Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (6 μέλη και 289 επισκέπτες)

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
668
Πόντοι
80
Πρωινη βολτα στα σπιτακια.

Φωκαιας 27 οροφος Καρολινα με βυζαρες με ελευθερο στοματικο.

Φωκαιας 27 ημιοροφος μια Εμμανουελα δεν την ειδα σε δωματιο 20 λεπτων μου ειπε η υπηρεσια.

Φωκαιας 27 υπογειο 2 κοπελες Γκαμπριελα μετριας εμφανισης με ελευθερο στοματικο τελειωτικο και μια που δεν συγκρατησα το ονομα της χυμωδης ωραια παρουσια 1 65 με καμπυλες.

Φωκαιας 24 μου παρουσιασε μια κοπελα ο τσατσος αλλα δεν καταλαβαινα τι ελεγε, η κοπελα ηταν σεξοβομβα ενα πολυ ωραιο μιλφ 35-40 με βυζαρες και ωραια ματια και χαμογελο.

Φυλης 74 το δεξι ηταν μια Αννα μελαχρινη  με πολυ κακη εμφανιση.

Φυλης 86 το αριστερο μια Αννα πολωνεζα κατα τον τσατσο στο δωματιο. Δεν την ειδα.

Φυλης 59 μια Εβελινα ωραια παρουσια ξανθια με ωραιο σωμα μετρια βυζακια.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Φίλε μου ελπίζω να περάσεις και από Άγκυρας και επίσης απο Πιπίνου...καλή βόλτα εύχομαι!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πρωινη βολτα στα σπιτακια.

Φωκαιας 27 οροφος Καρολινα με βυζαρες με ελευθερο στοματικο.

Φωκαιας 27 ημιοροφος μια Εμμανουελα δεν την ειδα σε δωματιο 20 λεπτων μου ειπε η υπηρεσια.

Φωκαιας 27 υπογειο 2 κοπελες Γκαμπριελα μετριας εμφανισης με ελευθερο στοματικο τελειωτικο και μια που δεν συγκρατησα το ονομα της χυμωδης ωραια παρουσια 1 65 με καμπυλες.

Φωκαιας 24 μου παρουσιασε μια κοπελα ο τσατσος αλλα δεν καταλαβαινα τι ελεγε, η κοπελα ηταν σεξοβομβα ενα πολυ ωραιο μιλφ 35-40 με βυζαρες και ωραια ματια και χαμογελο.

Φυλης 74 το δεξι ηταν μια Αννα μελαχρινη  με πολυ κακη εμφανιση.

Φυλης 86 το αριστερο μια Αννα πολωνεζα κατα τον τσατσο στο δωματιο. Δεν την ειδα.

Φυλης 59 μια Εβελινα ωραια παρουσια ξανθια με ωραιο σωμα μετρια βυζακια.
Καλημέρα επιτέλους και μια ουσιαστική σοβαρή παράθεση ενημέρωση καθώς λυπάμαι που το λέω τελευταία διαβάζουμε αντιπαραθέσεις διαφωνίες χωρίς λόγο πραγματικό και νόημα.
Χαιρετίζω λοιπόν την ενημέρωση του φίλου.

Κατά τα άλλα σε σύντομο πέρασμα από Μεταξουργείο πριν καμμιά ώρα με κατεύθυνση το Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Κουρτίνα και πάλι δεν βρήκα την Εύσωμη Άννα έπεσα στην αλλαγή όπως μου είπε η τσατσά.
Τι μαγαζί δουλεύει ως εξής 12 μεσημέρι έως 12 μεσάνυχτα Μαρία η γνωστή Μελαχρινή και 12 μεσάνυχτα έως 12 πρωί οι άλλες.

Έτσι μπήκα στα Κολωνού 48 στο καινούργιο Εύα η θρυλική αγεραστη αλλά πάντα κεφατη γκιλφ και η Μαρία πιο νεαρή κοπέλα αρκετά σοβαρή που έχει ομορφυνει ιδιαίτερα,στο δίπλα το πιο παλιό Άντζελα η γνωστή και Ντασσα η μελαχρινή όμορφη κοπέλα αλλά πολύ μαζεμένη και νωχελικη
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Δεν είμαι εκ του συνδικάτου των πουτανων να σου πω ότι αυτό που λες είναι σωστό ή λάθος.. Αλλά έχετε χάσει την μπάλα μου φαίνεται με τις εποχές και δεν έχετε καταλάβει ότι ζούμε εν έτη 2019 και οτι, ότι κάνουμε έχει ως αποτερο σκοπό το χρήμα και πόσο εύκολα θα το βγάλουμε.. Είτε το επάγγελμα λέγεται ιερόδουλη είτε κυνηγος κεφαλών είτε ποδοσφαιριστές είτε είτε είτε..

Οπότε μερικοί συγχέετε αυτό που κάνουν τα κορίτσια καθαρά σαν παγερά ρομποτικό κι ότι πρέπει να είναι έτσι έτσι και έτσι στην αποστολή τους στα 10 λεπτά που είναι μέσα στο δωμάτιο.. Δεν σας νοιάζει αν ο άλλος είναι κουτσός στραβός ανάπηρος.. Η στην προκειμένη γερος μεσήλικας χοντρούλης με γούνα από τρίχες που κοιτα τη κοπέλα όπως κοιτάω εγώ την σοκολατίνα στο ζαχαροπλαστειο

Δηλαδή όταν πας να αγοράσεις μία οποιοαδήποτε υπηρεσία ή προϊόν έχει διαφορά αν είσαι κοντός η χοντρός ή γέρος; Ή όλοι πρέπει να έχουν την ίδια αντιμετώπίση;
Γιατί νομίζεις ότι η πουτάνα κάνει κάτι διαφορετικό;
Σεξ πουλάει. Μία υπηρεσία είναι κι αυτή όπως όλες οι άλλες. Αν δεν μπορεί να το κατανοήσει αυτό και κάνει καλό σεξ μόνο στα ωραία τεκνά, τότε δεν κάνει για πουτάνα. Απλά τα πράγματα.
Να βρει άλλη δουλειά και να γαμιέται με τεκνά στα μπαράκια στον ελεύθερο χρόνο της.
Δεν καταλαβαίνω πώς σου είναι δύσκολο να το καταλάβεις αυτό.

Κιαυτά που λες για έρωτες και χημείες είναι παπαριές. Τρία είναι τα σημαντικά πράγματα. Τι πίπα κάνει, πώς γαμιέται και αν τηρεί το συνεννοημένο πρόγραμμα. Ο έρωτας και η χημεία δεν παίζουν κανένα απολύτως ρόλο στο αν θα πάρει καλή πίπα και αν θα στηθεί καλά για να τον παίρνει όλο χωρίς να κλέβει και το αν θα δέχεται χάδια κλπ κλπ.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Θα παραθέσω έναν οδηγό στρατηγικής με σκοπό, ο έχων γνώση τα παρακάτω να περνάει πάντα καλά σε μπουρδέλα, στούντιο, call girls κτλ.

Αυτά τα οποία θα γράψω δεν προέκυψαν από σκέψεις/παρατηρήσεις ωρών, ημερών, η μηνών. Προέκυψαν από χρόνια μελέτη της ανθρώπινης φύσης καθώς και από εμπειρίες άνω των 15 ετών.

1) Το ερώτημα που δημιουργείτε σε έκαστο από εμάς είναι: τελικά αν πηγαίνει κάποιος με εταίρες είναι καλό η κακό; Αν είναι καλό, για ποιο λόγο, η αν είναι κακό επίσης για ποιο λόγο. Η απάντηση έρχεται από μία αρχαία Ελληνική θεωρία η οποία λέει: Όλα τα πράγματα είναι καλά αρκεί να τα χρησιμοποιούμε αποκλειστικά και μόνο για την χρησιμότητα τους. Δηλαδή, το κατσαβίδι θα το χρησιμοποιούμε μόνο για να ξεβιδώσουμε, το μαχαίρι μόνο για να κόψουμε, την βίδα μόνο για να την βιδώσουμε, το κολλητήρι μόνο για να κολλήσουμε, επομένως την εταίρα μόνο για να γαμήσουμε. Η χρησιμότητα έκαστης εταίρας είναι: να την γαμήσουμε, να περάσουμε καλά. Εάν χρησιμοποιούμε τις εταίρες αποκλειστικά και μόνο για την χρησιμότητα τους, τότε πράττουμε κάτι καλό. Εάν όχι, τότε αρχίζουν τα προβλήματα.

2) Στο βάθος του μυαλού μας πρέπει να έχουμε ότι: οι εταίρες σήμερα είναι, αύριο δεν είναι. Επομένως σε καμία των περιπτώσεων δεν θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αν μια εταίρα σήμερα είναι, η αύριο δεν είναι. Έκαστη εταίρα μας είναι χρήσιμη μόνο για το χρόνο που έχουμε πληρώσει, πέραν αυτού θα πρέπει να μας είναι εντελώς αδιάφορη η ύπαρξη της.

3) Τέλος, δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι οι εταίρες παραμένουν άνθρωποι εντός η εκτός δουλειάς, με ότι αυτό συνεπάγεται.

Αγαπητοί συναγωνιστές, αν αυτά τα απλά πραγματάκια τα υιοθετήσετε, τα αναλύσετε, τα εμπλουτίσετε, τότε θα περνάτε πάντα καλά με τις εταίρες.  :hi:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Θα παραθέσω έναν οδηγό στρατηγικής με σκοπό, ο έχων γνώση τα παρακάτω να περνάει πάντα καλά σε μπουρδέλα, στούντιο, call girls κτλ.

Αυτά τα οποία θα γράψω δεν προέκυψαν από σκέψεις/παρατηρήσεις ωρών, ημερών, η μηνών. Προέκυψαν από χρόνια μελέτη της ανθρώπινης φύσης καθώς και από εμπειρίες άνω των 15 ετών.

1) Το ερώτημα που δημιουργείτε σε έκαστο από εμάς είναι: τελικά αν πηγαίνει κάποιος με εταίρες είναι καλό η κακό; Αν είναι καλό, για ποιο λόγο, η αν είναι κακό επίσης για ποιο λόγο. Η απάντηση έρχεται από μία αρχαία Ελληνική θεωρία η οποία λέει: Όλα τα πράγματα είναι καλά αρκεί να τα χρησιμοποιούμε αποκλειστικά και μόνο για την χρησιμότητα τους. Δηλαδή, το κατσαβίδι θα το χρησιμοποιούμε μόνο για να ξεβιδώσουμε, το μαχαίρι μόνο για να κόψουμε, την βίδα μόνο για να την βιδώσουμε, το κολλητήρι μόνο για να κολλήσουμε, επομένως την εταίρα μόνο για να γαμήσουμε. Η χρησιμότητα έκαστης εταίρας είναι: να την γαμήσουμε, να περάσουμε καλά. Εάν χρησιμοποιούμε τις εταίρες αποκλειστικά και μόνο για την χρησιμότητα τους, τότε πράττουμε κάτι καλό. Εάν όχι, τότε αρχίζουν τα προβλήματα.

2) Στο βάθος του μυαλού μας πρέπει να έχουμε ότι: οι εταίρες σήμερα είναι, αύριο δεν είναι. Επομένως σε καμία των περιπτώσεων δεν θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αν μια εταίρα σήμερα είναι, η αύριο δεν είναι. Έκαστη εταίρα μας είναι χρήσιμη μόνο για το χρόνο που έχουμε πληρώσει, πέραν αυτού θα πρέπει να μας είναι εντελώς αδιάφορη η ύπαρξη της.

3) Τέλος, δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι οι εταίρες παραμένουν άνθρωποι εντός η εκτός δουλειάς, με ότι αυτό συνεπάγεται.

Αγαπητοί συναγωνιστές, αν αυτά τα απλά πραγματάκια τα υιοθετήσετε, τα αναλύσετε, τα εμπλουτίσετε, τότε θα περνάτε πάντα καλά με τις εταίρες.  :hi:

εμπειρος  :hi:
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Έτσι μπήκα στα Κολωνού 48 στο καινούργιο Εύα η θρυλική αγεραστη αλλά πάντα κεφατη γκιλφ και η Μαρία πιο νεαρή κοπέλα αρκετά σοβαρή που έχει ομορφυνει ιδιαίτερα,στο δίπλα το πιο παλιό Άντζελα η γνωστή και Ντασσα η μελαχρινή όμορφη κοπέλα αλλά πολύ μαζεμένη και νωχελικη
  Συναγωνιστή, μήπως πέτυχες την ξανθιά Milf Νατάσσα στο Κολωνού -53 ? Έχω κατέβει 3 φορές τελευταία είτε πρωί ή απόγευμα, και δεν την έχω πετύχει  :huh: :huh: :think: :think:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Θα παραθέσω έναν οδηγό στρατηγικής με σκοπό, ο έχων γνώση τα παρακάτω να περνάει πάντα καλά σε μπουρδέλα, στούντιο, call girls κτλ.

Αυτά τα οποία θα γράψω δεν προέκυψαν από σκέψεις/παρατηρήσεις ωρών, ημερών, η μηνών. Προέκυψαν από χρόνια μελέτη της ανθρώπινης φύσης καθώς και από εμπειρίες άνω των 15 ετών.

1) Το ερώτημα που δημιουργείτε σε έκαστο από εμάς είναι: τελικά αν πηγαίνει κάποιος με εταίρες είναι καλό η κακό; Αν είναι καλό, για ποιο λόγο, η αν είναι κακό επίσης για ποιο λόγο. Η απάντηση έρχεται από μία αρχαία Ελληνική θεωρία η οποία λέει: Όλα τα πράγματα είναι καλά αρκεί να τα χρησιμοποιούμε αποκλειστικά και μόνο για την χρησιμότητα τους. Δηλαδή, το κατσαβίδι θα το χρησιμοποιούμε μόνο για να ξεβιδώσουμε, το μαχαίρι μόνο για να κόψουμε, την βίδα μόνο για να την βιδώσουμε, το κολλητήρι μόνο για να κολλήσουμε, επομένως την εταίρα μόνο για να γαμήσουμε. Η χρησιμότητα έκαστης εταίρας είναι: να την γαμήσουμε, να περάσουμε καλά. Εάν χρησιμοποιούμε τις εταίρες αποκλειστικά και μόνο για την χρησιμότητα τους, τότε πράττουμε κάτι καλό. Εάν όχι, τότε αρχίζουν τα προβλήματα.

2) Στο βάθος του μυαλού μας πρέπει να έχουμε ότι: οι εταίρες σήμερα είναι, αύριο δεν είναι. Επομένως σε καμία των περιπτώσεων δεν θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αν μια εταίρα σήμερα είναι, η αύριο δεν είναι. Έκαστη εταίρα μας είναι χρήσιμη μόνο για το χρόνο που έχουμε πληρώσει, πέραν αυτού θα πρέπει να μας είναι εντελώς αδιάφορη η ύπαρξη της.

3) Τέλος, δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι οι εταίρες παραμένουν άνθρωποι εντός η εκτός δουλειάς, με ότι αυτό συνεπάγεται.

Αγαπητοί συναγωνιστές, αν αυτά τα απλά πραγματάκια τα υιοθετήσετε, τα αναλύσετε, τα εμπλουτίσετε, τότε θα περνάτε πάντα καλά με τις εταίρες.  :hi:

Μια καλά 'ψαγμένη'  άποψη !!
:hi:

 

jack71

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος αν η Ρακέλ από πιπίνου επέστρεψε?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Συνεχίζεται εντωμεταξύ το ίδιο τροπάρι.νομίζεται ότι μια πουτανα που πληρώνεται με χρήματα υποχρεούται από κάποιο άγραφο κανονα να είναι κεφάτη και να έχει ίδια συμπεριφορά σε εμένα που είμαι 30 χρόνων και σε έναν 50αρη η 55αρη..copy paste. Ναι μπουρδελιαρη σε σένα απευθύνομαι και στο κάθε μπουρδελιαρη που αναφέρει την ταφε ως ακεφη η ως φόλα..

Για εμένα εκείνη η πουτανα που θα συμπεριφεραι το ίδιο σε εμένα και εσένα που είσαι όχι νέος η έστω λίγο ευπρεπης σε εμφάνιση εμένα αυτή η πουτανα δεν με κάνει να περνάω καλά.. Ξέρεις γτ; γτ πας να κάνεις σεξ.. Και το σεξ εμπεριέχει και μια στάλα συναισθηματος.. Και δεν έχει να κάνει καθόλου αν στη μέση είναι τα χρήματα ή το επάγγελμα.. Μια κοπέλα που εσύ θα την πεις εππλαγγελματια επειδή σου έκανε καλές υπηρεσίες εμένα αυτή η γυναίκα δεν έχει να μου προσφέρει κάτι..
Φιλαρακι παρτο αλλιως. Περα απο συμπαθειες ή οχι που μπορει να εχει/να έχεις, ο καθενας σε πουτανες παμε με ενα σκοπο στα μπουρδελα.
Τι δεν καταλαβες απο αυτο που εγραψα?
Την 1η φορα στο σαλονι μου εκανε χαρες, κολλησε πανω μου, με φιλουσε και μου λεει θα περασουμε τελεια. Πληρωσα το 20αρικο ερχεται και μολις ανοιξε την πορτα μεταμορφωθηκε. Αυτα που πηρα στο σαλονι, φυσικα και δεν τα ξαναπηρα στο δωματιο. Ουτε φιλια, ουτε κεφι, ουτε τιποτα.
Εχτες το ιδιο. Στο σαλονι χαρες, πηγε να μου δωσει γλωσσοφιλο. Ε δεν ειχα ορεξη να ξαναπερασω τα ιδια και να δω μια μεταμορφωμενη κλασικη μαυρη ξεπετα, οπως και την προηγουμενη φορα.
Οποτε συμφωνα με σενα στο σαλονι ημουν ο μαρλον μπραντο και με ερωτευτηκε.
Αλλα στο δωματιο εγινα καποιος αλλος...
Σωστα?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
  Συναγωνιστή, μήπως πέτυχες την ξανθιά Milf Νατάσσα στο Κολωνού -53 ? Έχω κατέβει 3 φορές τελευταία είτε πρωί ή απόγευμα, και δεν την έχω πετύχει  :huh: :huh: :think: :think:
Την πρηγουμενη εβδομαδα την ειχα πετυχει πρωινη,την επομενη μερα δεν ηταν εκει αλλα η Ολγα.
Γενικα εχει αστατες βαρδιες.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Είναι κατανοητό ότι, εμπειρίες και μελέτες χρόνων δεν είναι δυνατό να συμπτυχθούν σε 3ς η 4ς παραγράφους. Όμως, είναι το απόσταγμα, η βάση και από αυτές τις 3ς παραγράφους προκύπτουν όλα τα υπόλοιπα αν κάποιος αναλογιστεί/σκεφτεί που πάει και τι κάνει.
Επίσης, η θεωρία αυτή προέρχεται αποκλειστικά και μόνο από μία στυγνή λογική, εντελώς απαλλαγμένη απ το συναίσθημα. Επομένως, στην πράξη είναι από δύσκολο έως αδύνατο να εφαρμοστεί 100%.  :grin:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα σε όλους!  :hi:
Γνωρίζει κάτι περισσότερο κάποιος συναγωνιστής σχετικά με την Σύλβια του Φιλιππίδου 11α ;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: lex24

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Συνεχίζεται εντωμεταξύ το ίδιο τροπάρι.νομίζεται ότι μια πουτανα που πληρώνεται με χρήματα υποχρεούται από κάποιο άγραφο κανονα να είναι κεφάτη και να έχει ίδια συμπεριφορά σε εμένα που είμαι 30 χρόνων και σε έναν 50αρη η 55αρη..copy paste. Ναι μπουρδελιαρη σε σένα απευθύνομαι και στο κάθε μπουρδελιαρη που αναφέρει την ταφε ως ακεφη η ως φόλα..

Για εμένα εκείνη η πουτανα που θα συμπεριφεραι το ίδιο σε εμένα και εσένα που είσαι όχι νέος η έστω λίγο ευπρεπης σε εμφάνιση εμένα αυτή η πουτανα δεν με κάνει να περνάω καλά.. Ξέρεις γτ; γτ πας να κάνεις σεξ.. Και το σεξ εμπεριέχει και μια στάλα συναισθηματος.. Και δεν έχει να κάνει καθόλου αν στη μέση είναι τα χρήματα ή το επάγγελμα.. Μια κοπέλα που εσύ θα την πεις εππλαγγελματια επειδή σου έκανε καλές υπηρεσίες εμένα αυτή η γυναίκα δεν έχει να μου προσφέρει κάτι..


Συγχαρητήρια για το ποστ σου.
Σε νιώθω απόλυτα.
Πήγα να δω την υπέροχη Ρωξανη, αυτό το θείο πλάσμα στην Φωκαίας και εκνευριστηκα όταν είδα νεαρούς να φουσκώνουν τα μπρατσα τους
για να την γοητεύσουν όσο σφίγγονταν μην κλάσουν. Ως ανδρας δεν έχω τίποτα να θυμίζει ρωμαλέα φύση, είμαι σαν αποβολή οπότε δεν τολμώ να φανταστώ ότι αυτοί θα πάρουν καλύτερες υπηρεσίες από εμενα και ζηλεψα.
Τελικά σκαρφίστηκα να λέω
πως αν η πουτάνα προσφέρει καλύτερα πράγματα σε έναν ψηλό και όμορφο άνδρα από ότι σε εμένα, τότε δεν είναι καλή στην δουλειά της. Μόνο σε εμένα θέλω να τα κάνει για να χαίρομαι. Έβαλα και το συναίσθημα σαν παράμετρο για να μην βγαίνει άκρη ποτέ αφου ότι θέλω λέω στον εαυτό μου και ετσι κοιμάμαι ήσυχος.

Μπα τι βλέπω; επιασα τα δέκα ποστ;
ώρα για ενημέρωση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Καλησπέρα σε όλους!  :hi:
Γνωρίζει κάτι περισσότερο κάποιος συναγωνιστής σχετικά με την Σύλβια του Φιλιππίδου 11α ;;
Φολίτσα. Έχει και κριτικές, ρίξε μια ματιά. ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Διάβασα κριτική από τον Sugardaddy.
Προσωπικά μου έκανε για τρανς γι'αυτό και την απέφυγα!
Εκτός από το ότι τραβελοφέρνει, μοιράζει και φόλες. Καλύτερα φάγε τα σε σουβλάκια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom