Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (7 μέλη και 288 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Αγορινες ξερεις κανενας εαν παρει καποιος το προγραμμα μισης ωρας στης φυλης δλδ στ 60 ευρω μηπως εχεις 2 εκτονωσεις?
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.640
Like
7.590
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ :orchestra:

7+15 σημερα σκαω στην πλ.Βικτωριας :walkingpenis: με σκοπο να βρω την νεα μαυρουλα ή την Μπιουτυ την 1η,την στρουμπουλη :afro: :afro:
Φωκ25Α Πανω το τραβαστι που ειδα ηταν τελικα η Βερονικα :S,ενω η 2τσα με ενημερωσε πως η νεα αφρινα θα ξαναδουλεψει απο την Δευτερα :headbang:
Φυλ69Κατω η 2τσα με ενημερωσε οτι η Μπιουτυ θα πιασει δουλεια μετα τις 12 :headbang: στο 86,ενω η πορνη που δουλευε δεν εμφανιστηκε επειδη οπως ακουσε δεν ηρθα για αυτη...  :crazy:
Φυλ86Πανω ηταν μια ψηλη κοπελα γυρω στα πρωτα αντα η Κατερινα
Λεω δεν παω κ στο Φυλ84Κατω να δω τι παιζει κ η 2τσα μου παρουσιαζει την Ατζελα :think:,με μια απιφυλαξη :think:για το ονομα.
Petite teen :babycry:με aftermarket :tits: 2με,μαυρα μαλλακια μεχρι τους ωμους κ μικρο πωπακι :kissass2:
Φυσικα κ εδωσα το 20αρικο κ μπηκα σε δωματιο μς A/c που υπολειτουργουσε :tickedoff: :tickedoff:
Ερχεται το μωλο που μου λεει οτι ειναι 20χρ απο την Ρουμουνια,ενω δεν εβγαλε τα πουτανοπαπουτσα της >:(
Αφου φιλησα το κορμακι του,κοιλιτσα,βυζαρες,μπουτακια κ πωπακι μου βαζει την καποτα :coolcondom:
με σωστο τροπο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κ αρχιζει :pipa1:παιρνοντας το κεφακαλι κ ενα,δυο cm ακομα,δεν μπορουσε παραπανω :undecided:
Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ :headbang:
Δυσκολευονταν να τον παρει μεσα της,ενω οταν μπηκα βαθεια μεσα της εδειχνε να πονα,με τα πολλα αρχισα να χυνω για αρκετα δευτ κ η μικρη προσπαθησε να βγαλει τον πλαστη απ το στενο μουνακι της,πραγμα που ηταν αδυνατο γιατι τον ειχα ριζωσει μεσα της κ ηταν τανασκελα...εφυγε απ το δωματιο χωρις καν να φορεσει το στρινγκακι της :undecided:
Καθολη την διαρκεια του γαμησιου εσφιγγε τα ποδια της με σκοπο να μην μπορω να πατωσω  :tickedoff::tickedoff:
Προφανως κ δεν θα ξαναπαω με την μικρη.
Μετα το Fail της Δευτερας στο μεταξι βιωσα ενα ακομα σημερα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Αυτα απο μενα κ Καλο ΣΚ :headbaning2:

                            :hi: :hi: :hi: :walkingpenis:
ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΦΥΛ84 ΜΕ ΤΑ ΦΥΛ86 :tickedoff: :tickedoff:
ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΑΝ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΧΑΡΤΗΣ :jerking: :jerking: :jerking:
Αρα το fail ελαβε χωρα στο Φυλ86Κατω!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σηκωθειτε απο κρεβατια, καρεκλες, καναπεδες, τραπεζια, επελαση μαυρων γαζελων στη φυλης.
Μεταμεσονυχτια βαρδια παρατηρηθηκαν.
1 η χοντρουλα μπιουτι στο φυλης 84 με τον ευγενη τσατσο. Στο σαλονι φιλακια, υποσχεσεις, τριφτηκε πάνω μου και σχεδον κολλησε το στομα της στο δικο μου βγαζοντας γλωσσα.
Το εργο το εχουμε δει ομως και αυτο που ειχα παρει και την αλλη φορα στο σαλονι ηταν το μεγιστο, ενω στο δωματιο ηταν φωλα και πολυ ακεφη.
2 Απεναντι κι αλλη μαυρουλα, κι αυτη με λιγο παραπανω κιλακια οχι ομως οσο η μπιουτι, γενικα δεν μου εκανε ιδιαιτερη αισθηση.
3 Φυλης 66δ μαυρο διαμαντι, ωραια κορμαρα μαυρουλα, ευγενικη. Παλικαρι που βγηκε από το δωματιο ειπε οτι ηταν ευχαριστημενος.

Δεν μπηκα σε ολα, πιθανον δηλαδη να έχουν κι αλλες μαυρες, δεν γνωρίζω. Για την πολυ αδυνατη στο φωκαιας 27 πηγα να δοκιμασω, αλλα η τσατσα μου ειπε οτι εχει Σαρα, οποτε λάκισα.
Καληνυχτα σας.
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Συνεχίζεται εντωμεταξύ το ίδιο τροπάρι.νομίζεται ότι μια πουτανα που πληρώνεται με χρήματα υποχρεούται από κάποιο άγραφο κανονα να είναι κεφάτη και να έχει ίδια συμπεριφορά σε εμένα που είμαι 30 χρόνων και σε έναν 50αρη η 55αρη..copy paste. Ναι μπουρδελιαρη σε σένα απευθύνομαι και στο κάθε μπουρδελιαρη που αναφέρει την ταφε ως ακεφη η ως φόλα..

Για εμένα εκείνη η πουτανα που θα συμπεριφεραι το ίδιο σε εμένα και εσένα που είσαι όχι νέος η έστω λίγο ευπρεπης σε εμφάνιση εμένα αυτή η πουτανα δεν με κάνει να περνάω καλά.. Ξέρεις γτ; γτ πας να κάνεις σεξ.. Και το σεξ εμπεριέχει και μια στάλα συναισθηματος.. Και δεν έχει να κάνει καθόλου αν στη μέση είναι τα χρήματα ή το επάγγελμα.. Μια κοπέλα που εσύ θα την πεις εππλαγγελματια επειδή σου έκανε καλές υπηρεσίες εμένα αυτή η γυναίκα δεν έχει να μου προσφέρει κάτι..
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Συνεχίζεται εντωμεταξύ το ίδιο τροπάρι.νομίζεται ότι μια πουτανα που πληρώνεται με χρήματα υποχρεούται από κάποιο άγραφο κανονα να είναι κεφάτη και να έχει ίδια συμπεριφορά σε εμένα που είμαι 30 χρόνων και σε έναν 50αρη η 55αρη..copy paste. Ναι μπουρδελιαρη σε σένα απευθύνομαι και στο κάθε μπουρδελιαρη που αναφέρει την ταφε ως ακεφη η ως φόλα..

Για εμένα εκείνη η πουτανα που θα συμπεριφεραι το ίδιο σε εμένα και εσένα που είσαι όχι νέος η έστω λίγο ευπρεπης σε εμφάνιση εμένα αυτή η πουτανα δεν με κάνει να περνάω καλά.. Ξέρεις γτ; γτ πας να κάνεις σεξ.. Και το σεξ εμπεριέχει και μια στάλα συναισθηματος.. Και δεν έχει να κάνει καθόλου αν στη μέση είναι τα χρήματα ή το επάγγελμα.. Μια κοπέλα που εσύ θα την πεις εππλαγγελματια επειδή σου έκανε καλές υπηρεσίες εμένα αυτή η γυναίκα δεν έχει να μου προσφέρει κάτι..
λοιπόν φίλε μου καλή η άποψη σου αλλά...1.οταν πας με πουτανα ειδικά σε μπουρδέλο ρωτάς προγράμμα...άρα ξέρεις η τουλάχιστον σχετικά γνωρίζεις τι θα γίνει μέσα και είναι υποχρεωμένη να είναι το ίδιο καλή σε όλους......2. πλειρωνω για να έχω υπηρεσίες από επαγγελματίες πουτανες όχι καθημερινές πουτανες της γειτονιάς..3. στο σεξ δεν υπάρχει συναίσθημα μόνο καύλα στον έρωτα υπάρχει συναίσθημα...σιγά να μην ερωτευτώ κι όλας...άλλοτε πως να το κάνω αφού πριν από 5 λεπτά ρουφούσε την πουτσα κάποιου πάκι....4. η καλή πουτανα είναι καλή σε όλους... μηδενός εξερουμενου... Τέλος πλειρωνω για να περάσω εγώ καλά είτε είμαι 20 είτε 40 είτε 60 αυτή είναι η δουλειά της ... Τέλος σταματήστε να χαλάτε την πιάτσα αγαπουλιδες...της έχετε κάνει να νομίζουν ότι μας κάνουν χάρη που τους δίνουμε τα λεφτά μας...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Το ίδιο έπαθα εχθές..
Ακριβώς γωνία φωκαίας φυλής, νούμερο δεν ξέρω, όνομα κοπέλας δεν ξέρω, μία σχετικά ψηλή, ξανθιά, συμπαθητικό πρόσωπο, ζουμερή αφράτη κολάρα, λεία επιδερμίδα με πιασίματα εκεί που πρέπει.
Πάνω που είχα βγάλει το 20€, έτοιμος, καυλωμένος να απολαύσω την κολάρα της....
λέει η υπηρεσία μισό να βγει ο πελάτης. Βγαίνει ένα βρώμικο Πακιστανοτσιγκανόιδες πράμα, μπαίνει η υπηρεσία αν ετοιμάσει δωμάτιο και γίνομαι καπνός.
Το συναίσθημα: πεινασμένος πας να απολαύσεις ένα ωραίο πιάτο, μόλις πιάνεις πιρούνι αντικρίζεις μια σγουρή πουτσότριχα μες το φαγητό. Προσωπικά, σιχαίνομαι να βγάλω την τρίχα και να συνεχίσω.
Αν δεν την έβλεπα, διότι κάποιος άλλος την είχε βγάλει θα έτρωγα λαίμαργα σαν να μην συνέβαινε τίποτα.  :grin:    

Ηταν τα πρωτα νουμερα δλδ φωκαιας φιλε 7 η 9 δλδ ;;

Ε δύο σπίτια έχει όλα κι όλα στη γωνία Φυλής με Φωκαίας

Ειναι αρχη Φωκαιας δλδ  εκει δεν μπαίνω δεν γνωριζω εαν αφηνουν πακι μεσα παντως ενα φιλαρακι που ηθελε ν παει στ 67 ν παρει παρτουζα τις 2 αλβανιδες που εχει στην 3 βαρδια πληρωσε περιμενε σαλονι γιατι τ δωματια ηταν γεματα κ οταν ειδε οτι βγηκες ενας πακι απ ενα δωματιο πηρε τα λεφτα πισω και φυγαμε..

Όχι, πρόσεξε την περιγραφή του, εννοεί το Φυλής 74 ο φίλος
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
λοιπόν φίλε μου καλή η άποψη σου αλλά...1.οταν πας με πουτανα ειδικά σε μπουρδέλο ρωτάς προγράμμα...άρα ξέρεις η τουλάχιστον σχετικά γνωρίζεις τι θα γίνει μέσα και είναι υποχρεωμένη να είναι το ίδιο καλή σε όλους......2. πλειρωνω για να έχω υπηρεσίες από επαγγελματίες πουτανες όχι καθημερινές πουτανες της γειτονιάς..3. στο σεξ δεν υπάρχει συναίσθημα μόνο καύλα στον έρωτα υπάρχει συναίσθημα...σιγά να μην ερωτευτώ κι όλας...άλλοτε πως να το κάνω αφού πριν από 5 λεπτά ρουφούσε την πουτσα κάποιου πάκι....4. η καλή πουτανα είναι καλή σε όλους... μηδενός εξερουμενου... Τέλος πλειρωνω για να περάσω εγώ καλά είτε είμαι 20 είτε 40 είτε 60 αυτή είναι η δουλειά της ... Τέλος σταματήστε να χαλάτε την πιάτσα αγαπουλιδες...της έχετε κάνει να νομίζουν ότι μας κάνουν χάρη που τους δίνουμε τα λεφτά μας...

Είστε πολύ αφελής που νομίζετε ότι η γυναίκα που πληρώνεται 10 η 20 η 50ευρω σε ένα μαγαζι έχει μεγάλη διαφορά από την κοινή γυναίκα έξω.. Anyway.. Θα σταθώ στο αγαπούλης και στο ερωτευτώ που ανέφερες και ήμουν σίγουρος ότι θα αναφέρεις το ρήμα ερωτεύομαι όταν σχολίασες το σεξ.. Σημαίνει ότι όταν 2 κορμιά ενώνονται υπάρχει μια δόση συναισθήματος..οταν δεν υπάρχει καθόλου δεν δημιουργείτε η απαιτούμενη καυλα που ανέφερες. Άνθρωποι χωρίς συναίσθημα θα περάσουν το ίδιο καλά χωνοντας το πουλί τους σε μία γυναίκα και σε μια νεκρή γυναικα(νεκροφιλες) γτ εγώ έτσι ξέρω να σας ονομάζω και να σας βλέπω.. Και άνθρωπος χωρίς συναίσθημα δεν έχει και πάθος.. Το να κάνεις σαν ζώο όταν βλέπεις μια ωραία γυναίκα δε σημαίνει ότι έχεις και πάθος.. Απλά μέσα σου είσαι αυτό.. Ένα ζώο
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Σηκωθειτε απο κρεβατια, καρεκλες, καναπεδες, τραπεζια, επελαση μαυρων γαζελων στη φυλης.
Μεταμεσονυχτια βαρδια παρατηρηθηκαν.
1 η χοντρουλα μπιουτι στο φυλης 84 με τον ευγενη τσατσο. Στο σαλονι φιλακια, υποσχεσεις, τριφτηκε πάνω μου και σχεδον κολλησε το στομα της στο δικο μου βγαζοντας γλωσσα.
Το εργο το εχουμε δει ομως και αυτο που ειχα παρει και την αλλη φορα στο σαλονι ηταν το μεγιστο, ενω στο δωματιο ηταν φωλα και πολυ ακεφη.

Τα 'χουμε ξαναπεί για την Μπιούτι, είναι κάπως κυκλοθυμική και πολλάκις η συμπεριφορά της εξαρτάται και με τον πελάτη που έχει απέναντί της. Άμα σε συμπαθεί και την πετύχεις και σε καλό mood περνάς σούπερ... Εμένα την πρώτη φορά που πήγα μαζί της ήταν λίγο δύστροπη και ιδιότροπη, μετά από λίγους μήνες που την πέτυχα σε τσάρκα μου έκανε κάτι τρελές χαρές σαν να ήμουν ο καλύτερός της πελάτης όπου μου ζητούσε στο σαλόνι να της δώσω γλωσσόφιλο κι όσοι ήταν στην αναμονή εκείνη τη στιγμή τα 'χαν παίξει με την όλη φάση και τη δεύτερη φορά που πήγα μαζί της αρκετό καιρό μετά κι απ' αυτό το σκηνικό γαμηθήκαμε σχεδόν σαν να είμαστε ζευγάρι σε μεγάλες κάβλες όπου μου έκανε και κάτι ωραία κόλπα στο κρεβάτι απ' τα οποία κατάλαβα ότι όταν θέλει το "έχει" με το sex
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Αγορινες ξερεις κανενας εαν παρει καποιος το προγραμμα μισης ωρας στης φυλης δλδ στ 60 ευρω μηπως εχεις 2 εκτονωσεις?

   Αν είναι σωστή η κοπέλα, και τέσσερις φορές να χύσεις, δεν θα έχει θέμα!! Όταν θα πάρεις μισάωρο, θα δεις ότι από μόνη της θα σου έρθει με 2-3 καπότες ανά χείρας... Και προγράμματα ωριαία ή μισάωρου στο μπουρδέλο, σε γνωστές κοπέλες, να είναι ήδη δοκιμασμένες και ότι υπάρχει η κατάλληλη χημεία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ :orchestra:


Φυλ69Κατω η 2τσα με ενημερωσε οτι η Μπιουτυ θα πιασει δουλεια μετα τις 12 :headbang: στο 86,ενω η πορνη που δουλευε δεν εμφανιστηκε επειδη οπως ακουσε δεν ηρθα για αυτη...  :crazy:

    Έφαγες και πόρτα στο μπουρδέλο... Δεν σε χάλασε...  :ban:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

Επισκέπτης
Συνεχίζεται εντωμεταξύ το ίδιο τροπάρι.νομίζεται ότι μια πουτανα που πληρώνεται με χρήματα υποχρεούται από κάποιο άγραφο κανονα να είναι κεφάτη και να έχει ίδια συμπεριφορά σε εμένα που είμαι 30 χρόνων και σε έναν 50αρη η 55αρη..copy paste. Ναι μπουρδελιαρη σε σένα απευθύνομαι και στο κάθε μπουρδελιαρη που αναφέρει την ταφε ως ακεφη η ως φόλα..

Για εμένα εκείνη η πουτανα που θα συμπεριφεραι το ίδιο σε εμένα και εσένα που είσαι όχι νέος η έστω λίγο ευπρεπης σε εμφάνιση εμένα αυτή η πουτανα δεν με κάνει να περνάω καλά.. Ξέρεις γτ; γτ πας να κάνεις σεξ.. Και το σεξ εμπεριέχει και μια στάλα συναισθηματος.. Και δεν έχει να κάνει καθόλου αν στη μέση είναι τα χρήματα ή το επάγγελμα.. Μια κοπέλα που εσύ θα την πεις εππλαγγελματια επειδή σου έκανε καλές υπηρεσίες εμένα αυτή η γυναίκα δεν έχει να μου προσφέρει κάτι..
ναι οταν ημασταν 20 μας ερωτευονταν μουχαχα
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Συνεχίζεται εντωμεταξύ το ίδιο τροπάρι.νομίζεται ότι μια πουτανα που πληρώνεται με χρήματα υποχρεούται από κάποιο άγραφο κανονα να είναι κεφάτη και να έχει ίδια συμπεριφορά σε εμένα που είμαι 30 χρόνων και σε έναν 50αρη η 55αρη..copy paste. Ναι μπουρδελιαρη σε σένα απευθύνομαι και στο κάθε μπουρδελιαρη που αναφέρει την ταφε ως ακεφη η ως φόλα..

Για εμένα εκείνη η πουτανα που θα συμπεριφεραι το ίδιο σε εμένα και εσένα που είσαι όχι νέος η έστω λίγο ευπρεπης σε εμφάνιση εμένα αυτή η πουτανα δεν με κάνει να περνάω καλά.. Ξέρεις γτ; γτ πας να κάνεις σεξ.. Και το σεξ εμπεριέχει και μια στάλα συναισθηματος.. Και δεν έχει να κάνει καθόλου αν στη μέση είναι τα χρήματα ή το επάγγελμα.. Μια κοπέλα που εσύ θα την πεις εππλαγγελματια επειδή σου έκανε καλές υπηρεσίες εμένα αυτή η γυναίκα δεν έχει να μου προσφέρει κάτι..

Αν δεν μπορεί μια κοπέλα να κάνει το επάγγελμα αυτό, ας μην το κάνει κι ας πάει να πλύνει καμιά σκάλα καλύτερα, να μην πετάει ο κόσμος τσάμπα τα λεφτά του.
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Αν δεν μπορεί μια κοπέλα να κάνει το επάγγελμα αυτό, ας μην το κάνει κι ας πάει να πλύνει καμιά σκάλα καλύτερα, να μην πετάει ο κόσμος τσάμπα τα λεφτά του.

Δεν είμαι εκ του συνδικάτου των πουτανων να σου πω ότι αυτό που λες είναι σωστό ή λάθος.. Αλλά έχετε χάσει την μπάλα μου φαίνεται με τις εποχές και δεν έχετε καταλάβει ότι ζούμε εν έτη 2019 και οτι, ότι κάνουμε έχει ως αποτερο σκοπό το χρήμα και πόσο εύκολα θα το βγάλουμε.. Είτε το επάγγελμα λέγεται ιερόδουλη είτε κυνηγος κεφαλών είτε ποδοσφαιριστές είτε είτε είτε..

Οπότε μερικοί συγχέετε αυτό που κάνουν τα κορίτσια καθαρά σαν παγερά ρομποτικό κι ότι πρέπει να είναι έτσι έτσι και έτσι στην αποστολή τους στα 10 λεπτά που είναι μέσα στο δωμάτιο.. Δεν σας νοιάζει αν ο άλλος είναι κουτσός στραβός ανάπηρος.. Η στην προκειμένη γερος μεσήλικας χοντρούλης με γούνα από τρίχες που κοιτα τη κοπέλα όπως κοιτάω εγώ την σοκολατίνα στο ζαχαροπλαστειο
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι εκ του συνδικάτου των πουτανων να σου πω ότι αυτό που λες είναι σωστό ή λάθος.. Αλλά έχετε χάσει την μπάλα μου φαίνεται με τις εποχές και δεν έχετε καταλάβει ότι ζούμε εν έτη 2019 και οτι, ότι κάνουμε έχει ως αποτερο σκοπό το χρήμα και πόσο εύκολα θα το βγάλουμε.. Είτε το επάγγελμα λέγεται ιερόδουλη είτε κυνηγος κεφαλών είτε ποδοσφαιριστές είτε είτε είτε..

Οπότε μερικοί συγχέετε αυτό που κάνουν τα κορίτσια καθαρά σαν παγερά ρομποτικό κι ότι πρέπει να είναι έτσι έτσι και έτσι στην αποστολή τους στα 10 λεπτά που είναι μέσα στο δωμάτιο.. Δεν σας νοιάζει αν ο άλλος είναι κουτσός στραβός ανάπηρος.. Η στην προκειμένη γερος μεσήλικας χοντρούλης με γούνα από τρίχες που κοιτα τη κοπέλα όπως κοιτάω εγώ την σοκολατίνα στο ζαχαροπλαστειο
καντε χαλαουα να αρεσετε στις πουτανες

Μετα απορειτε γιατι περνανε οι μαυροι με 15
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Είστε πολύ αφελής που νομίζετε ότι η γυναίκα που πληρώνεται 10 η 20 η 50ευρω σε ένα μαγαζι έχει μεγάλη διαφορά από την κοινή γυναίκα έξω.. Anyway.. Θα σταθώ στο αγαπούλης και στο ερωτευτώ που ανέφερες και ήμουν σίγουρος ότι θα αναφέρεις το ρήμα ερωτεύομαι όταν σχολίασες το σεξ.. Σημαίνει ότι όταν 2 κορμιά ενώνονται υπάρχει μια δόση συναισθήματος..οταν δεν υπάρχει καθόλου δεν δημιουργείτε η απαιτούμενη καυλα που ανέφερες. Άνθρωποι χωρίς συναίσθημα θα περάσουν το ίδιο καλά χωνοντας το πουλί τους σε μία γυναίκα και σε μια νεκρή γυναικα(νεκροφιλες) γτ εγώ έτσι ξέρω να σας ονομάζω και να σας βλέπω.. Και άνθρωπος χωρίς συναίσθημα δεν έχει και πάθος.. Το να κάνεις σαν ζώο όταν βλέπεις μια ωραία γυναίκα δε σημαίνει ότι έχεις και πάθος.. Απλά μέσα σου είσαι αυτό.. Ένα ζώο
εκτός από αγαπουλης τελικά είσαι και αγενείς...εγώ συμφώνησα με την γνώμη και απλά εξέφρασα την δικιά μου...σε είπα αγαπουλης γιατί απλά μόνος σου το είπες ότι θες έστω και λίγο συναίσθημα την ώρα που γαμας μια πουτανα που πριν από 5 λεπτά ρουφούσε τα χυσια ενός Πακιστανού... δικαίωμα σου βέβαια να τρέφεις συναισθήματα για οποία κοπέλα θες... δικαίωμα σου να κάνεις ότι θες .... Εγώ δεν έχω δικαίωμα να πρατω όπως νομίζω εγώ;;; Και επειδή δεν τρέφω κανένα συναίσθημα για γυναίκες που για 10 ευρώ ανοίγουν τα πόδια τους σε όποιον να ναι...;;;και δεν τους αναγκάζει πλέων κανείς.... εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις έως μηδαμινές....και λόγο του ότι εσύ είσαι αυτός που είσαι σου δίνει το δικαίωμα να με λες νεκροφιλο και ζώων...;;; λοιπόν φίλε μου εκτός από αγαπουλης(που δεν είμαι) είσαι και ΜΑΛΑΚΑΣ(αφού είσαι αισθήματιας) ΚΟΡΟΙΔΟ(αγαπουλης) ΧΟΡΗΓΌΣ.... Και μην πεις γιατί σε βρίζω... γιατί εσύ με προσέβαλε και με ποκαλεσες... Λοιπόν να παντρευτείς ιερόδουλη(πουτανα) να γαμανε καλά και τα φιλαράκια σου και όταν θα την φιλάς με γλώσσα να γλύφεις τα φλοκια των Πακιστανών....εγώ αυτές τις γυναίκες θέλω απλά να της γαμαω χωρίς συναίσθημα γιατί και αυτές το μόνο που μου δίνουν είναι μουνο κωλο πίπα και δεν με ενδιαφέρει τίποτα άλλο μαζί τους...μόνο η δουλειά που κάνουν και να την κάνουν καλα...!!!αυτά...!!!
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
εκτός από αγαπουλης τελικά είσαι και αγενείς...εγώ συμφώνησα με την γνώμη και απλά εξέφρασα την δικιά μου...σε είπα αγαπουλης γιατί απλά μόνος σου το είπες ότι θες έστω και λίγο συναίσθημα την ώρα που γαμας μια πουτανα που πριν από 5 λεπτά ρουφούσε τα χυσια ενός Πακιστανού... δικαίωμα σου βέβαια να τρέφεις συναισθήματα για οποία κοπέλα θες... δικαίωμα σου να κάνεις ότι θες .... Εγώ δεν έχω δικαίωμα να πρατω όπως νομίζω εγώ;;; Και επειδή δεν τρέφω κανένα συναίσθημα για γυναίκες που για 10 ευρώ ανοίγουν τα πόδια τους σε όποιον να ναι...;;;και δεν τους αναγκάζει πλέων κανείς.... εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις έως μηδαμινές....και λόγο του ότι εσύ είσαι αυτός που είσαι σου δίνει το δικαίωμα να με λες νεκροφιλο και ζώων...;;; λοιπόν φίλε μου εκτός από αγαπουλης(που δεν είμαι) είσαι και ΜΑΛΑΚΑΣ(αφού είσαι αισθήματιας) ΚΟΡΟΙΔΟ(αγαπουλης) ΧΟΡΗΓΌΣ.... Και μην πεις γιατί σε βρίζω... γιατί εσύ με προσέβαλε και με ποκαλεσες... Λοιπόν να παντρευτείς ιερόδουλη(πουτανα) να γαμανε καλά και τα φιλαράκια σου και όταν θα την φιλάς με γλώσσα να γλύφεις τα φλοκια των Πακιστανών....εγώ αυτές τις γυναίκες θέλω απλά να της γαμαω χωρίς συναίσθημα γιατί και αυτές το μόνο που μου δίνουν είναι μουνο κωλο πίπα και δεν με ενδιαφέρει τίποτα άλλο μαζί τους...μόνο η δουλειά που κάνουν και να την κάνουν καλα...!!!αυτά...!!!

Χτύπησα νεύρο φαίνεται.. Χαίρομαι
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Δεν είμαι εκ του συνδικάτου των πουτανων να σου πω ότι αυτό που λες είναι σωστό ή λάθος.. Αλλά έχετε χάσει την μπάλα μου φαίνεται με τις εποχές και δεν έχετε καταλάβει ότι ζούμε εν έτη 2019 και οτι, ότι κάνουμε έχει ως αποτερο σκοπό το χρήμα και πόσο εύκολα θα το βγάλουμε.. Είτε το επάγγελμα λέγεται ιερόδουλη είτε κυνηγος κεφαλών είτε ποδοσφαιριστές είτε είτε είτε..

Οπότε μερικοί συγχέετε αυτό που κάνουν τα κορίτσια καθαρά σαν παγερά ρομποτικό κι ότι πρέπει να είναι έτσι έτσι και έτσι στην αποστολή τους στα 10 λεπτά που είναι μέσα στο δωμάτιο.. Δεν σας νοιάζει αν ο άλλος είναι κουτσός στραβός ανάπηρος.. Η στην προκειμένη γερος μεσήλικας χοντρούλης με γούνα από τρίχες που κοιτα τη κοπέλα όπως κοιτάω εγώ την σοκολατίνα στο ζαχαροπλαστειο
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom