτα...
ελα λιγο ιπομονι ακομα και φτανουμε τσολια μου.ελεγα στο πεοσ μου.
ιρεμισε λεβεντι μου και σε λιγακι ι πορνι θα σε γιατρεψει.ιπομονι.

τα μπαλονια μου ειχαν γεμισει με ιγρα φρενον και το κρεατινο σπαθι μου ιταν ετιμο να βγι εξο και να χισι στιν ασφαλτο.δεν αντεχε αλο.
επιτελουσ εφτασα στιν διδιμου αναζιτοντασ τιν οριμι αντριανα που κανι και γαμο τισ ακαποτεσ τσιμπουκιεσ...ελα ντε που ι αντριανα ιταν προινι...
δε πειραζι παο διπλα στο βικακι στιν ιπογα να τισ τα δοσο στο στομα.
φτου....ελιπε και εκινι...αλλα στιν θεσι τισ στο διδιμου 18 τιν ιπογα ιταν ενα αστερακι ι ανουλα απο σερβια που με +10 πορνογιουρια τον επερνε στο στοματακι χορισ τιν λαστιχενια ασπιδα και επισισ ακονιζε τον χρισο εξκαλιμπερ αναμεσα στα μεγαλα σιλικονατα καρατια τισ!
ολα αυτα με +10 γιουρακια!

περναο λοιπον.....αφου προσοπικα μου αρεσε πολι σε εμφανισι...
ορεο αψεγαδιαστο κορμι με πετακτι κολαρα και σιλικονατεσ βιζουμπεσ και εκφραστικα ματια που καρφοναν το κακοβουλο πεοσ μου.

το πορνοαινστικτο μου δεν εκανε λαθοσ...!!!ιταν φοτια και λαυρα στο δοματιο...
ι αναμονι ιταν μπολικι...αλλα καθοσ περιμενα ακουγα κραυγεσ απο τα δοματια και ι πουτσα μου σκλιρενε ολο και περισοτερο!
ιρθε λοιπον ι ορα μου..
ι κορασιδα περιπιειθικε ακαποτα τι πουλινα μου....φοβερο τσιμπουκλοβερακι.παραλιγο να χισο επιτοπου.τον επερνε και βαθια στο λαριγκα!
καναμε 69 οπου τισ εγλιφα το βελουδινο μουνακακι τισ και εκινι παλινδρομουσε και εγλιφε το ραβδι μου.
τισ εκανα και γλιφοκολι!ελαμπε το μορακι λεμε!
φοβερο σε ολα!και ακροσ σιμετοχικι στο πιτσιλισμα!
τελικα τιν πιτσιλισα ιεραποστολικο ,μετα στο ορθιο και μετα ανεβικε απο πανο μου!
επισισ εκανε και γλοσοφιλα!!!!μεθιστικο φιλι!!!!και χιλια που κοβουν τιν ανασα!!!!

θα ξαναπαο σιγουρα!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
πιτσι το καταδιασκεδασα
ο λιρισμοσ που διακρινι το γραπτο σου λογο ινε απαταμιλοσ
τα σεβη μ  :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
περασα απο αγκιρασ τισ προαλεσ
ο τραβελο-τσατσοσ
ιεν αστιοσ
κ ι κοπελα , τεσπα αυτη πρεπει να ζυγιζει 80 κιλα
αλλα ινε ψηλοσ τραβελοσ
εγχειρισμενοσ
αν εδινε κολο ισοσ να περναγα
αλλα σινιθοσ δε δινουν
γι αυτο κ εφιγα

ορεα λεπτομερια ι καμερα που προβαλι
τιν κινισι τισ πορτασ
σε σαλονο οθονι 14 ιτσον

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Βραδυνη βολτα και λεω ας περασω απο 109 και τα 2 σπιτακια στο 134(οχι το τριτο πανω).Τυπικη θα ηταν αλλα στο 134 το μεσαιο εμφανιστηκε η Βικτωρια που εχουν  περιγραψει αρκετοι τον τελευταιο καιρο κ επιτσιλισθη δις.
Απλα τρομερη.Εχει συμμετοχη σαν σε βιζιτα.Στο δωματιο στη μουναρα της.Πολυ χαλαρα αλλα πανω απ`ολα η συμμετοχη της.Οποιος δοκιμασε καταλαβαινει.Τα δωματια τυπου Gloryhole.Ακους τι γινεται live αλλα κ τα κρεβατια να αναστεναζουν με το καυλοραπανο Βικτωρια
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ιταν απογευματακι δε πειραζι παο διπλα στο βικακι στιν ιπογα να τισ τα δοσο στο στομα.
φτου....ελιπε και εκινι...αλλα στιν θεσι τισ στο διδιμου 18 τιν ιπογα ιταν ενα αστερακι ι ανουλα απο σερβια που με +10 πορνογιουρια τον επερνε στο στοματακι χορισ τιν λαστιχενια ασπιδα και επισισ ακονιζε τον χρισο εξκαλιμπερ αναμεσα στα μεγαλα σιλικονατα καρατια τισ!
Eνδιαφέρουσα περίπτωση . Λέτε να είναι η Σέρβα Άννα που δούλευε κάποτε Συγγρού 144 και είχαν γραφτεί τρομερές κριτικές ? Ας ελπίσουμε ότι θα μείνει εκεί όλο το καλοκαίρι γιατί τα φράγκα δεν περισσεύουν.
Εν τω μεταξύ το πρωί δουλεύει εκεί μια Ναταλί, προσοχή , ΟΧΙ αυτή η μιλφ Βουλγάρα με τα ακάποτα που δούλευε και στο πάνω και στα στούντιο. Συνωνυμία. Η νέα Ναταλί είναι μια ρωσίδα , ψηλή , ξανθιά μέτριο πρόσωπο με ακάποτο στα 20 ευρώ και κώλο στα 25.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Eνδιαφέρουσα περίπτωση . Λέτε να είναι η Σέρβα Άννα που δούλευε κάποτε Συγγρού 144 και είχαν γραφτεί τρομερές κριτικές ? Ας ελπίσουμε ότι θα μείνει εκεί όλο το καλοκαίρι γιατί τα φράγκα δεν περισσεύουν.
Εν τω μεταξύ το πρωί δουλεύει εκεί μια Ναταλί, προσοχή , ΟΧΙ αυτή η μιλφ Βουλγάρα με τα ακάποτα που δούλευε και στο πάνω και στα στούντιο. Συνωνυμία. Η νέα Ναταλί είναι μια ρωσίδα , ψηλή , ξανθιά μέτριο πρόσωπο με ακάποτο στα 20 ευρώ και κώλο στα 25.
Για τί ηλικίες μιλάμε για την σερβα κ την νεα ναταλι??Νεαρές ή όχι?
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές Μόλις επεστρεψα απο καταδρομική, χωρίς τσάρκα καρφί στην υπόγα της Διδυμου, όπου όντως πιτσιλιέται η Άννα που ανέφερε ο Πιτσιλιστής.
Τα λόγια περιττεύουν αφού είναι κορυφή σε συμμετοχή και υπηρεσίες με δέκα ευρώπουλα επιπλέον κάνει εξαιρετικο ακάποτο τσιμπούκι και γενικά είναι από τις καλύτερες που έχω πάρει.
Μείον φυσικά η αναμονή που ξεπερνά το μισάωρο. ευτυχώς το δωμάτιο - φυλακή διαθέτει εκπαιδευτικό πρόγραμμα από τις αρχές της δεκαετίας του '90 και πέρασε κάπως ευχάριστα η ώρα σε συνδυσμό με τις φωνές του συναγωνιστή πού κατέθετε τη ψυχή του στο διπλανό δώμα και τον άκουγα σαν να ήταν δίπλα μου
Βεβαίως βεβαίως την έπιασα στην κουβέντα μετά και μου είπε πως είναι εκτάκτως εκεί και πως μπορεί να φύγει από μέρα σε μέρα πιθανόν και από αύριο!
οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε σήμερα αν θέλετε να το γευτείτε.
Η κουβέντα μας όμως δεν έμεινε εκεί. μου είπε πως μόλισ φύγει θα παίζει Ηλία Ηλιού 82 ή στο άλλο στουντιάκι στην Κασσάνδρας 3.
Βέβαια άλλα λεφτά εκεί με τις ίδιες ακριβώς υπηρεσίες που δίνει τώρα μισοτιμής στην Διδύμου!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ιταν απογευματακι οταν ενιοθα το πεοσ μου να με παρενοχλι...
...
θα ξαναπαο σιγουρα!

Θα το πω ακόμη μια φορά και ας γίνομαι ...κουραστικός

Ο Pitsilistis είναι ανεπανάληπτος στα κείμενα του ...και όχι μόνο!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Seldom

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σ ολους, μηπως εχει παρει πουθενα το ματι σας την Μονικα που δουλευε στη Φυλής 67 ;
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το απόγευμα πέρασα από Διδύμου 20 μπας και πετύχω τη Ρίτα. Βρήκα εκεί μια Σόνια. Ψηλή με κοτσιδάκια και πολύ χαριτωμένο προσωπάκι. Δεν έκανε ακάπωτο. Δεν πέρασα στο δωμάτιο . Φάνηκε πάντως ενδιαφέρουσα περίπτωση . Την έχει πάρει κανείς ?
ΤΗν Σονια απο Διδυμου την ειχα παρει και ηταν αρκετα καλη δεν εκλαψα τα 20.Καλο το τσιμπουκι της,οχι ομως σαν ττης Ζανας και εχει καλο σωμα.
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τι παιζει τελευταια στα μπουρδελα της Κωνσταντνουπολεως 166Α και 116Β  :helpplea:?Παλαιοτερα ειχα πετυχει καλα κομματια που τα κανανε ολα
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Χθεσινή επίσκεψη στη Βανέσα Αγαθουπόλεως 54 . Προσοχή η γυναίκα προκαλεί εθισμό , θα ακολουθήσει κριτική μόλις εμφανιστεί το κουμπί του μενού στην οθόνη μου [απο χθές δεν φένεται για τους αγαπητούς μοντ]
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στη Βανέσα Αγαθουπόλεως 54 . Προσοχή η γυναίκα προκαλεί εθισμό , θα ακολουθήσει κριτική μόλις εμφανιστεί το κουμπί του μενού στην οθόνη μου [απο χθές δεν φένεται για τους αγαπητούς μοντ]
ναι η βανεσσα ειναι πολυ καλη εχει φοβερο σωμα και στο σεξ ειναι πολυ καλη ειδικα αν σε ξερει λιγο.
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Μπαρμπορα δουλευει ακομα και τι ωρες?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πρεπει να εχει σταματησει για διακοπες!!!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χιστες μου εχουμε καμια ενημερωση απο φ.99 τι παιζει σημερα το απογευμα ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom