Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 324 άτομα (42 μέλη και 282 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
    Έλα τώρα, τηλέφωνο πήρες γιατί είναι η ώρα αλλαγής της βάρδιας, και να δεις τι τζίρο έκανε το μαγαζί...

:smiley6600:

Ρώτησα αν θα γυρίσουν οι 3 αυτές κοπέλες από τη Βενεζουέλα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Παιδια εαν περασεις κανενας απο φωκαιας και μαθεις ποια κοριτσια δουλευουν 3 βαρδια ας γραψει μια ενημερωση ευχαριστω πολυ..

   Με βλέπω να πηγαίνω μια βόλτα, να προλάβω την λήξη της βάρδιας, εκεί στην Φώκαιας... Αν με πάρει χρονικά, θα την κάνω την βόλτα... για την βραδινή βάρδια...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Α ναι, στο Μεγαλέξανδρου 28 με την κουρτίνα έχει μία Βερονικα με την χονδρή την Άννα τα πρωινά.

Συμπληγάδες πέτρες στο σέρβις!!!

Ξανθιά η Βερονικα με δικτυωτό και πολύ καλή μέσα. Στριμώχνονται στις βαρδιες δυστυχως γιατί έχει πάρει εργολαβία το σπίτι η Μαρια η γνωστή.
12ωρα κάνει αυτή εκεί μέσα;
ας το αγοράσει να τελειώνουμε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
   Έλα τώρα, τηλέφωνο πήρες γιατί είναι η ώρα αλλαγής της βάρδιας, και να δεις τι τζίρο έκανε το μαγαζί...

:smiley6600:
Ρώτησα αν θα γυρίσουν οι 3 αυτές κοπέλες από τη Βενεζουέλα..

   Τα ίδια λέμε με διαφορετικά λόγια, μην πας να με μπερδέψεις... πονηρούλη...  :2funny:
Ενδιαφέρθηκες εκτός από τον τζίρο του μαγαζιού σου, και για το προσωπικό σου, και πως θα το ανανεώσεις...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
   Τα ίδια λέμε με διαφορετικά λόγια, μην πας να με μπερδέψεις... πονηρούλη...  :2funny:
Ενδιαφέρθηκες εκτός από τον τζίρο του μαγαζιού σου, και για το προσωπικό σου, και πως θα το ανανεώσεις...

Είναι από τα αγαπημένα μου μπουρδέλα (Λιοσίων 73Β),απλά..
Φαβορί για εμένα η Έλεν,η Ιζαμπέλα,η Κωνσταντίνα και η Μπρίτνεϊ..Σκέφτομαι να δοκιμάσω και την Τζούλη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Είναι από τα αγαπημένα μου μπουρδέλα (Λιοσίων 73Β)..Πάω συχνά εκεί από τις 27 Μαΐου του 2019.

   Ημερομηνία εγκαινίων;;   :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε με νέα διεύθυνση,  σας περιμένουμε πιο ανανεωμένοι από ποτέ!!

:klapseee:
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Περνώντας από Φώκαιας για εξερεύνηση είδα την Ρωξάνη στο 17 ισόγειο μπήκα για αναγνώριση δεν αξίζει μέσα ούτε για 10ρικο ,μακριά  :thubsdown:
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Σήμερα πέρασα Φ81 με Σύλβια,πολύ νάζι και βυζάρες.Δοκιμάστε την..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
    Με βλέπω να πηγαίνω μια βόλτα, να προλάβω την λήξη της βάρδιας, εκεί στην Φώκαιας... Αν με πάρει χρονικά, θα την κάνω την βόλτα... για την βραδινή βάρδια...
Αγορινα να σαι κλ ειμαι εξω για δουλεια τωρα και σκεφτομαι ν περασω  εαν δεις κανενα καμια καλη κανε μια ενημερωση..
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλησπέρα σε όλους

Σημερινη απογευματινη βόλτα στην Μεταξένια γειτονιά.

Ιάσωνος 20β ανοιχτο παλι με δυο κοπέλες η μια η μικρη υπεροχη Ζιζελ γνωστη απο Καλλεργη33 και η αλλη νεα κοπελα στην δουλεια και στην χωρα. Το οναμα της Γιαννα γυρω στα 25 πολυ πολυ αδυνατη και κοντουλα με μαυρα σπαστα ελαφρως μαλλια κατω απο τους ώμους μακροστενο μικρο προσωπο χαμηλοβλεπουσα η μαλλον ντροπαλη. Στο δωματιο κανει μια μακροσυρτη ανευρη πιπα τα βυζακια της ειναι μικρα μικρα και ναιρουλιασμενα οπως ολες σχεδον οι Μολδαβες. Το μουνακι της ειναι περπατημενο δεχεται δαχτυλα αβερτα και αντεχει ανελεητο σφυροκόπημα σε ολες τις στασεις αμιλητα. Καλη για μια φορα ισως και αραπανω κριμα ομως δεν εχει ιχνος φρεσκαδας.

Στα Κολωνου 48 εως 53 καμια καινουρια άφιξή. Μονο η Λιζα εδω και δεκα και πλεον μερες η οποια φαινεται αξιολογη στο ματι στο κρεβατι ομως δεν αξιζει καθολου και κυριως δεν ειναι πιτσιρικα.

Αυτα απο εμένα

Καλή συνέχεια σε όλους.

 

Επισκέπτης
Καλησπέρα φίλοι !
Πήρα τηλέφωνο στο Λιοσίων 73 και ρώτησα για όσους ενδιαφέρονται,αν θα επιστρέψουν η Αλεξάνδρα,η Κατερίνα και η Μπρίτνεϊ από τη Βενεζουέλα.

Από ο,τι μου είπε,είχε λήξει η βίζα τους και ότι μπορεί να ξανάρθουν μετά από 1-2 μήνες..

Καληνύχτα !
μιλας για το πενταλεπτοσπιτο της πενταλεπτοαλυσιδας;
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
μιλας για το πενταλεπτοσπιτο της πενταλεπτοαλυσιδας;

Κάποιες τσατσάδες είναι στην κυριολεξία για τον πούτσο και χτυπάνε πόρτα πριν τα 15 λεπτά...
Μια φορά μου χτύπησε την πόρτα στα 8-10 λεπτά και έφυγε βιαστικά η κοπέλα..
Άλλες φορές,δε χτυπάνε..Είναι ανάλογα την τσατσά...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Παίδες,πέρασα σήμερα από Αγίου Πέτρου 7 για την Πατρίτσια και καθώς πήγα να μπω στο δωμάτιο,δεν είδα πουθενά ντουζιέρα,παρότι είχα δει σε φωτογραφίες..

Είπα στην τσατσά ψέματα ότι θα ξανάρθω μετά από 1 ώρα και έφυγα..

Τι στον πούτσο ;;;; Τις έβγαλαν τις ντουζιέρες ;;;
 

Επισκέπτης
Κάποιες τσατσάδες είναι στην κυριολεξία για τον πούτσο και χτυπάνε πόρτα πριν τα 15 λεπτά...
Μια φορά μου χτύπησε την πόρτα στα 8-10 λεπτά και έφυγε βιαστικά η κοπέλα..
Άλλες φορές,δε χτυπάνε..Είναι ανάλογα την τσατσά...
μου ειπε φιλος μου σοβαρος που δε μπαινει στο σαιτ οτι περασε με μια βενεζουελανα και στα 5 λεπτα του εδειξε το ρολοι της και σηκωθηκε και εφυγε. Η τσατσα οντως δεν χτυπησε πορτα, δε χρειαστηκε, ηταν εκπαιδευμενη η μικρη.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
μου ειπε φιλος μου σοβαρος που δε μπαινει στο σαιτ οτι περασε με μια βενεζουελανα και στα 5 λεπτα του εδειξε το ρολοι της και σηκωθηκε και εφυγε. Η τσατσα οντως δεν χτυπησε πορτα, δε χρειαστηκε, ηταν εκπαιδευμενη η μικρη.

Κλίκα με μια μαλακισμένη τσατσά θα είναι.. Κόμμα θα έχουν κάνει σίγουρα αυτές.. Υπάρχει και το Φυλής 81 που καθυστέρησα λίγο με το μπάνιο και δεν ενόχλησε καθόλου η τσατσά ούτε βιαζόταν η κοπέλα κατά τη διάρκεια του σεξ.Γενικά σε χτύπησε πόρτα, σε αντίθεση με το Λ73 που κάποιες τσατσάδες γαμιούνται στην κυριολεξία.

 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.640
Like
7.590
Πόντοι
1.056
Παίδες,πέρασα σήμερα από Αγίου Πέτρου 7 για την Πατρίτσια και καθώς πήγα να μπω στο δωμάτιο,δεν είδα πουθενά ντουζιέρα,παρότι είχα δει σε φωτογραφίες..

Είπα στην τσατσά ψέματα ότι θα ξανάρθω μετά από 1 ώρα και έφυγα..

Τι στον πούτσο ;;;; Τις έβγαλαν τις ντουζιέρες ;;;
Το νοτιο δωματιο του εν λογω οικου εχει :shower:,ηταν κλειστη με ταινια συσκευασιας το καλοκαιρι :smiley6600: ειχαν πιασει τα 2 πομολα των συρομενων πορτων :2funny:
Υπαρχουν 2 βορεια δωματια,βλεπουν στην Αγ.Πετρου,εχω μπει σε αυτο που ειναι κοντα στην Αλκιβιαδου  + ΔΕΝ εχει  :shower: στο διπλανο του δεν εχω μπει.
Το Ρεμ21Κατω εχει κ αυτο :shower: σε καποια δωματια αν οχι σε ολα :birdman: :birdman:
Το Ρεμ21Κατω ειναι κ αυτο κρικος της αγαπημενης σου αλυσιδας :birdman: :birdman:

                            :hi: :hi: :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Κλίκα με μια μαλακισμένη τσατσά θα είναι.. Κόμμα θα έχουν κάνει σίγουρα αυτές.. Υπάρχει και το Φυλής 81 που καθυστέρησα λίγο με το μπάνιο και δεν ενόχλησε καθόλου η τσατσά ούτε βιαζόταν η κοπέλα κατά τη διάρκεια του σεξ.Γενικά σε χτύπησε πόρτα, σε αντίθεση με το Λ73 που κάποιες τσατσάδες γαμιούνται στην κυριολεξία.

   Spirtoulis1979 δίνει πόνο... δεν υπάρχει για αυτόν αρνητική διαφήμιση... υπάρχει μόνο διαφήμιση...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.640
Like
7.590
Πόντοι
1.056
Γραφοντας για την Βενεζουελαλυσιδα :headbaning1:γνωριζει κανεις αν γυρισε το Φακελ :think: :helpplea: :helpsos:
Τελευταια φορα ηταν στο Πιπ+Φυλ
 

Επισκέπτης
Κλίκα με μια μαλακισμένη τσατσά θα είναι.. Κόμμα θα έχουν κάνει σίγουρα αυτές.. Υπάρχει και το Φυλής 81 που καθυστέρησα λίγο με το μπάνιο και δεν ενόχλησε καθόλου η τσατσά ούτε βιαζόταν η κοπέλα κατά τη διάρκεια του σεξ.Γενικά σε χτύπησε πόρτα, σε αντίθεση με το Λ73 που κάποιες τσατσάδες γαμιούνται στην κυριολεξία.
ασε μας ρε τυπε
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Περασμα απο φυλης πριν λιγο δυο δυνατα κοριτσια τσεκαρα αλεξια απο φωκαιας 27 ομορφη μελαχρινη λιγο μελαμψο δερμα με κωλαρα σε απλο προγραμμα θα περναγα εκει αλλα εγινε ενα σκηνικο με τον προηγουμενο πελατη κ ξενερωσα κ στ τελος μπηκα φιλιππιδου 11β στην τζοανα οχι πολυ ψηλη 2.5 βυζι ομορφο κωλαρακι κ ωραιο σχηματισμενο σωμα ουτε αδυνατη ουτε μπαμπατσικη η κοπελα μεσα ειναι vfm προσπαθει με τον τροπο της να σε κανει ν περασεις κλ δεχεται εντονο σφυροκοπημα χωρις κλαμα ειναι ναζαρια και γενικα το ζει δεν ειναι κομοδινο κανει ελευθερο στοματικο κ τελιωτικο στο στηθος αυτα γενικα η 3 βαρδια εαν εξαιρεσεις σουκου δεν εχει πολλα σπιτια ανοιχτα και οι επιλογες λιγοστευουν..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom