Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (37 μέλη και 277 επισκέπτες)

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Α ναι; Αλβανιδάκι δήλωσε, αν θυμάμαι καλά Αλίσα είπε τη λένε.. Πάντως είναι φιλότιμο, για τους λάτρεις, αφήνει και γλυφομούνι, εγώ πλησίασα λιγάκι περισσότερο για να δω γκρον πλαν μουνάκι αλλά μύριζε η κρέμα έτσι κι αλλιώς..
Συναγωνιστή, δεν είναι απλά κοντή, έχει νανισμό. Καμία σχέση από φιλότιμο ( Αλβανίδα γαρ ). Το περίεργο ήταν το αιδοίο της. Δεν ήταν στενό, ήταν απίστευτα ρηχό. Όσο για τη κρέμα, δε μύριζε μόνο η κρέμα. Άστα να πάνε. Πίπα δαγκωτή και μη γελιέσαι 30 + είναι. Το μόνο καυλωτικό ήταν τα γυαλάκια και η ανωμαλία αν βγάζει σε κάποιον να το κάνει με νάνο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53 Ελένη καστανή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο   Εύα ξανθό γκρανι, παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος  Τζούλια μεκαχρινη μιλφογκιλφ πολύ χοντρή με 4αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Αλινα μελαχρινή μιλφ παχουλη με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Ντανα καστανή νταρντανοπαχουλη με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Ντιαννα  μελαχρινη κατσαρομαλλα , παχουλη με 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά ευθεία Εύα μελαχρινή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 32α Λίζα ξανθιά κοντή κοπελίτσα με  ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ περίμεναν κοπέλα.

Κολωνού 32β κλειστό.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Καρίνα ξανθιά παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Νατάσα ξανθοκαστανη κοπέλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση κσι διάφορα άλλα μικρά, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθιά κοπέλα με  κανονικό σώμα 2- 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Φλωρινα καστανή χοντρή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ περίμεναν κοπέλα.

Κολωνού 27β Σοφία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 23 Γιάννα/Άννα καστανή μιλφ χοντρή με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 καινούριο  μέσα δεξιά  Άννα ξανθιά κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι ωραίο μικρό κωλαράκι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 καινούριο  μέσα αριστερά ξανθιά κοπέλα από Ρωσία όπως είπε η υπηρεσία, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Κορινα μελαχρινή χοντρουλα με μαλλί μέχρι τους ώμους 2.5αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Μπέλα μελαχρινή νταρντανοχοντρη μιλφ με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Σάρα μελαχρινή πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα. Η Βιολετα διακοπές στην πατρίδα της για τις γιορτές.

Κολωνού 11α όροφος Θάλεια Ελληνίδα είπε ο τσάτσος, καστανή λεπτή με 1.5-2αρι χαλαρό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Υ.Γ 4 πιτσιρικάδες έμπαιναν στους οίκους και έλεγαν τα κάλαντα των Φώτων.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

μετά από διπλή κατάθεση στην Τατιάνα στο Ιάσωνος 2β συνέχισα την τσάρκα στη Μεγάλου Αλεξάνδρου

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ ξανθό μιλφ με κοντό μαλλί παχουλη με 2-2.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ναταλί καστανοξανθο πολύ λεπτό μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Σουζάνα ξανθοκαστανο γκρανι σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Μελισα καστανοξανθη κοπέλα, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Βίκυ καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα, είχε δουλέψει Φυλής 66δ αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα με τι όνομα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 κλειστά.

Μεγαλου 28α αριστερά Ελένη (πιο παλιά από Διδυμου 27,Έλλης 3 κλπ) μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Βικτόρια ξανθιά χοντρή γκιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α αριστερά(που έχει είσοδο και από Περδικα 3 αριστερά)

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 (νέος οίκος) Αντριανα ξανθιά γκρανι νταρντανα με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο  κουρτίνα Αναστασία μελαχρινή χοντρή μιλφ με καρέ μαλλί 2αρι βυζι και Λανα  ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικα όροφος Καρολαιν ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι συν βυζι διαφορά τατουάζ με ένα μεγάλο στο αριστερό μπούτι, απλό πρόγραμμα.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232
live update

Κολωνού 32γ Ιζαμπελα μελαχρινή λατινα με σιδεράκια στα δόντια κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι ωραία πεταχτη κωλαρα , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Φλορα μελαχρινή Ρουμάνα με μακρύ ίσιο μαλλί πολύ χοντρή 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Χτεσινό περιστατικό κοντά στο 66Α, βασικά απέναντι, ξεκινώντας την περιπλάνηση.

Βλέπω τύπο κάπου στα 55, ψηλό, γεροδεμένο, με ανώμαλο βλέμμα, με σκούφο, να έχει πιάσει κουβέντα σε πιτσιρικά. Κοντοστάθηκα από περιέργεια. Του κάνει από που είσαι κλπ., και του πρότεινε να του παίξει την πούτσα. Έτσι το είπε χαρακτηριστικά. Ο πιτσιρικάς τα 'χασε. Του λέει θα σε πληρώσω, θα σου δώσω λεφτά. Έφαγε το χ του και συνέχισε την αναζήτηση για πλ. Βικτωρίας.

Μόνο σε τέτοιες περιοχές αντικρίζεις τέτοιες cult στιγμές.

Εν τω μεταξύ, πιτσιρικάς που τσαρκάρει Φυλής, τι πιθανότητες έχει να είναι πουστράκος. Σε λάθος μέρος ήταν ο τύπος.

Τέλος, τον τύπο που λένε ότι αράζει Φωκαίας και Φυλής και ψαρώνει κόσμο νομίζω τον είδα. Αν είναι αυτός, πρέπει να είναι άκακος. Ένα άγριο βλέμμα να του ρίξεις, κοιτάζει αλλού.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
Καλησπέρα,

Πέρασα σήμερα το πρωί με την Έμμα στο Φυλής 86Β (ισόγειο). Όμορφη κοπέλα, ζεστή κι ομιλητική (ξέρει πολύ καλά ελληνικά) μου θυμίζει www.ishow.gr/Thumbnail.ashx?url=files/archive/2014/10/10/1DF68960-B245-4C8C-8D70-96CFD03D6556.jpg]Αυτή[/url] στο πρόσωπο. Σε γενικές γραμμές πέρασα όμορφα, με την κοπέλα να δείχνει πως το ζει χωρίς να υποκρίνεται (κατά τη γνώμη μου). Κάνει ελεύθερο στοματικό, δέχεται και γουστάρει γλύψιμο μέχρι να τελειώσει και γενικά έδειχνε να της αρέσει και να επιζητά το σφυροκόπημα με λάγνες ματιές και σφιξίματα. Φιλιά δυστυχώς τα αποφεύγει (τουλάχιστον σε μένα) όμως σε κερδίζει με την όλη συμπεριφορά της. Ήταν μια τίμια συνεύρεση με μια όμορφη κοπέλα. Μου είπε ότι τώρα θα δουλεύει σε αυτό το μαγαζί πρωινά πάντα ίσως 4-5 φορές τη βδομάδα. Θα δείξει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Και η Βάσια από βέργας 7 μου είπε πολλά όταν την είχα πάρει. Κατακεραύνωσε πολλούς πελάτες της, άμα την γράψω θα είναι μία κριτική που θα ξεσηκώσει πολλούς από εδώ μέσα.
Όχι ότι δεν θα γίνει το ίδιο με τις άλλες δύο...

οι αποκαλυψεις απο πουτανες για "πελατες" παντα ειναι ενδιαφερον, επομενως γραψε για ολες.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Express solo μπουρδελότσαρκα το μεσημέρι.
Φυλής 54 Γιάννα.Δε μου άρεσε
Φυλής 56 Αλεξάνδρα,μου άρεσε αλλά είχα διαβάσει κακή κριτική και δεν το ρίσκαρα
Διδύμου 7Β Τζώρτζια.Εκεί κατέθεσα.Έχω ανεβάσει κριτική
Διδύμου 8 ισόγειο και όροφος,2 αδιάφορες κάτω 1 αδιάφορη επάνω.Ονόματα δεν ξέρω.
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
183
Πόντοι
6
Που είναι το Κόριννα???????
Που χάθηκε το κορίτσι?????
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα,

Μετά από αρκετό καιρό πέρασα σήμερα το μεσημέρι από φυλής για κατάθεση express.

Ξεχώρισα την Σάσα όπου και κατέθεσα, στο Φυλής 72 (?) νομίζω.

Το μαγαζί άθλιο το κορίτσι όμως πολύ καλό. Όμορφη και με καλή συμμετοχή. Κατά την γνώμη μου αξίζει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Καλησπέρα,

Μετά από αρκετό καιρό πέρασα σήμερα το μεσημέρι από φυλής για κατάθεση express.

Ξεχώρισα την Σάσα όπου και κατέθεσα, στο Φυλής 72 (?) νομίζω.

Το μαγαζί άθλιο το κορίτσι όμως πολύ καλό. Όμορφη και με καλή συμμετοχή. Κατά την γνώμη μου αξίζει.

ακομα χαλι ειναι αυτο το τρισαθλιο μπουρδελο ??????
περιμενα ανακαινιση λογω ΣΑΣΑΣ, αλλα παπαρια απ'οτι λες :(((
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Καταντια το Μεταξουργειο.. Ολο χοντρες διαβαζω.. Περαν της Νατασας/Τατιανας, αξιζει καμμια αλλη απο τις λεπτες / σχετικα λεπτες /με πιασιματα που ανεφερε ο πολυτιμος n.smirni76 στην πρωινη βαρδια;

ΝΜε το να αξιζει εννοω να μην βιαζονται, ουτε αυτες ουτε η τσατσα και να αφηνουν να πιανεις κτλπ και να μην νοιωθεις οτι πηδας πλαστικη κουκλα..
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
147
Like
2.305
Πόντοι
2.631
Καταντια το Μεταξουργειο.. Ολο χοντρες διαβαζω.. Περαν της Νατασας/Τατιανας, αξιζει καμμια αλλη απο τις λεπτες / σχετικα λεπτες /με πιασιματα που ανεφερε ο πολυτιμος n.smirni76 στην πρωινη βαρδια;

ΝΜε το να αξιζει εννοω να μην βιαζονται, ουτε αυτες ουτε η τσατσα και να αφηνουν να πιανεις κτλπ και να μην νοιωθεις οτι πηδας πλαστικη κουκλα..
Πρωινη ειναι πολυ καλυτερα απο απογευματινη (μετα τις 18.00) δλδ
Ουτε για αστειο μην πας 2η βαρδια για μεταμεσονυχτια δεν εχω ιδεα αλα για απογευμα εφαγα 2 ωρες σχεδον τη παρασκευη και ξενερωσα ( για τα χοντρα τον εδινες αλα.)
Τραγικα .
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Πρωινη ειναι πολυ καλυτερα απο απογευματινη (μετα τις 18.00) δλδ
Ουτε για αστειο μην πας 2η βαρδια για μεταμεσονυχτια δεν εχω ιδεα αλα για απογευμα εφαγα 2 ωρες σχεδον τη παρασκευη και ξενερωσα ( για τα χοντρα τον εδινες αλα.)
Τραγικα .

Κοιτα για τα χοντρα θελω να παω αλλα οχι να πεταξω 10αρικο.. Να θες λιγο να την χουφτωσεις στα ορθια και να λεει ξαπλωσε, να σου την φοραει πριν καλα καλα καυλωσεις και να κοιταει να τελειωσει την πιπα σε 10΄΄ το θεωρω ασεβεια / κοροιδια.

Γενικα 3η βαρδια παιζουν μερικα καλα απο οσο ξερω αλλα Μεταξι δεν εχω πατησει ποτε με την Δυση του ηλιου. Και εγω ηξερα οτι πρωινη εχει καποια καλα κομματια αλλα απο αυτα που διαβαζω η κατασταση ειναι δραμα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Χτεσινό περιστατικό κοντά στο 66Α, βασικά απέναντι, ξεκινώντας την περιπλάνηση.

Βλέπω τύπο κάπου στα 55, ψηλό, γεροδεμένο, με ανώμαλο βλέμμα, με σκούφο, να έχει πιάσει κουβέντα σε πιτσιρικά. Κοντοστάθηκα από περιέργεια. Του κάνει από που είσαι κλπ., και του πρότεινε να του παίξει την πούτσα. Έτσι το είπε χαρακτηριστικά. Ο πιτσιρικάς τα 'χασε. Του λέει θα σε πληρώσω, θα σου δώσω λεφτά. Έφαγε το χ του και συνέχισε την αναζήτηση για πλ. Βικτωρίας.

Μόνο σε τέτοιες περιοχές αντικρίζεις τέτοιες cult στιγμές.

Εν τω μεταξύ, πιτσιρικάς που τσαρκάρει Φυλής, τι πιθανότητες έχει να είναι πουστράκος. Σε λάθος μέρος ήταν ο τύπος.

Τέλος, τον τύπο που λένε ότι αράζει Φωκαίας και Φυλής και ψαρώνει κόσμο νομίζω τον είδα. Αν είναι αυτός, πρέπει να είναι άκακος. Ένα άγριο βλέμμα να του ρίξεις, κοιτάζει αλλού.
ψαρώνει κόσμο όσο αναφορά τι ;
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Καταντια το Μεταξουργειο.. Ολο χοντρες διαβαζω.. Περαν της Νατασας/Τατιανας, αξιζει καμμια αλλη απο τις λεπτες / σχετικα λεπτες /με πιασιματα που ανεφερε ο πολυτιμος n.smirni76 στην πρωινη βαρδια;

ΝΜε το να αξιζει εννοω να μην βιαζονται, ουτε αυτες ουτε η τσατσα και να αφηνουν να πιανεις κτλπ και να μην νοιωθεις οτι πηδας πλαστικη κουκλα..
Στην πρωινή βάρδια καλή περίπτωση είναι η Ελένη στο Κολωνού 53, καλό ακάποτο τσιμπούκι και δεκτική στο χαμούρεμα μείον ότι δεν δίνει γλωσσόφιλα αλλά σε γενικές γραμμές περνάς καλά μαζί της
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom