Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Για αυτό είδα έναν τύπο και κουβάλαγε ένα κασόνι FANTA στις αρχές της Ιάσονος πρωί πρωί για να προλάβει
:tn04:
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
Ολα τα μπουρδελακια κλεινουν και στο μεταξουργειο?
και ποτε ξανα ανοιγουν?

Τα μπουρδέλα κλείνουν επ' αορίστω για την αποφυγή μετάδοσης του κοροναιού Covid-19.
Πιθανότα δεν θα λειτουργήσουν για 2-3 βδομάδες και υπάρχει προοπτική παράτασης της απαγόρευσης λειτουργίας με ορίζοντα 3-4 μηνών. Αυτά απο φίλο μέσα απο το Μαξίμου.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Τα μπουρδέλα κλείνουν επ' αορίστω για την αποφυγή μετάδοσης του κοροναιού Covid-19.
Πιθανότα δεν θα λειτουργήσουν για 2-3 βδομάδες και υπάρχει προοπτική παράτασης της απαγόρευσης λειτουργίας με ορίζοντα 3-4 μηνών. Αυτά απο φίλο μέσα απο το Μαξίμου.
Δηλαδή από το πιό κεντρικό ε?  :thumbsup:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
«Λουκέτο», σύμφωνα με τις επίσημες ανακοινώσεις, μπαίνει:

    Στα εμπορικά κέντρα
    Στα μπαρ
    Στις καφετέριες
    Σε όλη την εστίαση (εκτός από delivery και take away, με την προϋπόθεση η ουρά να μην υπερβαίνει τα 5 άτομα)
    Σε όλες τις αθλητικές εγκαταστάσεις, εκτός από τους ανοιχτούς χώρους άθλησης
    Στα κέντρα αισθητικής, κουρεία, κομμωτήρια
    Σε θεματικά πάρκα
    Σε καταστήματα τυχερών παιχνιδιών, τα οποία όμως θα συνεχίσουν να λειτουργούν διαδικτυακά
  Σε οίκους ανοχής

Επίσης, ο κ. Τσιόδρας το απόγευμα της Παρασκευής (13/03) ανακοίνωσε ότι μέχρι στιγμής τα κρούσματα στην Ελλάδα είναι 190.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Σε οίκους ανοχής  θα συνεχίσουν να λειτουργούν διαδικτυακά  ?????παιζει κ αυτο μην ξεχνάμε τ σιτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Καθόμαστε και σχολιάζουμε και ενημερώνουμε για τους οίκους ανοχής!! Αν είναι ανοιχτοί ακόμα, πια σπίτια δουλεύουν, πότε θα κλείσουν. ΠΡΟΤΡΟΠΗ να πάμε να γαμήσουμε σήμερα ή αύριο γιατί θα μπεί λουκέτο... και έχουμε το θράσσος να σηκώνουμε το δάχτυλο στους μπουρδολοκλειδοκράτορες οτι δεν σκέφτονται καθόλου τα κορίτσια τους και ότι τα αφήνουν εκτεθιμένα στους κινδύνους!!
   
    Ορισμός της ΒΛΑΚΕΙΑΣ, όχι της ανευθυνότητας!! Άγνοια της κατάστασης; μη αντίληψη της πραγματικότητας; καθαρά εγωϊστικές κινήσεις; Πιστεύουμε οτι θα συνευρεθούμε με κοπέλα και δεν θα κολήσουμε; κοπέλες που τα συμπτώματα του κορονοϊού είναι μια καθημερινότητα για αυτές!!

    Η βλακεία και η ηλιθιότητα είναι ανίκητη... Αν δεν σας ενδιαφέρει για τον ευατό σας, γίνεστε εν αγνοία σας κινητές βόμβες για μετάδοση του ιού στους οικίους σας!! Ύπουλος ιός με υψηλή μεταδοτικότητα με κίνδυνο τις ευπαθείς ομάδες (μαμάδες, μπαμπάδες, παπούδες, γιαγιάδες, θείες κλπ.)

    ΤΕΛΟΣ, δεν πάμε στους οίκους απο μόνοι μας, δεν πρέπει να μας τους κλείσουν για να συμμορφωθούμε. Μια φορά ας γίνουμε υπεύθυνοι, δεν θα πάρουμε κορίτσια απο πιάτσα, ούτε απο τα γραφεία... και όποιος σκέφτεται οτι έχεις το τηλέφωνο της Μαρίας απο Φυλής και θα βρεθεί ιδιωτικά μαζί της, πραγματικά λυπάμαι για εμένα, όχι για εκείνον!!
 

Pen3trator

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Στην τελευταια ανακοινωση που βγηκε, επισημως κλεινουν απο αποψε το βραδυ (μαλλον μεσανυχτα) ολοι οι οικοι !!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
    Καθόμαστε και σχολιάζουμε και ενημερώνουμε για τους οίκους ανοχής!! Αν είναι ανοιχτοί ακόμα, πια σπίτια δουλεύουν, πότε θα κλείσουν. ΠΡΟΤΡΟΠΗ να πάμε να γαμήσουμε σήμερα ή αύριο γιατί θα μπεί λουκέτο... και έχουμε το θράσσος να σηκώνουμε το δάχτυλο στους μπουρδολοκλειδοκράτορες οτι δεν σκέφτονται καθόλου τα κορίτσια τους και ότι τα αφήνουν εκτεθιμένα στους κινδύνους!!
   
    Ορισμός της ΒΛΑΚΕΙΑΣ, όχι της ανευθυνότητας!! Άγνοια της κατάστασης; μη αντίληψη της πραγματικότητας; καθαρά εγωϊστικές κινήσεις; Πιστεύουμε οτι θα συνευρεθούμε με κοπέλα και δεν θα κολήσουμε; κοπέλες που τα συμπτώματα του κορονοϊού είναι μια καθημερινότητα για αυτές!!

    Η βλακεία και η ηλιθιότητα είναι ανίκητη... Αν δεν σας ενδιαφέρει για τον ευατό σας, γίνεστε εν αγνοία σας κινητές βόμβες για μετάδοση του ιού στους οικίους σας!! Ύπουλος ιός με υψηλή μεταδοτικότητα με κίνδυνο τις ευπαθείς ομάδες (μαμάδες, μπαμπάδες, παπούδες, γιαγιάδες, θείες κλπ.)

    ΤΕΛΟΣ, δεν πάμε στους οίκους απο μόνοι μας, δεν πρέπει να μας τους κλείσουν για να συμμορφωθούμε. Μια φορά ας γίνουμε υπεύθυνοι, δεν θα πάρουμε κορίτσια απο πιάτσα, ούτε απο τα γραφεία... και όποιος σκέφτεται οτι έχεις το τηλέφωνο της Μαρίας απο Φυλής και θα βρεθεί ιδιωτικά μαζί της, πραγματικά λυπάμαι για εμένα, όχι για εκείνον!!
ωραια τ πες κ γω μαζι σου τερμα σε μαλακιες πρεπει παρουμε τ πραγματα σοβαρα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Στη φωκαιας,
στο 27 πανω ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, χοντρουλη καστανη και τεζα αδιαφορη,
στο 27 σκαλακια μια απο τα ιδια οπως πανω, αλλα δε θυμαμαι ονομα αφου δε μου εκανε και δεν εδωσα παραπανω σημασια,
στο 27 υπογειο ΧΡΙΣΤΙΝΑ,
στο 17 κατω ΜΙΧΑΕΛΑ που για καποιο λογο η φατσα της μου θυμησε την ΣΟΦΙΑΝΑ απο mystyle rocks (δικα μου κολληματα αυτα, μη δινεται σημασια) και της εριξα ενα μπουτσο με πολυ ωραια περιποιηση κλασσικα μιας και ειναι standarακι μου.

επισης ξεχασα ενα ακομα...

στο φωκαιας 9, 2 κοπελες ΒΑΝΕΣΑ και ΔΑΝΑΗ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα, πριν 3- 4 μέρες πήρα την Αναστασία στο Φ. 105.

Πρόσωπο 7.5, Σώμα 7, συμμετοχή/ διάθεση 9.

Δεν μου έγινε ενημέρωση για ελ.στοματικο, δεν θα το ζηταγα έτσι κι αλλιώς.

Πέρασα καλά.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Σύμφωνος είμαι κ εγώ για να κλείσουν για λίγες ημέρες, τώρα θα είναι 10 η 20 η περισσότερο δεν έχει σημασία θα είναι για το κοινό καλό.
Το ανακεινωσαν..αλλα καλή η θεωρία ομως
απέχει πολύ από την πράξη.
Αμφιβάλω αν θα εφαρμοστεί όπως κάποια λειτουργούν παράνομα έτσι θα ανοίγουν κ παράνομα..
Θα δείξει ο χρόνος, οι επόμενες ημέρες.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε παιδιά να το συζητήσουμε, να το εξετάσουμε και αν πράγματι υπάρχει κάτι όλα καλά.

Αυτές τις ημέρες, το Ελληνικό υπερκράτος αγωνιά, ενδιαφέρεται, μέρα και νύχτα δεν κοιμάται, μην τυχόν πάθει κάτι η υγεία των πολιτών του. Αυτό μπορεί να είναι αλήθεια;

Ας το πάρουμε αλλιώς, προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν θα πεθάνω από κωρονοιό, η από καρκίνο, η από κεραυνό στο κεφάλι, η από σεισμό, η από γερατειά. Έρχεται το Ελληνικό υπερκράτος και δήθεν προσπαθεί να μου απαγορεύσει να πεθάνω από κορονοιό. Γιατί δεν προσπαθεί να μας απαγορεύσει να πεθάνουμε από καρκίνο πχ; Τι μέτρα πήρε το κράτος προκειμένου να περιορίσει τον θάνατο από καρκίνο; Απ ότι όλοι ξέρουμε ο καρκίνος θερίζει ανενόχλητα και πολύ περισσότερο από τον κορονοιό. Τι μέτρα πήρε το κράτος να περιορίσει τα τροχαία; Πόσοι και πόσοι δεν έχουν πεθάνει από αυτό;

Θα μου πείτε: μα ο κορονοιός είναι κολλητικός... μα μας είπαν και για ορφανά κρούσματα, χωρίς να έχουν κολλήσει από κάπου.

Τι πραγματικά συμβαίνει; Απλούστατα η κυβέρνηση έλαβε εντολή απ τα αφεντικά να κλείσει τα πάντα, για να μην υπάρχει αντίδραση εφηύραν έναν δήθεν θανατηφόρο ιό. Σιγά σιγά θα φτάσουν και εκεί που τους καίει, στις εκκλησίες.

Αυτή είναι μία αποκλειστικά δικιά μου άποψη η οποία συνάγετε από την όραση της λογικής, σε καμία περίπτωση δεν την επιβάλω.  :hi:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.385
Πόντοι
41.129
Καλω δημοσια το ΝΑΣΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ να μου στειλει πμ τον κρυφο οικο που δουλευει η Πέπη γιατι ξεχασα το νουμερο !!

Τωρα με το πανελλαδικο κλεισιμο των οικων θα την εχω τεραστια αναγκη.

ΥΓ 1. Ευχαριστω προκαταβολικα!

ΥΓ 2. Κερναω παρτουζα !!  :respect:  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom