Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (22 μέλη και 259 επισκέπτες)

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά! Μια ερώτηση. Η Άντζελα μια καστανή μιλφ που δούλευε στο Λιοσίων 79β απόγευμα, μήπως ξέρουμε πού πήγε; Τώρα εκεί είναι η Νανσυ μια μιλφ πάλι με κωλαρα και κοντά μαλλιά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Διάβασα κριτική από τον Sugardaddy.
Προσωπικά μου έκανε για τρανς γι'αυτό και την απέφυγα!

    Παιδιά αγοράκι είναι, μην τρελαθούμε κιόλας... ( ή τουλάχιστον ήταν ).

<<Έχει παιδί λέει ο άλλος, μην ακούω μαλακίες>>... λέει... Το ότι πρέπει να διαβάζουμε αυτά που σου λένε οι τσατσάδες, και τα πιστεύεις... Εμείς τι φταίμε;;
 
Μπορεί όμως να έχει μια κόρη που λένε, όπως και να έχει και παιδί να έχει το γέννησε, δεν το ξεγέννησε...   
( ο νοών νοείται … )
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα

Δεν γράφω συχνά αλλά για να βοηθήσω όσο μπορώ θα γράψω επιγραμματικά τα παρακάτω:
1) Η Σύλβια είναι τραβέλι, τελεία και παύλα
2) Η Μόνικα από το Φυλής 200 παρότι οι φωτό δείχνουν ένα ωραίο μουνάκι από φάτσα δεν βλέπεται με τίποτα ΜΑΚΡΙΑ
3) Η Εύα από Φωκαίας 27 είναι η παλιά αποστεωμένη ΜΙΛΦ Εύα από Κωνσταντινουπόλεως 166 και κάνει τελειωτικό στο στόμα πλέον. ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ

Αυτά τα 3 και κυρίως το Νο1 γιατί παρότι δεν έχω πρόβλημα με τα τραβέλια το θεωρώ απαράδεκτο να μην το λέει στο σαλόνι.
Και όποιος το αμφισβητεί είναι είτε άσχετος όσον αφορά τα τραβέλια (δεν είναι κακό) είτε προμοτεράκος.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Κι εσείς πώς το ξέρετε ρε παιδιά ότι είναι μεταλλαγμένη;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Δοκίμασα την Έμιλη απο Φώκαιας 7 (είναι η πρώτη πόρτα που συναντάς στην διασταύρωση από Φυλής). Γενικά, όταν πάω σε καινούρια κοπέλα θέλω το ελεύθερο στοματικό, και όταν ακούω και τελειωτικό στο στόμα, μου φτιάχνει την διάθεση ότι μπορούμε να το πάμε μέχρι το τέλος με πίπα...
    Στα της εμφάνισης η κοπέλα σωματικά δεν είναι στα γούστα μου. Αντικειμενικά είναι όμορφη με ωραίο πρόσωπο, έχει βυζάρες για μερικούς (για εμένα φαίνονται κρεμασμένα μαστάρια). Ψηλή κοπέλα γεμάτη, όχι χοντρή.
    Στα του αγώνα, έχει υπομονή, δεν την θεωρώ αισθησιακή... αλλά έχει ένα χάρισμα βασικό... no gag reflex... Αυτό είναι πολύ δυνατό στοιχείο για να κρατηθεί μια κοπέλα στην Φυλής... Και ανάποδα έκατσε, και το λαρύγγι της γάμησα αδιαμαρτύρητα... μια νότα όχι δυσφορίας, αλλά σωματικής αντίδρασης ότι θα πνιγεί με τον πούτσο στο λαρύγγι, είναι ότι πρέπει να σε φτιάχνει και λίγο, ότι κάτι καταφέρνεις να της κάνεις...
    Δεν ήθελε να τελειώσουμε με ανάποδο, γιατί φοβόταν ότι θα πάνε όλα μέσα... με τέλειωσε με πίπα από πάνω, αλλά ειλικρινά, εγώ δεν κατάλαβα διαφορά... πάλι όλα μέσα τα έριξα... Αυτά... Γενικά έχει πέσει λίγο το team τελευταία, και εγώ δεν έχω την όρεξη για αδιάκοπους περιπάτους… και τον Smirni δεν βλέπω τελευταία να ποστάρει…
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Παιδιά καλησπέρα

Δεν γράφω συχνά αλλά για να βοηθήσω όσο μπορώ θα γράψω επιγραμματικά τα παρακάτω:
1) Η Σύλβια είναι τραβέλι, τελεία και παύλα
2) Η Μόνικα από το Φυλής 200 παρότι οι φωτό δείχνουν ένα ωραίο μουνάκι από φάτσα δεν βλέπεται με τίποτα ΜΑΚΡΙΑ
3) Η Εύα από Φωκαίας 27 είναι η παλιά αποστεωμένη ΜΙΛΦ Εύα από Κωνσταντινουπόλεως 166 και κάνει τελειωτικό στο στόμα πλέον. ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ

Αυτά τα 3 και κυρίως το Νο1 γιατί παρότι δεν έχω πρόβλημα με τα τραβέλια το θεωρώ απαράδεκτο να μην το λέει στο σαλόνι.
Και όποιος το αμφισβητεί είναι είτε άσχετος όσον αφορά τα τραβέλια (δεν είναι κακό) είτε προμοτεράκος.

     Θα πω κάποια πράματα, που παραπέμπουν σε κακοήθεια. Η Μόνικα, είναι μια όμορφη γυναίκα, αδύνατη, ταλαιπωρημένη. Εγώ που την είχα δει, δεν μου έβγαλε κάτι αρνητικό. Σίγουρα, έχω αδυναμία στις αδύνατες κοπέλες και όταν το πρόσωπο κάνει και πολλές γωνίες εμένα μου αρέσει, σε άλλους όχι.
    Για την Εύα, το ξαναέγραψες... και σίγουρα αυτός είναι και ένας από τους λόγους που δουλεύει πλέον στην Φυλής. Γιατί κατά τα φαινόμενα, δεν μπορεί πια να δουλέψει στα πόστα που συνήθιζε...

    Και πολύ καλά κάνεις και το αναφέρεις... αλλά, οι κοπέλες δεν κλέβουν κάποιον προσπαθούν να κάνουν την δουλειά τους. Για πιο λόγο να τους δημιουργούμε πρόβλημα;
Από νομικής άποψης λόγο προσωπικών δεδομένων ακόμα και μια κοπέλα που έχει προέλθει από αλλαγή φύλου, δεν είναι υποχρεωμένη να σου πει τι ήταν (άσχετο που δεν με βρίσκει σύμφωνο αυτό).

    Έχω ακούσει για μερικές κοπέλες εδώ μέσα που δούλευαν στην Φυλής, και βρήκανε δουλειά σε studio, να υπάρχει κράξιμο από μερικούς ότι εγώ με €20 και εσύ με €100 και τώρα ούτε καν δεν πρόκειται, και δεν υπάρχει λόγος κλπ κλπ. Σίγουρα, και εγώ μια κοπέλα που έδινα €20 και έμαθα ότι πήγε σε studio, δεν την έψαξα καν... Ποιός ο λόγος όμως να της δημιουργήσω πρόβλημα. Σκεφτείτε τον εαυτό σας στην θέση της, να κάνεις καινούριο άνοιγμα σε δουλειά και να σε κρατάνε πίσω οι παθογένειες του παρελθόντος. Υπάρχουν κριτικές, υπάρχουν ποσταρίσματα, τον να βγαίνουμε και να κράζουμε 2 και 3 φορές την εβδομάδα συγκεκριμένες κοπέλες το θεωρώ μεγάλη κακοήθεια από πλευράς μου, συν ότι μάλλον κάτι άλλο παίζει από πίσω.

    Το ότι θα βρω την Μόνικα, αδυνατισμένη και κουρασμένη στο τέλος της βάρδιας της, και εγώ θα μπω να την ξεκολιάζω σε ένα υποτιθέμενο δωμάτιο που είναι ο χώρος εργασίας της, εμένα με φτιάχνει και πολλούς άλλους εδώ μέσα (ήταν και το πρώτο μου ποστάρισμα περί ξεφτιλίσματος στα μπουρδέλα).
    Και η Εύα που λες, με καυλώνει... Αν την είχες πηδήξει στα studio στα καλά της, να αισθάνεσαι τυχερός... αν δεν θες τώρα, άφησε την τουλάχιστον να βγάζει το μεροκάματο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μωρ δεν περνώ κι από Φυλής να δω
και τα "μοντέλα"; προ καμιάς ωρίτσας λοιπόν.

Φυλής 69β Άννα η γνωστή λεπτή μελαχρινή
με τα μικρά βυζιά που κολυμπούν στο σουτιεν και περίεργη όψη.
Κάτι σαν καρτούν.
Φουλ για το κορίτσι αυτο που δεν χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ.
Δεν μπορεί και πολλά.
Κάτι σαν τον άνδρα beau mec.

Φυλής 74 αριστερό κι άλλη Άννα η γνωστή μακρυμάλλα μελαχρινή με τα άγρια χαρακτηριστικά και φουλ πρόγραμμα.
Αυτή οριακά παίρνεται επειδή το δουλευει το εικοσαρι αλλά εκεί βαρανε πόρτες.
Οπότε άντε γεια.

Φυλής 59 καλά ρε κι άλλη Άννα;
ααα εντάξει ήταν μαζί με την Αντζελα.
Η Άντζελα το ωραίο λεπτό μελαχρινό μωρό νομίζει οτι δουλεύει στην Ριβιερα αλλά με απλό πρόγραμμα και βάδισμα πιγκουίνου ούτε μέχρι τα Σούρμενα δεν πας.

Η δε μελαχρινή Άννα έχει μία χαλαρότητα την οποία διακρινω ως χτυπητή ασορτί με το πεσμένο βυζί της. Στο φουλ που λεει ότι κάνει και οντως το κάνει γέρνει λίγο μονόπατα. Για μία φορά καλή είναι κι αν βέβαια έχεις να πας με γυναίκα λίγο καιρό για να βοηθηθείς.
Γιατί προκαταρκτικά δεν κάνει.
Η ομιλία δεν είναι προκαταρκτικά.

Δεν έμεινα ευχαριστημένος από την γενική εικόνα της περιοχής αλλά καλύτερα να μην γινω αναλυτικός.




 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Δηλαδή όταν πας να αγοράσεις μία οποιοαδήποτε υπηρεσία ή προϊόν έχει διαφορά αν είσαι κοντός η χοντρός ή γέρος; Ή όλοι πρέπει να έχουν την ίδια αντιμετώπίση;
Γιατί νομίζεις ότι η πουτάνα κάνει κάτι διαφορετικό;
Σεξ πουλάει. Μία υπηρεσία είναι κι αυτή όπως όλες οι άλλες. Αν δεν μπορεί να το κατανοήσει αυτό και κάνει καλό σεξ μόνο στα ωραία τεκνά, τότε δεν κάνει για πουτάνα. Απλά τα πράγματα.
Να βρει άλλη δουλειά και να γαμιέται με τεκνά στα μπαράκια στον ελεύθερο χρόνο της.
Δεν καταλαβαίνω πώς σου είναι δύσκολο να το καταλάβεις αυτό.

Κιαυτά που λες για έρωτες και χημείες είναι παπαριές. Τρία είναι τα σημαντικά πράγματα. Τι πίπα κάνει, πώς γαμιέται και αν τηρεί το συνεννοημένο πρόγραμμα. Ο έρωτας και η χημεία δεν παίζουν κανένα απολύτως ρόλο στο αν θα πάρει καλή πίπα και αν θα στηθεί καλά για να τον παίρνει όλο χωρίς να κλέβει και το αν θα δέχεται χάδια κλπ κλπ.

δεν αγοραζεται υπηρεσια ουτε αγοραζετε ανθρωπους οταν πηγαινετε σε μπουρδελο τα εχετε μπερδεψει εντελως μου φαινεται μερικοι και ζειτε σε αλλα δικα σας συνεφακια μεσα στο μυαλο σας ..

εχετε να κανετε με ανθρωπους το εχετε καταλαβει?

το ιδιο θα γλυψεις εσυ τον βοθρο..την σοκολατινα και το μουνι μιας 77 χρονων γιαγιας?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα τύποι μου. Λοιπόν σήμερα ήμασταν μαρλον μπραντο και στο δωμάτιο.
Πέρασα στην Ευα και ευχαριστώ το φίλο που έγραψε στο νήμα ότι είναι πολύ καλή ή Ευα. Φωκαιας 27 μεσαίο λοιπόν. Αρκετά καλή πίπα, με επιμονη και διάρκειας. Στο σεξ πολύ καλή,μονο στο πισωκολλητο έδειχνε πως την καταλάβαινε λίγο, αλλά και πάλι δεν κολωσε. Πολύ καβλιαρα με φιλιά κτλ. Τώρα π έγραψε ο φίλος ότι είναι ή Ευα του κωνσταντινουπολεως 166. Οντως πολύ καλό μνημονικό. Την είχα πάρει και εγώ εκεί και όμως δεν την θυμηθηκα. Μοναδικό μειονέκτημα ότι είναι υπερβολικα αδύνατη,οπως ήταν και όταν την είχα πάρει παλιά...

Κρίμα που δεν την θυμηθηκα, γιατί αν καταλαβαίνω ότι είναι αυτή θα ζηταγα τελείωμα στο στόμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
τώρα live

Πιπινου 65 Μαρία/Μαντα μελαχρινή μελαμψη σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 136 κλειστό

Φυλής 134β Μόνικα ξανθοκαστανη πολύ χοντρή με πολύ μακρύ μαλλί με 2. 5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 134α Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι τατουάζ στο μπράτσο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 Άννα/Ιλονα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση , όχι γυμνή αλλά με ολόσωμο κόκκινο εσώρουχο, απλό πρόγραμμα. Επιστροφή στα παλιά μιας και πριν πολλά χρόνια δουλευε στο κάτω.

Φυλής 109β Νελι καστανή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι και Καρίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι,

Φυλής 109α Κατερίνα  ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω στο αριστερό ώμο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 81 Αλεξία ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια από την περιφέρεια κσι κάτω, απλό πρόγραμμα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
δεν αγοραζεται υπηρεσια ουτε αγοραζετε ανθρωπους οταν πηγαινετε σε μπουρδελο τα εχετε μπερδεψει εντελως μου φαινεται μερικοι και ζειτε σε αλλα δικα σας συνεφακια μεσα στο μυαλο σας ..

εχετε να κανετε με ανθρωπους το εχετε καταλαβει?
Εκτος του οτι μας εχετε πρηξει τα αρχιδακια με τις αμπελοφιλοσοφιες σας και τις υπεραναλυσεις ενω το νημα ειναι για ενημερωση για πες μας τι αγοραζουμε αν δεν αγοραζουμε υπηρεσιες μιας κοπελας?
 

Επισκέπτης
Παιδιά καλησπέρα

Δεν γράφω συχνά αλλά για να βοηθήσω όσο μπορώ θα γράψω επιγραμματικά τα παρακάτω:
1) Η Σύλβια είναι τραβέλι, τελεία και παύλα
2) Η Μόνικα από το Φυλής 200 παρότι οι φωτό δείχνουν ένα ωραίο μουνάκι από φάτσα δεν βλέπεται με τίποτα ΜΑΚΡΙΑ
3) Η Εύα από Φωκαίας 27 είναι η παλιά αποστεωμένη ΜΙΛΦ Εύα από Κωνσταντινουπόλεως 166 και κάνει τελειωτικό στο στόμα πλέον. ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ

Αυτά τα 3 και κυρίως το Νο1 γιατί παρότι δεν έχω πρόβλημα με τα τραβέλια το θεωρώ απαράδεκτο να μην το λέει στο σαλόνι.
Και όποιος το αμφισβητεί είναι είτε άσχετος όσον αφορά τα τραβέλια (δεν είναι κακό) είτε προμοτεράκος.
respect
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
συνέχεια live


Φωκαιας 24 Άννα καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Ίνες ξανθιά νταρντανα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στο στομάχι και πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Εύα πιο λεπτή από ποτέ πιο πολύ και από εποχή Κωνσταντινουπολεως, ξανθό μιλφ με μακρύ μαλλί κοτσιδάκια, μικρό βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου ανακοινώθηκε.

Φωκαιας 27α Χριστίνα η ελληνοουκρανη μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι και διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 25β Τζανινα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25α Βερονικα μελαχρινή με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Αθήνα στο δωμάτιο και άτομα να περιμένουν, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φωκαιας 17β Ιζαμπελα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι  βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ρωξανη κάστανο πιπίνι λεπτό με 2αρι βυζι,, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Κατερίνα καστανή με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Ναταλία μελαχρινή νταρντανα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 δεξια Εμμι καστανή με κανονικό ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 αριστερά Άντζελα FORMET ξανθοκαστανη κοντή κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Έλενα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Εκτος του οτι μας εχετε πρηξει τα αρχιδακια με τις αμπελοφιλοσοφιες σας και τις υπεραναλυσεις ενω το νημα ειναι για ενημερωση για πες μας τι αγοραζουμε αν δεν αγοραζουμε υπηρεσιες μιας κοπελας?

Ιερόδουλη.. Το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου.. Δουλεύει για τα λεφτά.. Κι όπως σε όλες τις δουλειές θα υπάρχουν κακοί πελάτες. Η και ευγενικοί πελάτες.. Πελάτες όμορφοι αλλά και άσχημοι.. Πελάτες κουκουρουκου πελάτες τρελοί μουρλοι..

Τι σου δίνει αυτός ο άνθρωπος; σεξ...υπηρεσια είναι το σεξ; από ποτε.. Και πως έγινε υπηρεσία το σεξ..

Κάποιοι πάνε στα μπουρδελα για να τους πηδηξουν και θεωρούν αυτό υπηρεσία.. Άλλοι πάνε για να συζητήσουν και θεωρούν αυτό υπηρεσία.. Άλλοι πάνε για να γαμησουν και να κάνουν σεξ γτ έχουν πολύ καιρό να γαμησουν η γτ πολύ απλά να έχουν καβλες εκείνη τη στιγμή και να θεωρούν αυτό υπηρεσία..

Αμπελοφιλοσοφιες; όσες έχουν αποκάλεσει κατά καιρούς φόλες έχω περάσει και κάνα σεξ ήρεμα και όμορφα.. Δεν ζητάω ούτε να με γαμησει ούτε να πάρει πιπα στο θάμνο ενώ την περιλουζει η μασχαλιλα μου και το τυράκι από το πουλάκι..

Μαθεται να είστε άνθρωποι πάνω από όλα και όχι παραλλογοι.. Να ζητάς εσύ που είσαι 65 χρόνων από έναν άνθρωπο να συμπεριφερεται το ίδιο σε εσένα και σε εμένα που είμαι 30 δεν είναι παράλογο;

Τι επειδή έκανε σαν τρελή για να σε βάλει στο δωμάτιο και έξω σου έκανε χαρές και μόλις μπήκες άλλαξε η ατμόσφαιρα; δεν έχετε ξαναδεί κράχτες σε μαγαζιά; όσοι περισσότεροι πελάτες τόσα περισσότερα χρήματα.. Κι οι ιερόδουλες το κάνουν για τα χρήματα γτ είναι ένα επάγγελμα.. Το πώς θα συμπεριφερθει στο κάθε πελάτη είναι διαφορετικό.. Οι υπηρεσίες που αναφέρεις εσύ είναι η συμπεριφορά.. Και η συμπεριφορά δεν εξαγοράζεται.. Έχετε να κάνετε με ανθρώπους..
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Από τότε που άρχισαν να το πουλάνε οι πουτάνες. Έτσι έγινε υπηρεσία.

Άστοχο όταν αναπτύσσω μια σκέψη να παραθέτεις 3 λέξεις που σε διευκολύνουν.. Ενώ ακριβώς από πάνω βρίσκεται ολόκληρη η ανάρτηση μου.. Στα κανάλια δουλεύεις;

Anyway.. Από την δική μου οπτική γωνία έχω δει ότι υπάρχουν πολλοί παραλογισμοί.. Και απαιτήσεις.. Επειδή η άλλη έκανε σαν τρελή να σε βάλει στο δωμάτιο και επειδή μετά άλλαξε συμπεριφορά που το κατάφερε αποκαλείτε φόλα.. Άσχετο αν εσύ δε βλέπεσαι.. Η αν είσαι χοντρούλης ηλικιωμένος μεσήλικας 50φευγα..ασχετο αν εσύ θες να χώσεις τα βρωμοδαχτυλα σου στο μουνι κάποιας και επειδή δε το δέχτηκε είναι φόλα.. Άσχετο αν εσύ την έχεις 25 εκατοστά και τραβιέται.. Αυτομάτως είναι φόλα η άλλη.. Άσχετο αν εσένα σε φτιάχνει να χώνεις την βρωμερη γλωσσαρα σου στο λαιμό της άλλης η στο μουνι της.. Επειδή δε το δέχεται είναι αυτομάτως φόλα..

Στο πως θα ανταποκριθεί στην πράξη του σεξ είναι δεδομένο βάση των "υπηρεσιών" που αναφέρθηκαν και που εσύ θεωρείς ότι επειδή πλήρωσες έχεις το δικαίωμα να εκβιάζεις ανταπόκριση..

Να σε ρωτήσω.. Να το πάμε ανάποδα.. Σε ένα εντελώς ανάποδο σύμπαν.. Όπου εμείς οι άντρες ήμασταν σε αυτό το επάγγελμα και οι γυναίκες κανανε ουρά έξω για να πληρώσουν να καβαλησουν την ψωλη μας.. Και κάποια σε αποκαλούσε φόλα εσένα επειδή δε σου σηκωνόταν μαζί της μέσα στο δωμάτιο και αυτή η κάποια ήταν 55 με ραγάδες και πατσες.. Και επειδή δεν δέχτηκες να σου πάρει πιπα..

perspective ladies and gentlemen.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ιερόδουλη.. Το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου.. Δουλεύει για τα λεφτά.. Κι όπως σε όλες τις δουλειές θα υπάρχουν κακοί πελάτες. Η και ευγενικοί πελάτες.. Πελάτες όμορφοι αλλά και άσχημοι.. Πελάτες κουκουρουκου πελάτες τρελοί μουρλοι..

Τι σου δίνει αυτός ο άνθρωπος; σεξ...υπηρεσια είναι το σεξ; από ποτε.. Και πως έγινε υπηρεσία το σεξ..

Κάποιοι πάνε στα μπουρδελα για να τους πηδηξουν και θεωρούν αυτό υπηρεσία.. Άλλοι πάνε για να συζητήσουν και θεωρούν αυτό υπηρεσία.. Άλλοι πάνε για να γαμησουν και να κάνουν σεξ γτ έχουν πολύ καιρό να γαμησουν η γτ πολύ απλά να έχουν καβλες εκείνη τη στιγμή και να θεωρούν αυτό υπηρεσία..

Αμπελοφιλοσοφιες; όσες έχουν αποκάλεσει κατά καιρούς φόλες έχω περάσει και κάνα σεξ ήρεμα και όμορφα.. Δεν ζητάω ούτε να με γαμησει ούτε να πάρει πιπα στο θάμνο ενώ την περιλουζει η μασχαλιλα μου και το τυράκι από το πουλάκι..

Μαθεται να είστε άνθρωποι πάνω από όλα και όχι παραλλογοι.. Να ζητάς εσύ που είσαι 65 χρόνων από έναν άνθρωπο να συμπεριφερεται το ίδιο σε εσένα και σε εμένα που είμαι 30 δεν είναι παράλογο;

Τι επειδή έκανε σαν τρελή για να σε βάλει στο δωμάτιο και έξω σου έκανε χαρές και μόλις μπήκες άλλαξε η ατμόσφαιρα; δεν έχετε ξαναδεί κράχτες σε μαγαζιά; όσοι περισσότεροι πελάτες τόσα περισσότερα χρήματα.. Κι οι ιερόδουλες το κάνουν για τα χρήματα γτ είναι ένα επάγγελμα.. Το πώς θα συμπεριφερθει στο κάθε πελάτη είναι διαφορετικό.. Οι υπηρεσίες που αναφέρεις εσύ είναι η συμπεριφορά.. Και η συμπεριφορά δεν εξαγοράζεται.. Έχετε να κάνετε με ανθρώπους..

Θα συμφωνήσω και σε αυτό το ποστ σου.
Γιατί οι υπηρεσίες μπορεί να κοστίζουν αλλά η συμπεριφορά δεν εξαγοράζεται οπότε αν δεν περιμένεις τίποτα δεν τρως ποτέ φόλα. Αυτο είναι το υψηλό νόημα μεσα στις γραμμές που αράδιασες. Αυτό και το συναίσθημα. Τα λεφτά θα κοιτάμε; ας έβρισκα κι εγώ μία πουτάνα να αγαπήσω και θα αναδασωνα όλη την Παρνηθα με τα χέρια.
Σάμπως κι αυτές το ίδιο δεν ζητούν;

Συναίσθημα...


 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Να κλείσω λεγωντας ότι δεν ταιριάζουν όλοι με όλους.. Η χημεία παίζει μεγάλο ρόλο.. Μου έχει τύχει και σε εμένα να μην περάσω καλά.. Δε θα βγω να πω φόλα την άλλη.. Επειδή δε πέρασα καλά.. Μπορεί να μην είχε κέφια μπορεί να την απασχολούσαν κάτι ή κάτι να της συνέβη.. Πόσες φορές όλοι μας το έχουμε πάθει να πάμε δουλειά και να θέλουμε να σκοτώσουμε άνθρωπο;

Απλά με εκείνες που μπήκα και δεν ευχαριστήθηκα σεξ δε ξαναπάω.. Βγαίνοντας λέω απλά δε πέρασα καλά.. Όχι να βγω να πω φόλα την άλλη... Ότι έτσι είναι με όλους..

Ξέρετε με πόσες κοπέλες που έχουν αναφερθεί ως φόλες εγώ έχω μπει και έχω κάνει καλό σεξ; η με εκείνη που δεν πέρασα καλά εγώ άλλος να περάσεις καλά; (αυτό δε το ξέρω αλλά το υποθέτω)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom