Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 91 άτομα (4 μέλη και 87 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μια πολύ αξιόπιστη λύση για πλούσια πίπα χωρίς προφυλακτικό, είναι η Αναστασία στο Ιάσωνος 46 που ανεβαίνουμε με την σκάλα.
Πρωϊνή βάρδια, ξανθιά γεματουλα με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου.
Χρόνος στο δωμάτιο 14 λεπτά περίπου και δεν είδα ούτε πόρτα ούτε βιασύνη.
Ωραίο πλούσιο πρόγραμμα σε ζεστή ατμόσφαιρα. Βλέπω ότι μόνο ωριμες άνω των 35 προσφέρουν κάτι καλό ως αρκετά καλό.
Τελικά τα πιπίνια μαλακίζονται κι ολο μη αυτό και μη εκείνο λένε.
Τι θέλουν ; με την πουτσα όρθια να μπαίνουμε; μήπως τελικά ο χρόνος μετράει από την ώρα που πληρώνουμε;;;
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
11
Like
2.887
Πόντοι
731
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Supremenike

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάνεις αν θα είναι η Γιασμήν σημερα στο φωκαιας?
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Τι φοβάστε από τους αλλοδαπούς; αρρώστιες;

Δεν φοβόμαστε τους αλλοδαπούς, ούτε τις αρρώστιες, μας ενοχλεί βάναυσα η απαίσια, τρισάθλια και ελεεινή μπόχα που εκπέμπουν μόνιμα!!! Τόσο απλό.  :hi:
 

Επισκέπτης
Περασα να δω τη Ρωξανη στο Φωκαιας 17. Ενταξει, η κοπελα ειναι το κατι αλλο για τα σημερινα δεδομενα του εικοσαευρου. Σαν πιπινι βγαλμενο απο τις σελιδες του ινσταγκραμ. Δεν περασα μαζι της γιατι πιπινι και καλη στο κρεβατι ειναι σπανιος συνδυασμος. Φανηκε αρκετα κωλοπετσομενη απο τλ βλεμμα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Περασα να δω τη Ρωξανη στο Φωκαιας 17. Ενταξει, η κοπελα ειναι το κατι αλλο για τα σημερινα δεδομενα του εικοσαευρου. Σαν πιπινι βγαλμενο απο τις σελιδες του ινσταγκραμ. Δεν περασα μαζι της γιατι πιπινι και καλη στο κρεβατι ειναι σπανιος συνδυασμος. Φανηκε αρκετα κωλοπετσομενη απο τλ βλεμμα.
Πρωι η βραδυ?
 

Autokinitas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
Περασα να δω τη Ρωξανη στο Φωκαιας 17. Ενταξει, η κοπελα ειναι το κατι αλλο για τα σημερινα δεδομενα του εικοσαευρου. Σαν πιπινι βγαλμενο απο τις σελιδες του ινσταγκραμ. Δεν περασα μαζι της γιατι πιπινι και καλη στο κρεβατι ειναι σπανιος συνδυασμος. Φανηκε αρκετα κωλοπετσομενη απο τλ βλεμμα.
άστο γλίτωσες που δεν μπήκες δες έχω γράψει κριτική
 

papadrosos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
39
Like
53
Πόντοι
0
καλησπερα σας  :wanker: , υπαρχει κατι νεοτερο  :tits: απο την σημερινη βαρδια ;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ειναι αρχη φωκαιας δλδ  εκει δεν μπαίνω δεν γνωριζω εαν αφηνουν πακι μεσα παντως ενα φιλαρακι που ηθελε ν παει στ 67 ν παρει παρτουζα τις 2 αλβανιδες που εχει στην 3 βαρδια πληρωσε περιμενε σαλονι γιατι τ δωματια ηταν γεματα κ οταν ειδε οτι βγηκες ενας πακι απ ενα δωματιο πηρε τα λεφτα πισω και φυγαμε..

Τις προάλλες πέρασα από το Κολωνού 15 το παλιό δεξιά μεριά κι ήταν ένα Ρωσιδάκι μελαχρινό το βράδυ.
Εντύπωση μου έκανε ότι μέχρι να ρωτησω τι και πώς πρόγραμμα κτλ για να μην περιμένω άσκοπα, τέσσερις Πακιστανοι έσκασαν δεκάρικο και πήραν σειρά.
Μωρέ μπράβο λέω. Όχι σαν εμάς που οι μισοί είναι στο βάδην και μετά τίποτα παρολο που δέχομαι ότι η πεσμένη ποιότητα φερνει ανορεξία στο γαμήσι.
Σε πολλά ομως στο Μεταξουργείο γίνεται έτσι και κανονικά παίρνουμε κι εμείς σειρά.
Δηλαδή εκεί θεωρείται φυσιολογικό οποίος πληρώνει να γαμαει.
Γιατί στην Φυλής όμως θεωρείται αρνητικό αυτό; γιατί στην Φυλής λακιζει ο Έλληνας όταν μπει μπροστά του π.χ Πακιστανός;

 

Επισκέπτης
άστο γλίτωσες που δεν μπήκες δες έχω γράψει κριτική
το βασικο με τα πιπινια ειναι να μη βιαζονται και να μην κλεβουν στις στασεις και να εχουν καλη συμπεριφορα. Πολλα περισσοτερα μην περιμενετε απο καμια. Εγω εχει τυχει να πληρωσω μονο για να τις χουφτωσω, αλλα ειμαι και ανωμαλος, δε λεω να κανετε το ιδιο. Εσυ λες οτι εβαζε το χερι της μπροστα και οτι βιαζοταν να αλλαξετε σταση. Το τελευταιο συχνα ειναι αποτελεσμα πιεσης απο τ αφεντικα που τους λενε να ξεπετανε τους πελατες σε 5 με 8 λεπτα.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.640
Like
7.590
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ :orchestra:

7+15 σημερα σκαω στην πλ.Βικτωριας :walkingpenis: με σκοπο να βρω την νεα μαυρουλα ή την Μπιουτυ την 1η,την στρουμπουλη :afro: :afro:
Φωκ25Α Πανω το τραβαστι που ειδα ηταν τελικα η Βερονικα :S,ενω η 2τσα με ενημερωσε πως η νεα αφρινα θα ξαναδουλεψει απο την Δευτερα :headbang:
Φυλ69Κατω η 2τσα με ενημερωσε οτι η Μπιουτυ θα πιασει δουλεια μετα τις 12 :headbang: στο 86,ενω η πορνη που δουλευε δεν εμφανιστηκε επειδη οπως ακουσε δεν ηρθα για αυτη...  :crazy:
Φυλ86Πανω ηταν μια ψηλη κοπελα γυρω στα πρωτα αντα η Κατερινα
Λεω δεν παω κ στο Φυλ84Κατω να δω τι παιζει κ η 2τσα μου παρουσιαζει την Ατζελα :think:,με μια απιφυλαξη :think:για το ονομα.
Petite teen :babycry:με aftermarket :tits: 2με,μαυρα μαλλακια μεχρι τους ωμους κ μικρο πωπακι :kissass2:
Φυσικα κ εδωσα το 20αρικο κ μπηκα σε δωματιο μς A/c που υπολειτουργουσε :tickedoff: :tickedoff:
Ερχεται το μωλο που μου λεει οτι ειναι 20χρ απο την Ρουμουνια,ενω δεν εβγαλε τα πουτανοπαπουτσα της >:(
Αφου φιλησα το κορμακι του,κοιλιτσα,βυζαρες,μπουτακια κ πωπακι μου βαζει την καποτα :coolcondom:
με σωστο τροπο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κ αρχιζει :pipa1:παιρνοντας το κεφακαλι κ ενα,δυο cm ακομα,δεν μπορουσε παραπανω :undecided:
Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ :headbang:
Δυσκολευονταν να τον παρει μεσα της,ενω οταν μπηκα βαθεια μεσα της εδειχνε να πονα,με τα πολλα αρχισα να χυνω για αρκετα δευτ κ η μικρη προσπαθησε να βγαλει τον πλαστη απ το στενο μουνακι της,πραγμα που ηταν αδυνατο γιατι τον ειχα ριζωσει μεσα της κ ηταν τανασκελα...εφυγε απ το δωματιο χωρις καν να φορεσει το στρινγκακι της :undecided:
Καθολη την διαρκεια του γαμησιου εσφιγγε τα ποδια της με σκοπο να μην μπορω να πατωσω  :tickedoff::tickedoff:
Προφανως κ δεν θα ξαναπαω με την μικρη.
Μετα το Fail της Δευτερας στο μεταξι βιωσα ενα ακομα σημερα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Αυτα απο μενα κ Καλο ΣΚ :headbaning2:

                            :hi: :hi: :hi: :walkingpenis:


 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ειναι αρχη φωκαιας δλδ  εκει δεν μπαίνω δεν γνωριζω εαν αφηνουν πακι μεσα παντως ενα φιλαρακι που ηθελε ν παει στ 67 ν παρει παρτουζα τις 2 αλβανιδες που εχει στην 3 βαρδια πληρωσε περιμενε σαλονι γιατι τ δωματια ηταν γεματα κ οταν ειδε οτι βγηκες ενας πακι απ ενα δωματιο πηρε τα λεφτα πισω και φυγαμε..

Δυστυχώς συναγωνιστές το χρήμα δεν έχει εθνικότητα μην έχετε παραισθήσεις όταν δεν έχουν δουλειά στα σπίτια βάζουν όποιον ν'αναι , και ποιος δεν έχει δεί ειδικά το καλοκαίρι να κυκλοφορούν πακηδες στην φυλής ;τι νομίζετε ότι κάνουν; αν τους έδιωχναν δεν θα ξαναπήγαιναν, να μην πω για πρωτοκλασάτη αρχοντομουνα που έχουν γραφτεί ύμνοι εδώ μέσα κατά καιρούς και μου το έχει παραδεχτεί ότι έχει μόνιμους πελάτες δύο πακηδες αρκετό καιρό τώρα και καλά τους ξέρει , οπότε μην χαλιεστε μπαίνουν κανονηκοτατα

Ειδα έναν πρόσφατα στην οδό Βέργας.. Κοντά στην οδό Λιοσίων.
 

Autokinitas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
το βασικο με τα πιπινια ειναι να μη βιαζονται και να μην κλεβουν στις στασεις και να εχουν καλη συμπεριφορα. Πολλα περισσοτερα μην περιμενετε απο καμια. Εγω εχει τυχει να πληρωσω μονο για να τις χουφτωσω, αλλα ειμαι και ανωμαλος, δε λεω να κανετε το ιδιο. Εσυ λες οτι εβαζε το χερι της μπροστα και οτι βιαζοταν να αλλαξετε σταση. Το τελευταιο συχνα ειναι αποτελεσμα πιεσης απο τ αφεντικα που τους λενε να ξεπετανε τους πελατες σε 5 με 8 λεπτα.
κοντά είμαστε στα γούστα  :happy: συμφωνώ απόλυτα αλλά η συγκεκριμένη με νευρίασε με το όλο σκηνικό  :S
 

Επισκέπτης
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ :orchestra:

7+15 σημερα σκαω στην πλ.Βικτωριας :walkingpenis: με σκοπο να βρω την νεα μαυρουλα ή την Μπιουτυ την 1η,την στρουμπουλη :afro: :afro:
Φωκ25Α Πανω το τραβαστι που ειδα ηταν τελικα η Βερονικα :S,ενω η 2τσα με ενημερωσε πως η νεα αφρινα θα ξαναδουλεψει απο την Δευτερα :headbang:
Φυλ69Κατω η 2τσα με ενημερωσε οτι η Μπιουτυ θα πιασει δουλεια μετα τις 12 :headbang: στο 86,ενω η πορνη που δουλευε δεν εμφανιστηκε επειδη οπως ακουσε δεν ηρθα για αυτη...  :crazy:
Φυλ86Πανω ηταν μια ψηλη κοπελα γυρω στα πρωτα αντα η Κατερινα
Λεω δεν παω κ στο Φυλ84Κατω να δω τι παιζει κ η 2τσα μου παρουσιαζει την Ατζελα :think:,με μια απιφυλαξη :think:για το ονομα.
Petite teen :babycry:με aftermarket :tits: 2με,μαυρα μαλλακια μεχρι τους ωμους κ μικρο πωπακι :kissass2:
Φυσικα κ εδωσα το 20αρικο κ μπηκα σε δωματιο μς A/c που υπολειτουργουσε :tickedoff: :tickedoff:
Ερχεται το μωλο που μου λεει οτι ειναι 20χρ απο την Ρουμουνια,ενω δεν εβγαλε τα πουτανοπαπουτσα της >:(
Αφου φιλησα το κορμακι του,κοιλιτσα,βυζαρες,μπουτακια κ πωπακι μου βαζει την καποτα :coolcondom:
με σωστο τροπο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κ αρχιζει :pipa1:παιρνοντας το κεφακαλι κ ενα,δυο cm ακομα,δεν μπορουσε παραπανω :undecided:
Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ :headbang:
Δυσκολευονταν να τον παρει μεσα της,ενω οταν μπηκα βαθεια μεσα της εδειχνε να πονα,με τα πολλα αρχισα να χυνω για αρκετα δευτ κ η μικρη προσπαθησε να βγαλει τον πλαστη απ το στενο μουνακι της,πραγμα που ηταν αδυνατο γιατι τον ειχα ριζωσει μεσα της κ ηταν τανασκελα...εφυγε απ το δωματιο χωρις καν να φορεσει το στρινγκακι της :undecided:
Καθολη την διαρκεια του γαμησιου εσφιγγε τα ποδια της με σκοπο να μην μπορω να πατωσω  :tickedoff::tickedoff:
Προφανως κ δεν θα ξαναπαω με την μικρη.
Μετα το Fail της Δευτερας στο μεταξι βιωσα ενα ακομα σημερα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Αυτα απο μενα κ Καλο ΣΚ :headbaning2:

                            :hi: :hi: :hi: :walkingpenis:
ειναι τρεις φολορουμανιτσες που εχουν ερθει τελευταια και ειναι σαν τριδυμες. July Λιοσιων, Αννα Φ109 και Αντζελα 86. Και οι τρεις προσπαθουν να αποφυγουν το γαμισι.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Και απέναντι στο Φ65 ισόγειο..μια καινούρια..είναι φίλη της μπιούτυ...με το όνομα Σίντυ...επίσης μαυρούλα.. φαίνεται ωραίο μωρό..
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Ειδα έναν πρόσφατα στην οδό Βέργας.. Κοντά στην οδό Λιοσίων.
δεν μας ενδιαφέρει αν είδες έναν στον δρόμο.. Έλεος πόση χαζομάρα πια ρε αδερφάκι μου.. Σταμάτα να ποσταρεις εδώ.. Σταμάτα απλά σταματά..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom