Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδεια, δεν ξερω αν φαινομαι κουραστικος,ομως επειδη ειναι αδυνατο να διαβασω 900 σελιδες θα ηθελα μια μικρη βοηθεια ως νεος στο αθλημα του μπουρδελογαμηματος απο ολους εσας που εχετε ξοδεψει χρονο κ χρημα κ ξερεται πολλα. Λοιπον ψαχνω καποια πουτανα που να κανει πολυ καλη περιποιηση με ανεση χρονου, αυτο ειναι το προτιστο για μενα και μετα η εμφανιση,οποτε αν μπορειτε κατατοπιστεμε για ποιο σπιτι ποια κοπελα κ ποιες ωρες, ελπιζω να καταλαβατε τι ψαχνω. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
καλημερα παιδεια, δεν ξερω αν φαινομαι κουραστικος,ομως επειδη ειναι αδυνατο να διαβασω 900 σελιδες θα ηθελα μια μικρη βοηθεια ως νεος στο αθλημα του μπουρδελογαμηματος απο ολους εσας που εχετε ξοδεψει χρονο κ χρημα κ ξερεται πολλα. Λοιπον ψαχνω καποια πουτανα που να κανει πολυ καλη περιποιηση με ανεση χρονου, αυτο ειναι το προτιστο για μενα και μετα η εμφανιση,οποτε αν μπορειτε κατατοπιστεμε για ποιο σπιτι ποια κοπελα κ ποιες ωρες, ελπιζω να καταλαβατε τι ψαχνω. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Φυλής 200 Κατερίνα.Ρωσίδα 29-30 ετών με πιασίματα.Τώρα τι βάρδια τη βρίσκεις εκεί δεν ξέρω.Θα περάσεις πολύ καλά με την εν λόγω κοπέλα.Εγγυημένα!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
κατι πιο συγκεκριμενο?

Τι πιο συγκεκριμένο θέλεις;Σου έδωσα δ/νση όνομα ηλικία κοπέλας.
Αν θέλεις χαρακτηριστικά να σου πω,αν και δεν είχα ποτέ μαζί μου μεζούρα.
1,70 ύψος βαμένα ξανθά μαλλιά,βυζιά C (όχι βιταμίνες) έχει λίγη κοιλίτσα αλλά λεπτομέρειες,ωραίο κώλο πεταχτό,κάνει πολύ καλό στοματικό,έχει πολύ GFE για την κατηγορία μαγαζιού που δουλεύει,δεν βιάζεται καθόλου,έχει απαλό και καλοξυρισμένο μουνί,δέχεται χάδια παντού,δεν κάνει ακάποτο,δεν κάνει από κώλο,είναι σταθερή αξία και όσοι την έχουν δοκιμάσει το λένε.Τώρα τι ώρα ακριβώς πάει δεν ξέρω.Στην Αγ.Πέτρου 7 που δούλευε ήταν απόγευμα.Κάνε μια βόλτα από εκεί τώρα,και αν δεν είναι,πήγαινε αύριο στην πρωινή βάρδια.
Αν δεν σε κάλυψα και τώρα,λυπάμαι,αλλά δεν έχω φωτογραφίες της ούτε χαρτογράφηση του DNA.Το ίντερνετ μας βοηθάει,αλλά δεν υποκαθιστά σε καμιά περίπτωση μια επιτόπια έρευνα.Βγες έξω να αναπνεύσεις και καθαρό αέρα (λέμε τώρα) να δεις και κανά γκομενάκι ώστε να πας έτοιμος για πήδηγμα.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ιταν απογευματακι οταν ενιοθα το πεοσ μου να με παρενοχλι...
κουνιοταν πανο κατο μεσα εξο θελοντασ να βγι εξο απο τιν ιφασματινι φιλακι και να πιτσιλισει οτι βρι στο περασμα του.
λεο μπορα ειναι θα περασει...
αλλα σινεχιζοταν αυτι ι πορνοδεσ καταστασι...το πεοσ μου βρισκοταν σε μια ερτοκι μεθεξι.
βρισκομουν σε απεγνοσια και αναροτιομουν για ποσο ακομα αυτο το μανιακο δερασ θα διαστελετε και θα σιστελετε μεσα στο σλιπακι μου.
ι ορα περνουσε και ι καταστασι χιροτερευε.το πεοσ ειχε κεξουσιασει τον εγκεφαλο και ι μεταφορα λανθασμενον πλιροφοριον ιταν αναποφευκτι.

ετσι λοιπον μετα απο ορα ανισοροπισ μαχισ με το θιριοδεσ και κτινοδεσ κικλοπα δεν αντεξα και καβαλισα τον βενζινοφαγο σιφουρα και κατευθινθικα προσ τα επιγοντα περιστατικα.στα ιατρια τισ διδιμου!
καθοσ διεσχιζα τιν αχαρνον ο πορνοοφθαλμοσ μου καρφονοταν στα μπουτανια τον ξεκολιαρικον καθιμερινον πορνιδιον που κικλοφορουσαν ξεβρακοτα...
ελα λιγο ιπομονι ακομα και φτανουμε τσολια μου.ελεγα στο πεοσ μου.
ιρεμισε λεβεντι μου και σε λιγακι ι πορνι θα σε γιατρεψει.ιπομονι.

τα μπαλονια μου ειχαν γεμισει με ιγρα φρενον και το κρεατινο σπαθι μου ιταν ετιμο να βγι εξο και να χισι στιν ασφαλτο.δεν αντεχε αλο.
επιτελουσ εφτασα στιν διδιμου αναζιτοντασ τιν οριμι αντριανα που κανι και γαμο τισ ακαποτεσ τσιμπουκιεσ...ελα ντε που ι αντριανα ιταν προινι...
δε πειραζι παο διπλα στο βικακι στιν ιπογα να τισ τα δοσο στο στομα.
φτου....ελιπε και εκινι...αλλα στιν θεσι τισ στο διδιμου 18 τιν ιπογα ιταν ενα αστερακι ι ανουλα απο σερβια που με +10 πορνογιουρια τον επερνε στο στοματακι χορισ τιν λαστιχενια ασπιδα και επισισ ακονιζε τον χρισο εξκαλιμπερ αναμεσα στα μεγαλα σιλικονατα καρατια τισ!
ολα αυτα με +10 γιουρακια!

περναο λοιπον.....αφου προσοπικα μου αρεσε πολι σε εμφανισι...
ορεο αψεγαδιαστο κορμι με πετακτι κολαρα και σιλικονατεσ βιζουμπεσ και εκφραστικα ματια που καρφοναν το κακοβουλο πεοσ μου.

το πορνοαινστικτο μου δεν εκανε λαθοσ...!!!ιταν φοτια και λαυρα στο δοματιο...
ι αναμονι ιταν μπολικι...αλλα καθοσ περιμενα ακουγα κραυγεσ απο τα δοματια και ι πουτσα μου σκλιρενε ολο και περισοτερο!
ιρθε λοιπον ι ορα μου..
ι κορασιδα περιπιειθικε ακαποτα τι πουλινα μου....φοβερο τσιμπουκλοβερακι.παραλιγο να χισο επιτοπου.τον επερνε και βαθια στο λαριγκα!
καναμε 69 οπου τισ εγλιφα το βελουδινο μουνακακι τισ και εκινι παλινδρομουσε και εγλιφε το ραβδι μου.
τισ εκανα και γλιφοκολι!ελαμπε το μορακι λεμε!
φοβερο σε ολα!και ακροσ σιμετοχικι στο πιτσιλισμα!
τελικα τιν πιτσιλισα ιεραποστολικο ,μετα στο ορθιο και μετα ανεβικε απο πανο μου!
επισισ εκανε και γλοσοφιλα!!!!μεθιστικο φιλι!!!!και χιλια που κοβουν τιν ανασα!!!!

θα ξαναπαο σιγουρα!

Με καλυψες πληρως. μολις γυρισα απο εκει και επιβεβαιωνω αυτα που γραφει ο μεγκα-χιστις πιτσιλερμαν. και εμενα απο εμφανιση μ'αρεσε παρα πολυ γυρω στα 25-27 την εκοψα καυλακι ωραιο
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ιταν απογευματακι οταν ενιοθα το πεοσ μου να με παρενοχλι...
κουνιοταν πανο κατο μεσα εξο θελοντασ να βγι εξο απο τιν ιφασματινι φιλακι και να πιτσιλισει οτι βρι στο περασμα του.
λεο μπορα ειναι θα περασει...
αλλα σινεχιζοταν αυτι ι πορνοδεσ καταστασι...το πεοσ μου βρισκοταν σε μια ερτοκι μεθεξι.
βρισκομουν σε απεγνοσια και αναροτιομουν για ποσο ακομα αυτο το μανιακο δερασ θα διαστελετε και θα σιστελετε μεσα στο σλιπακι μου.
ι ορα περνουσε και ι καταστασι χιροτερευε.το πεοσ ειχε κεξουσιασει τον εγκεφαλο και ι μεταφορα λανθασμενον πλιροφοριον ιταν αναποφευκτι.

ετσι λοιπον μετα απο ορα ανισοροπισ μαχισ με το θιριοδεσ και κτινοδεσ κικλοπα δεν αντεξα και καβαλισα τον βενζινοφαγο σιφουρα και κατευθινθικα προσ τα επιγοντα περιστατικα.στα ιατρια τισ διδιμου!
καθοσ διεσχιζα τιν αχαρνον ο πορνοοφθαλμοσ μου καρφονοταν στα μπουτανια τον ξεκολιαρικον καθιμερινον πορνιδιον που κικλοφορουσαν ξεβρακοτα...
ελα λιγο ιπομονι ακομα και φτανουμε τσολια μου.ελεγα στο πεοσ μου.
ιρεμισε λεβεντι μου και σε λιγακι ι πορνι θα σε γιατρεψει.ιπομονι.

τα μπαλονια μου ειχαν γεμισει με ιγρα φρενον και το κρεατινο σπαθι μου ιταν ετιμο να βγι εξο και να χισι στιν ασφαλτο.δεν αντεχε αλο.
επιτελουσ εφτασα στιν διδιμου αναζιτοντασ τιν οριμι αντριανα που κανι και γαμο τισ ακαποτεσ τσιμπουκιεσ...ελα ντε που ι αντριανα ιταν προινι...
δε πειραζι παο διπλα στο βικακι στιν ιπογα να τισ τα δοσο στο στομα.
φτου....ελιπε και εκινι...αλλα στιν θεσι τισ στο διδιμου 18 τιν ιπογα ιταν ενα αστερακι ι ανουλα απο σερβια που με +10 πορνογιουρια τον επερνε στο στοματακι χορισ τιν λαστιχενια ασπιδα και επισισ ακονιζε τον χρισο εξκαλιμπερ αναμεσα στα μεγαλα σιλικονατα καρατια τισ!
ολα αυτα με +10 γιουρακια!

περναο λοιπον.....αφου προσοπικα μου αρεσε πολι σε εμφανισι...
ορεο αψεγαδιαστο κορμι με πετακτι κολαρα και σιλικονατεσ βιζουμπεσ και εκφραστικα ματια που καρφοναν το κακοβουλο πεοσ μου.

το πορνοαινστικτο μου δεν εκανε λαθοσ...!!!ιταν φοτια και λαυρα στο δοματιο...
ι αναμονι ιταν μπολικι...αλλα καθοσ περιμενα ακουγα κραυγεσ απο τα δοματια και ι πουτσα μου σκλιρενε ολο και περισοτερο!
ιρθε λοιπον ι ορα μου..
ι κορασιδα περιπιειθικε ακαποτα τι πουλινα μου....φοβερο τσιμπουκλοβερακι.παραλιγο να χισο επιτοπου.τον επερνε και βαθια στο λαριγκα!
καναμε 69 οπου τισ εγλιφα το βελουδινο μουνακακι τισ και εκινι παλινδρομουσε και εγλιφε το ραβδι μου.
τισ εκανα και γλιφοκολι!ελαμπε το μορακι λεμε!
φοβερο σε ολα!και ακροσ σιμετοχικι στο πιτσιλισμα!
τελικα τιν πιτσιλισα ιεραποστολικο ,μετα στο ορθιο και μετα ανεβικε απο πανο μου!
επισισ εκανε και γλοσοφιλα!!!!μεθιστικο φιλι!!!!και χιλια που κοβουν τιν ανασα!!!!

θα ξαναπαο σιγουρα!
ολα ωραια αλλα το γαμησεσ με την ορθογραφια :tits2:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
το ροφαει το υγρο πυρ η κοπελα;
Μπα,δεν νομιζω...
Μια φορα που ειχα κατσει αρκετη ωρα στο δωματιο και βιαζοταν να τελειωσω,της ειπα να μου γλυφει τα αρχιδια για να τρομπαρω και να της τα ριξω στο σωμα,και το εκανε

Μεχρι εκει ξερω ότι κανει  :cum: ,παραπανω  :dunno:
 

nofriedsjustxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
169
Πόντοι
280
Σχετικά με την Αννα την Σέρβα από Διδύμου 18 επικροτώ και επαυξάνω σε όλα τα θετικά προαναφερόμενα, την επισκεύτηκα χτες 29/7/09 και είναι όλα αληθινά!!! Επίσης μου είπε ότι δουλευει σε Στουντιο με άλλο ονομα όπου κάνει και πρωκτικό......Επαθα πλάκα..Τρέξτε συναγωνιστές να προλάβετε...το μωράκι αυτό θα αφήσει εποχη...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Σχετικά με την Αννα την Σέρβα από Διδύμου 18 επικροτώ και επαυξάνω σε όλα τα θετικά προαναφερόμενα, την επισκεύτηκα χτες 29/7/09 και είναι όλα αληθινά!!! Επίσης μου είπε ότι δουλευει σε Στουντιο με άλλο ονομα όπου κάνει και πρωκτικό......Επαθα πλάκα..Τρέξτε συναγωνιστές να προλάβετε...το μωράκι αυτό θα αφήσει εποχη...
βρε να τρεξουμε,
αλλα δε μας ειπες σε ποιο στουντιο και με ποιο ονομα...
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Τι να πω....πήγα για Αννούλα Διδ 18, έκανα ολοκληρο ταξίδι και......μπαίνοντας περιμεναν 15 άτομα. Θα φύγει όντως αυριο??? Επίσης είναι η ίδια που ανέφεραι συναγωνιστης στην ιουλιανού....??
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Βρε παπαρίδηδες ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ της Αννούλας της Σέρβας
να ξέρουμε περι τίνος πρόκειται...χεχεχε
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
το "χεχεχε" ειναι κατι σαν τικ? :huh: :huh:

το ...χεχεχε είναι η 'διαδικτυακή τσαχπινιά μου'...μπούχαχαχα

Εσύ ρε πολυλογά άμα το είδες το κορίτσι περιέγραψέ το και άσε το πνεύμα
είναι και καλοκαίρι και δεν μπορώ τους πνευματώδεις....χαχαχαχαχα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
το ...χεχεχε είναι η 'διαδικτυακή τσαχπινιά μου'...μπούχαχαχα

Εσύ ρε πολυλογά αφού το είδες το κορίτσι περιέγραψέ το και άσε το πνεύμα
είναι και καλοκαίρι και δεν μπορώ τους πνευματώδεις....χαχαχαχαχα
αυτο που ξερω ειναι οτι ειναι ατριχη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom