Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 191 άτομα (23 μέλη και 168 επισκέπτες)

PAGANO

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στο ΕΛ.ΑΣ. έχω βάλει . τελεία.Κακή σύνταξη και από μέρος μου αλλά Χριστίνα μου συστήθηκε , δεν θέλει και πολλύ φαιά ουσία για να βγάλεις νόημα.Το θέμα είναι ηταν η γνωστή Χριστίνα ή μου σύστησαν την οποιαδήποτε Χριστίνα, και να αναφέρω το γεγονός.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
απογευμα στην φυλης.

134 υπογειο η αννα η βουλγαρα,καστανο κοντο με καλο κορμι,δουλευε παλιοτερα στο διπλα κ σε πολλα ακομα στη φυλης.

134 ισογειπ.επισης αννα,ξανθια ρωσοφατσα με καλο κορμι,μετρια μουρη κ εφφαιρετικα 2,5αρια βυζια.

134 πανω  μια ξανθια ντενισα,υπεροχο κορμ κ προσωπο,νεαρη μουναρα αλλα πολυ κακο γαμησι...εχω γραψει παλια κριτικη για αυτη στο 65 πανω.

109 κατω ενα μελαχροινο για το ρεμα.το πρωι ηταν εκει η αννα απο 134 υπογα.

71 κατω μια μελαχροινη με καλο κορμι,μιουλη βυζακι κ καλο προσωπο αλλα δεν πρεπει να το εχει.

μονης προδρομου κατω η νελλυ απο 71 κατω παλια.θεομουνο αλλα μετριο και πολλες κακο γαμησι.

πανω ενα μελαχροινο μετριο.

69 κατω μια μελαχροινη με λιγα περιττα κιλα και τεραστιες κρεμαστες βυζαρες.

69 πανω η τανια που αρκετα πρωινα ειναι κατω.ξανθια 30+ με καλο κωλο.

67 η λαρισσα,κατα τα γνωστα.

65 κατω μελαχρονο ψηλο μπαζο.

80 η μαριαννα,ψηλη,μελαχροινη ,καλο κωλρακακι,φοβεροι βυζοι.

84 πανω απο τα πιο καβλιαρικα μελαχροινα,τρελο μουνακι με τελειο κορμι,πολυ ομορφο προσωπο,τρομερα  2,5αρια βυζια,πετιτ μα καλο κωλαρακι,τσαχπινιες στο σαλονι και ενα απο τα χειροτερα γαμησια που μπορειτε να κανετε.εχω γραψει κριτικη για αυτη την καρια παλιοτερ στο 86 κατω.
αλεχαντρα σπανιολα κ καλα.

86 πανω ξανθο με αριστο κορμι και καλη φατσα,πιτσιρικα αλλα δεν μου εκανε για  καλη.

86 κατω ενα γυφτακι,μελαμωη πολθ με ωραιο στηθος.

φωκαιας 17 κατω η σαρα,

17 πανω η μαρα

19 το κακο συναπαντημα.

διδυμου 18 πανω η θεια μου η καλλιοπη και

κατω η γιαγια η μου η σουλτανα,
 

Επισκέπτης
Στο ΕΛ.ΑΣ. έχω βάλει . τελεία.Κακή σύνταξη και από μέρος μου αλλά Χριστίνα μου συστήθηκε , δεν θέλει και πολλύ φαιά ουσία για να βγάλεις νόημα.Το θέμα είναι ηταν η γνωστή Χριστίνα ή μου σύστησαν την οποιαδήποτε Χριστίνα, και να αναφέρω το γεγονός.
"Κατά τας γραφάς και περιγραφάς" σου πρόκειται για τη γνωστή Χριστίνα,ιδιοκτήτρια του οίκου.Την είχα δοκιμάσει Φυλής 54 στο πάνω.Προσποιητά νευρικά χαμόγελα υποδοχής,κατ'ευθείαν καπότα σε πεσμένο πούτσο,υποτυπώδης πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο.
Ως αντιστάθμισμα έβαλα τη φαντασία μου σε ενέργεια,κάβλωσα και σηκώθηκα να μου κάνει πίπα στα όρθια:πέσαν οι μάσκες απότομα!!! Ενώ τίποτα δεν είχε διαμοιφθεί ανάμεσά μας άρχισε να φωνάζει με εκνευρισμό (λες και την έπνιγε το δίκιο) οτι τώρα πρέπει να κάνουμε πισωκολητό.Ακολούθησαν διαξιφισμοί κατά τους οποίους άκουσα το εξής εκπληκτικό:
"Ο προηγούμενος δεν ήθελε πίπα στα όρθια,έκανε τη δουλειά του και έφυγε!!!

Πιστεύουν οτι αρπάξαν τα λεφτά και δεν πρόκειται να τα δώσουν πίσω.Γελάστηκαν παιδιά!!!.Πάρτε την αστυνομία,κάντε φασαρία και μη φοβάστε ούτε νταβατζήδες ούτε τίποτα!!!.
Οταν την είδα μετά από δύο χρόνια στου Αγαθοπόλεως 54 σηκώθηκα να φύγω αμέσως και η ευγενική τσατσά "έκανε το λάθος" να με ρωτήσει "γιατί δεν περνάς;".Εριξα ένα ξεχέσιμο,η Χριστίνα με άκουγε βουβή από την κουζίνα,η τσατσά με άκουγε με προσοχή,μου ζήτησε συγνώμη και μου είπε οτι "τώρα άλλαξε η Χριστίνα, :2funny: :2funny: :2funny:(ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ) δεν είναι αυτή που ξέρατε".


Υ.Γ. Τέτοιες κουτοπονηριές έλεγε και σε μένα.Όταν άρχισε να φωνάζει στα καλά καθούμενα της λέω με ήρεμο και τρυφερό ύφος μήπως "σώσω την παρτίδα":Μωρό μου γιατί φωνάζεις; Είσαι ψυχρή και απότομη.Μόνο με ηρεμία μωρό μου γίνεται αυτή η δουλειά.

Η απάντησή της κεραυνός εν αιθρία:
Αυτά τα  "μωρό μου" να τα πεις σε καμμιά χαζή,ήρθα εδώ να κάνω την δουλειά μου και εσύ με βρίζεις.(Το άλλοθί της απέναντι στην τσατσά)

Εγώ:Τι βρισιά σου είπα;
ΧΡΙΣΤΙΝΑ:Με είπες ψυχρή

Κουτοπονηριά και θρασύτητα σε όλο τους το μεγαλείο....για να φάει το 20άρι αγάμητη.
Στην Αγαθουπόλεως 54 με τις LCD TV την πέτυχα μια-δυό φορές- όταν οι συναγωνιστές κι εγώ κάναμε μεταβολή και φεύγαμε -να στριγλίζει ψευτοευγενικά-υστερικά καταπιέζοντας το "κακό" της:
"Μην φεύγετε,δεν ξέρετε τι χάνετε"

                          ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΑΠΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟ ΔΩ   :priest:



 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
ειναι σιγουρα η λαρισσα στο 67,μην παω τσαμπα απο πειραια προς τα κει...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ειναι σιγουρα η λαρισσα στο 67,μην παω τσαμπα απο πειραια προς τα κει...

θελεις να σου υπογραψουμε πουθενα?

μηπως να παω να ξαναδω για πιο σιγουρα.

μηπως να στην φερουμε σπιτι να την γαμησεις.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
θελεις να σου υπογραψουμε πουθενα?

μηπως να παω να ξαναδω για πιο σιγουρα.

μηπως να στην φερουμε σπιτι να την γαμησεις.

Γιατί ρωτάς;Έπρεπε να τα είχες κάνει ήδη.Μισές δουλειές κάνετε σε αυτό το φόρουμ....



:2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η αννα η σερβα παιδια ξερει κανεις αν δουλευει αυριο διδυμου 18β και ωραριο;
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Έρε γλέντια !!!!!
:think: Ρε σεις τι παίζει σε αυτό απέναντι απο το σουπερ μαρκετ, ανάμεσα στο φ99 και φ104 με την μπλέ πόρτα που διασχίζεις μια αυλή ?
Έχει δύο δωμάτια το μπαζοκοντοπούτανο εκλιπαρεί για  ακάποτο ακόμη και στα πακιστανιά, και το ... ωραίο η τσατσα ντυμένη με μίνάκι, με  βύζους 3+ τούμπανα, διαλαλεί το προγραμμα και λεει στο τέλος .
Είναι η κουπέλα ιμε και γκώ αλλα δεν κάνω ακάποτο.  :tickedoff:
2-3 που την δοκίμασαν και τους ρώτησα αν αξίζει τίποτε μουρμούριζαν για πολύ ξεπέτα !!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
:pipa2:πηγε στα στουντιο της κασσανδρας αυτη.λενε αυριο απογευμα θα ειναι εκει
ευχαριστω πολυ φιλαρακι για την πληροφορια και ηταν για φιλο που θα κατεβει απο θεσσαλονικη...οκ;οσο για τα αλλα  προηγουμενου τα αντιπαρερχομαι...ειμαι κι εγω απο σαλονικη και δεν ξερω απο δω πολλα αλλα πανω, η προσφορα μου στα ρεπορτς ειναι απο τις καλυτερες οποιος θελει το τσεκαρει...και αν ερθετε  κι εσεις ποτε σε μια ξενη πολη θα θελατε να εισπραξετε μια καλη απαντηση κι οχι ειρωνια...εγω παντως οτι χρειαστειτε και ξερω ρωτηστε για σαλονικη αν ανεβειτε...αθηνα εμεινα μια βδομαδα και εγραψα 4 κριτικες...
 

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το έβρισα.Στοιχειώδης αίσθηση χιούμορ πρέπει να υπάρχει.
Δεν το έγραψα για να σε προσβάλω... και φυσικά το χιούμορ είναι στο παιχνίδι... απλά επειδή γνωρίζω πως ο συναθλητής είναι από Θεσ/νίκη σίγουρα χρειαζόταν την πληροφορία..
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
ευχαριστω πολυ φιλαρακι για την πληροφορια και ηταν για φιλο που θα κατεβει απο θεσσαλονικη...οκ;οσο για τα αλλα  προηγουμενου τα αντιπαρερχομαι...ειμαι κι εγω απο σαλονικη και δεν ξερω απο δω πολλα αλλα πανω, η προσφορα μου στα ρεπορτς ειναι απο τις καλυτερες οποιος θελει το τσεκαρει...και αν ερθετε  κι εσεις ποτε σε μια ξενη πολη θα θελατε να εισπραξετε μια καλη απαντηση κι οχι ειρωνια...εγω παντως οτι χρειαστειτε και ξερω ρωτηστε για σαλονικη αν ανεβειτε...αθηνα εμεινα μια βδομαδα και εγραψα 4 κριτικες...
Πάντος σύμφωνα με τα λεγόμενα της litsas.com
Επισης, θέλω να ζητησω συγγνώμη για την ταλαιπωρία με τις συχνες και ξαφνικες αλλαγες στα προγραμματα.Αλλα αυτο συμβαινει επειδη τελευταια στιγμη μας ειδοποιουν και οι κοπελες με την σειρα τους.

Την κυριακη απογευμα σιγουρα θα ειναι η Αννα η Σερβα στο Κασσανδρας 3.

και παλι συγγνωμη για την ταλαιπωρια.  :) :) :) :) :)
η Άννα η Σέρβα θα είναι στο Κασσάνδρας 3, σίγουρα την Κυριακή απόγευμα
και όχι αύριο Σάββατο.
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
θελεις να σου υπογραψουμε πουθενα?

μηπως να παω να ξαναδω για πιο σιγουρα.

μηπως να στην φερουμε σπιτι να την γαμησεις.
φιλαρακι δεν ειναι αναγκη ν αρπαζεσαι..μια ερωτηση καναμε για πληρεστερη ενημερωση..μηπως ειναι κακο?η μηποως δεν εχουν γινει μπερδεματα με πολλεσ εδω μεσα?

την πληροφορια σου την χρησιμοποιησα και πηγα για καταθεση παντως..να σαι καλα
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Ειρήνη ημίν εν μπουρδέλοις αδελφοί, οτι τήδε κείται η βασιλεία των πορνών
εν Φυλής, εν Φωκαίας και εν Λιοσίωωων. Αμήν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom