Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Είναι ευκαιρία λόγω κορωνοϊού να θυμηθούμε το συζυγικό σεξ όσοι είμαστε παντρεμένοι, το να γλύφεις εκεί που έφτυνες δεν είναι η καλύτερη λύση αλλά "ανάγκα και οι θεοί πείθονται" lol.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αυτό είναι απειλή; Γεννήθηκα, ζω και θα πεθάνω όπως και με όποιον τρόπο θέλω εγώ, χωρίς κανείς να μπορεί να μου επιβάλει την γνώμη του.
Οπότε, καταλαβαίνεις δεν πιάνουν οι απειλές σε εμένα και ούτε φοβάμαι τον θάνατο.
Διατηρώ το διακαίομα να ζω, να αγωνίζομαι και να πεθαίνω όπως μου καυλώσει.  :hi:

δεν ειναι απειλη,ειναι φιλικη συμβουλη να επισκεφτεις εναν ειδικο να σε βοηθησει
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885

Να σου γαμήσω για ιό, θα πάρει 10+ μέρες να δούμε άσπρη μέρα  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
536
Κριτικές
27
Like
1.523
Πόντοι
1.076
Είναι ευκαιρία λόγω κορωνοϊού να θυμηθούμε το συζυγικό σεξ όσοι είμαστε παντρεμένοι, το να γλύφεις εκεί που έφτυνες δεν είναι η καλύτερη λύση αλλά "ανάγκα και οι θεοί πείθονται" lol.
μετά από κάποια χρόνια, δεν την βλέπεις ερωτικά. Δεν γίνεται. Δεν υπάρχει περίπτωση να δουλέψει το εργαλείο.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε μάγκες το λέω όσο ποιο απλά γίνεται: δεν φοβάμαι τον κορονοιό, δεν με απασχολεί υπάρχει η όχι.
Γράφω στα παππάρια μου ΜΜΕ και κυβέρνηση.
Ας κάνουν τη προπαγάνδα τους και ας εξαπατούν, δεν μπορώ να κάνω κάτι.
Την τακτική την ξέρω, όσοι πείθονται οι άλλοι με την βία, ανήκω στην δεύτερη ομάδα.
Δεν γίνεται να το πω ποιο απλά.  :hi:
:orchestra:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Μάγκες τα Μασάζ δεν έκλεισαν ακόμα!!!
Θέλω να βρω μια εταίρα με κορωνοιό να  :fuck1:
Έχει κανείς υπ όψη του;  :grin:
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
Χαίρομαι αφανταστα που υπάρχουν πολλοί που δεν γαμάνε τις γυναίκες τους. :rockon: :rockon: ;) ;)
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.078
Like
1.241
Πόντοι
216
βλέπω σαιτ μπουρδελων και στουντιο, και γραφείων με κοπελες, να συνεχιζουν να δουλευουν κανονικά, παρα τη γενικη καραντινα λογω κορονοιού. Εχουν κλεισει σχολεια, καφενεία, λαμβάνονται μετρα. Δε σεβονται τιποτα αυτοί οι άνθρωποι ή δεν καταλαβαίνουν.  Πρώτα πρωτα η υγεια των κοριτσιών. Αυτοι-ές δεν υπολογιζουν τιποτα.  
Να γινει μια λιστα να ξερουμε μαγαζιά και κοπελες που δεν υπολογιζουν την υγεία
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Έτσι είναι, όσοι φοβούνται η όσοι νομίζουν ότι θα ζήσουν για πάντα, σπίτι και αυτοικανόποιηση  :jerking:
Εμάς που δεν μας απασχολεί, ας πάμε από κορονοιό αν είναι γραφτό...
θα πάμε ευτυχισμένοι τουλάχιστον  :grin:
Ο κορονοιός πονάει  :think:
Δεν μας έχουν πει ακόμα  :grin:  
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
γιατι ειναι ανοιχτα τα μπουρδελα ;;; και αν ειναι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που πανε να πηδηξουν εκει ;;;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Έτσι είναι, όσοι φοβούνται η όσοι νομίζουν ότι θα ζήσουν για πάντα, σπίτι και αυτοικανόποιηση  :jerking:
Εμάς που δεν μας απασχολεί, ας πάμε από κορονοιό αν είναι γραφτό...
θα πάμε ευτυχισμένοι τουλάχιστον  :grin:
Ο κορονοιός πονάει  :think:
Δεν μας έχουν πει ακόμα  :grin: 

το ΤΡΑΓΙΚΟ είναι ότι ΟΛΟΙ οι χεστες τη Δευτέρα μετα φόβο Θεού θα πάνε στο ΜΕΤΡΟ και στις δουλειές τους! Εκεί είναι όλα καλά! Εκεί δεν έχει ιό!  :jerking: :jerking: :jerking:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ρε μάγκες το λέω όσο ποιο απλά γίνεται: δεν φοβάμαι τον κορονοιό, δεν με απασχολεί υπάρχει η όχι.
Γράφω στα παππάρια μου ΜΜΕ και κυβέρνηση.
Ας κάνουν τη προπαγάνδα τους και ας εξαπατούν, δεν μπορώ να κάνω κάτι.
Την τακτική την ξέρω, όσοι πείθονται οι άλλοι με την βία, ανήκω στην δεύτερη ομάδα.
Δεν γίνεται να το πω ποιο απλά.  :hi:
:orchestra:
    Το ότι δεν τον φοβάσαι για την πάρτυ σου είναι λογικό, εγωϊστικό... αλλά θεμιτό!! Η μεγαλύτερη πιθανότητα είναι να τον κολήσεις και να μην καταλάβεις πόσους έχεις κολήσεις με την αδιαφορία σου...

    Τώρα περι προπαγάνδας, θυμάμαι κάτι γατάκια που υποστήριζαν το ΟΧΙ, χάρηκαν, πανηγύρισαν για την νίκη του ΟΧΙ, και την ήττα των μέσων μαζικής ενημέρωσης που τάχθηκαν ΟΛΑ υπέρ του ΝΑΙ... Αλλά όταν ήρθε η ώρα της κρίσης και της αποφάσης, οι δημιουργοί του ΟΧΙ έπραξαν το ΝΑΙ ακούγοντας την φωνή της λογικής σαν να την ανακάλυψαν οι ίδιοι...

    Είσαι ελεύθερος να βγεις, να κάνεις τις βόλτες σου, η ομόνοια γεμάτη θα είναι απο κορίτσια που θα περιμένουν να πάρουν την δόση τους, σίγουρα οι πιάτσες δεν θα πεθάνουν, ίσως να είναι και ευκαιρία για μερικούς για περισσότερο κέρδος, πελατεία ψάχνουν!!

    Οπότε ο δρόμος είναι ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα... Τι περιμένεις; δεν νομίζω να είναι κάποιος έξω απο το σπίτι σου; δεν είδα περιπολικά να περιπολούν στις περιοχές με απαγόρευση κυκλοφορίας!! Άρα μάλλον περισσότερο σε ενοχλούν τα μέτρα που είναι προσωρινά, προνοητικά παρά κατασταλτικά και δεν μπορείς να κάνεις την επανάσταση σου...
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
βλέπω σαιτ μπουρδελων και στουντιο, και γραφείων με κοπελες, να συνεχιζουν να δουλευουν κανονικά,
Ισως, απλά να μην ειναι ενημερωμένες οι σελιδες.Πάρε ένα τηλέφωνο.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
βλέπω σαιτ μπουρδελων και στουντιο, και γραφείων με κοπελες, να συνεχιζουν να δουλευουν κανονικά, παρα τη γενικη καραντινα λογω κορονοιού. Εχουν κλεισει σχολεια, καφενεία, λαμβάνονται μετρα. Δε σεβονται τιποτα αυτοί οι άνθρωποι ή δεν καταλαβαίνουν.  Πρώτα πρωτα η υγεια των κοριτσιών. Αυτοι-ές δεν υπολογιζουν τιποτα.  
Να γινει μια λιστα να ξερουμε μαγαζιά και κοπελες που δεν υπολογιζουν την υγεία

Σούπερ μάρκετ λειτουργούν κανονικά, εκεί δε πιάνει ο κορονοιός  :think:
Αυτές τις κοπέλες που εργάζονται σε σούπερ μάρκετ δεν της λυπάσαι  :think:
Κάνε λίστα και γι αυτό.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Έτσι είναι, όσοι φοβούνται η όσοι νομίζουν ότι θα ζήσουν για πάντα, σπίτι και αυτοικανόποιηση  :jerking:
Εμάς που δεν μας απασχολεί, ας πάμε από κορονοιό αν είναι γραφτό...
θα πάμε ευτυχισμένοι τουλάχιστον  :grin:
Ο κορονοιός πονάει  :think:
Δεν μας έχουν πει ακόμα  :grin: 
βρε πανιβλακα,αν εισαι νεος και υγιης δε θα παθεις τιποτα,αν κολλησεις.
θα κολλησεις ομως και εσυ με τη σειρα σου καποιον ηλικωμενο συγγενη σου,γειτονα,συναδελφο ή ατυχο περαστικο,που θα τα κακαρωσει εξαιτιας της καθυστερησης σου.
δε σε ενδιαφερει αυτο?

 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.289
Like
2.330
Πόντοι
456
Ρε μάγκες το λέω όσο ποιο απλά γίνεται: δεν φοβάμαι τον κορονοιό, δεν με απασχολεί υπάρχει η όχι.
Γράφω στα παππάρια μου ΜΜΕ και κυβέρνηση.
Ας κάνουν τη προπαγάνδα τους και ας εξαπατούν, δεν μπορώ να κάνω κάτι.
Την τακτική την ξέρω, όσοι πείθονται οι άλλοι με την βία, ανήκω στην δεύτερη ομάδα.
Δεν γίνεται να το πω ποιο απλά.  :hi:
:orchestra:

Πσοφο
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Σούπερ μάρκετ λειτουργούν κανονικά, εκεί δε πιάνει ο κορονοιός  :think:
Αυτές τις κοπέλες που εργάζονται σε σούπερ μάρκετ δεν της λυπάσαι  :think:
Κάνε λίστα και γι αυτό.
καβαλας τις κοπελες στα σουμου και αναπνεεις λαχανιασμενος μεσα στα μουτρα τους ρε μαν?
 

Λελέκος

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Ρε μάγκες το λέω όσο ποιο απλά γίνεται: δεν φοβάμαι τον κορονοιό, δεν με απασχολεί υπάρχει η όχι.
Γράφω στα παππάρια μου ΜΜΕ και κυβέρνηση.
Ας κάνουν τη προπαγάνδα τους και ας εξαπατούν, δεν μπορώ να κάνω κάτι.
Την τακτική την ξέρω, όσοι πείθονται οι άλλοι με την βία, ανήκω στην δεύτερη ομάδα.
Δεν γίνεται να το πω ποιο απλά.  :hi:
:orchestra:

Απαράδεκτος είσαι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom