Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (4 μέλη και 84 επισκέπτες)

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
πήρα την εύα στο φωκ27 ισόγειο. καστανόξανθη με ράστα μαλλιά, πολύ αδύνατο σώμα με μικρό και στητό στήθος. ότι πρέπει για τον απόλλωνα που του αρέσουν οι αδύνατες. στο δωμάτιο δεν μιλούσε πολύ ,έκανε κάποια προκαταρκτικά ενώ η πίπα της ήταν βαθιά αργή και αισθησιακή. στο σεξ συμμετείχε ικανοποιητικά ενώ αν και αδύνατη δεν είναι εύθραυστη καθώς αντέχει τις βαθιές διείσδυσεις. γενικά ήταν μια καλή εμπειρία.   
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.089
Πόντοι
3.936
Παράθεση από: walterp  (χθες στις 21:51)
καλησπερα σε ολους!
η  ντενισα με τα μεγαλα μουνοχειλα ... ξερει κανεις  που  βρισκεται ; ; ; ;


παντρέψου να γαμήσουμε.. και δε θα διαφωνίσουμε ακόμα κι αν σε αγαπά.. πράμα ξένο θα ζητά  :cool2:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Περασμα απο φυλης πριν λιγο δυο δυνατα κοριτσια τσεκαρα αλεξια απο φωκαιας 27 ομορφη μελαχρινη λιγο μελαμψο δερμα με κωλαρα σε απλο προγραμμα θα περναγα εκει αλλα εγινε ενα σκηνικο με τον προηγουμενο πελατη κ ξενερωσα κ στ τελος μπηκα φιλιππιδου 11β

Το ίδιο έπαθα εχθές..
Ακριβώς γωνία φωκαίας φυλής, νούμερο δεν ξέρω, όνομα κοπέλας δεν ξέρω, μία σχετικά ψηλή, ξανθιά, συμπαθητικό πρόσωπο, ζουμερή αφράτη κολάρα, λεία επιδερμίδα με πιασίματα εκεί που πρέπει.
Πάνω που είχα βγάλει το 20€, έτοιμος, καυλωμένος να απολαύσω την κολάρα της....
λέει η υπηρεσία μισό να βγει ο πελάτης. Βγαίνει ένα βρώμικο Πακιστανοτσιγκανόιδες πράμα, μπαίνει η υπηρεσία αν ετοιμάσει δωμάτιο και γίνομαι καπνός.
Το συναίσθημα: πεινασμένος πας να απολαύσεις ένα ωραίο πιάτο, μόλις πιάνεις πιρούνι αντικρίζεις μια σγουρή πουτσότριχα μες το φαγητό. Προσωπικά, σιχαίνομαι να βγάλω την τρίχα και να συνεχίσω.
Αν δεν την έβλεπα, διότι κάποιος άλλος την είχε βγάλει θα έτρωγα λαίμαργα σαν να μην συνέβαινε τίποτα.  :grin:     
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
ramada η Αλίνα που λέω δεν είναι αυτή που εννοείς αλλά η ψηλη γουρλομάτα που είχε πάει Ακομινάτου. Ναι μεν δεν έκανε απλό αλλά δεν ήταν καλή. Δεν γίνεται να σου άρεσε αυτή λογικά γιατί ειναι μάπα.
Με ραστα στο Μ.Α 28 έχω δει μόνο μία χονδρή και δεν είναι ξανθιά αλλά μελαχρινή.
Καλησπέρα μάλλον μιλάμε για διαφορετικές κοπελες σίγουρα διαφορετικές ίσως εσύ λες για μια Αλινα που είναι τώρα στο Ακόμινατου 2 μια βρωμιάρα απλυτη που είχα περάσει πρόσφατα και παραλίγο να ξερασω έχω ανεβάσει κριτική για το συγκεκριμένο μαγαζί δεν περνάω ποτέ άλλη φορά από κει.

Όσο για το Μ.Α28 κουρτίνα είχε αναφερθεί πρόσφατα ο Hatsumi για την κοπέλα αυτή με τα ράστα μαλλιά αν την δει κανείς ας ενημερώσει καθώς οπότε περνάω δουλεύει πάντα η Μαρία δοκιμασμένη και αυτή δυστυχώς στο20€ο όταν είχε ξεκινήσει μαλακίες πεταμένα €ο η κοπέλα είναι σαν μεταλλαγμένη εκεί που την γαμας την πιάνει κάτι σαν λοξυγκας
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Φιλαρακι δεν την ειχα παρει ποτε τη Βερονικα. Ακουγα πορνοσταρικο γαμησι και μαλακιες προπερσι που ηταν στα κεντρικα φυλης, αλλα ποτε δεν ετυχε να την παρω και ετσι αφου δεν διαβασα καπου αρνητικες κριτικες(δεν πολυεψαξα κιολας), ειχα σκοπο να την δοκιμασω. Ρωτησα την τσατσα για κωλο γιατι και καλα κανει απλό τωρα, ρωτησε τη Βερονικα και ειπε οτι θα δωσει. Εφερε τζελ κτλ... Τωρα πως θα μου δωσει κωλο, αφου μολις της τον βαζω στο μουνι μου λεει σε 2 λεπτα εχω φυγει τελειωσεις, δεν τελειωσεις, δεν γνωριζω...
Η μαυρουκα παντως αξιζε πραγματικα αλλά μην πατε εκει εκτος αν ειναι καποιος 20χρονων και θελει να ξερει οτι στο 8λεπτο εχει τελο χρονου απο την τσατσα. Θα παρακολουθουμε και αν παει σε κανα μπουρδελο της προκοπης που δεν χτυπανε πορτες γρηγορα, θα σκεφτομουν να γινω και πελατης της.
Ας πουμε η Ρωξανη ειναι ψιλοαχρηστη και παε μονο για την κορμαρα της, αλλα τουλαχιστον ο τσατσος ο δροσερος τον βλεπεις καθεται η γκομενα κανα 15λεπτο στο δωματιο και δεν χτυπαει πορτα, ακομα και να έχει μαζευτει κοσμος εξω.
Τωρα τελευταια εαν διαβασες στ φορουμ ολες κακες κριτικες ειχε και οτι βιαζεται πολυ εαν θελει καπιος ν παει μονο ν γαμησει κωλο για 2,3 λεπτα γιατι  δν τ δινει παραπανω ποναει λεει κ δεν εχει χρονο ας παει τι να πω οσο για την μαυρουλα παιχνιδια κανουν ξέρουν οτι θα τραβηξει κοσμο σαν περιεργια που εχουν πολλοι για αυτη τ φυλη και θελουν να την εκπεδευουν..τι βαρδια και που δουλευει να παω να ριξω μια ματια ;;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Το ίδιο έπαθα εχθές..
Ακριβώς γωνία φωκαίας φυλής, νούμερο δεν ξέρω, όνομα κοπέλας δεν ξέρω, μία σχετικά ψηλή, ξανθιά, συμπαθητικό πρόσωπο, ζουμερή αφράτη κολάρα, λεία επιδερμίδα με πιασίματα εκεί που πρέπει.
Πάνω που είχα βγάλει το 20€, έτοιμος, καυλωμένος να απολαύσω την κολάρα της....
λέει η υπηρεσία μισό να βγει ο πελάτης. Βγαίνει ένα βρώμικο Πακιστανοτσιγκανόιδες πράμα, μπαίνει η υπηρεσία αν ετοιμάσει δωμάτιο και γίνομαι καπνός.
Το συναίσθημα: πεινασμένος πας να απολαύσεις ένα ωραίο πιάτο, μόλις πιάνεις πιρούνι αντικρίζεις μια σγουρή πουτσότριχα μες το φαγητό. Προσωπικά, σιχαίνομαι να βγάλω την τρίχα και να συνεχίσω.
Αν δεν την έβλεπα, διότι κάποιος άλλος την είχε βγάλει θα έτρωγα λαίμαργα σαν να μην συνέβαινε τίποτα.  :grin:   
Ηταν τα πρωτα νουμερα δλδ φωκαιας φιλε 7 η 9 δλδ ;;
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Μια αποριουλα εχω. Αυτη η Σονια που παιζει μπαλα στο Δ18 υπογειο ειναι εκεινη που δουλευε παλια στο Βεργας6 η καμια σχεση;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε σεις δεν εχουμε πει οτι περνανε ολοι Φυλης οπως Μεταξουργειο; Απλα δεν ειναι πλειοψηφια ακομα.

Ας κάνουν ότι θέλουν, αρκεί να μη βλέπω. Εχθές στην πλειοψηφία βόλταραν αλλοδαποί και όπως πάει μόνο αλλοδαπούς θα βλέπουμε φυλής.
Πρέπει να τονίσω κάτι, υπάρχουν βρομιάρηδες Έλληνες, δεν αντιλέγω. Αλλοδαπός καθαρός δεν υπάρχει!! μιλάω για αλλόφυλους, όχι λευκούς. ΌΛΟΙ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΝΕ!!!
Οι Έλληνες βρωμάνε όταν δεν πλένονται, οι κάφροι πλυθούν η όχι είναι ένα και το αυτό. Μόνιμα εκπέμπουν μια απαίσια μπόχα.  :hi:  
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
Μια αποριουλα εχω. Αυτη η Σονια που παιζει μπαλα στο Δ18 υπογειο ειναι εκεινη που δουλευε παλια στο Βεργας6 η καμια σχεση;
λογικά είναι η ίδια.ψηλουτσικη κανονική με μπόλικο στήθος κοντά μαλλιά βιδωτη πίπα (μην της πιάσεις το κεφάλι)
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ηταν τα πρωτα νουμερα δλδ φωκαιας φιλε 7 η 9 δλδ ;;

Όπως από φυλής 71 κατευθύνεσαι φωκαίας, πρώτη πόρτα αριστερά στη γωνία πριν στρίψεις για φωκαίας. Ποιο απλά δεν γίνεται να το γράψω.
Η αλήθεια είναι ότι έχω θέμα με μυρωδιές. Όταν κοιμάμαι πχ, φώτα, ήχοι δεν με ενοχλούν, αλλά μια έντονη μυρωδιά με ξυπνάει η δεν με αφήνει να κοιμηθώ. Επίσης, όταν γαμάω, αυτό που μπορεί να με χαλάσει η να με φτιάξει όσο τίποτε άλλο είναι η μυρωδιά.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Όπως από φυλής 71 κατευθύνεσαι φωκαίας, πρώτη πόρτα αριστερά στη γωνία πριν στρίψεις για φωκαίας. Ποιο απλά δεν γίνεται να το γράψω.
Η αλήθεια είναι ότι έχω θέμα με μυρωδιές. Όταν κοιμάμαι πχ, φώτα, ήχοι δεν με ενοχλούν, αλλά μια έντονη μυρωδιά με ξυπνάει η δεν με αφήνει να κοιμηθώ. Επίσης, όταν γαμάω, αυτό που μπορεί να με χαλάσει η να με φτιάξει όσο τίποτε άλλο είναι η μυρωδιά.
Ειναι αρχη φωκαιας δλδ  εκει δεν μπαίνω δεν γνωριζω εαν αφηνουν πακι μεσα παντως ενα φιλαρακι που ηθελε ν παει στ 67 ν παρει παρτουζα τις 2 αλβανιδες που εχει στην 3 βαρδια πληρωσε περιμενε σαλονι γιατι τ δωματια ηταν γεματα κ οταν ειδε οτι βγηκες ενας πακι απ ενα δωματιο πηρε τα λεφτα πισω και φυγαμε..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ας κάνουν ότι θέλουν, αρκεί να μη βλέπω. Εχθές στην πλειοψηφία βόλταραν αλλοδαποί και όπως πάει μόνο αλλοδαπούς θα βλέπουμε φυλής.
Πρέπει να τονίσω κάτι, υπάρχουν βρομιάρηδες Έλληνες, δεν αντιλέγω. Αλλοδαπός καθαρός δεν υπάρχει!! μιλάω για αλλόφυλους, όχι λευκούς. ΌΛΟΙ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΝΕ!!!
Οι Έλληνες βρωμάνε όταν δεν πλένονται, οι κάφροι πλυθούν η όχι είναι ένα και το αυτό. Μόνιμα εκπέμπουν μια απαίσια μπόχα.  :hi: 

    Καμία συγγένεια με τον τύπο;
                                                 
URL]]
 

Autokinitas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
Δυστυχώς συναγωνιστές το χρήμα δεν έχει εθνικότητα μην έχετε παραισθήσεις όταν δεν έχουν δουλειά στα σπίτια βάζουν όποιον ν'αναι , και ποιος δεν έχει δεί ειδικά το καλοκαίρι να κυκλοφορούν πακηδες στην φυλής ;τι νομίζετε ότι κάνουν; αν τους έδιωχναν δεν θα ξαναπήγαιναν, να μην πω για πρωτοκλασάτη αρχοντομουνα που έχουν γραφτεί ύμνοι εδώ μέσα κατά καιρούς και μου το έχει παραδεχτεί ότι έχει μόνιμους πελάτες δύο πακηδες αρκετό καιρό τώρα και καλά τους ξέρει , οπότε μην χαλιεστε μπαίνουν κανονηκοτατα
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα μάλλον μιλάμε για διαφορετικές κοπελες σίγουρα διαφορετικές ίσως εσύ λες για μια Αλινα που είναι τώρα στο Ακόμινατου 2 μια βρωμιάρα απλυτη που είχα περάσει πρόσφατα και παραλίγο να ξερασω έχω ανεβάσει κριτική για το συγκεκριμένο μαγαζί δεν περνάω ποτέ άλλη φορά από κει.

Όσο για το Μ.Α28 κουρτίνα είχε αναφερθεί πρόσφατα ο Hatsumi για την κοπέλα αυτή με τα ράστα μαλλιά αν την δει κανείς ας ενημερώσει καθώς οπότε περνάω δουλεύει πάντα η Μαρία δοκιμασμένη και αυτή δυστυχώς στο20€ο όταν είχε ξεκινήσει μαλακίες πεταμένα €ο η κοπέλα είναι σαν μεταλλαγμένη εκεί που την γαμας την πιάνει κάτι σαν λοξυγκας

Ναι για διαφορετικές μιλάμε όπως σου εγραψα ήδη πριν. Και συμφωνώ ότι η Αλίνα στην Ακομινάτου είναι άχρηστη κι άπλυτη.
Σήμερα επί την ευκαιρία  ήταν με την ξανθούλα την Καρολίνα στο Ακομινατου.
Αρα ξέρω ποια λέω όπως βλέπεις.
Όσον αφορά ξανθιά με ραστα μαλλιά στο Μεγαλέξανδρου κουρτινάτο δεν υπάρχει.
Υπάρχει μόνο χονδρη μελαχρινή και μόνο πρωί με την ξανθιά. Αννα και Βερόνικα τα ονόματα όπως έγραψα πιο πίσω.
Τώρα αν υπήρχε κι έφυγε ξσνθιά με ραστα δεν το ξέρω.
Συμφωνώ και με τα λόγια σου για Μαρία.
Δεν θα την πω άχρηστη αλλά μέτρια.
Είναι με τις μέρες της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τωρα τελευταια εαν διαβασες στ φορουμ ολες κακες κριτικες ειχε και οτι βιαζεται πολυ εαν θελει καπιος ν παει μονο ν γαμησει κωλο για 2,3 λεπτα γιατι  δν τ δινει παραπανω ποναει λεει κ δεν εχει χρονο ας παει τι να πω οσο για την μαυρουλα παιχνιδια κανουν ξέρουν οτι θα τραβηξει κοσμο σαν περιεργια που εχουν πολλοι για αυτη τ φυλη και θελουν να την εκπεδευουν..τι βαρδια και που δουλευει να παω να ριξω μια ματια ;;
Δεν ειχα κοιταξει τελευταιες κριτικες μαλακια μου. Μου φαινεται πρεπει να της γραψω μια κριτικη, να επισημανουμε τί φωλα ειναι. Μεσημερι πηρα τη μαυρουλα, παντως ξεφευγει απο τις ξεπετες μην με ακουμπάς και ετσι που ειναι ολες οι μαυρες...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Δεν ειχα κοιταξει τελευταιες κριτικες μαλακια μου. Μου φαινεται πρεπει να της γραψω μια κριτικη, να επισημανουμε τί φωλα ειναι. Μεσημερι πηρα τη μαυρουλα, παντως ξεφευγει απο τις ξεπετες μην με ακουμπάς και ετσι που ειναι ολες οι μαυρες...
Κοιτα κ οι κριτικες καμια φορα δεν ειναι στανταρ μου εχει τυχει με μια ν γραφουν πολλα κακα πραγματα αλλα εγω περασα κλ τι να πω απλως η βερονικα πουλαει ακομη για αυτο μαζευει κοσμο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Τι φοβάστε από τους αλλοδαπούς; αρρώστιες;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
Ιασωνος 20β δύο νεαρές κοπέλες Γιάννα και αλλη μια που ξέχασα το ονομα της.

Αντικειμενικά ειναι παρε τη μια και βαρα την άλλη. Η Γιαννα σκιννυ

μελαχρινή αβυζη. Βγήκε στο σαλονι πολύ ντροπαλή και απέφυγε να με κοιτάξει.

Και μόνο για αυτό το λογο την πήρα δωμάτιο και την έσκισα.  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom