Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261

Απλα φιλε μετα απο 3 φορες το ιδιο πραγμα φαινεται λιγο μαλακια. Οταν ρωτας κατι και δεν παιρνεις απαντηση, ρωτας αλλη μια μπας και δεν το ειδαν (σπανιο και να ξερεις οτι στα @@ τους) αλλα οκ δικαιολογηται. Η τριτη ομως φαινεται ακυρη-μαλακια, επομενως δε ξαναρωτας και στην τελικη εσυ φαινεσαι ενοχλητικος. Καλυτερα στειλε μηνυμα σε οποιον μιλας, αν μιλας βεβαια.
Ολα αυτα φιλικα.

Για τις profile photos που ενοχλουνται καποιοι, απλα στα @@ σου και τελος.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
υπάρχει καθόλου κίνηση σήμερα στους οίκους? είναι ανοικτοί  κανονικά? φαντάζομαι ούτε οι ενημερωτές θα κατέβηκαν
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Είναι να τις λυπάσαι(οι νταβάδες σίγουρα δεν τις λυπούνται) τις κακομοίρες ποια θέλει να δουλεύει με αυτή την κατάσταση ?
Οσο για αυτούς που πάνε αυτές τις μέρες ?
Τα λόγια είναι περιττά ....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Είναι να τις λυπάσαι(οι νταβάδες σίγουρα δεν τις λυπούνται) τις κακομοίρες ποια θέλει να δουλεύει με αυτή την κατάσταση ?
Οσο για αυτούς που πάνε αυτές τις μέρες ?
Τα λόγια είναι περιττά ....

Μεινε σπιτι παιχτη, απλα.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
Δεν εχω θεμα, αμα θες απαντας.
φυσικά για να γαμίσω πάω , απλά υπάρχει ένας παραπάνω λόγος να με αποθαρρύνει να το κάνω αυτές τις μέρες, εσένα δεν σου λέει κάτι όλο αυτό που συμβαίνει? ο καθένας είναι βέβαια κάνει αυτό που νομίζει... προσοχή όμως δεν ζει μόνος του σε μια σπηλιά στο βουνό.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
φυσικά για να γαμίσω πάω , απλά υπάρχει ένας παραπάνω λόγος να με αποθαρρύνει να το κάνω αυτές τις μέρες, εσένα δεν σου λέει κάτι όλο αυτό που συμβαίνει? ο καθένας είναι βέβαια κάνει αυτό που νομίζει... προσοχή όμως δεν ζει μόνος του σε μια σπηλιά στο βουνό.

Αμα θες να πας να γαμησεις, να πας φιλε μου και να μας πεις και τι γινεται απο κινηση λοιπον, αλλιως αν εχεις ανησυχιες και εσυ, απλα μεινε σπιτι.
Το υφος ειναι φιλικο.
Προσωπικα θα παω την αλλη βδομαδα και θα ενημερωσω σχετικα οπως κανω παντα.
Νομιζω χθες εκανε κανονικα ο nsmirnis αν ειδες παντως.


 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Καλησπερα σας Κύριοι.
Ετιμήθει για ακόμη μια φορά απόψε στις 20.55μμ η Φωτεινή στο Κ.27ορ.
Επένδυση που δεν κλαις το 10€ .
Έρημο το Μετάξι ευτυχώς!
Μόνον τα δίποδα απο όμορες χώρες ήταν
στο γνωστό καφενείο Μ. Α & Ιάσωνος με τα κινητά στο χέρι, έδειχναν ανήσυχοι λόγω ηπιας κίνησης.
Δεν μπήκα κάπου αλλου. Δεν είχα λογο.
Καλη συνέχεια και ψυχραιμία Κύριοι.
Η φωτεινη ειναι δύναμη ,σταθερή αξία κ ειναι κ πολύ έξυπνος άνθρωπος,ειμαι κ εγω χρόνια πελάτης της απο τότε που εμφανίστηκε,εχει σταθερή απόδοση αν κ ποτε δεν έμαθε την γλώσσα μας τα ελληνικά.
Τα δίνει ολα στο κρεβάτι αλλα σε κρατά σε μια αποσταση δεν ανοίγεται δεν δίνει Facebook ,instagram ουτε λέει κατι για την προσωπική της ζωη,ok δικαίωμα της,σεβαστό.
Στην χώρα της λένε οτι δούλευε σε κωλομπαρο.
 

Truemaker

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά... ξέρει κανείς που βρίσκεται η Άννυ από το Φώκαιας 25Α? Την έχω χάσει...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Επειδη με γαμησανε στο κλεισιμο της πρωινης δουλειας, μου εσκασε να παω παραγγελια στη λιοσιων (16.30 σχολαω και μου εκανε παραγγελια ενας μαλακας στις 16.15), εκανα μια mini τσαρκα για να μην παει χαμενη η βολτα μεχρι τη γνωστη γειτονια.
Αρα σε λιγα που μπηκα...

Στη φυλης,
στο 71 πανω ΣΤΕΛΛΑ,
στο 86 κατω ΑΝΤΖΕΛΑ και ΛΑΟΥΡΑ,
στο 67 ΑΛΙΣΙΑ,
στο 66 αριστερα ΙΩΑΝΝΑ,
στο 66 δεξια ΑΡΙΑΝΑ, καστανη με σφιχτο σωμα με πιασηματα, προς milf, μικρο προς μετριο βυζι για το ολο συνολο, για μενα αδιαφορη,
στο 54 πανω ΝΑΤΑΛΙ/ΕΙΡΗΝΗ.

Στη φιλιππιδου,
στο 11 κατω ΣΟΝΙΑ,
στο 11 πανω ΑΝΝΑ.

Στη φωκαιας,
στο 27 πανω ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, χοντρουλη καστανη και τεζα αδιαφορη,
στο 27 σκαλακια μια απο τα ιδια οπως πανω, αλλα δε θυμαμαι ονομα αφου δε μου εκανε και δεν εδωσα παραπανω σημασια,
στο 27 υπογειο ΧΡΙΣΤΙΝΑ,
στο 17 κατω ΜΙΧΑΕΛΑ που για καποιο λογο η φατσα της μου θυμησε την ΣΟΦΙΑΝΑ απο mystyle rocks (δικα μου κολληματα αυτα, μη δινεται σημασια) και της εριξα ενα μπουτσο με πολυ ωραια περιποιηση κλασσικα μιας και ειναι standarακι μου.

Γενικως νεκρα πολυ, προς παρα πολυ θα ελεγα (bihtis ακουει-βλεπει???) μεταξυ 17.00-18.30 που βολταρα.
Σχεδον σε ολα που μπηκα ημουν μονος μου (αυτα ειναιιιι λεμε) και ειχα τρελη ανεση.
Ειδα και τον παιχταρα που τρομαζει τον αθωο κοσμακη στη γωνια φυλης και φιλιππιδου μολις βγηκα απο το 11 κατω. τον σταμπαρα, του εριξα ενα βλεμα και λακησε χαχαχαχα.
Λογικα την πεφτει σε ατομα που ειναι στα μετρα του και πιο κατω.
Αυτα κορωνοbourdelομαγκες...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
τα σπίτια είναι ανοικτά αλλά από κίνηση?
τα σπίτια σήμερα ήταν ανοικτά και σήμερα, κίνηση ελάχιστη
από αύριο όμως? στις ειδήσεις και στα σαιτ λένε ότι κλείνουν... Όπως και τα πάντα εκτός από σούπερ μάρκετ, φαρμακεία, μαγαζιά με delivery και take away με συγκεκριμένες προϋποθέσεις.
Οψόμεθα... καλή δύναμη σε όλους
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Οποιος γάμησε μέχρι σήμερα στα σπιτάκια, τώρα μόνο prive
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom