Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (0 μέλη και 79 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους μήπως είδε κανείς την Αθηνά την πειραιωτισσα;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μόλις πήρα την Κατερίνα από το 74 που μας τα είχε κάνει τσουρέκια ένας φίλος...
Θα γράψω κριτική γιατί το αξίζει με συμμετοχή άριστα 10...
Μόνο πίπα με προφυλακτικό έκανε χωρίς να ρωτήσει πώς θέλω αλλά μάλλον λόγω ημερών...
Τεσπά ετοιμάζω κριτική εντός των ημερών
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
καλησπερα ξερεις κανεις κανεις αν η κωσταντινα απο βεργας 7 πρωι κανει ακομα ελευρο στοματικο?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μούναρος η Αναστασία..την είδα χθές...δε μπήκα..να ωριμάσει πρώτα.+10 το ελεύθερο στοματικό.
Ψάχνουν για μαλακές +10€ο το ελεύθερο στοματικό έγινε καταλάβαμε όταν ωριμάσει η κοπέλα θα είναι πολύ αργά λογικά θα έχει σβήσει η λάμπα δεν κρατιούνται έτσι μαγαζιά που βασίζονται στην μουφα και την απάτη.
Σου λέει οποίος τσιμπήσει τσίμπησε άκου εκεί+10 αν το δεχεστε αυτό και σας φαίνεται οκ ότι νομίζετε
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μάλλον για κορόιδα ψάχνουν όταν χρεώνουν +10€ το ακάποτο τσιμπούκι :thebigfinger:
Βρίσκουν και κάνουν φίλε.
Και εγώ αν είχα μπουρδέλο και έβλεπα πόσα ΑΜ πελάτες κυκλοφορούν τα ίδια και χειρότερα θα έκανα.

ΥΓ 1:ΜΤΚ διαχειριστή που βρίζω εμμέσως πλην σαφώς τα περισσότερα μέλη του μπου, εδώ δεν κόβεις αυτά που βρίζω εσένα και τους άλλους διαχειριστες

ΥΓ 2: Και να το κόψεις ΠΕΑΚΙ μου :S  :S :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.379
Πόντοι
41.129
Μάλλον για κορόιδα ψάχνουν όταν χρεώνουν +10€ το ακάποτο τσιμπούκι :thebigfinger:

Οντως δεν αξίζει. Καλύτερα να λάδωσεις την τσατσά με το ενα

ταληρο να μη χτυπήσει την πόρτα και με το άλλο ταληρο να αγοράσεις

2-3 παραπανω λεπτα γαμησιού !
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
315
Πόντοι
21
Μόλις πήρα την Κατερίνα από το 74 που μας τα είχε κάνει τσουρέκια ένας φίλος...
Θα γράψω κριτική γιατί το αξίζει με συμμετοχή άριστα 10...
Μόνο πίπα με προφυλακτικό έκανε χωρίς να ρωτήσει πώς θέλω αλλά μάλλον λόγω ημερών...
Τεσπά ετοιμάζω κριτική εντός των ημερών
ειδες φιλαρακι ομως οτι τελικα ειχα δικιο... περιμενω να διαβασω κριτικη εγω θα ανεβω τριτη για κατι δουλειες και θα παρω σιγουρα την κατερινα αν ειμαι τυχερος και δουλευει και αλλη μια αναλογως εκεινη την ωρα..
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ειδες φιλαρακι ομως οτι τελικα ειχα δικιο... περιμενω να διαβασω κριτικη εγω θα ανεβω τριτη για κατι δουλειες και θα παρω σιγουρα την κατερινα αν ειμαι τυχερος και δουλευει και αλλη μια αναλογως εκεινη την ωρα..
Και επειδή έχεις δίκιο πρέπει να μας τα κάνεις τσουρέκια;  :think:
Ήρεμα ρωτάω  :S :S :S
Στα σοβαρά τώρα, σου συνιστώ να γράψεις για αυτήν σε περίπτωση μόνο που αλλάξει κάτι στις υπηρεσίες της γιατί έτσι πολλοί θα σε λένε μαλακα αγαπουλη ή προμοτορα...
Τώρα θα μου πεις ότι τους γράφεις στα αρχιδια σου γιατί οι περισσότεροι ναυάγια είναι αλλά σου λέω τι θα πούνε...
Άμα θες κάνε καμία ενημέρωση και γράψε και καμία κριτική είτε για την Κατερίνα ή κάποια άλλη πουτ... εεε κοπέλα χαχαχαχ τι λέω :S :S :S
:hi:
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
315
Πόντοι
21
Και επειδή έχεις δίκιο πρέπει να μας τα κάνεις τσουρέκια;  :think:
Ήρεμα ρωτάω  :S :S :S
Στα σοβαρά τώρα, σου συνιστώ να γράψεις για αυτήν σε περίπτωση μόνο που αλλάξει κάτι στις υπηρεσίες της γιατί έτσι πολλοί θα σε λένε μαλακα αγαπουλη ή προμοτορα...
Τώρα θα μου πεις ότι τους γράφεις στα αρχιδια σου γιατί οι περισσότεροι ναυάγια είναι αλλά σου λέω τι θα πούνε...
Άμα θες κάνε καμία ενημέρωση και γράψε και καμία κριτική είτε για την Κατερίνα ή κάποια άλλη πουτ... εεε κοπέλα χαχαχαχ τι λέω :S :S :S
:hi:
καλα μωρε λεγανε ολη χοντροκωλαρα χοντροκωλαρα και παει το μυαλο μου σε κανει κομματια που κυκλοφορουνε στο instagram και ημουνα λιγο παραπανω εκδηλωτικος.. τεσπα τωρα το μονο που μενει ειναι να ειμαι τυχερος κ την τριτη που θα ανεβω να την πετυχω αν και στα τυχερα πιχνιδια δεν τα παω καλα θα παιξω και οτι γινει...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
... τεσπα τωρα το μονο που μενει ειναι να ειμαι τυχερος κ την τριτη που θα ανεβω να την πετυχω...
     Ευχαριστούμε για την πληροφόρηση, να πάω μια μέρα νωρίτερα... Δεν μπορώ τις "στραβο"γαμημένες πουτάνες!!
    :2funny:
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
315
Πόντοι
21
     Ευχαριστούμε για την πληροφόρηση, να πάω μια μέρα νωρίτερα... Δεν μπορώ τις "στραβο"γαμημένες πουτάνες!!
     :2funny:
χαχαχαχα πηγενε οσο προλαβενεις αρχηγε .. αν και με τις αλογοπουτσες που εχουνε φαει απο τα πακιστανια δεν νομιζω να καταλαβενου απο στραβα η απο ισια...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα ξανθιά κοπέλα με κοντό καρέ κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη στο δεξί πόδι και στο χέρι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Αναστασία ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9  Κατερίνα καστανη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 13 κλειστό αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 13 δεξιά Μαρία από Φωκαιας 7 ισόγειο καστανή πιτσιρικά με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 17α  Παολα ξανθοκαστανη νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Άννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β  Τζούλια ξανθοκαστανη κοπελίτσα με κανονικό σώμα ανοιχτόχρωμα ματιά  μικρό βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε νορμάλ πρόγραμμα.

Φωκαιας 19  Τζούλια ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Βερονικα μελαχρινή με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25β  κλειστό.

Φωκαιας 27α   Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ πάνω από το στήθος πίσω χαμηλά στη μέση, πιρσινγκ στην μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω  Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μαρίνα καστανή παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά πιτσιρικά παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ρίτα ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνακι live

Φυλής 105 Άννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2-2.5αρι βυζι, νορμάλ πρόγραμμα.

Φυλής 109β Άννα το ξανθοκαστανο κοντοπουτανο ζυμαράκι, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Λανα ξανθιά παχουλη μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ηλέκτρα καστανή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 134, 134α, 134β & 136 κλειστά.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
     Σπουδαία κίνηση απο την COSMOTE TV κατανοώντας την κρισιμότητα τόσο της κατάστασης όσο και του αγώνα (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ), αποφάσισε να τον δείξει δωρεάν μέσω του καναλιού της στο Youtube.
     
     ΤΩΡΑ περιμένω απο NOVA free τσόντες... για να αποφεύγουμε τις μπουρδολότσαρκες!!
      :heavymetalbig:

     
:thumbsup:
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Ένα ευχαριστώ για όσους συνεχίζουν τις ενημερώσεις. Μπράβο μάγκες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom