Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (32 μέλη και 202 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Προς βραδυνούς περιπατητές...αν δείτε τη Μπιούτυ στα φ65....ρίξτε σύρμα
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Σήμερα το μεσημέρι δοκίμασα την μιλφάρα Τζούλια από Κωνσταντινουπολεως 166Α. Κοριτσάρα με πιασήματα και φοβερό τσιμπούκι τελειωτικό μέχρι που το εξαφανίζει τελείως. Η κοπέλα δουλεύει από της 10 το πρωί μέχρι της 11 το βράδυ. Ανέβασα και κριτική...
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Αυτός ο σπίρτουλης τι φάση; διπολική προσωπικότητα; μια χώνει για 8λεπτο που του χτυπάνε πόρτες στο Λιοσίων και ότι είναι απαραδεκτο μια τα εκθασιαζει..

Η τρολλαρει η κάτι δε πάει καλά με δαυτον..
 

Autokinitas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
Γραφοντας για την Βενεζουελαλυσιδα :headbaning1:γνωριζει κανεις αν γυρισε το Φακελ :think: :helpplea: :helpsos:
Τελευταια φορα ηταν στο Πιπ+Φυλ
πάντως χτες Τετάρτη το απόγευμα το Πιο+Φυλ ήταν ανοιχτό  :think: αλλά δεν ταίριαξε να μπω να δω ποια ήταν μέσα  :huh:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το παχουλούτσικο μελαχρινό Ελενάκι Ιασωνος 32
στο βάθος διάδρομος τα πρωινά είναι καλό
για απλό πρόγραμμα.
Νομίζω ότι την έχω ξαναπάρει στο Ιάσωνος 44 βάθος διάδρομος και δεν έκανε απλό πρόγραμμα παλιά.
Ίσως να μην θυμάμαι όμως και καλά.

Στο Ιάσωνος 44 το μεσαίο από τα 3 καινούργια η μελαχρινή εκφυλη Μαρια
με προστυχα χαρακτηριστικά τηρεί την μίνι παράδοση του μπουρδέλου να φέρνει κοπέλες που δεν κάνουν ποτέ απλό πρόγραμμα.

Αλίνα ψηλή, Ντιάνα, Οξάνα, Αρίνα, Νίνα κτλ.  

Ουρά ο κόσμος να μπει.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Αυτός ο σπίρτουλης τι φάση; διπολική προσωπικότητα; μια χώνει για 8λεπτο που του χτυπάνε πόρτες στο Λιοσίων και ότι είναι απαραδεκτο μια τα εκθασιαζει..

Η τρολλαρει η κάτι δε πάει καλά με δαυτον..

Το ντους είναι ότι πρέπει, και πριν και μετά το γαμήσι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ο γκαλαχαν που χαθηκε ρε σεις? Ειχε ωραιες ενημερωσεις ,μας ελεγε και για γκει τσατσους  :effemine:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Στο Ιάσωνος 44 το μεσαίο από τα 3 καινούργια η μελαχρινή εκφυλη Μαρια
με προστυχα χαρακτηριστικά τηρεί την μίνι παράδοση του μπουρδέλου να φέρνει κοπέλες που δεν κάνουν ποτέ απλό πρόγραμμα.

Αλίνα ψηλή, Ντιάνα, Οξάνα, Αρίνα, Νίνα κτλ. 

Ουρά ο κόσμος να μπει.
Σε ποια βαρδια είδες αυτή την κοπέλα φίλε? Δυστυχώς η Αλινα που ήταν καλοκαίρι. Στο μαγαζί αυτό δεν γύρισε τεράστια απώλεια θαυμάσια γυναίκα
Επίσης πρωί στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Κουρτίνα πέρασα μπας και βρω την Άννα ξανθιά εύσωμη με ράστα μακριά μαλλιά δεν δούλευε όμως ήταν πάλι η Μαρία που έχω βαρεθεί να βλέπω εκεί μέσα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
Αρίνα στο Φυλής 72, όμορφες GFE καταστάσεις από μια γλυκιά και ευγενική κοπέλα που τιμάει το 20ρικο. Θα ξαναπάω

Και vfm στο μισαωρο προγραμμα, μονο μισαωρα την παιρνω πλεον γιατι δεν την χορταινω.

Στο Ιάσωνος 44 το μεσαίο από τα 3 καινούργια η μελαχρινή εκφυλη Μαρια
με προστυχα χαρακτηριστικά τηρεί την μίνι παράδοση του μπουρδέλου να φέρνει κοπέλες που δεν κάνουν ποτέ απλό πρόγραμμα.

Ειμαι σχεδον βεβαιος οτι εννοεις την ψιλη Αλβανεζα Λολα που εχει δουλεψει και φυλης αλλα και σε αλλα πολλα του Μεταξιου ...

Θα περασω κανα πρωι να την δω την καυλα...  :knockinb:
 

Επισκέπτης
Αναμικτες εντυπωσεις απο την καινουρια μαυρουλα φωκαιας 25 πανω πριν λιγο. Η γκομενα ξεφευγει απο τις κλασικες μαυρουλες ξεπετες και αξιζει για μοα καταθεση. Αλλα η υπηρεσια χτυπησε πορτα στο 8λεπτο και μεχρι τα 11 λεπτα η τσατσα ειχε χτυπησει και 3η φορα την πορτα χαλωντας μου την ηρεμια με το ομορφο κοριτσι. Μου ειπε η τσατσα οτι ειναι οδηγια των αφεντικών.

Εξαλεπτο θα γινει παντου. Δε σας αρεσε η αποχη.


Μιας και λεγατε για ντουσιερες πριν, τις καλυτερες νομιζω οτι εχει το Πιπινου 118 και σου δινουν 2 πετσετες, για πριν και μετα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Περασμα απο φυλης πριν λιγο δυο δυνατα κοριτσια τσεκαρα αλεξια απο φωκαιας 27 ομορφη μελαχρινη λιγο μελαμψο δερμα με κωλαρα σε απλο προγραμμα θα περναγα εκει αλλα εγινε ενα σκηνικο με τον προηγουμενο πελατη κ ξενερωσα κ στ τελος μπηκα φιλιππιδου 11β στην τζοανα οχι πολυ ψηλη 2.5 βυζι ομορφο κωλαρακι κ ωραιο σχηματισμενο σωμα ουτε αδυνατη ουτε μπαμπατσικη η κοπελα μεσα ειναι vfm προσπαθει με τον τροπο της να σε κανει ν περασεις κλ δεχεται εντονο σφυροκοπημα χωρις κλαμα ειναι ναζαρια και γενικα το ζει δεν ειναι κομοδινο κανει ελευθερο στοματικο κ τελειωτικο στο στηθος αυτα γενικα η 3 βαρδια εαν εξαιρεσεις σουκου δεν εχει πολλα σπιτια ανοιχτα και οι επιλογες λιγοστευουν..

Post στις 6:15 τα ξημερώματα καθημερινής στο οποίο γράφεις ότι πήγες στη Φυλής πριν λίγο; Φίλε εσύ είσαι όντως νυχτόβιος :P Εν τω μεταξύ αυτό που κάνεις λόγο για "έντονο σφυροκόπημα χωρίς κλάμα" τί φάση; Σου έχει τύχει να βάζει τα... κλάματα η άλλη από το έντονο σφυροκόπημα; Να διακρίνω δυσαρέσκεια μου έχει τύχει, να σφίγγει η άλλη τα δόντια ή να μου δείχνει φανερά ότι πονάει ή σκίζεται επίσης μου 'χει τύχει, αλλά κλάματα ρε τύπε;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ramada η Αλίνα που λέω δεν είναι αυτή που εννοείς αλλά η ψηλη γουρλομάτα που είχε πάει Ακομινάτου. Ναι μεν δεν έκανε απλό αλλά δεν ήταν καλή. Δεν γίνεται να σου άρεσε αυτή λογικά γιατί ειναι μάπα.
Με ραστα στο Μ.Α 28 έχω δει μόνο μία χονδρή και δεν είναι ξανθιά αλλά μελαχρινή.

dmtrsxxx δεν ξέρω αν αυτή είναι η Λόλα που λες. Έχει αχλαδατο κώλο αν σου θυμίζει κάτι και είναι προστυχη φάτσα. Είχε πολύ κόσμο και έκανε κώλο.
Μακρύ μαλλί πιασμενο και βγήκε με μαύρο ολόσωμο. Την είχα δει μεσημέρι.


 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Post στις 6:15 τα ξημερώματα καθημερινής στο οποίο γράφεις ότι πήγες στη Φυλής πριν λίγο; Φίλε εσύ είσαι όντως νυχτόβιος :P Εν τω μεταξύ αυτό που κάνεις λόγο για "έντονο σφυροκόπημα χωρίς κλάμα" τί φάση; Σου έχει τύχει να βάζει τα... κλάματα η άλλη από το έντονο σφυροκόπημα; Να διακρίνω δυσαρέσκεια μου έχει τύχει, να σφίγγει η άλλη τα δόντια ή να μου δείχνει φανερά ότι πονάει ή σκίζεται επίσης μου 'χει τύχει, αλλά κλάματα ρε τύπε;
Ρε φιλαρακι με το κλαμα εννοω οτι δεν γκρινιαζει δεν σου λεει κοψε λιγο ταχυτητα αυτο δεν εννοω τρεχει ποταμι δακρυ...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι δινετε ακομη λεφτα κ σημασια στην βερονικα η κοπελα δουλευει μονο κ μονο με το ονομα που εχτισε πριν ενα χρονο τωρα απλως βαριεται που ζει γκρινιαζει στις στασεις περιμενει ν τελιωσεις στ 7 λεπτο εαν οχι σου πεταει οτι θα φυγει σε 2 λεπτα και καλα οτι τις φωναζουν..νταξει δεν λεω μερικοι φτιαχνονται με την πλαστικη κ σαν ν πηγαινεις με πορνοσταρ βερονικα αλλα στ κρεβατι ειναι σκετο κομοδινο..υπαρχουν πολλα λιγοτερα εμφανισιμα κοριτσια δεν λεω μπαζολες αλλα θα περασεις πολυ κλ μαζι τους εκτος εαν εχετε για πετανε ενα 20ρικο τι να πω δικα σας τα λεφτα τα κανετε οτι θελετε..
Φιλαρακι δεν την ειχα παρει ποτε τη Βερονικα. Ακουγα πορνοσταρικο γαμησι και μαλακιες προπερσι που ηταν στα κεντρικα φυλης, αλλα ποτε δεν ετυχε να την παρω και ετσι αφου δεν διαβασα καπου αρνητικες κριτικες(δεν πολυεψαξα κιολας), ειχα σκοπο να την δοκιμασω. Ρωτησα την τσατσα για κωλο γιατι και καλα κανει απλό τωρα, ρωτησε τη Βερονικα και ειπε οτι θα δωσει. Εφερε τζελ κτλ... Τωρα πως θα μου δωσει κωλο, αφου μολις της τον βαζω στο μουνι μου λεει σε 2 λεπτα εχω φυγει τελειωσεις, δεν τελειωσεις, δεν γνωριζω...
Η μαυρουκα παντως αξιζε πραγματικα αλλά μην πατε εκει εκτος αν ειναι καποιος 20χρονων και θελει να ξερει οτι στο 8λεπτο εχει τελο χρονου απο την τσατσα. Θα παρακολουθουμε και αν παει σε κανα μπουρδελο της προκοπης που δεν χτυπανε πορτες γρηγορα, θα σκεφτομουν να γινω και πελατης της.
Ας πουμε η Ρωξανη ειναι ψιλοαχρηστη και παε μονο για την κορμαρα της, αλλα τουλαχιστον ο τσατσος ο δροσερος τον βλεπεις καθεται η γκομενα κανα 15λεπτο στο δωματιο και δεν χτυπαει πορτα, ακομα και να έχει μαζευτει κοσμος εξω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom